امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

Forgotten

Legend of Death
کاربر سایت
Sep 20, 2012
164
ببین این بازی نه استراتژی میخواد نه اسکیل فقط باید یاد بگیری مکانیک بازی رو abuse کنی مثل for honor. به شدت کلا pop shot بزن و خیلی سعی نکن همیشه aim بگیری چون میزنن میپاچی تازه شانس اوردی تیر شاتگان از 8 تا شده 6 تا :D حالا نیمدونم رو چه پلتفرمی بازی میکنی ولی pop shot یعنی این که دکمه نشونه گیری و شلیک رو دقیقا با هم بزنی خود aim assist بازی طرف رو برات میپاچونه یکم تمرین کنی یاد میگیری ;) برای همین خیلی وقتا میبینی تو طرف رو زدی نمرد ولی تو مردی کلا بزار aim assist کارشو انجام بده و بهش ایمان داشته باش و وقتی کلا در این موقعیت قرار میگیری برای این که نپکی دکمه کاور گیری رو تند تند بزن که انیمیشن کاور گیری شروع بشه و به کاوری نچسب البته یادت باشه تند تند بزنی و چون تو این بازی کاور گیری با یه سرعت بالایی اتفاق میفته میتونی جاخالی بدی و روی جهت دهی دقت کن و وقتی که طرف miss داد به pop shot بزن تمومه یکم تمرین میخواد تا بتونی abusive بشی.اینا رو یاد بگیری پشت سر هم clutch میکنی.البته اساتید این تاپیک pro league میزنن از اونام بپرس:-j
wtf
اینکه کسی شلیک می کنه و طرف مقابل نمی میره به ping مربوطه. pop shot تنها کاری که می کنه رینج پخش بولت هارو کمتر می کنه lol
پ.ن: ترول هم ترول های قدیم
پ.ن: البته منظورم این هست که اگه دو فرد همزمان شلیک کنن و یکی بمیره و یکی زنده بمونه

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,455
نام
Nimo
:))
ماشالله شگفتی های این تاپیک تمومی نداره، فقط مراقب باشید خیلی تند تند نزنید یه وقت یه بلایی سر خودتون میارید:D
از لایکت ممنونم.
wtf
اینکه کسی شلیک می کنه و طرف مقابل نمی میره به ping مربوطه. pop shot تنها کاری که می کنه رینج پخش بولت هارو کمتر می کنه lol
پ.ن: ترول هم ترول های قدیم
الان باز سر اسباب بازیتون بهتون فشار اومد ؟؟=)) کلا سعی کنین کمتر هم اسپم بدین مثل قدیما مزیت خواصی نداره پست بالا و زیاد اگرچه که قدیمی هم نیستین :-jگفتم اساتید pro league میان. حالا این که شما نوابغ فکر میکنین ترول هست جای خود دارد :-j جالبه که تا پینگ طرف رو هم خبر دارین =))
بعد افرین نابغه خودت داری میگی رنج پخش بولت رو کم میکنه و خود دوست عزیزمون میگه pop shot نمیزده و تیراش پخش میده و در صورتی که شک ندارم طرف مقابل pop shot میکرده برای برای همین راحت one shot میشدن واقعا شما ها کی هستین :Dکلمه ترول نبود چیکار میکردین ؟ میخوام نشون بدین تا کجا میتونین ریج کنین :-j:)) یعنی نمیشه به بازی حرف زد با این همه ادعا برین به فروم اصلی خود بازی سر بزنین ببینین چه خبر هست بعد هی ترول ترول کنین.
bc rage.jpg

آخرین ویرایش:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,566
من خودم gears5 رو بازی نکردم راستش هیچکدوم از گیرز ها رو بازی نکردم حتی ۳ گانه نسل پیش واسه همین سعی میکنم نظری ندم. ولی از خوندن تاپیک خودش و حرف کسانی که بازی کردن واقعا به این نتیجه رسیدم حتی فن های منصف بازی هم به بازی اعتراض دارن و بازی رو خوب نمیدونن. از یه طرف بقیه فن بازی نمیان بگن به بازی چه امتیازی میدن حتی نمیگن از چی بازی خوششون اومده. اینکه گرافیک خیلی شاخه همه میگن چه موافق چه مخالف ولی انگار پایان بازی بد و باگ زیادی توی بازی واقعا جای حرف داره.

• Sad
Reactions: mohsenebrahimi

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
من خودم gears5 رو بازی نکردم راستش هیچکدوم از گیرز ها رو بازی نکردم حتی ۳ گانه نسل پیش واسه همین سعی میکنم نظری ندم. ولی از خوندن تاپیک خودش و حرف کسانی که بازی کردن واقعا به این نتیجه رسیدم حتی فن های منصف بازی هم به بازی اعتراض دارن و بازی رو خوب نمیدونن. از یه طرف بقیه فن بازی نمیان بگن به بازی چه امتیازی میدن حتی نمیگن از چی بازی خوششون اومده. اینکه گرافیک خیلی شاخه همه میگن چه موافق چه مخالف ولی انگار پایان بازی بد و باگ زیادی توی بازی واقعا جای حرف داره.
بله بازی ضعف هایی داره 100 درصد. نمونش همون پایان بازی که مستقیم به 6 ربط دادن. البته یک نیمچه پایانی هم داره یک مرحله قبل از مرحله اخر. ولی انصافا گیرز بازی هست که حداقل تو سبک خودش رقیبی نداره. و وجودش خیلی خیلی بهتر از نبودنش. کوالیشن هم نشون داده نسخه به نسخه داره پیشرفت میکنه و این میتونه امیدوار کننیده باش. کلا دوستان باید 3گانه اول رو بزارن کنار . با اون مقایسه نکنن . چون نسل قبل یک ای پی نوپا بود با سبک خاص خودش که تازگی داشت با یک شخصیت اصلی بسیار خفن .

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,566
اینجا داریم درباره گیرز صحبت میکنیم که سبکش شوتر هست. من کار به بقیه سبک ها ندارم. مسلما سونی تو ای پی های دیگه به مراتب با اختلاف از مایکروسافت جلوتر بوده این نسل. این بحثی توش نیست. من خودم هاریزون رو دوبار تموم کردم. last of us رو 5 بار بیشتر تموم کردم........ جفت کنسولا رو دارم در اصل برنده واقعی امثال من هستن که از ای پی های هر دو شرکت دارن بهره برداری میکنن. و اگه معیار کلی برتری با یک کنسول باش 100 درصد سونی این نسل حرفی نزاشته. ولی سونی این نسل بر خلاف نسل قبل که کیلزون و resistance دو ای پی قدرتمند رو داشت این نسل کلا این سبک رو بیخیال شد و خیلی از طرفدارای این سبک رو به نوعی تشنه گذاشت. ولی لا اقل مایکروسافت با عرضه گیرز 4 و 5 به نوعی خلا این سبک رو کمی پر کرد. و بازی با هر گونه مشکلاتی که داره عنوان بسیار لذت بخشی هست که طرفدارای سبک شوتر رو ناراضی نمیکنه
حرف شما موقعی صحت داره بزرگوار که یه بازی تو یک سبک با غلتک از روی تموم بازی های هم سبک خودش رد بشه نه یه چیزی در حد اونا. توی هر سبکی بازیای کراس وجود دارند که اگه اونو نداشته باشم یه چیز دیگه بازی کنم. ولی وقتی یه بازی تو امتیاز میترکونه و goty میشه حسرت واسه اون کسی که دسترسی به اون بازی نداره همیشه هست نه بازی که متوسط یا خوب میشه نه عالی. من خودم پول کنسول دیگه ندارم ولی اگه داشتم صد در صد سوییچ میخریدم چون عقده زلدا و ماریو کارت و ماریو اودیسی و اسمش همیشه تو دلم هست. اینا بازیاییی هستند که متای ۹۰ به بالا دارن همشون. کلا ماکرو دو تا بازی خوب داشت این نسل که اونم دو دستی داد به سوییچ. وقتی میگیم این اسپنسر یه چیزیش میشه بخاطر این نیست که پول قرض گرفته بهم پس نداده. واقعا داره نابود میکنه برند xbox رو.

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
حرف شما موقعی صحت داره بزرگوار که یه بازی تو یک سبکبا غلتک از روی تموم بازی های هم سبک خودش رد بشه نه یه چیزی در حد اونا. توی هر سبکی بازیای کراس وجود دارند که اگه اونو نداشته باشم یه چیز دیگه بازی کنم. ولی وقتی یه بازی تو امتیاز میترکونه و goty میشه حسرت واسه اون کسی که دسترسی به اون بازی نداره همیشه هست نه بازی که متوسط یا خوب میشه نه عالی. من خودم پول کنسول دیگه ندارم ولی اگه داشتم صد در صد سوییچ میخریدم چون عقده زلدا و ماریو کارت و ماریو اودیسی و اسمش همیشه تو دلم هست. اینا بازیاییی هستند که متای ۹۰ به بالا دارن همشون. کلا ماکرو دو تا بازی خوب داشت این نسل که اونم دو دستی داد به سوییچ. وقتی میگیم این اسپنسر یه چیزیش میشه بخاطر این نیست که پول داده بهم پس نداده. واقعا داره نابود میکنه برند xbox رو.
پیشنهاد من به شما دوست عزیز اینه که برای یکبار هم شده گیرز رو بازی کنی نظرت به کل عوض میشه راجب بازی. اگه 3 گانه اول رو بازی کنی راحت تر برات هضم میشه اگه بتونی با گرافیک تاریخ گذشته بازی کنار بیای که زمان خودش یکی از غول های گرافیکی بود. اگه این نسل میخوای بازی کنی نظرم اینه از اکت 3 گیرز4 یا کلا از اول گیرز 5 رو بازی کنی حتی شده یک ساعت. مطمعنا دیدت نسبت به بازی عوض میشه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,432
نام
محمد
اینکه خیلی ها میگن بازی در حد سه گانه نیست به این معنی نیست که بازی رو خوب نمی دونن. این همه فن های بازی یا اونایی که بازی رو تجربه کردن اینجا نظر دادن، حالا شما صرفا دنبال امتیازی :D امتیازاتش که مشخصه و به نظرم منصفانه هم هست، این نسخه به مراتب از نسخه چهارم بهتره تو اکثر زمینه ها، ولی به نسبت سالی که عرضه شدن، امتیازاتی که هر دو گرفتن منطقی هست. حالا دیگه به خودتون مربوطه یه بازی با این کیفیت رو خوب بدونین یا نه، ولی طبق معیار امتیازات، بازی خیلی خوب هست. طبق تجربه شخصی من هم بازی خیلی خوبه :D شما هم خودت که بازی کردی، راحت تر می تونی نظر بدی.
==
Millenium 8.5/10
IGN Spain 9.2/10
ثبت میشن.

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
دوستانی که میگن نمیشه از یوتیوب یا استریم یه بازی نظر داد چرا انقدر اصرار دارن گیم پلی از یه بازی جدید بیاد؟ چطوری از دیدن گیم پلی یه بازی میتونید بگید این بازی ارزش خرید داره یا نه؟

بعد این همه سال که از انتشار اولین بازی ویدئویی میگذره هنوز فرق بازی ک یه مدیوم تعاملی هست رو با ویدئو (movie) که صرفا خطی-بصری هست رو نفهمیدیم ... فلسفه یک تریلر و ویدئو های یک بازی اینه که بازی باز با کلیت و جهان بازی اشنایی ابتدایی داشته باشه و اصطلاحا نیم نگاهی به بازی داشته باشه ... حالا سوال من اینه ، آیا خیلی از بازی ها نبودند که در ویدئو ها و تریلراشون جذابیت داشتند اما تجربه بازی کسل کننده بوده باشه؟ به نظرتون همین نقطه نظر عکسش برای واکترو دیدن صادق نیست؟

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
نقد بازیسنتر که کلا ایراد بود یکجور منتقد انگار تو عمل انجام شده بود ۸ بده وگرنه بیش از ۶ و ۷ به نقدش نمیخورد ولی خب نقد جامعی بود تقریبا و بیشتر صحبتش سر داستان بود تا موارد دیگه

• Like
Reactions: X B I T B
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر