امتیازات Borderlands 3

نمرات بازی رو در چه حدی پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    89
  • نظرسنجی بسته شده است .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
borderlands-3.jpg

Publisher: 2K Games
Initial release date: 13 September 2019
Developer: Gearbox Software, LLC
Platforms: PlayStation 4, Google Stadia, Microsoft Windows, Xbox One

Game Information

Game Title: Borderlands 3

Platforms:
  • PlayStation 4 (Sep 13, 2019)
  • Xbox One (Sep 13, 2019)
  • PC (Sep 13, 2019)
Trailer:
Developer: Gearbox Software

Review Aggregator:

OpenCritic - 85 average - 92% recommended

Critic Reviews

Destructoid - 9 / 10
Borderlands 3 takes most of the good bits of Borderlands 2 and either rolls with them or improves upon them. It didn't need to reinvent the wheel either, as Gearbox pretty much had the formula figured out the second time around.

Forbes - 9 / 10
Borderlands 3 was worth the wait and will be a fixture in this genre for years to come. And I think few fans of the last two will be disappointed when they get their hands on it at last.

Game Informer - 8 / 10
An old formula executed well, Borderlands 3 rarely takes chances or strays from expectation

GameSpot - 8 / 10
Borderlands 3 fumbles with its bosses, but the game ultimately continues its predecessors' tradition of fun, mayhem-filled looting and shooting.

Gamersky - Chinese - 9 / 10
Borderlands 3 is the best game Gearbox has ever made. The weapons are interesting and goofy, the battles are intense and tricky, and the multiple open-worlds are beautiful and full of challenging missions. For Chinese gamers, it might be the most immersive 3A game in recent years because of the wonderful Chinese voice acting.

Geek Culture - 9 / 10
All the best stuff, with a tiny mix of bad, Borderlands 3 is here to blow your mind.

Hobby Consolas - Spanish - 94 / 100
Gearbox has taken the Borderlands formula and improved it to achieve the definitive "looter shooter". Bigger, better, longer and funnier; Borderlands 3 is legendary loot.

IGN - 9 / 10
Borderlands 3 sticks to its guns and outdoes itself with an amazing arsenal of weapons, humor, and missions.

IGN Spain - Spanish - 9 / 10
Borderlands 3 does not include any major revolution, something we celebrate taking into account the shameless essence of the Gearbox franchise. So many years of waiting have been worth it to return to the office of Vault Hunters.

PC Gamer - 63 / 100
An endless font of bad jokes and cool guns in the series' most vapid story yet, Borderlands 3 skates by on watching numbers fly and goons explode.

Polygon - Unscored
Borderlands 3, if it works well at launch, is a competent game that feels like a passable continuation of the franchise instead of an evolution. It’s the same general idea with new vault hunters, but with little of the joy and danger that I fell in love with in earlier entries.

Shacknews - 9 / 10
The Borderlands formula might be a bit dated with its raunchy jokes and cheesy dialogue, but that doesn’t change that it is a formula that keeps reeling players back in again and again. Despite the fact that I’ve already logged over 40 hours in the game, I still can't help but feel the want to dive back in with a new character just to experience it all again.

USgamer - 4 / 5 stars
Despite the formula growing a bit stale, Gearbox has expanded upon it in the right way, resulting in a great Borderlands experience.

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
آقا میشه یکی توضیح بده کارگردان این بازی دقیقا چیکار کرده؟:D
داستان ایشون واقعا طولانی هست و به خاطر مسائل اخلاقی نمیشه خیلی تو فوروم بهش پرداخت و واقعا تو 1-2 پست هم جا نمیشه و وحواشی هست که در طول 1 سال اخیر اتفاق افتاده بهترین راه هم اینه برین یوتیوب یه چند روز کامل video ببینین.:D

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
آقا میشه یکی توضیح بده کارگردان این بازی دقیقا چیکار کرده؟:D

چند تا اتهام بهش زده شده که فعلا هیچکدومشون ثابت نشده :
یـ مورد دریافت بونس میلیونی از 2K بدون اینکه کسی رو بخواد خبر کنه
یـ مورد فلش حاوی عکسای زیر سن قانونی :D
یـ مورد درگیری فیزیکی با صدا گذار شخصیت Claptrap

خلاصه که آدم نچسبیه :D همینکه BL3 به سمر رسیده زیر دستش خودش خیلیه :D

آخرین ویرایش:

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
663
نام
امیرحسین
آقا شما سولو بازی میکنید یا کو-آپ؟ من کسی رو ندارم باهاش کو-آپ برم، تنها هم حال میده؟:D

اره تنهایی هم بسی حال میده :D
عجب مکالمه ی ایهام داری:D مرسی داداش:D

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: Destro

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
چند تا اتهام بهش زده شده که فعلا هیچکدومشون ثابت نشده :
یـ مورد دریافت بونس میلیونی از 2K بدون اینکه کسی رو بخواد خبر کنه
یـ مورد فلش حاوی عکسای زیر سن قانونی :D
یـ مورد درگیری فیزیکی با صدا گذار شخصیت Claptrap

خلاصه که آدم نچسبیه :D همینکه BL3 به سمر رسیده زیر دستش خودش خیلیه :D
عجب:D
این موضوعات ضربه ای به خود بازی هم زده؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
رندی سلام رسوند :

View attachment 116497

:D
واقعا عجیبه که رندی از دروغ گفتن خسته نمیشه. :D حداقل یه حرف راست بگو مرد، هم خودت خسته نشی هم ملت باور کنن.
جالبه کسایی که گفتن لطفا اثبات کن رو هم بلاک کرده. :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
عجب:D
این موضوعات ضربه ای به خود بازی هم زده؟
خیر به هیچ وجه کیفیت بازی طبق نقد های در حد نسخه ی دومه فقط این وسط بهونه دشمنی بیشتر داده تا ملت برن به بازی تو متا 0 بدن :))

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
چرا نقدای کنسولی نمیاد؟ چرا نقدای پیسی کمه؟ یعنی هیچکی نمیخواد بازیو نقد کنه؟ عجب

میاد به مرور زمان... مشکل از ناشر بوده که به طرز خیلی ناشیانه ای کد های نقد بازی رو پخش کرده و این جوری شده متا

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
چرا نقدای کنسولی نمیاد؟ چرا نقدای پیسی کمه؟ یعنی هیچکی نمیخواد بازیو نقد کنه؟ عجب
حالا جالبه یکسری نقدایی که به منتقدها دادن از نسخه pc بوده که حالت اسپلیت اسکرین نداره انقدر این حالت رو کنیول ها مشکل داره که عملا تجربه اش گفتن غیرممکنه از افت فریم تا دیر لود شدن تکسچرها و.. تو این ۴ سال کار بازم یک بازی پر از مشکلات تکنیکی دادن

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
حالا جالبه یکسری نقدایی که به منتقدها دادن از نسخه pc بوده که حالت اسپلیت اسکرین نداره انقدر این حالت رو کنیول ها مشکل داره که عملا تجربه اش گفتن غیرممکنه از افت فریم تا دیر لود شدن تکسچرها و.. تو این ۴ سال کار بازم یک بازی پر از مشکلات تکنیکی دادن
حالت اسپلیت اسکرین داره اما عمودی نیست ، افقی هستش که عملا سخت و غیر قابل بازی هستش و فونتها و رابط کاربری تو اون حالت بی معنی میشه ، توو کنسول هم همینطوره ، اما سینگل و یا انلاین مشکلی نداره من که بشخصه مشکلی نداشتم چون انلاین بازی میکنم

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
جالبه که هنوز با این که زمان زیادی هم گزشته هنوز 22 تا نقد بیشتر ثبت نشده و کلی خبر ساز شده این قضیه یعنی خود اینا خبر دارن چه کثافت کاری کردن تو publicity بازی :D احتمال میدم یهو متا خودشو غیر منتظره بکشه پایین :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
جالبه که هنوز با این که زمان زیادی هم گزشته هنوز 22 تا نقد بیشتر ثبت نشده و کلی خبر ساز شده این قضیه یعنی خود اینا خبر دارن چه کثافت کاری کردن تو publicity بازی :D احتمال میدم یهو متا خودشو غیر منتظره بکشه پایین :D
عمرا :D این چیزی که من دارم بازی میکنم به غیر مشکل لگ اونم تو سیستم های ضعیف مشکل به خصوصی نداره یـ سری باگ فیزیک دیدم (مثل پرت شدن دشمنا زیادی تو هوا یا اسپاون شدن ماشین دشمن رو سر دکل) که اصلا مشکل ساز نبودن وضعیت فرم دهی بازی هم رو PS4PRO مشکل داره رو جفت کنسولا پایه مثل هلو فریم میده (30 فریم ثابت) و رو وان X هم وضعیت فریم دهی عالیه در کل چیزی نیست که بگیم واسه لاپوشونی کپی نفرستاده واسه بقیه اگه منتقدی خوشمزه بازی در نیاره مثل PCGamer متا بازی امکان نداره پایین تر از این بیاد

• Like
Reactions: RoCoCo

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
عمرا :D این چیزی که من دارم بازی میکنم به غیر مشکل لگ اونم تو سیستم های ضعیف مشکل به خصوصی نداره یـ سری باگ فیزیک دیدم (مثل پرت شدن دشمنا زیادی تو هوا یا اسپاون شدن ماشین دشمن رو سر دکل) که اصلا مشکل ساز نبودن وضعیت فرم دهی بازی هم رو PS4PRO مشکل داره رو جفت کنسولا پایه مثل هلو فریم میده (30 فریم ثابت) و رو وان X هم وضعیت فریم دهی عالیه در کل چیزی نیست که بگیم واسه لاپوشونی کپی نفرستاده واسه بقیه اگه منتقدی خوشمزه بازی در نیاره مثل PCGamer متا بازی امکان نداره پایین تر از این بیاد
حالا در مورد متا زمان مشخص میکنه اما الان شایعه ها و خبر هایی که داره میاد چیز دیگه ای رو داره نشون میده در مورد لاپوشونی اگرنه هیچ دلیلی نداره که بازی به صورت عجیبی رو 22 نقد بمونه و با زمانی که گزشته تعداد نقد ها واقعا باید خیلی بشتر از این حرفا باشه پیشنهاد میکنم ویدیو yongyea رو ببینین خالی از لطف نیست ولی بر عکس شما که فکر میکنین این حواشی نباید مهم باشه مهم ترین فاکتور برای عموم هست در حال حاضر و در حال شدت گرفتن هم هست دیگه میشه گفت کیفیت بازی بی اهمیت شده برای افراد متاسفانه واقعا هنوز باورش سخته این اتفاقات داره برای بازی مثل borderlands میفته کی فکرش رو میکرد واقعا اون pcgamer هم میشه گفت کاملا لج کرده :D

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
حالا در مورد متا زمان مشخص میکنه اما الان شایعه ها و خبر هایی که داره میاد چیز دیگه ای رو داره نشون میده در مورد لاپوشونی اگرنه هیچ دلیلی نداره که بازی به صورت عجیبی رو 22 نقد بمونه و با زمانی که گزشته تعداد نقد ها واقعا باید خیلی بشتر از این حرفا باشه پیشنهاد میکنم ویدیو yongyea رو ببینین خالی از لطف نیست ولی بر عکس شما که فکر میکنین این حواشی نباید مهم باشه مهم ترین فاکتور برای عموم هست در حال حاضر و در حال شدت گرفتن هم هست دیگه میشه گفت کیفیت بازی بی اهمیت شده برای افراد متاسفانه واقعا هنوز باورش سخته این اتفاقات داره برای بازی مثل borderlands میفته کی فکرش رو میکرد واقعا اون pcgamer هم میشه گفت کاملا لج کرده :D
بله بله بازیی رو که دارم پلی میدم رو ول کنم برم ویدئوی yongyea رو ببینم LOL هیچ چیزی در حال شدت گرفتن نیست یـ مشکل صرفا لگ تو پرفرمنس بازی رو PC داره که جوری نیست که تر بزنه توی تجربه یعنی هرکی ندونه من میدونم الان شما و امثال همین یوتیوبر ها له له میزنین بازی تر بزنه بیاین بکوبینش همش هم به خاطر استور اپیک و رندی در صورتی قضیه خیلی ساده تر از این حرفاست به هرحال فک کن دارم از بازی طرفداری میکنم :D در کل کی فکرش رو میکرد کیفیت خود بازی بی اهمیت بشه حرف چند تا یوتیوبر سند ؟ خلاصه میگم این بازی از دم اون کسایی که نشستن تا فیل بشه رو ناامید میکنه (چه از نظر فروش چه از نظر امتیازات) خلاصه باید دست به دامن یوز اسکور ها بشید :D

• Like
Reactions: SepehrR

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر