Multi Platform River City Girls

سازنده
WayForward
تاریخ انتشار
September 2019
ناشر
WayForward
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Nintendo Switch
114905

River City Girls
شاید جالب باشه که بدونید مجموعه بازی Kunio kun که با نام River City در جهان شناخته می شه بیش از 30 سال قدمت داره و در این بین بیش از 50 عنوان در ژاپن و جهان منتشر کرده و تا به امروز درست به سان ایام جوانی روی فرم و پر طرفدار باقی مونده , تقریبا میشه گفت که تو ژاپن استدیویی نبوده که یک شماره از این بازی نساخته باشه ! حالا , بعد از خریداری شدن امتیاز حق انتشار مجموعه بازی River City توسط شرکت Arc System Works , قرعه ساخت عنوانی جدید که یک spin-off از سری بازی Kunio kun محسوب میشه به نام استدیوی کهکشانی Wayforward خورده .

برخلاف بیشتر نسخه های این مجموعه اینبار خبری از نقش آفرینی برادران عزیز Kunio و Riki به عنوان شخصیت های اصلی در بازی نیست و در اصل این مهم اینبار بر دوش دو شیر زن به نام های Kyoko و Misako هست که دو دختر دبیرستانی هستند , بخوام خلاصه اش کنم میشن GF آقایان Riki و Kunio ...میساکو دوست ریکی هست و کیوکو دوست کنیو..!..!.. ..یا شاید هم کنیو دوست میساکو بود وووو... کیوکو دوست ریکی ....!!... .نه شاید هم ریکی دوست کنیو بود و میسکو دوست... !!... !!...ببینید , اصلا درست نیست تو این مدل از روابط زیاد کنکاش کنید و ادب حکم می کنه به GF بقیه به چشم خواهری نگاه کنید , در غیر این صورت تهش همش دعواهای ناموسی هست, دو تا تریلر ته پست هست تو اون جهت گیری روابط بین طرفین کاملا مشخصه !!
مهم اینه که اینبار پسرا رو گروگان می گیرند و دختر ها برای نجات اونها و خوشبختی و آینده خودشون , از آغوش پر مهر معلمین نازنین و محیط امن و سراسر معنویت دبیرستان می زنند بیرون و وارد خیابون های ناپاک و پر از دام و هوس بیماردلان و جرم و جنایت ارازل و اوباش میشند....البته گویا بزن بزن های بازی از سر کلاس درس شروع میشه و به خیابون ها می کشه...داستان از لحاظ خط زمانی بعد از river city Ransom اتفاق می افته...

114908

کارگردان بازی آقای Adam Tierney اذعان داشته در سفری که به ژاپن داشته که , ایده تغییر کاراکتر ها از سوی مردان دلیر به سمت دخترکان نازک بدن از سوی استدیو WFبه ASW داده شده و اونها هم به شدت استقبال کردند و همین باعث همکاری اونها شده, و همینطور ایشون بازی رو بدین گونه توصیف کرده : <<Crazy Interpretation" Of The Kunio-kun Brand">>​

بیشتر از 50 NPC در بازی حضور فعال دارند که تمایل زیادی هم دارند تا شما در قالب یکی از شخصیت ها بهشون کمک کنید و side quests انجام بدید تا به این بهانه سر صحبت رو با شما باز کنند و...همینطور امکان کسب پول و امتیاز تجربه Xp با کتک زدن ارازل و انجام ماموریت های جانبی برای خرید فنون رزمی جدید و آیتم و غذا از مغازه ها برای شما فراهم شده .. قول حضور مهمان هایی از سری های قبلی river city هم در بازی داده شده...

کاتسین هایی از جنس انیمه و بیشتر مانگا برای بازی بویژه اینتروی باس فایت ها ترتیب داده شده که زحمت ساختشون رو Studio Yotta کشیده , سازنده عناوینی چون انیمیشن سونیک مانیا و Rick & Morty , همچنین صدا پیشه Shantae یعنی بانو Cristina Vee هم در بازی حضور داره....
بازی در تاریخ 5 سبتامبر بر روی PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC به صورت دیجیتالی عرضه میشه اضاف بر اینکه Limited Run Games قول نسخه فیزیکی بازی رو به همراه یک مشت خنزل پنزل درونش رو به قیمت گزاف داده...

استدیو Wayforward تجربه ساخت double Dragons neon را در این ژانر بخصوص داشته و System Works Arc هم مستقیما بر سیستم فایتینگ بازی نظارت داره , و این یعنی از همین حالا رقیب سرسختی برای دو بازی Street of Rage 4 و Battletods در نظر بگیرید... .. همینا دیگه... برید که راضی باشید ...آخ یادم رفت بگم سبک بازی هم beat-’em-up هست....!!

WayForward is promising an "arsenal of combos, counters, throws, and special attacks

ypt_picture1.jpg

تصاویر

river-city-girls.original (1).jpg river-city-girls.original.jpg river-city-girls.original (2).jpg river-city-girls.original (3).jpg
River-City-Girls_2019_07-03-19_009.png River-City-Girls_2019_07-03-19_008.png River-City-Girls_2019_07-03-19_005 (1).png River-City-Girls_2019_07-03-19_004 (2).png

ویدئوها

dkc4_4455-min.png

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
3vr6_picture6-min.png

خب همش سرکاری بود تهش ختم شد به یک بازی انحصاری از مجموعه ? Bakugan ? یا همون تیله بازهای محله دلگشا!!
به نام Bakugan: Champions of Vestroia برای نینتندو سوییچ به صورت انحصاری انتهای نوامبر به کمک دلارهای Warner Bros ...

اینکه بازی چیه هم زیاد بدرد شما نمیخوره اگه از پوکمون و دیجیمون سر در آوردید از این هم درمیارید , ولی بد هم نشد حداقلش تا اینجا می دونیم اگه شماره جدیدی از River city معرفی بشه دست انحصار طلب نینتندو ازش کوتاهه
و مهم تر از اون اینکه هنوز Tease های Wayforward سر جاشه ، این وسط نینتندو خودش رو انداخت وسط و Tease اش رو مالوند به مال Wayforward و ما رو تحریک کرد و به اشتباه انداخت...

کافی بود شماره دوم معرفی می شد و انحصاری سوییچ ? اونوقت خودم هر طور شده مجسمه Fusajiro Yamauchi رو سرنگون میکردم و بعد از آتش زدن و هتک حرمت, خرده های اون رو به سمت چاه مصطراح هدایت میکردم ...هیچی دیگه کلی حالم گرفته شد....??

پ.ن: خدا کنه محمد حسین این پست رو نبینه...!!:-SS

dkt1_picture4-min.png

z1w7_picture5-min.png

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
3vr6_picture6-min.png

خب همش سرکاری بود تهش ختم شد به یک بازی انحصاری از مجموعه ? Bakugan ? یا همون تیله بازهای محله دلگشا!!
به نام Bakugan: Champions of Vestroia برای نینتندو سوییچ به صورت انحصاری انتهای نوامبر به کمک دلارهای Warner Bros ...

اینکه بازی چیه هم زیاد بدرد شما نمیخوره اگه از پوکمون و دیجیمون سر در آوردید از این هم درمیارید , ولی بد هم نشد حداقلش تا اینجا می دونیم اگه شماره جدیدی از River city معرفی بشه دست انحصار طلب نینتندو ازش کوتاهه
و مهم تر از اون اینکه هنوز Tease های Wayforward سر جاشه ، این وسط نینتندو خودش رو انداخت وسط و Tease اش رو مالوند به مال Wayforward و ما رو تحریک کرد و به اشتباه انداخت...

کافی بود شماره دوم معرفی می شد و انحصاری سوییچ ? اونوقت خودم هر طور شده مجسمه Fusajiro Yamauchi رو سرنگون میکردم و بعد از آتش زدن و هتک حرمت, خرده های اون رو به سمت چاه مصطراح هدایت میکردم ...هیچی دیگه کلی حالم گرفته شد....??

پ.ن: خدا کنه محمد حسین این پست رو نبینه...!!:-SS

dkt1_picture4-min.png

z1w7_picture5-min.png

بعد خوندن این پست شیطنت ام برای احتمالات آینده به شدت زیاد شد >:)>:)>:)

• Smile
Reactions: New Shredder

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
picture10_dk85.jpg

دیشب در طی نمایش Limited Run Games , پرده ها رو از روی شماره دوم بازی دریدند...!!​

باورم نمیشه بالاخره Wayforward کلنگ ساخت شماره دوم رو ول داد وسط جمع هواداران...
هیچ کس انتظارشو نداشت توی این کنفرانس و وسط آنباکسینگ از بازی رونمایی بشه...
اما همین که ندادند به نینتندوی پیر و مارموز! نشون بده دلم خنک شد...هنوز اون حرکت شنیع پارسال شون یادم نرفته...

شماره دوم با نقش آفرینی سرکار خانم میساکو و بانو کیوکو ادامه می یابه ...همونطور که در تصویر شاهد هستیم قراره دوشیزه های محترمه دیگری هم حضور خودشون رو در بازی به اطلاع عموم برسونند ..مثل اینکه کار تایید صلاحیت شون یک مقداری طول می کشه!! ...
Rikiو Kunio هم که ریو و کن مجموعه هستند و اگه نباشند جای بسی تعجب....

Wayforward علاوه بر شخصیت های جدید , قول حرکات جدید , محیط های جدید ,دشمن های جدید به علاوه بازگشت یک دشمن قدیمی رو داده...به خدا ما راضی نیستیم خودتون رو این قدر توی زحمت بندازید....

فقط یک نکته منفی داشت این معرفی که هیچ عکس و فیلمی رو نکردند با اینکه بیرون زدگی خبر ساخت نسخه دوم تقریبا از پارسال کاملا مشهود بود ...یعنی امکانش هست امشب توی کنفرانس نینتندو .... بهتره حرفشم نزنم....هنوز جای هایب الکی پارسال درد میکنه...!! بازی 2022 میاد...

شماره اول برای ps5 میاد 4k ، 60 فریم ، ری تریسینگ...برید تو کت و کولش...!

picture12-min_7ov4.png

شماره ای از بازی هم قراره بطور انحصار زمانی برای سوییچ بیاد تحت عنوان River City Girls Zero....
این نینتندو آخرش کرم خودش رو ریخت...!!​

نترسید بازی جدیدی نیست ,این بازی سال 1994 برای سوپر نینتندو در ژاپن , به صورت کوپنی از طریق چند تعاونی های شهر و روستا بطور محدود پخش شده.....
خودم هم نمی دونستم همچین بازی ای وجود داشته...تو رو خدا حق بدید اسم بازی این بوده Shin Nekketsu Koha: Kunio-tachi no Banka.....داستان هم برمی گرده به رفتن کونیو و ریکی با موتور به دم در دبیرستان دخترانه ، آشنایی اولیه دخترها با پسرها ,دیت ها و قرار های پنهانی و به دور از چشم والدین , نامه های عاشقانه ریکی به کیوکو ...و......

تاپیک شماره دوم هم در انحصار خودمه ها ، گفته باشم...!!
حالا این بانوان جوان که در بنر رونمایی , یک سوم میانی خودشون رو به نمایش گذاشتند چه کسانی هستند؟..

picture8-min_d1si.png
با توجه به شواهد و قراین خودم حدس میزنم این دو نفر رو بشناسم...البته حدسه ها !! فردا تایید نشد نیایید شیشه تاپیک رو بیارید پایین!
...می دونید که دخترها این روزها همه شبیه هم هستند...!!
اون خانم سبزه روی و محجبه سمت راست کسی نیست جز Provie که در بازی River City Ransom: Underground خوش درخشید و دوباره به صحنه کارزار فراخونده شده...همینقدر بدونید سبک مبارزه اش break dancing هست میشه کریستی مانترو از تکن...اگر سبکش رو عوض نکنه از الان انتخاب اول خیلی هاست...

picture7-min_rcce.png

اما سمت چپی و شیر زنی که سیکس پک های سک...سی....داره ...اگه گفتین کیه؟ غریبه نیست....
Marian ...نامزد بیلی لی....آره میدونم یک موقع ای پیاز هم به دستش پوست نمی شد و بروبچز ارازل دابل دراگون مثل گونی سیب زمینی می زدن زیر بغلشون و می بردندش و اونهم فقط جیغ میکشید ..خدا میدونه ابوبو چه بلایی سرش آورده که خودش رفته هنرهای رزمی یادگرفته دیگه منت بیلی و جیمی رو نمیکشه....این خانم توی شماره قبل هم یدونه مغازه فلافلی داشت یادتون نیست...!!

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
3-min_x2wf.png

دیشب پریشب ؛ در پرسه های عاشقانه نیمه شب در میان کوچه پس کوچه های استیم خیلی اتفاقی ته یک کوچه بن بست یک بازی غریب و تنها خورد به تورم...! Detained: Too Good for School ...
بعد از دووم کلون ها و جی تی ای کلون ها و سولز کلون ها ..حالا نوبت رسیده به دختر دبیرستانی کلون ها...!!

اولش این حجم از کاپی کاری! و رونویسی رو نمی تونستم درک کنم , ولی اسم سازنده قوت قلبی شد برام . O.T.K Games سازنده بازی the vagrant که اون هم الهام شایسته ای! بود از muramasa Demon blade...

درسته که خلق را تقلیدشان بر باد داد ولی اینها خیلی شیک و مجلسی و به نحو احسن این کار قبیح نکوهیده رو انجام میدن..! استدیوی با استعدادی هستند و طراح های هنری محشری دارند می تونند حتی شکار بعدی ماکروسافت باشند...در جواب به استدیوی Vanillaware و اتحاد مرگبارش با سونی !!! البته خودمونیم و غریبه که بینمون نیست می دونیم که ماکروسافت احمق تر از این حرف هاست...!!

هیچی دیگه دو تا دختر دبیرستانی سرکش و هوچی! محیط اوپن ورد با کوچه پس کوچه های ژاپنی و دوچرخه ای که همیشه گوشه دیوار پارکه! , اتوبوس سواری , مغاز ها اغذیه فروشی و مراکز خرید مانتو و مقنعه و لباس زیر و در نهایت شهری بر پایه فساد، پر از دلال و قاچاقچی سازمان یافته که اجازه نمی دن حتی یک ریال قیمت کارت گرافیگ وکنسول پا پس بکشه..!
همه چی همون ریور سیتی هست فقط مثل اینکه بازی توی پاییز و زمستون جریان داره و بیشتر باید مدرسه بریم.. اَه توش.. !!

حالا همه جاهاش هم عینا الگو برداری نشده مثلا تفاوت اصلی این بازی با ریور سیتی گرل اینه که اسم دختر ها عوض شده !
Reika که میشه میساکو , سرد و بی تفاوت , عاقل و کمی اخمو , این جور که از چهره اش هم معلومه زیاد به پسر ها رو نمیده , شیر دختری هست برای خودش .. ماشاالله ..ماشااله...جالبه بیشتر حرکاتش هم با مشت هست و حتی لباسش هم همون لباس فرم مدرسه پیراهن سفید میساکو هست...
درست در مقابل تیپ شخصیتی اون julei هست که میشه کیوکو ...خل وچل , خنگ , همیشه هم نیشش بازه , و پسرها به دلیل شانس موفقیت بیشتر در گرفتن پای داده شده، روش سرمایه گذاری می کنند... حرکاتش بیشتر روی پا تمرکز داره حتی حرکت باسن کیوکو رو هم اجرا میکنه ,کاپشن و دامنش هم مثل اونه فقط چون زمستونه ساپورت هم زیرش می پوشه، خب سرده چیکار کنه براتون!...البته من خودم زیاد با این تیپ دختر ها حال نمی کنم از دیدگاه من دختر باید سنگین باشه, میساکو و ریکا رو بیشتر می پسندم...

6-min_ab94.png

فقط به عنوان دخترهای دبیرستانی یک مقدار برجستگی های بالاتنه آنها جهش یافته هست! و تو چشمه ! بویژه ریکا !! نمیشه تصویر گذاشت لطفا اصرار نکنید! ..که با توجه به بازی قبلی و موفقیت هایی که Vivian با فیزیک خود برای سازندگان به ارمغان آورد این روی کرد امریست علی حده...

بالاخره بازی ایندی هست وباید دیده بشه حالا از هر روشی که شده ..نگاه نکنید اِلی یا اِلوی بالا تا پایین شون رو با لباس می پوشند و زیب کاپشن هاشون رو محکم تا بالا میکشند! سونی برای مارکتینگ اونها پول خرج میکنه .. این سازنده های بازی های ایندی پولشون کجا بود , مجبورند از اندام کاراکتر مایه بگذارند...این کار رو سونی هم در ابتدا می کرد یادتونه کریتوس تو بازی های اولش همش لخت بود و فقط با یدونه لنگ حموم توی انظار عمومی ظاهر میشد... بعد که معروف شد سریع شلوارشو پاش کرد...!

سازنده ها قول 10 تا پایان مختلف دادند و گفتند بعد از مدرسه 4 کاراکتر دختر و 4 کاراکتر پسر در نظر گرفتیم که باهاشون بتونید دیت بگذارید و از اون ها در مبارزه ها کمک بگیرید دقیقا چیزی شبیه همون قابلیت ریکرویت ریور سیتی! اما نکته قابل تامل اینه که یکی از این کاراکترها Vivian هست ..خود خودشه ..خود سازنده ها به عمدگفتند که 1000 سال بعد ویویان رو میتونید در این بازی ببینید...
روند توسعه بازی با کیک استارتر شروع شده و یک روزه به هدفش رسیده روی پی سی, طبق آخرین خبر قله های ایکس باکس هم فتح کرده و مونده ps4 و درنهایت سوییچ.. دموی رایگان هم روی استیم در نظر گرفته شده 460 مگه زدم دانلود شه احتمالا از همین تریبون مراتب اطلاع رو خدمتتون برسونم...Q1 2022 هم قراره بیاد ...

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
دیشب پریشب ؛ در پرسه های عاشقانه نیمه شب در میان کوچه پس کوچه های استیم خیلی اتفاقی ته یک کوچه بن بست یک بازی غریب و تنها خورد به تورم...! Detained: Too Good for School ...
چقدر خوبه که یک بازی دمو داشته باشه.
تو سالهای اخیر خیلی پیش اومده بازیی اصلا جذبم نکرده باشه ولی با تجربه دموی اون بازی عاشقش بشم و برم بخرمش.
این اعتماد به نفس بالای استودیو رو هم میرسونه که از کارش تا حد زیادی مطمئن هست.

دمت گرم بابت معرفی عالی. :x :x
اینم رفت برای دانلود و تست، ببینم تهش چی میشه.
=======
نه بابا سازنده Vagrant اینو ساخته؟
اون قسمت نخوندم.
آخ آخ آخ میدونم تهش قرار چی بشه:|:|

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
خب همه فرضیاتم درست از آب دراومد ..دو شخصیت جدید همون بانوان فوق هستند...یعنی marian از دابل دراگون و provie از ریور سیتی ..
اولین تصاویر از نسخه دوم هم پدیدار شد...
فقط لوکیشن ها رو ببینید ...شهربازی, قبرستون، وسط بزرگ راه و اتاق دوتا دختر شلخته!
شخصیت های Ryuichi و Ryuji هم برگشتند وقراره بادیگاردهای شخصیت منفی اصلی شماره دوم باشند...

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
picture1_buxh.png

در نهایت انتظارها .. !! .. .. انتظارهام ، به پایان رسید و یک تریلر هر چند کوتاه و نصفه نیمه، از شماره دوم بخش شد..
اگه با دقت به تریلر نگاه کنید در گوشه تصویر بخش هایی از مبارزات کاراکترهای جدید هم به نمایش در میاد...کلی محیط جدید در کنار محیط های قدیمی...خودم یک ایستراگ هیلو توش پیدا کردم...!!
همونطور که پیش بینی میشد سبک مبارزه provie قشنگ ایرانی پسند هست ، همه دوست دارند یکی رو کنترل کنند که بخوابه زمین با لنگ هاش شلنگ تخته بندازه...بی خود ادای روشن فکرها رو در نیارید، همه تون همونایی هستید که داخل تکن همش ادی و کریستی مانترو برمیداشتید...
ولی من خودم از سبک ماریان بیشتر خوشم اومد اونجاش که مشتش رو دو بار تو هوا میتابونه بعد میزاره وسط صورت طرف...
دیگه کم کم وقتشه که تاپیک شماره دوم رو الم کنیم...

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
picture1_buxh.png

در نهایت انتظارها .. !! .. .. انتظارهام ، به پایان رسید و یک تریلر هر چند کوتاه و نصفه نیمه، از شماره دوم بخش شد..
اگه با دقت به تریلر نگاه کنید در گوشه تصویر بخش هایی از مبارزات کاراکترهای جدید هم به نمایش در میاد...کلی محیط جدید در کنار محیط های قدیمی...خودم یک ایستراگ هیلو توش پیدا کردم...!!
همونطور که پیش بینی میشد سبک مبارزه provie قشنگ ایرانی پسند هست ، همه دوست دارند یکی رو کنترل کنند که بخوابه زمین با لنگ هاش شلنگ تخته بندازه...بی خود ادای روشن فکرها رو در نیارید، همه تون همونایی هستید که داخل تکن همش ادی و کریستی مانترو برمیداشتید...
ولی من خودم از سبک ماریان بیشتر خوشم اومد اونجاش که مشتش رو دو بار تو هوا میتابونه بعد میزاره وسط صورت طرف...
دیگه کم کم وقتشه که تاپیک شماره دوم رو الم کنیم...

ثانیه 20 لوکیشن بازی هتل فیلم شاینینگه. از طرح موکتش مشخصه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

Summer 2022

تو که کند و کاو کردی لینک تریلر بازی رو دربیاری، یه بار دیگه میذاشتی اش تو تاپیک دایرکت که این برادران و خواهران زحمت کش بخش هماهنگی و ساخت Indie World هم یه نفعی ببرن. من هر چی Engagement اون تاپیک میره بالا براشون پول و اقلام خوردنی میفرستم با پیک هوایی. بدون من بچه هاشون تلف میشن دیگه روحیه شون نمیکشه وسط مراسم هاشون مزه بپرونن :D

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
1_wtrc.jpg

پیش خرید نسخه فیزیکی شماره صفرم بازی! از 28 ژانویه آغاز میشه..فقط هم مخصوص کنسول های نینتندو و سونی...
این شماره که قبلا توضیحاتشو دادم !:-< به همراه کاتسین های مانگایی و اوپنینگ انیمه ای کاملا جدید، اوایل سال 2022 در دسترس قرار میگیره , نسخه کامپیوتر های شخصی و برادران اکس باکس نیز در دستور کار قرار دارد ... فقط تیپ دهه شصتی دخترها ...!!:-SS:-SS

river-city-girls-zero_01-19-22_001-1024x576_6mmh.jpg

River-City-Girls-Zero_01-19-22_002.jpg River-City-Girls-Zero_01-19-22_003.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر