TGS 2019

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
tgs.png

شروع: 21 شهریور
پایان: 24 شهریور

در این تاپیک تمامی اخبار ناشرین و سازندگان حاضر در رویداد سالانه tokyo game show 2019 پوشش داده خواهد شد
Sony interactive entertainment

Square Enix

Capcom

Koei Tecmo
SE1.png
کمپانی Square Enix لاین اپ خود را برای این رویداد معرفی کرد باید گفت که در این
لاین اپ هیچ عنوان جدید و یا سورپرایزی مانند final fantasy 16 اما حضور final fantasy vii remake میتواند
برای طرفداران سری راضی کننده باشد

• Dragon Quest X: Ibara no Miko to Horobi no Kami Online (PS4, Switch, Wii U, 3DS, PC) – Mega Theater, Stage​
  • Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition (Switch) – Playable, Mega Theater, Stage​
  • Final Fantasy VII Remake (PS4) – Playable, Mega Theater​
  • Final Fantasy XIV Online (PS4, PC, Mac) – Playable, Mega Theater, Stage​
  • Final Fantasy: Brave Exvius (iOS, Android, PC) – Studio​
  • Final Fantasy: Crystal Chronicles Remastered Edition (PS4, Switch, iOS, Android) – Playable, Mega Theater, Stage​
  • Imperial SaGa: Eclipse (PC Browser, Smartphone Browser) – Mega Theater, Stage​
  • Marvel’s Avengers (PS4, Xbox One, PC, Stadia) – Mega Theater, Stage​
  • Octopath Traveler: Champions of the Continent (iOS, Android) – Mega Theater​
  • Romancing SaGa 3 (PS4, Xbox One, Switch, PS Vita, PC, iOS, Android) – Mega Theater, Stage​
  • Romancing SaGa Re: Universe (iOS, Android) – Stage​
  • Star Ocean: First Departure R (PS4, Switch) – Mega Theater, Stage​
  • Trials of Mana (PS4, Switch, PC) – Mega Theater, Stage​
  • Tropico 6 (PS4) – Mega Theater, Studio​
  • War of the Visions: Final Fatnasy Brave Exvius (iOS, Android) – Mega Theater​
Family Game Park

• Dragon Quest Builders 2 (PS4, Switch)​
e-Sports X Stage

• Dragon Quest Rivals (Switch, PC, iOS, Android)​
Miscellaneous

• Final Fantasy Trading Card Game – Studio​
  • Square Enix Goods Shop​
  • Square Enix Music & Publishing​
  • Square Enix Partners​

ds.png

در حال حاضر کمپانی سونی تنها فقط حضور خود را در tokyo game show تایید کرده و چیزی از lineup خود ارائه نداده است
اما این را میدانم که بالااخره قرار است پس از مدت ها پرده از راز گیم پلی عنوان death stranding ساخته hideo kojima برداشته شود
این بخش با اطلاعات بیشتر بروز خواهد شد
آپدیت: سونی در نمایشگاه امسال livestream خواهد داشت و برنامه خود را اعلام کرد
استریم در روزهای 12.14 و 15 سپتامبر پخش خواهد عناوین قابل توجه استریم death stranding . nioh2 و project REsistance هستند(لیست کامل عناوین در اسپویلر)

Sony's Tokyo Game Show Plans Include Live Streamed Presentations on Upcoming Titles

509290_preview.png

شرکت capcom نیز حضور خود را در tgs 2019 با مسابقات street fighter v arcade تایید کرد

آپدیت CAPCOM به صورت رسمی از معرفی عنوان بعدی سری RESIDENT EVIL با رمز project REsistance خبر داد این عنوان در تاریخ 9سپتامبر معرفی و در
TGS قابل بازی خواهد بود

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
به به چقدر تریلر عالی بود باعث شد پراجکت شت کپکام فراموش کنم خیلی خوش ساخت بنظرمیاد اون ورزشا رو کجای دلم بزارم :p ولی نمیدونم چرا از دوربین مبارزش خوشم نمیاد kingdom hearts 1 هم همینجوری بود ایکاش دوربین مبارزش مثل همون تریلر معرفی میموند:D:D:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
این RRVII Remake یه ایراد بزرگ داره، اونم اینه که به طرز مشکوکی خوبه:D گیم پلیش که همون یه ذره ای که بازی کردم شاهکار بود. گرافیک و سکانس های سینماییش هم که شاهکاره لامصب. کیفیت هم که عین انیمیشن AC هست. من همش میترسم SE با ک...لش در بره نومورا رو بزاره کنار بازی رو بده دست تابه تا (البته این که رفته خداروشکر اما یکی بدتر از این) گند بزنه توش بلایی که سر Versus ما آوردن تکرار بشه!!

بای د وی من نمیدونم تا زمستون و عرضه بازی چطور باید صبر کنیم؟ حالا الان کد نقد FFVIII Remaster رو بهم دادن فعلا اینو بازی میکنم تا عطش FFVIIR بخوابه یکم:D

• Like
Reactions: ce7en44 and SepehrR

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
تریلر Nioh 2 هم عالی بود...اینم قراره اوایل 2020 منتشر بشه و میشه گفت اوایل سال بعد دهن جیبمون سرویسه.

===============

بازیهای نیمه اول 2020:
FF VII Remake
Cyberpunk 2077
Nioh 2
Watch Dogs Legion
Dying Light 2
و به احتمال زیاد TLOU Part II
<:-P

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,992
نام
آریا
چقدر خوب بودن تریلرهای FFVII و Nioh 2. :D
FFVII که ترکیب جالبی از بخش‌های خفن و سنگین با بخش‌های لطیف و گوگولی بود و کلاً چیزهایی که ازش نشون میدن هم یه جوریه که آدم کیفیت رو قشنگ احساس میکنه!
Nioh 2 هم محشر بود تریلرش، مخصوصاً طراحی جک جونورها! یکی ترکیب پیرمرد کچل با یه حشره بود و اون یکی ترکیبی از گاو و خر و عنکبوت! :D من عاشق این جور طراحی‌ها هستم و ایشالا از اینا بیشتر توی بازی باشه. :D

d0y_asdzxc.jpg

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
تریلر Nioh 2 هم عالی بود...اینم قراره اوایل 2020 منتشر بشه و میشه گفت اوایل سال بعد دهن جیبمون سرویسه.

===============

بازیهای نیمه اول 2020:
FF VII Remake
Cyberpunk 2077
Nioh 2
Watch Dogs Legion
Dying Light 2
و به احتمال زیاد TLOU Part II
<:-P

ایکاش این Nioh 2 دارک سولزی نبود و عین آدم میساختنش منم میتونستم بازی کنم. سخته هی میمیرم حوصلم نمیکشه ولی خیلی دوست دارم دوباره از این بازی سامورایی طورا برم.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تنها چیزی که از Nioh 2 میخوام اینه که یه دستی به اون طراحی محیطی و رنگ بندی افتضاحشون بزنن. حالمون به هم خورد از اون همه یکنواختی و نداشتن تنوع توی شماره اول.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
ایکاش این Nioh 2 دارک سولزی نبود و عین آدم میساختنش منم میتونستم بازی کنم. سخته هی میمیرم حوصلم نمیکشه ولی خیلی دوست دارم دوباره از این بازی سامورایی طورا برم.
انتظاری از بازگشت h&s نداشته باش این سبک یجورایی مرده ولی ایکاش یه شاهکار gory مثل ng2 میساختن

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
۵ ماه اول سال دیگه به کل امسال میارزه
تنها چیزی که از Nioh 2 میخوام اینه که یه دستی به اون طراحی محیطی و رنگ بندی افتضاحشون بزنن. حالمون به هم خورد از اون همه یکنواختی و نداشتن تنوع توی شماره اول.
متاسفانه من الفا را بازی کردم بازم رنگبندی افتضاح و بی روح بود اما لامصب انقدر گیم پلی خوبه اصلا چیز دیگه ای به چشم نمیاد از اون بازیهاست که میتونی ۱۰ ساعت یه ضرب روش قفلی بزنی فکر کنی یک ساعت گذشته

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,992
نام
آریا
کوجیما گفته اگه به من اعتماد دارین، نمایش Death Stranding توی TGS رو نبینین و این نمایش بیشتر برای بی‌دین و ایمان‌هایی هست که هنوز شک دارن! :D
بنده که هم اعتماد دارم و هم از اون طرف نمی‌تونم بی‌خیال دیدنش بشم! :|

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
کوجیما گفته اگه به من اعتماد دارین، نمایش Death Stranding توی TGS رو نبینین و این نمایش بیشتر برای دین و ایمان‌هایی هست که هنوز شک دارن! :D

منم ایمان دارم اما میدونم عمرا نمیتونم نبینم. از طرف دیگه نبینیم هم انقدر اسپویل میشه اینور و انور و در موردش صحبت میکنن که دست آخر مجبور میشیم همون بریم عین آدم ببینیم:D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
کوجیما گفته اگه به من اعتماد دارین، نمایش Death Stranding توی TGS رو نبینین و این نمایش بیشتر برای بی‌دین و ایمان‌هایی هست که هنوز شک دارن! :D
من که اعتماد کامل دارم کلا خیلی وقته بی خیال دیدن شدم بعد آنچارتد 3 که کلا بازی برام اسپویل بود هیچ بازی که بعد معرفی خوشم میاد جز یک تریلر معرفی و E3 چیزی باشه نگاه نمیکنم اما این لعنتی هر جا تو یوتیوب ویدیو نگاه میکنی داره بخش های از بازی نشون میده .:-s

قشنگ ملت کمر بستن به اسپویل کردن DS با Control قشنگ هر ویدیوی باز میکنی نمیشه یک تیکه های از این دوتا نباشه.

• Like
Reactions: Dinosaur

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر