شایعه نسخۀ جدیدی از بازی رزیدنت اویل در نمایشگاه TGS 2019 معرفی می‌شود

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
شرکت کپکام (Capcom) در حال آماده شدن است تا نسخۀ جدیدی را از بازی رزیدنت اویل معرفی کند.
PROJECT-RESISTANCE-300x197.jpg

شرکت ژاپنی کپکام (Capcom) به‌تازگی سایت جدیدی را در ارتباط با پروژۀ جدید خود یعنی Project Resistance ایجاد کرده است. اما نکتۀ قابل توجهی که این پروژه را با مجموعۀ رزیدنت اویل مرتبط میکند؛ قرمز بودن دو کلمۀ RE در نام این پروژه است. این موضوع باعث شده تا طرفداران گمان کنند که Project Resistance نسخۀ جدیدی از بازی رزیدنت اویل است. شرکت کپکام اعلام کرده است که در تاریخ دوشنبه 18 شهریور ساعت ۱۹:۳۰ (چند روز مانده به شروع نمایشگاه TGS 2019) یک تریلر از این پروژۀ منتشر خواهد کرد که با توجه به خبری که در سایت VG247 منتشر شده است گویا این تریلر به نسخۀ بعدی عنوان Resident Evil مربوط می‌شود.
با توجه به اطلاعاتی که در سایت پروژۀ مذکور ثبت شده...

Continue reading...

آپدیت: خبر شایعه نیست و تایید شد.

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
رزیدنت اویل هم بیفته دسته ی آدم کار درست... واقعا منتظر چنین روزی‌ام

منتظر نباش:D چون رزیدنت اویل دست آدم های کار درست افتاده و بهت قول میدم که کپکام نمیاد حماقت های نسل گذشته اشو رو بار دیگه تکرار کنه

• Like
Reactions: kamyy

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
منتظر نباش:D چون رزیدنت اویل دست آدم های کار درست افتاده و بهت قول میدم که کپکام نمیاد حماقت های نسل گذشته اشو رو بار دیگه تکرار کنه
والا از بعد نسخهٔ چهارم من که هیچ آدم کار درستی ندیدم... به غیر از ریمیک نسخهٔ دوم که انصافا خوب بود... و بنظرم کپکام تازه شیر دوشی رو یاد گرفته!

• Like

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
امیدوارم شایعه درست باشه و رزیدنت اویل جدید همون ریمیک 3 باشه! اونقدر که ریمیک 2 حال داد الان فقط ریمیک میخوام من :D امیدوارم ریمیک کد ورونیکا و زیرو هم در برنامه کپکام باشه
در مورد نسخه جدید هم فقط امیدوارم هرچی هست اول شخص نباشه، با این نسخه 7 به نظرم خوب بود و کلی هم لذت بردم ولی سوم شخص رو ترجیح میدم.

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
570
امیدوارم شایعه درست باشه و رزیدنت اویل جدید همون ریمیک 3 باشه! اونقدر که ریمیک 2 حال داد الان فقط ریمیک میخوام من :D امیدوارم ریمیک کد ورونیکا و زیرو هم در برنامه کپکام باشه
در مورد نسخه جدید هم فقط امیدوارم هرچی هست اول شخص نباشه، با این نسخه 7 به نظرم خوب بود و کلی هم لذت بردم ولی سوم شخص رو ترجیح میدم.
البته به جز مواردی که گفتی ریمیک 1 هم اضافه کن درسته که ریمیک خود میکامی عالی بود ولی دوست دارم دوباره به سبک ریمیک 2 ریمیکش کنند

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: White Injun

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
477
نام
Sera
احتمالا از معدود افرادی هستم که نسخه ۵ رو به ۷ ترجیح میدم! ۷ واقعا حس RE نمیداد، هرچند یه بازی خوب بود تو ژانر خودش

رزیدنت ایول های واقعی همون سری کلاسیک بودن،بعد نسخه 4 که چیزی مابین کلاسیک و مدرن بود( باز هسته های سری کلاسیک در خودش داشت) 5رسما خودش رو جدا کرد,و چیزی دیگر بود،ولی داستان همون بود رزیدنت ایول یک مجموعه ست که در الویت اول شخصیت محوره،شما اگه رزیدنت ایول یک عمارت در نظر بگیری شخصیت هاش ستونش حساب می شن،شما صرفاً نه بخاطر گیمپلی بلکه بخاطر داستانش محکوم به دنبالش هستی، کپ کام اومد یه ریسکی کرد در نسخه ی 7 شخصیت های اصلی به کل حذف کرد و شخصیت جدید آورد (که من بخاطر این شجاعت تحسینش می کنم) حالا بخاطر اینکه این شخصیت ناآشنا زیاد تو چشم نباشه اومد دوربین سوم شخص حذف کرد و از اول شخص استفاده کرد این خودش باعث شد حساسیت نسبت به کاراکتر جدید کمتر شه ،این خودش باعث شد که یک شخصیت اصلی محور داستان نباشه بلکه خود محیط و اون اتمسفر و اون سرگذشت خانواده ی جک محور داستانش باشن که واقعاً ایده ی جالبی بود.
من بیشتر رزیدنت ایول 7 تحسین می کنم تا ایول ۲، کاری 7 کرد یک اینکه رزیدنت ایول زنده کرد و دوم که دوباره استارت محبوبیت کپ کام زد، ایول 2 بعدش اومد و دوباره یاد و خاطره های سری کلاسیک زنده کرد...
کاری اویل 7 کرد واقعا ساختار شکن و اعتماد به نفس زیادی می خواست.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
من در حال حاضر ترجیح میدم رزیدنت ایول ۸ ساخته بشه تا ریمیک ۳ ، چون حتی یکی در میون هم باشه :D نوبت نسخه ی جدیده تا ریمیک .
با اینکه ریمیک ۲ یک بازی واقعا فوق العاده بود ولی من از نسخه ی هفتم بیشتر لذت بردم:|
شاید اصلی ترین دلیلشم این بود که یه حس مزخرفی بهم میگفت که این رزیدنتو ، تو قبلا بازی کردی و داستانشو میدونی و فلان . که الکی لذت بازی رو ازم میگرفت .
ازونور دیروز هم دوباره رزیدنت ایول ۳ رو دانلود کردم و دارم دوباره بازی میکنم ، سر بنزین اون قطاره ام:D
به هر حال یه چیزی هم که بی نهایت دوس دارم تو نسخه ی جدید اضافه باشه ، اون سیستم خرید و فروش و وجود جواهراته که رزیدنت ایول ۴ و ۵ داشتن.
تو هر نسخه ی جدیدی که معرفی میشه ، منتظر بازگشت اینام:|:|

• Like

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
کلا رزیدنت باید یک تغییر عظیم بکنه . تکراری شده وارد یک عمارت کارخونه یا آزمایشگاه بزرگ می شویم درهای مختلف قفل هستند برای بدست آوردن کلید باید مسافت زیادی طی کرد و چند تا معما حل کرد و در راه زامبی ها و هیولاها به استقبال ما می آیند
بخواین اینجوری توضیح بدین برای همه بازیهای شاهکار هم میشه مثلاTLOU "یه ویروس میاد دخترت میمیره بعد با یه بچه میری زامبی ها میان به استقبالت بعد میرسی آخرش:D:D

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بخواین اینجوری توضیح بدین برای همه بازیهای شاهکار هم میشه مثلاTLOU "یه ویروس میاد دخترت میمیره بعد با یه بچه میری زامبی ها میان به استقبالت بعد میرسی آخرش:D:D
نه داداش داری اشتباه می زنی
لست تازه داره شماره دو میاد و داستان تازه و پخته ای داشت ‌ . اما رزیدنت شماره های اصلی و فرعی حدود ۱۲ ۱۳ تا هست . ( دل آدم می زنه . مثل شیرینی . ) همش روی یک فرمول ( شبیه سری کالاف . باز کالاف گذشته و حال و آینده و فضا و ربات ... برای تنوع داد)
البته با رزیدنت هفت حال کردم کمی تنوع داشت و باحال بود

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
خب اگه نوبتی هم باشه الان نوبت شماره هشتم بازی هست.
فکر نمیکنم کپکام 2تا تیم برای ریمیک نسخه های قدیمی اختصاص بده.
تو این مدت که این تیم داشته نسخه2 ریمیک میکردن مطمئنا تیم اصلی داشته روی ادامه کار میکرده، تیم ریمیک هم که الان حتما بیکار نیستن دارن روی نسخه دیگه، شاید ریمیک نسخه 3 کار میکنن.

• Like

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
خب اگه نوبتی هم باشه الان نوبت شماره هشتم بازی هست.
فکر نمیکنم کپکام 2تا تیم برای ریمیک نسخه های قدیمی اختصاص بده.
تو این مدت که این تیم داشته نسخه2 ریمیک میکردن مطمئنا تیم اصلی داشته روی ادامه کار میکرده، تیم ریمیک هم که الان حتما بیکار نیستن دارن روی نسخه دیگه، شاید ریمیک نسخه 3 کار میکنن.
project resistance ریمیک 3 کپکام ایستگاه ملت با co opش گرفته :D

• Smile

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
نه داداش داری اشتباه می زنی
لست تازه داره شماره دو میاد و داستان تازه و پخته ای داشت ‌ . اما رزیدنت شماره های اصلی و فرعی حدود ۱۲ ۱۳ تا هست . ( دل آدم می زنه . مثل شیرینی . ) همش روی یک فرمول ( شبیه سری کالاف . باز کالاف گذشته و حال و آینده و فضا و ربات ... برای تنوع داد)
البته با رزیدنت هفت حال کردم کمی تنوع داشت و باحال بود
شما درست میگی من سر رزیدنت 2 ریمیک هر جا میرفتم میگفتم ا ههه اینجا همون جاییه که مثال فلان اتفاق افتاد .. اویل 5-6 هم که مزخرف بور منظورم خلاصه تعریف کردن داستان بازی بود که میشه اینجوری تعریف کرد!!

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر