Yakuza: Like a Dragon

160842

بازی Yakuza 7: Like a Dragon در طول آخرین اپیزود از برنامه Inside Xbox برای Xbox معرفی شد. شماره هفتم یاکوزا در ماه ژانویه سال ۲۰۲۰ برای کنسول PS4 در ژاپن عرضه و تبدیل به پرفروش ترین عنوان در سری شده بود. حال امروز نوبت به سایر نقاط جهان رسیده و البته دارندگان کنسول Xbox هم برای اولین بار در کنار کنسول PlayStation قادر خواهند بود تا این عنوان را در روز عرضه آن در غرب تجربه کنند.

عنوان یاکوزا ۷ به عنوان یکی از عناوین لایچ کنسول Xbox Series X منتشر خواهد شد. همچنین از قابلیت Smart Delivery بهره می‌برد و بدین صورت با خرید نسخه Xbox One بازی، به نسخه Xbox Series X هم به صورت رایگان دسترسی خواهید داشت.

یاکوزا ۷ شما را در نقش Ichiban Kasuga قرار خواهد داد و برای اولین بار شخصیت Kazuma Kiryuu به عنوان شخصیت اصلی در این شماره حضور نخواهد داشت. از دیگر تغییرات بازی می‌توان به تغییر سبک مبارزات از یک عنوان beat em up به یک عنوان نقش آفرینی نوبتی اشاره کرد.

Yakuza 7: Like a Dragon برای PC و کنسول‌های Xbox One، PS4 در کنار PS5 و Xbox Series X منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
129
نام
soheil
والا گیم پلی بازی یکم تکراری شده دیگه بعد این همه نسخه فقط داستان هر نسخه فرق می کرد بعدشم اینا judgement رو دادن بیرون زیاد بازخورد مثبتی نگرفتن گفتن با خودشون بیایم یه نوآوری کنیم حرکتی بزنیم یهو هم اندیشی کردن به این نتیجه رسیدن مبارزاتو نوبتی کنن کسیم اونجا نبود بگه داداش سبک بازی beat em up هستش ملت بخاطر مبارزات سرعتیش باهاش حال می کنن نمی شه بازی که توش ده نفرو زیر یه دیقه نفله می کنی بیای از توش شطرنج دربیاری به جای این کارا بیا نقشه رو بزرگ کن یه چهارتا وسیله نقلیه اضافه کن حتی شده یه دوچرخه بزار یا بیا سیستم هایی شبیه گنگ فایتای سن اندرسو بزار البته تو نسخه صفرش یه مینی گیم شبیهش داشت ولی می شد بسطش داد خلاصه با این تصمیمشون بد ضربه ای به بازی زدن

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
والا گیم پلی بازی یکم تکراری شده دیگه بعد این همه نسخه فقط داستان هر نسخه فرق می کرد بعدشم اینا judgement رو دادن بیرون زیاد بازخورد مثبتی نگرفتن گفتن با خودشون بیایم یه نوآوری کنیم حرکتی بزنیم یهو هم اندیشی کردن به این نتیجه رسیدن مبارزاتو نوبتی کنن کسیم اونجا نبود بگه داداش سبک بازی beat em up هستش ملت بخاطر مبارزات سرعتیش باهاش حال می کنن نمی شه بازی که توش ده نفرو زیر یه دیقه نفله می کنی بیای از توش شطرنج دربیاری به جای این کارا بیا نقشه رو بزرگ کن یه چهارتا وسیله نقلیه اضافه کن حتی شده یه دوچرخه بزار یا بیا سیستم هایی شبیه گنگ فایتای سن اندرسو بزار البته تو نسخه صفرش یه مینی گیم شبیهش داشت ولی می شد بسطش داد خلاصه با این تصمیمشون بد ضربه ای به بازی زدن
حالا جالبه میگن مطمئن نیستن یاکوزا ایشن بخاطر دوران فئودالی برا غربی ها جالب باشه ولی بازی نوبتیشون واسه غرب میاد لول
کلا کار ضایعی کردن همون beat em up هم میشه به نوعی تیمی و خلاقانه ساخت

• Like
Reactions: Sarvior

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
اومدم موافقت خودمو از نوبتی شدن مبارزات اعلام کنم :D >:)
بعد از شونصدتا نسخه، حالا که پروتاگونیست هم عوض شده، وقتش بود که یه تحولی توی گیم‌پلی ببینیم. بنظرم تصمیم درستی گرفتن...

• Like
Reactions: Arsalan_xe and stv

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اومدم موافقت خودمو از نوبتی شدن مبارزات اعلام کنم :D>:)
بعد از شونصدتا نسخه، حالا که پروتاگونیست هم عوض شده، وقتش بود که یه تحولی توی گیم‌پلی ببینیم. بنظرم تصمیم درستی گرفتن...
آخه چرااااااااااااااااااا؟!:((:| آقا بازی هزار سال beat em up براچی یهو باید نوبتی بشه؟:| همین سبک قبلیشم میشد متحول کرد چیزی که سوزوکی پایش ساخت یه روزه نابود کردن.............

• Like
Reactions: FUTURE and stv

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
129
نام
soheil
اومدم موافقت خودمو از نوبتی شدن مبارزات اعلام کنم :D>:)
:))
خداییش تنها بازی beat em up که یه ذره گرافیک داشتو فان بود همین یه دونه بود اینم که بگیرن میمونه شنوم که اونم گرافیکش خیلی داغونه حالا این همه راه واسه تحول چرا نوبتی؟

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
آخه چرااااااااااااااااااا؟!:((:| آقا بازی هزار سال beat em up براچی یهو باید نوبتی بشه؟:| همین سبک قبلیشم میشد متحول کرد چیزی که سوزوکی پایش ساخت یه روزه نابود کردن.............
:))
خداییش تنها بازی beat em up که یه ذره گرافیک داشتو فان بود همین یه دونه بود اینم که بگیرن میمونه شنوم که اونم گرافیکش خیلی داغونه حالا این همه راه واسه تحول چرا نوبتی؟
اینهمه نسخه beat em up داشتیم دیگه...هنوزم داره ریمسترهاشون میاد. چندین و چند بار هم میشه بازیشون کرد و کسی اونا رو ازمون نگرفته :D
من بدم نمیاد یاکوزا با طعم مبارزات نوبتی رو هم امتحان کنم...به نظرم ترکیب خوبی میتونه باشه و یه تجربه‌ی جدیدی هست.
قبول دارم بازیهای این سبکی خیلی کمیاب شدن ولی حالا که اینهمه ریمستر و ریمیک از این سری با همون گیم پلی کلاسیک داره منتشر میشه، بهترین فرصته که یه رویکرد جدید رو هم در کنارش امتحان کنن. فکر هم نمیکنم تا ابد اینطوری بمونه...اینو به عنوان یه آزمایش فرض کنید...نه یه تغییر همیشگی...خودشونم گفتن که اگه جواب نده، دوباره برمیگردن سر فرمول قبلی.
در مورد نوع تحول هم شما میگی چرا نوبتی، منم میگم چرا که نه؟ :D اگه درست پیاده‌سازیش کنن میتونه همون DNA سری رو حفظ کنه و با یه دید تازه‌ای ارائه‌اش کنه. البته کلا بعضیا از مبارزات نوبتی بدشون میاد که درک میکنم...
دیدگاه من کلا اینطوریه و بیشتر از اینکه منتظر یه تجربه آشنا باشم، با تجربیات جدید هایپ میشم...مثلا از وقتی AC نقش‌آفرینی شده، عاشقش شدم...یا اینکه بشدت با تحول گیم پلی GOW موافق بودم و هستم.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
اتفاقا با توجه به اینکه محیط بازی و کاراکترهاش هم فرق کرده اگه مثل Judgment روی لوکلایزیشنش هم خوب کار کنن و دوبله بذارن روش فروش خفنی خواهد کرد. کافیه فقط امتیازاتش در حد نسخه های قبلی باشه.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
باکس آرت ژاپنی بازی خیلی خوشگله یعنی از این ژاپنیا نامرد تر نداریم هرچی تم یا کاور خوشگله رو واسه ملت خودشون میدن میهن پرستای لعنتی :D:D:D:D کاور به این زیبایی سبک به این بی ربطی بازم میگم این حق میراث یوسوزوکی یکی از نوآور ترین افراد صنعت که همیشه یه قدم جلو بود از زمانش نیست! :|

120928

Yakuza: Like a Dragon's Japanese Box Art Is a Beauty

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
RGG : ما خیلی نگران هستیم پلیر های غربی از شخصیت جدید خوششون نیاد
RGG: سیستم بازی رو از بیت إم آپ به مبارزه نوبتی تغییر میده
BRUH.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند