امتیازات Children of Morta

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
امتیازایی که متا ثبت شدند:

Windows Central 100
GamingTrend 95
COGconnected 91
Critical Hit 90
Shacknews 90
Hardcore Gamer 90
GameStar 86
Worth Playing 85
Multiplayer.it 80
PC Invasion 80
GameSpew 80
TrueGaming 80
Vandal 80
Cubed3 80
AusGamers 77
Screen Rant 60

متا تا الان از 18 تا نقد، 84
و اگه کلا ARPG یا بازی های Rougelike دوست دارید رو این یکی نخوابید و لطفا!!! لطفا بازی رو کرک نکنید... رو هیولا کلا پنجاه تومنه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
متا تا الان از 18 تا نقد، 84
و اگه کلا ARPG یا بازی های Rougelike دوست دارید رو این یکی نخوابید و لطفا!!! لطفا بازی رو کرک نکنید... رو هیولا کلا پنجاه تومنه
بعد تجربه دمو مطمئن شدم که همونی هست که فکر میکردم.
رو همون استیم میخریم حاجی، ناسلامتی 4-3 سال منتظر بازی بودیم تا بیاد.

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
من به عنوان تستر، سال پیش، حدودا همین موقع ها به بازی اضافه شدم، بعد از کنفرانس E3 مایکروسافت، بازی تو اوج فول پروداکشن بود و اینقدر بالاپایین میشد و جا به جایی توی قسمت های مختلف بود که فکر میکنم بچه های فنی و برنامه نویس شبا کابوس میدیدن.
خلاصه که روز اومدن نمره ها و بعد از 4 سال، دیدن صورت های شاد بچه ها لذتی خاصی داشت...
واقعا تیمی هستن که با تمام اختلاف سلیقه ها، متعهد و پایبند به کارشون هستن. روزایی بود که باید بیلد رو میفرستادن برا 11 Bit و تا 3،4 صبح بیدار میموندن.
واقعا افتخار میکنم که کنارشون، منم نقش داشتم هرچند خیلی کم بوده باشه.
الانم فکر نکنید رفتن تعطیلات :D، بازم دارن روی پچ و ساپورت بازی به شدت کار میکنن.

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
انتشار فیزیکی نداره تو ایران؟

خیلی سفت میخوایم حمایت کنیم:x
گفته بودن اگر به تعداد کافی ثبت نام کنن وارد ایران میکنن ما هم برای سوییچ ثبت نام کردین امیدوارم بیارن چیز باحالی بود در ضمن حمایت خودمونم انجام دادیم

• Like
Reactions: Subject 16

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
گفته بودن اگر به تعداد کافی ثبت نام کنن وارد ایران میکنن ما هم برای سوییچ ثبت نام کردین امیدوارم بیارن چیز باحالی بود در ضمن حمایت خودمونم انجام دادیم

تو هم سفارش کالکتور ادیشن سوییچ رو دادی
ایول.. اگه واقعا به حد نصاب برسیم امیدوارم بیارن کالکتور سوییچ هم ایران

• Like
Reactions: s.snake2

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
تو هم سفارش کالکتور ادیشن سوییچ رو دادی
ایول.. اگه واقعا به حد نصاب برسیم امیدوارم بیارن کالکتور سوییچ هم ایران
اره این بازیها فقط رو سوییچ حال میده :x:D. خدایی قیمتش هم مناسب بود اگر با همون قیمت بیارن واقعا ارزش داره

• Like
Reactions: SepehrR and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اره این بازیها فقط رو سوییچ حال میده :x:D. خدایی قیمتش هم مناسب بود اگر با همون قیمت بیارن واقعا ارزش داره

دقیقا... آدم بشینه بازی روگ لایک رو PC بزنه وقتی سوییچ داره؟ مگه زبونم لال خره :D!!

بازی تو استور سونی ps4 هست ؟ کی واسه خرید میاد:Neutral:

برای کنسول ها فکر کنم اگه اشتباه نکنم 10 اکتبر میاد

ahmad137456

کاربر سایت
Jul 26, 2019
72
یعنی زبون فارسی و ساپورت نمیکنه؟

Sent from my SM-T715 using Tapatalk
زبان فارسی رو ساپورت نمیکنه، نه زیر نویس فارسی ولی گفتن بعدا یک کار با کیفیت میخوان برای فارسی سازی بازی بسازند.
در کل نزدیک 4 ساعت بازی کردم واقعا داستان خوبی داره، کیفیت هنری بازی هم بهترین چیزی هست که بین بازی های پیکسلی دیدم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
Softpedia 85
Children of Morta is one of the best rogulite games I played in a while, so I can't recommend it enough to those who love the genre. It's easy to pick up and the story, even though it's a bit on the generic side, will keep you hooked till the end (yes, there's actually an end to the story).

Eurogamer Italy 90

The Games Machine 85
Behind Children of Morta's pixel art, lies an excellent hack’n’slash which has little to envy to the pillars of the genre. The RPG aspect is well defined, and the growth of the characters is never trivial.

Areajugones 90
Children of Morta takes the mechanics from the roguelike genre but manages to craft a truly narrative experience. An unique game that offers fun gameplay mixed with an emotional story full of heart. One of the greatest surprises of 2019 so far.

TrueGaming 80
If you like roguelike games this is pretty great. there is enough variety in gameplay and story/characters were better than expected. Enemies can be stupid sometimes though.

Windows Central 100
Children of Morta is an incredible roguelike title that will keep you hooked for hours on end, offering superb gameplay and presentation, as well as a surprisingly strong story.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر