راک استار باز هم جلوی شبیه سازی rdr روی pc را گرفت

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
در گذشته بارها کاربران تصمیم گرفتند که rdr و محیط آن را به روی pc بیاورند از rdr بر روی gta v و iv
که تمامشان به خاطر اینکه راک استار اجازه نداد تمام پروژه های فوق کنسل شد
حال ،در جدیدتریمن اقدام کمپانی راک استار .جلوی کاربرانی که قصد داشتند ریمستری از rdr را توسط xenia و rpcs3 بر روی pc ارائه دهند را گرفت
کاربر DamnedDev مانند کاربران قبلی که قصد داشتند پروژه های اینچنینی را بر روی pc بیاورند اعلام نکرد که چرا پروژه را کنسل کرده است و لی مانند همان کاربران اعلام کرده که راک استار در ایمیلی دستور پایان پروژه را داده است.
او میگوید که از این اتفاق خوشحال نیست و در ویدیوهای آتی توضیح خواهد داد.
هنوز ویدیویی در دست نیست ولی او میگوید آنها به من هشدار داده اند و نمیتوانم بیشتر از این اطلاعاتی بدهم و همه شما میدانید چه رخ داده و اگر بخواهم برخلاف خواسته آنها رفتار کنم ،آنها مرا اذیت خواهند کرد.
او همچنین گفت که "رسانه ها" عمدتاً مقصر دستور توقف کار هستند. سایتها ماهیت واقعی پروژه را نادرست نشان می دهند.
او همچنین اظهار کرده که راک استار به ایمیل ،آدرس ،شماره تلفن او و خانواده اش دسترسی پیدا کرده و قصد آزار و اذیت او را دارند
البته عنوان شده که هیچ حکم قضایی در کار نیست و تنها نماینده قانونی درخواست توقف را داشته است
منبع

ویدیویی از نسخه ریمستر شده

عکسهای پروژه کنسل شده توسط شرکت منحوس راک استار

GeshY65HUrXce4QPDapy7X-650-80.jpg ojTmbFWMGBsozkQfPHCXjW-650-80.jpg yU9PombwbYT3SDKxPC6tVW-650-80.jpg

Last edited by a moderator:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
من با انتشار بازی روی پی سی مشکلی ندارم.
از اول هم صحبت من سر انتشار فقط یه بازی نبود.
کلا اگر کسی منو بشناسه میدونه همیشه نظرم بیشتر بر مولتی پلتفرم بوده.
اگر هم جایی ترول و یا صحبتی بوده دیگه با این سن برای من بعضی وقتا هم بحث ها فقط جنبه فان و وقت پر کنی دارن.
ولی بازم چیزی که هنوز بهش معتقدم اینه که امتیاز و یا صاحب اثر تصمیم گیرنده و اختیار تام تولید خودش رو داره.
حالا هر چقدر هم مربوط به قدیم باشه. و هر چقدر هم شیره ش رو کشیده باشه.
مگر شما میتونید فیلم ها و یا موسیقی ها رو بر این استدلال که قدیمی هستن و میلک شدن و صاحبش دیگه سودش رو کرده در اختیار داشته باشین.
و یا به کسی بگین حالا که تو توی فلان پروژه سود کردی و پول به اندازه کافی در اوردی ما بتونیم ازش رایگان استفاده کنیم.
راکستار یا تیتو رو میتونم مثل یه فرد میلیاردری فرض کنم که دلش نمیخواد حتی یه پنی هم خیرات کنه و این از لحاظ قانونی بودن هیچ ایرادی نداره.
حالا اکر بخوایم از دید good guy بودن بهش نگاه کنیم طرف اصلا کار درستی نکرده.
ولی در مسئله صاحب اختیار بودن اینی که طرف بازیش مربوط به ده سال پیش باشه و یا مربوط به یه ماه پیش کارش به نظر من هیچ فرقی نداره.
عزیز جان، این قانون که ازش دم میزنید دقیقا میگه اون بابا هیچ کار خلاف قانونی انجام نداده. مسئله اینه که راکستار/تیک تو طرف رو تهدید کرده. متوجه هستید؟ تهدید!! حتی اگه قانون به نفع اون فرد هم باشه چون طرف مقابلش یه کمپانی مولتی بیلیون دلاریه دهنش سرویسه.
دقیقا همین اتفاق سر هک ps3 افتاد و اون پسر هکر با اینکه کار خلافی انجام نداده بود ولی چون از طرف سونی تحت فشار بود داشت دهنش صاف میشد و از مردم درخواست کمک مالی کرد تا بتونه توی دادگاه شانس پیروزی داشته باشه.
پس این حرفها که میزنید صرفا حرف دل خودتونه نه چیزی که قانون میگه.

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
خریدن یک کنسول برای یک PC GAMER هزینه پَد موسش هم نمیشه : ))

خیلی فقط برای خوشگلی کیس 20 تومن هزینه میکنن دیگه 3-4 تومن کنسول پولی نیست

موضوع اینه میخوان روی PC با نهایت تنظیمات و موس و کیبورد بازی کنن، پس این حرفایی که واسه انحصاری های ایکسس باکس به PS ها و برعکسش رو میزنید به PC Gamer نزنید، میخندن بهتون

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397

موضوع اینه میخوان روی PC با نهایت تنظیمات و موس و کیبورد بازی کنن، پس این حرفایی که واسه انحصاری های ایکسس باکس به PS ها و برعکسش رو میزنید به PC Gamer نزنید، میخندن بهتون
شماها که اینقدر مایه دار هستید یه کنسول هم بخرید اینجور بازی ها رو همون اول برید و خلاص، حالا در آینده هم اگر مقدور بود میتونید با بالاترین تنظیمات و موس و کیبورد بازی کنید (هر چند بعد از گذشت یکی دو نسل دیگه نهایت تنظیمات، ارزش گرافیکی نداره!)

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
شماها که اینقدر مایه دار هستید یه کنسول هم بخرید اینجور بازی ها رو همون اول برید و خلاص، حالا در آینده هم اگر مقدور بود میتونید با بالاترین تنظیمات و موس و کیبورد بازی کنید (هر چند بعد از گذشت یکی دو نسل دیگه نهایت تنظیمات، ارزش گرافیکی نداره!)
بحث مایه داری نیست.بحث حس و حال موس و کیبورد.
وقتی بیش از 20 سال ،هر بازی ای رو با موس و کیبورد زده باشی نمیتونی با دسته بازی کنی.
فیفا رو حتی با کیبورد میزنیم ،مورتال هم همینطور.
تو همشون هم هر کی کری میخونه رو میزنم.
اومد رو pc میزنیم ،نیومد فدای یه پره فن سی پی یو.
اینم از یک
جلوی اینا رو میگیره که نکنه بعدا نکنه یه موقع نتونه مردم رو قشنگ بدوشه.
اسکایریم قبل از اومدن نسخه enhanced با مادهای گرافیکیش رو pc خود enhanced شده بود ،خودش از ماد ساپورت میکرد.
راک استار داره رویه ea رو پیش میگیره رسما خودشون گفتن که این کازینو یه مد آفلاین بود ولی عین ea دیدن از آنلاین بیشتر سود در میاد زدن تو آنلاین.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

این فکت ها رو از کجا مدر میارید که هزینه پد موسش هم نمیشه؟
مگه همه PC GAMER ها مایه دارن؟ میدونی بیشترین آمار استفاده از کارت گرافیک ها و پردازنده ها محصولات میان رده زیر 200 دلار هستن؟

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
اگه این خبر واقعی باشه من خوشحال میشم :D
چون متوقف کردنِ چنین چیزی یعنی اینکه ما خودمون در آینده می خوایم بفروشیم روی PC...
پروسه ساخت RDR 2010 جوری پیچیده شد و کد های بازی جوری درهم برهم شد که همه میتونیم احتمال ریمستر شدن بازی رو PC یا کنسول های نسل بعدو فراموش کنیم.
مگر اینکه یه روی ریمیکش کنه که بعید نیست. چم وقت قبلم خبرش درومد که البته تکذیب شد ولی تجربه ثابت کرده خیلی از این شایعات لیک شده از راک استار چندسال بعد به واقعیت میپیوندن.
به هرحال امیدوارم همه بتونن تجربه کنن نسخه اول و دوم rdr رو.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
اگه با پولی کردن اسکین و اسلحه های ساده و جلوگیری از مادهاست که راک استار جریان مالی شناورش رو جوری حفظ میکنه که بتونه تهش برا یه بازی 8 سال وقت میزاره و چیزی مثل RDR2 رو تحویل بده،
دستش درد نکنه! امیدوارم بازم همین سیستمو ادامه بده!
تنها بازی ای که راک استار عرضه نکرده برا PC همین RDR بود و دلیل اونم این بود که پروسه و کدهای بازی جوری به هم ریخته بود که امکان ریمستر بازی عملا وجود نداره. راک استار LA Noire رو ریمستر کرد. قطعا اگه امکانشو داشت بیگ وینر 2010 که قدیمی تر و ریمسترپذیر تر هم بود و طرفدار های بیشتریم داشت رو ریمستر میکرد. RDR2 هم صد در صد همراه با ریمستر نسل بعد برا PC عرضه میشه.
اینکه جلوی این قضیه اخیر هم گرفتن برای اینه که نمیخوان کنترل محصولشون از دستشون خارج شه. لازم نیست جوابی پس بدن به بابت جلوپیری از عرضه غیررسمی محصول خودشون.
بعدشم یه جوری برخی دوستان راک استار رو به پول پرستی متهم میکنن انگار باقی شرکت ها باری رضای اهل بیت بازی میسازن! به نظر من اوج ارزش به مخاطب رو داره راک استار. به معنای واقعی کلمه اهمیت میده به مخاطب و ارزش تک تک دلار هایی که خرج بازی هاش میشه رو داره. مادسازی یه اصل نیست که هرشرکتی مجاب به رعایتش باشه. با همین پرداخت های درون برنامه ایه که راک استار امکان اینکه 3000 نفرو بزاره بالا سر یه پروژه، پیدا میکنه. فرقش با باقی شرکت های بزرگ اینه که این پرداخت درون برنامه ای درکنار یه شاهکار عرضه میشن. ینی بدون هیچ برداخت اضافه هم محتوایی رو دریافت میکنی که اؤ EA و یوبی و اکتی و ... دریافت نمیکنی. حالا کنار از فروش اسکین و ... هم پول به جیب میزنه؟
نوش جونش!
کمپانی منفور! اتفاقا شاید در کنار ناتی داگ و کوجیما بزرگترین فن بین بیس سازنده هارو داشته باشه.

راجب تیک تو هم اگه اشتباه نکنم، تیک تو حالت هلدینگ داره. ینی رابطه تیک تو و راک استار با رابطه EA و بایوور به طور مثال خیلی فرق داره.
تیک تو مالک راک استار نیست. راک استار و 2K و سایر شرکت های کوچیکتر زیرمجموعه یه جورایی با هم ادغام و یه شرکت مادر بزرگتر رو تشکیل دادن. البته از منطر تاریخچه تشکیل هرکدوم از اینا منطورم نیست. ساختار فعلیشون رو میگم.
اگه راجب هلدینگ بودن تیک تو اشتباه نکرده باشم.

• Like
Reactions: Arsalan_xe

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
بله کمپانی ها به خاطر مسئله کپی رایت حق دارن تا جایی که جا دارن بکنن تو پاچه مشتری هاشون ! اینو به من بگو کپی رایت یـ کمپانی چیش به منو تو میماسه دوم اینکه از چیز مجانی بدت میاد ؟ حتما باید پول بابتش بدی ؟ متوجه هستی که این کمپانی ها صرفا به خاطر طمع این کار رو میکنن ؟

حرف خنده دار اینکه که واسه حمایت از یـ کمپانیی که تا همین الانش جوری نبوده تا توبره خورده بیای این قضیه رو مصخره کنی بگی آره ملت واسه اینکه میخوان مجانی بخورن بهشون برخورده بلی باید بری یـ اسکین 3 دلار بدی تا یـ وقت در حق ناشر مظلوم حق خوری نشه
برادر، بخدا همین اسکین های 3 دلاریه که به راک استار اجازه داده بین بازی هاش چنین وقفه ای بیفته بدون اینکه تراز مالیش به فنا بره.
نتیجه؟
اینکه اگه متای رد دد میشد 91 ینی یه جور شکست! یعنی به چنین مرحله ای از کیفیت رسیدن بازی های این شرکت.
تروخدا دیگه همین معدود شرکت هایی کارشون کیفیتش تضمین شده است رو ترول نکنید. اینم مثل یوبیسافت به فنا بره خوبه؟

• Like
Reactions: mobile1199

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
البته راک استار جنگ میخواد و با یه مش ادم ترسو نمیشه جنگ کرد.من اگه بودم محل نمیدادم و کارمو میکردم و شکایت میکردم از راکستار چون امریکا حق خوری توش نیست.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
البته راک استار جنگ میخواد و با یه مش ادم ترسو نمیشه جنگ کرد.من اگه بودم محل نمیدادم و کارمو میکردم و شکایت میکردم از راکستار چون امریکا حق خوری توش نیست.
طرف وکیل گرفته پای قضیه واستاده T2 عملا هیچی در برابرش نداره اگه چیزی داشت تهدید شخصیش نمیکرد میرفت قانونی ازش شکایت میکرد .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر