امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
با منطق شما آدم پیش بره آنچارتد 1 هم همین اوضاع رو جلوی 3 تای دیگه داره ...
اگه انچارتد يكم بعد انچارتد دو و سه اومده بود بازي كوييده ميشد حتي بدتر ازين! شما شروع كننده يه ip كه هميشه رو به پيشرفت بوده رو با قسمت پنجم يه ip ديگه كه در حال درجا زدنه مقايسه ميكني؟ دست مريزاد...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ایشون کلا چند ساله دهن یه ملت رو سرویس کرده با این بحث های کپی خور و اوریج:D هر تایپکی یه پستی باید در این مورد بده
هر کس فکر میکنه کنسولی بهتره که اونو داره، کنسولی که هرکسی هم داره قطعا منابع اقتصادی از جمله مهمترین بحثش ارزونی بازیهاش هست که برای خیلیا مقوله خیلی مهمیه اگه نبود ایکس باکس 360 پرفروش‌ترین کنسول توی ایران نبود، من نمیگم کل فروش ps4 توی ایران بخاطر اکانتها و بازی‌های ارزونتره ولی قطعا یکی از معیارهای مهم همینه، حالا دوست داری قبول کن دوست داری قبول نکن ولی حقیقت همینه
آخه مشکل اینجاست انقدر بی سواد که نمیدونه با 100 هزار تومن هارد وان رو کامل پر بازی میکنن هر چی که بخوای بعد میاد اینجا تز میده!ادعا سونی فنی هم داره
شما بیسوادی که نمیدونی اون بازی‌ها آفلاین اجرا میشن تا آنلاین کنی قفلن ولی اکانتهای هکی سونی آنلاین بشی درصد کمی احتمال داره قفل بشه نه صد در صد فهمیدی یانه؟
بعدشم آره سونی فنن فضولیش به شما نیومده ولی منطقی هستم از زمان تاسیس تاپیک همش ترول میکنید آقای ممسن

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
هر کس فکر میکنه کنسولی بهتره که اونو داره، کنسولی که هرکسی هم داره قطعا منابع اقتصادی از جمله مهمترین بحثش ارزونی بازیهاش هست که برای خیلیا مقوله خیلی مهمیه اگه نبود ایکس باکس 360 پرفروش‌ترین کنسول توی ایران نبود، من نمیگم کل فروش ps4 توی ایران بخاطر اکانتها و بازی‌های ارزونتره ولی قطعا یکی از معیارهای مهم همینه، حالا دوست داری قبول کن دوست داری قبول نکن ولی حقیقت همینه

شما بیسوادی که نمیدونی اون بازی‌ها آفلاین اجرا میشن تا آنلاین کنی قفلن ولی اکانتهای هکی سونی آنلاین بشی درصد کمی احتمال داره قفل بشه نه صد در صد فهمیدی یانه؟
بعدشم آره سونی فنن فضولیش به شما نیومده ولی منطقی هستم از زمان تاسیس تاپیک همش ترول میکنید آقای ممسن
شت من ممسنم :D=))
اتفاقا اکانتای هکی هم اگر بازی تازه عرضه شده باشن درجا قفلن ولی وقتی بازی چند سال از عرضش گذشته باشه قفل نمیشن
و اگر آنلاین باشی ریسک وحشتناک بن شدن رو باید به جون بخری!

• Like
Reactions: dark spartan

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
شرایط خیلی پیچیده تر از این حرف هاست ، بازار تو ایران رو خرده فروشی ها بیشترین تاثیر رو دارن ! ! اینکه کسی میخواد پایرت کنه ، گناه کبیره که نکرده که ، خیلی از بازیا هم هستن اصلا ارزش شصت دلار رو ندارن!

من خودم با این هکی ps4 هم آشنا نیستم ، حتی هنوزم ظرفیتی بازی نگرفتم که بدونم چی به چیه !!
ولی با چیزایی که خوندم این جریان فقط به ps4محدود نیست ! فقط فراوونیش بیشتره

نصب بازی های Xbox One

اگه فیکم باشه من اشنایی ندارم
قضیه ریاضی نیست که پیچیده باشه چجور ادعای فن قدیمی بودن داری من نمیگم کل فروش ps4 بخاطر اکانتهای هکی هست ولی قطعا یکی از دلایل مهم همینه، ضمنا به من ربطی نداره کی اکانت میزنه کی نمیزنه من دارم در مورد علل همه گیر بودن ps4 حرف میزنم
ضمنا ظرفیتی با اکانت هکی فرق داره

ببین عزیزم اکانتهای هکی ps4 آنلاین و آفلاین قابل اجرا و بازی هستن هر بازی جدیدی بخوای هکیش هست ولی ایکس باکس وان فقط آفلاین قابل اجراست بازی‌های هکیش، شما اگه اهلش باشی کدومو انتخاب میکنی هم آفلاین هم آنلاین یا فقط آفلاین اونم بعد آنلاین شدن معلوم نیست چه بلایی سر کنسولت بیاد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
شت من ممسنم :D=))
اتفاقا اکانتای هکی هم اگر بازی تازه عرضه شده باشن درجا قفلن ولی وقتی بازی چند سال از عرضش گذشته باشه قفل نمیشن
و اگر آنلاین باشی ریسک وحشتناک بن شدن رو باید به جون بخری!
کدوم اکانتهای هکی مالps4 یا وان؟ نه اون جدیدی هم مشکلی ندارن فقط گرونتر هستن

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
تا دارید تو سر هم میزنید و از اکانت های هکی و واکترو و جهان های موازی بحث میکنید و کل موضوع تاپیک رو بردین روی ناتی داگ vs مایکروسافت ، تاپیک امتیازای B3 رو هم یه نیم نگاهی بندازید انگار اونم وضعیتش جالب نیست :D

• Like
Reactions: richard92

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
وقتی فن‌های بزرگتون اون آقای به اصطلاح بازیساز و اون آقای دراکمن پرست میان میگن نه سونی نه مایکرو زنده باد پایرت بحثی نمیمونه، بعدشم شما که ادعای فن قدیمی داری نمیدونی توی این مملکت چی مهمه تا فلان کنسول فروش بره،
این چیزی که شما میگی که ملت به خاطر پایرت رفتن سراغ PS4 ابدا درست نیست! PS4 از X1 معمولی قوی‌تر بود و انحصاری‌های بهتر و متنوع‌تری هم داشت. برای همین هم ملت PS4 رو انتخاب کردند. اگر بحث پایرت باشه که وضع سوییچ از بقیه خیلی بهتره.وضع X1 هم خوبه. من هر دفعه ۱۵۰ میدم و ۱۰-۱۵ تا بازی برای X1 میریزم. PS4 چی؟ هزینه ۱۰ تا بازی ریختن ۴۰۰-۵۰۰ تومنه.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
115870

خب رفت رو دانلود :D
فقط چیز مسخرش اینجاس که تایمر آنلاک شدن بازی تموم شده و هنوز رو پریلود گیر کرده :D:D

• Like
Reactions: ArefTheGreat

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
قضیه ریاضی نیست که پیچیده باشه چجور ادعای فن قدیمی بودن داری من نمیگم کل فروش ps4 بخاطر اکانتهای هکی هست ولی قطعا یکی از دلایل مهم همینه، ضمنا به من ربطی نداره کی اکانت میزنه کی نمیزنه من دارم در مورد علل همه گیر بودن ps4 حرف میزنم
ضمنا ظرفیتی با اکانت هکی فرق داره

ببین عزیزم اکانتهای هکی ps4 آنلاین و آفلاین قابل اجرا و بازی هستن هر بازی جدیدی بخوای هکیش هست ولی ایکس باکس وان فقط آفلاین قابل اجراست بازی‌های هکیش، شما اگه اهلش باشی کدومو انتخاب میکنی هم آفلاین هم آنلاین یا فقط آفلاین اونم بعد آنلاین شدن معلوم نیست چه بلایی سر کنسولت بیاد
آنوقت دلیل فروش ۱۰۰ به ۴۰ تو کل دنیا هم به خاطر اکانت هکی بوده؟؟؟؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آنوقت دلیل فروش ۱۰۰ به ۴۰ تو کل دنیا هم به خاطر اکانت هکی بوده؟؟؟؟
من منظورم توی ایران بود نه کل دنیا
این چیزی که شما میگی که ملت به خاطر پایرت رفتن سراغ PS4 ابدا درست نیست! PS4 از X1 معمولی قوی‌تر بود و انحصاری‌های بهتر و متنوع‌تری هم داشت. برای همین هم ملت PS4 رو انتخاب کردند. اگر بحث پایرت باشه که وضع سوییچ از بقیه خیلی بهتره.وضع X1 هم خوبه. من هر دفعه ۱۵۰ میدم و ۱۰-۱۵ تا بازی برای X1 میریزم. PS4 چی؟ هزینه ۱۰ تا بازی ریختن ۴۰۰-۵۰۰ تومنه.
لول، دارم میگم یکی از دلایل مهمش نگفتم تنها دلیلش، اون بازی‌ها آفلاین اجرا میشن فقط، سوئیچ که گرونه تو ایران کنسول لاکچریه
10 تا بازی بستگی داره جدید باشن یا قدیمی از 15 تومن تا200 تومن میشه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من منظورم توی ایران بود نه کل دنیا

لول، دارم میگم یکی از دلایل مهمش نگفتم تنها دلیلش، اون بازی‌ها آفلاین اجرا میشن فقط، سوئیچ که گرونه تو ایران کنسول لاکچریه
10 تا بازی بستگی داره جدید باشن یا قدیمی از 15 تومن تا200 تومن میشه
اصلا شرایط با نسل قبل قابل مقایسه نیست ، نسل قبل تو دنیا کنسول ها اندازه هم فروخته بودن ، اگه سال انتشارم در نظر بگیرم ps3 کمی بهتر می‌فروخت ! ولی تو ایران ۳۶۰ دار ها ده برابر ps3دار ها بود ! الان تو همین فروم نهایتش ۳-۱ه و تفاوت چندانی با آمار جهانیش نداره!

• Like
Reactions: dark spartan

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اصلا شرایط با نسل قبل قابل مقایسه نیست ، نسل قبل تو دنیا کنسول ها اندازه هم فروخته بودن ، اگه سال انتشارم در نظر بگیرم ps3 کمی بهتر می‌فروخت ! ولی تو ایران ۳۶۰ دار ها ده برابر ps3دار ها بود ! الان تو همین فروم نهایتش ۳-۱ه و تفاوت چندانی با آمار جهانیش نداره!
تا سال 2016 آمار اینجور نبود توی ایران ولی بعد که اکانتهای هکی اومد وضع عوض شد تو بی سی به ازای هر 100 نفر ps4 owner شاید 10 تا 15تا وان دارن اونم کمتر خیلی از مایکرو فن‌ها پی سی owner هستن تا قبل 2016 اینجوری نبود حداقل 30 تایی بود x owner ها، بعدشم گنده لاتهاتون میاد میگن نه سونی نه مایکرو فقط پایرت یعنی چی؟ من کاری به امسال خودت یا حتی علی خودتون ندارم شماها که سونی فن واقعی هستید ولی الان یه جووی همراه سونی فن‌ها هست یه جوو جدید که شاید 40%شون تابع باد هستن باد بازی ارزون فعلا این نسل سونی با انحصاریهای آفلاین و بازی‌های ارزونتر قافله رو بدجور برده ولی بذار نسل بعد بیاد یه سال بگذره اکانت هکی نباشه ببین باز این حزب بادها دنبالتون میوفتن یا نه؟ طرف راست راست اومده گفته اگه نسل بعد خبری از اکانت هکی نباشه یا اصلا راه ارزونتری باشه من کنسول سونی رو نمیگیرم، وقتی کنسول سونی رو نداشته باشه آیا سونی فنه؟ من به این افراد میگم حذب باد، الان فروباری رو نگاه نسل قبل 360 داشته این نسلم وان خود تو نسل قبل ps3 این نسل ps4 خب معلومه نسل بعد کدوم کنسول رو میگیرید، من منظورم هچجوره در مورد امثال تو و حتی خود علی که اون حرف رو زد نیست

علی ونوم خیلی بخاطر اون حرف بکمال رسوندن ترول شد ولی علی اند اف پی اس آتو جدیدی داد دست ملت که حالا حالاها از سر زبونها نمیوفته تا نسل بعد، حالا نسل بعدم این حزب باد طرف هر کنسولی باشه بی سی به اون سمت میره و فنهاش بیشتر میشن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر