Bioware در حال کار برروی چند پروژه‌ی معرفی نشده است

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
Bioware-logo-1038x576.jpg
براساس صحبت‌های کیسی هادسون، مدیر استودیوی Bioware، این استودیو در حال کار برروی چند پروژه‌ی بزرگ معرفی نشده است. وی همچنین اشاره‌ای به بازی Dragon Age 4 داشت و تایید کرد که این عنوان هم‌اکنون در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار دارد.

توضیحات کیسی هادسون در این مورد:
ما برروی چند پروژه‌ی بزرگ دیگر کار می‌کنیم. ای کاش می‌توانستم اطلاعات بیشتری در مورد آن‌ها ارائه بدهم، اما در حال حاضر این پروژه‌ها محرمانه هستند. فقط می‌توانم بگویم یکی از این پروژه‌های بزرگ در شعبه‌ی Edmonton در دست ساخت است و در حال حاضر در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار دارد و بر اساس پیشرفتی که من می‌بینم، می‌توانم تایید کنم که Dread Wolf (یکی از شخصیت‌های دنیای Dragon Age) بار دیگر برخاسته است.

هادسون در ادامه اشاره کرد که Bioware برنامه‌هایی برای بهبود و گسترش بازی Anthem در نظر دارد و در آینده محتوای جدیدی برای آن منتشر خواهد شد.

منبع

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
انقدر خبر خروج این شخص و اون شخص از استدیو بودم ک دیگه بنظرم از استدیو فقط اسمش مونده
یادمه قبل خرید استدیو سه نفر نفرات اصلی استدیو ک یکیشونم دکترا داشت و رو bluder gate هم کار کرده بودن خیلی عالی استدیو و پروژه هارو پیش میبردن اما اگه اشتباه نکنم قبل عرضه me3 جدا شدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر