TGS 2019

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
tgs.png

شروع: 21 شهریور
پایان: 24 شهریور

در این تاپیک تمامی اخبار ناشرین و سازندگان حاضر در رویداد سالانه tokyo game show 2019 پوشش داده خواهد شد
Sony interactive entertainment

Square Enix

Capcom

Koei Tecmo
SE1.png
کمپانی Square Enix لاین اپ خود را برای این رویداد معرفی کرد باید گفت که در این
لاین اپ هیچ عنوان جدید و یا سورپرایزی مانند final fantasy 16 اما حضور final fantasy vii remake میتواند
برای طرفداران سری راضی کننده باشد

• Dragon Quest X: Ibara no Miko to Horobi no Kami Online (PS4, Switch, Wii U, 3DS, PC) – Mega Theater, Stage​
  • Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition (Switch) – Playable, Mega Theater, Stage​
  • Final Fantasy VII Remake (PS4) – Playable, Mega Theater​
  • Final Fantasy XIV Online (PS4, PC, Mac) – Playable, Mega Theater, Stage​
  • Final Fantasy: Brave Exvius (iOS, Android, PC) – Studio​
  • Final Fantasy: Crystal Chronicles Remastered Edition (PS4, Switch, iOS, Android) – Playable, Mega Theater, Stage​
  • Imperial SaGa: Eclipse (PC Browser, Smartphone Browser) – Mega Theater, Stage​
  • Marvel’s Avengers (PS4, Xbox One, PC, Stadia) – Mega Theater, Stage​
  • Octopath Traveler: Champions of the Continent (iOS, Android) – Mega Theater​
  • Romancing SaGa 3 (PS4, Xbox One, Switch, PS Vita, PC, iOS, Android) – Mega Theater, Stage​
  • Romancing SaGa Re: Universe (iOS, Android) – Stage​
  • Star Ocean: First Departure R (PS4, Switch) – Mega Theater, Stage​
  • Trials of Mana (PS4, Switch, PC) – Mega Theater, Stage​
  • Tropico 6 (PS4) – Mega Theater, Studio​
  • War of the Visions: Final Fatnasy Brave Exvius (iOS, Android) – Mega Theater​
Family Game Park

• Dragon Quest Builders 2 (PS4, Switch)​
e-Sports X Stage

• Dragon Quest Rivals (Switch, PC, iOS, Android)​
Miscellaneous

• Final Fantasy Trading Card Game – Studio​
  • Square Enix Goods Shop​
  • Square Enix Music & Publishing​
  • Square Enix Partners​

ds.png

در حال حاضر کمپانی سونی تنها فقط حضور خود را در tokyo game show تایید کرده و چیزی از lineup خود ارائه نداده است
اما این را میدانم که بالااخره قرار است پس از مدت ها پرده از راز گیم پلی عنوان death stranding ساخته hideo kojima برداشته شود
این بخش با اطلاعات بیشتر بروز خواهد شد
آپدیت: سونی در نمایشگاه امسال livestream خواهد داشت و برنامه خود را اعلام کرد
استریم در روزهای 12.14 و 15 سپتامبر پخش خواهد عناوین قابل توجه استریم death stranding . nioh2 و project REsistance هستند(لیست کامل عناوین در اسپویلر)

Sony's Tokyo Game Show Plans Include Live Streamed Presentations on Upcoming Titles

509290_preview.png

شرکت capcom نیز حضور خود را در tgs 2019 با مسابقات street fighter v arcade تایید کرد

آپدیت CAPCOM به صورت رسمی از معرفی عنوان بعدی سری RESIDENT EVIL با رمز project REsistance خبر داد این عنوان در تاریخ 9سپتامبر معرفی و در
TGS قابل بازی خواهد بود

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
یعنی اینکه بگی ساکرپانچ در حد و اندازه های ساخت یه بازی گوتی لول نیست !! حرف بچه‌گانه است:-?

انتظار ندارم شایعه درست باشه ، انتظار دارم یه بازی بعد شش سال آماده عرضه باشه :Laughing:
تنها بازی های که دیدم بالا تر از شش هفت سال طول کشیدن پروسه ساختشون بار ها متوقف شده و دچار مشکلات ساخت شدن!

از کجا میدونی همچین حرفایی راجع به گریلا نزدم ! یکی از چیزایی که گفتم فکر میکنم هنوز تو تاپیکشم باشه !
((
سونی هر چیزی میشد بهشون داد از نیرو گرفته تا بودجه و زمان کافی ، اگه هورایزن موفق نشه ، بهتره در استودیوشون رو تخته کنن!))

بازی هم اومد واقعا هم شاهکار از آب در اومده بود، لذت بردیم !
البته انتقاد هاییم که به بازی میشد ، مثل ماست بودن npcها و حالت چهره هاشون بعد از انتشار بازم تو بازی مشهود بود!

بچه بازی یعنی اینکه اصلا تحمل نداشته باشی راجع به چیزی که دوست داری انتقاد بشنوی!

اینو کجای نظرات من پیدا کردی؟؟؟ چرا با تصورات خودت منو نقل قول میکنی؟؟

راک استار به من کنسول نفروخته ، و زیادم فن بازیاشون نیستم! ولی میشه دید طرفدارا هاش اینکه یک نسل به جای ساخت gta جدید ، تمرکز کرده روی دوشیدن gta online چه قدر عصبانین از این موضوع!

هیچ استدیوی حد و اندازه نداره که شما براش حد و انداره گوتی شدن در نظر میگیری . مثل اینکه باید بازی مثل journey یاداور بشم یا ... بازی دیگه.

اول از همه ۵ سال هستش نمیدونم این ۶ سال از کجا اوردی هی تکرار میکنی . دوم از همه گفتم شما شاید خیلی انتظار ها داشته باشی اما دلیل بر درست بودنش نیست .
اوه پس GTA و RDDR و HZD و ... بازی دیگه کشک هستن این وسط که هر کدام بالای ۶ سال زمان ساخت اونها بوده شاید هم بیشتر.

به من ربطی نداره شما چی گفتی چی نگفتی صحبت های ملت که من بایگانی نمیکنم فعلا که گریلا موفق بوده و HZD یکی از بهترین بازی های این نسل شده.

نه بچه بازی یعنی اینکه فکر کنی چون یک چیزی درست روش پافشاری الکی کنی و راجب چیزی که ندیدی و نمیدونی نظر بدی دقیقا رفتار بچه ها .

من با تصور چیزی یا کسی نقل قول نمیکنم با صحبت که میخونم نظر میدم .

ساکرپانچ هم به شما کنسول نفروخته سونی فروخته . شما میگی کی این همه سال زمان برای ساخت بازی هاش میزاره برات مثال میارم میگی من فن اون نیستم حاجی مگه پشتیبانی یه GTA Online چقدر نیرو میخواد که طرف ۷۰۰-۸۰۰ تا نیرو داره دارن همه GTA انلاین پشتیبانی میکنن همین الان GTA بعدی چندین ساله در حال ساخته .

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
این Ghost Of Tushima اگه مکانیزم گیم پلی اش در حد اون چند دقیقه ای که نشون دادن بخاد باشه به شخصه خیلی بعید میدونم موفق بشه. سبک بازی جدیه این سری و باید هسته بازی هم خیلی محکم تر باشه تا موفق بشه. به خصوص که الان مثلا عناوینی مثل Sekiro هم عرضه شده (حتی Nioh). چیزی که تا الان نشون دادن بیشتر به قرض گرفتن مکانیزم از یک سری بازی مثل بتمن و غیره شبیه هست.

من فقط از ساکرپانچ ISS را بازی کردم و علارغم اینکه به شدت علاقه داشتم به تجربه بازی، از بازی های این نسل سونی یکی از ناامیدکننده ترین بازی ها برام بود (البته من 2016 بازی کردم). بازی درسته فان بود ولی در عین حال برای من خیلی حس شلو و سطحی داشت. نمیتونم دقیق بیان کنم ولی حس میکردم هیچ مکانیزمی از بازی خوب پرداخته نشده.انگار خود بازی هم خودش را جدی نمیگرفت. از داستان بگیر تا قابلیت های کاراکتر بازی تا مثلا دنیای خود بازی. تنها چیزی که از این بازی هنوز توی ذهنمه گرافیک فنی و هنری خیلی خوبش بود که با اینکه 2016 بازی کردم ولی بازم برام خیلی خفن می اومد.

خلاصه با اون یک تجربه ای که داشتم اصلا Sucker Punch حتی نزدیک ناتی داگ به نظر من نمیتونه باشه. حالا نمیدونم عناوین قبلی چجوری بوده.

مدت زمان ساخت بازی هم فکر کنم دیگه الان داره به 5 سال نزدیک میشه و تقریبا زمان کافی را داشتن. از نمایش های GOT هم تا حالا مشخص بوده که گرافیک هنری و فنی بازی خیلی خفنه. ولی گیم پلی را باید بیشتر نشون بدن و امیدوارم که خیلی بهتر باشه.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
ببخشید وقتی که کسی اصلا با کارهای یک استدیو اشنایی نداره نمیدونه چیکار کرده و یا چیکار نکرده میگه جو ناتی داگ شدن بر میداره خوب اقا یکی این حرف میزنه که ندونه استدیو قبلا چیکار کرده مشخصا اگه بازی های که نام بردم بازی کرده بود و اشنایی داشت هیچ وقت یه همچین حرفی نمیزد .

من نگفتم ناتی داگ باید بیاد از اینها یاد بگیره گفتم زمانی که ناتی داگ آنچارتد ۱ عرضه کرد اینها هم ۱ Infamous با یک تیم ۵۰ نفری و به صورت جهان باز عرضه کردن که یکی از بهترین بازی های سوپر هیرویی زمان خودش بوده این نشون میده استدیو همون موقع هم کم از ناتی داگ نداشته پس نیازی به جو ناتی داگ بودن برداشتن نداره .

بابا بی خیال اصلا چیزی از گیم پلی بازی ندیدی تمام صحنه های که ما از بازی دیدیم مربوط به اول بازی میشه که هنوز طرف گوست نشده گیم پلی بازی به نظر من هیچ مشکلی نداره بعدشم بازی سریعتر میشه تو روند بازی مشخصا بازی های ساکرپانچ همیشه سیستم ارتقاع قدرت خوبی دشته و مشخصا قرار نیست از اول بازی تا اخر بازی همین جوری باشه بازی .
قبلا ولش کن اره فلانی پنجاه سال پیش ادم خوبی بود الان بچسب نقد ول کردی رفتی سراغ نسیه اخرین بازی ساکرپانچ اینفیموس SS بازی بود که مشکلات زیادی داشت از همه نظر البته اون بسته الحاقیش باز بهتر بود ولی شما خمچین ساکرپانچ بردی بالا کسی نددنه فکر میکنه ناتی داگ هست بزار حالا این نسل تموم شد یک دو تا بازی بدن بیرون بعد برو تو تاریخچه استودیو

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
قبلا ولش کن اره فلانی پنجاه سال پیش ادم خوبی بود الان بچسب نقد ول کردی رفتی سراغ نسیه اخرین بازی ساکرپانچ اینفیموس SS بازی بود که مشکلات زیادی داشت از همه نظر البته اون بسته الحاقیش باز بهتر بود ولی شما خمچین ساکرپانچ بردی بالا کسی نددنه فکر میکنه ناتی داگ هست بزار حالا این نسل تموم شد یک دو تا بازی بدن بیرون بعد برو تو تاریخچه استودیو
الان که داره GOT میسازه که از بازخورد های معرفی بعد E3 معرفی همچی مشخصه.

اول از همه SS یک بازی لانچ تایتل بود که مشخصا همیشه بازی های لانچ اونقدر بهشون نه از نظر هزینه تولید نه از نظر پشتیبانی انقدر هزینه نمیشه نمونش KZ یا SS یا ... بازی دیگه تا بوده همین بوده بازی های لانچ کنسول ها .

اول از همه فرقی بین ساکارپانچ و ناتی داگ نمیکنه چون هر دوتا برای سونی بازی میسازن و هر دوتا جزو استدیو های خوب سونی هستن ساکرپانچ کلی infamous عالی داشته شما با یک ISS داری نسخه استدیو میپیچونی خیلی جالبه این حرف ها رو در مورد شرکت مورد علاقت و استدیو هاش هم میزنی ؟

استدیو با بازی که میسازه شناخته میشه با یک عنوان خوب حتی استدیو زیر سوال نمیره بلکه با بازی های که ساخته شناخته میشه وقتی شما استدیوی که بازی نساخته تا فلک بردین بالا استدیوی که کلی بازی عالی ساخته و یک بازی خوب ساخته شما متوسط جلوه میدین دیگه هنری میخواد که فقط از افرادی مثل شما بر میاد .

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
این Ghost Of Tushima اگه مکانیزم گیم پلی اش در حد اون چند دقیقه ای که نشون دادن بخاد باشه به شخصه خیلی بعید میدونم موفق بشه. سبک بازی جدیه این سری و باید هسته بازی هم خیلی محکم تر باشه تا موفق بشه. به خصوص که الان مثلا عناوینی مثل Sekiro هم عرضه شده (حتی Nioh). چیزی که تا الان نشون دادن بیشتر به قرض گرفتن مکانیزم از یک سری بازی مثل بتمن و غیره شبیه هست.

من فقط از ساکرپانچ ISS را بازی کردم و علارغم اینکه به شدت علاقه داشتم به تجربه بازی، از بازی های این نسل سونی یکی از ناامیدکننده ترین بازی ها برام بود (البته من 2016 بازی کردم). بازی درسته فان بود ولی در عین حال برای من خیلی حس شلو و سطحی داشت. نمیتونم دقیق بیان کنم ولی حس میکردم هیچ مکانیزمی از بازی خوب پرداخته نشده.انگار خود بازی هم خودش را جدی نمیگرفت. از داستان بگیر تا قابلیت های کاراکتر بازی تا مثلا دنیای خود بازی. تنها چیزی که از این بازی هنوز توی ذهنمه گرافیک فنی و هنری خیلی خوبش بود که با اینکه 2016 بازی کردم ولی بازم برام خیلی خفن می اومد.

خلاصه با اون یک تجربه ای که داشتم اصلا Sucker Punch حتی نزدیک ناتی داگ به نظر من نمیتونه باشه. حالا نمیدونم عناوین قبلی چجوری بوده.

مدت زمان ساخت بازی هم فکر کنم دیگه الان داره به 5 سال نزدیک میشه و تقریبا زمان کافی را داشتن. از نمایش های GOT هم تا حالا مشخص بوده که گرافیک هنری و فنی بازی خیلی خفنه. ولی گیم پلی را باید بیشتر نشون بدن و امیدوارم که خیلی بهتر باشه.
من مدتها بود میخواستم نظرم رو در مورد Got بگم اما فرصتش نمیشد تا این پست شما رو خوندم
به نظر من گات رو از اول یه جورایی دارن میکوبن و دوباره میسازن البته در مبحث گیم پلی و موکپ...
البته محیط و گرافیک بازی اون چیزی که تو تریلر گیم پلی دیدیم بسیار زیبا بود و بنظرم نیازی به تغییری نداره
شالوده داستانی و فیلمبرداری کات سینها هم که هیچی مطمئنا قبلا اوکی شده
اما یه مقداری خود گیم پلی نیاز به کار داشت بنظرم
بخصوص در زمینه اسب سواری شاید بعد از RDR2 به این نتیجه رسیده باشن یه چیزی تو مایه های اون در بیارن که بتونی با اسبت بیشتر ارتباط برقرار کنی
خود کرکتر هم احساس میکنم تغییر کنه ظاهرش
نکته دیگه اینکه محتوای بازیهای OW خیلی مهمه
صددرصد یه بازی دیگه مثل دیزگان که بسیار شبیه به اپن ورلدهای یوبی سافت شده بود رو سونی نمیخواد
و یه چیزی میخواییم که بتونه در زمینه محتوا و ماموریتهای فرعی با اپن وردلدهایی مثل رددد و سایبر پانک رقابت کنه و به عقیده من هرچقدر این بازی تاخیر بخوره به نفع ما گیمرهاست

• Like
Reactions: mikammi and Soheil

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
بازی ساکرپانچو احتمالا گذاشتن با سر و شکل نسل بعدی‌تر(چون همینی که دیدیم اولردی نسل بعدی بود) تو مراسم معرفی PS5 نشون بدن و استودیو هم الان مشغولن با بیس نسل بعد بازی رو توسعه بدن. نینتندو این سیستمو مثل اینکه با زلدا داره جا میندازه که باز بهتره از بازی‌های تمام نسل بعدی ولی متوسط. نه سیخ می‌سوزه نه کباب هم نسل قبلو ول نکرده هم ارزش خرید کنسول جدیدشو زیاد می‌کنه. هیلو هم که اینطوری شد. احتمالا از اون بازی‌هایی می‌شه که گرافیک اصلیشون روی کنسول‌های نسل بعدی‌ه ولی با دونگرید روی این نسلم میان و تفاوتشون قابل توجه‌ه. سونی هم احتمالا سر این داستان مقداری فحش می‌خوره و حقشه چون بازی رو روی PS4 معرفی کرده بود:D احتمالا اینکه بازی کامل رفته تو سکوت خبری همینه که ملت کلا یادشون بره این بازی معرفی شده بوده:D

پ.ن: سونی برداشته تو این طرح Only On Playstation دوتا بازی اودارو ریریلیز کرده که تازه یکیش ریمیک از PS2ه هیچی یکیشم که بازی بازمانده PS3ه که با اینکه نسبتا رستگار شد ولی وقتی اومد یکم گرد کهنگی بهش نشسته بودو قد کارای دیگه اودا تو زمان خودش شاخ نبود. بعد این همه سونی داره روش مانوور می‌ده چجوری بازی بعدی اودا انحصاری نیست؟ یا ربطی نداره؟:D خبر رسمی هست که قطعا بازی بعدیش مولتی پلتفورمه؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بازی ساکرپانچو احتمالا گذاشتن با سر و شکل نسل بعدی‌تر(چون همینی که دیدیم اولردی نسل بعدی بود) تو مراسم معرفی PS5 نشون بدن و استودیو هم الان مشغولن با بیس نسل بعد بازی رو توسعه بدن. نینتندو این سیستمو مثل اینکه با زلدا داره جا میندازه که باز بهتره از بازی‌های تمام نسل بعدی ولی متوسط. نه سیخ می‌سوزه نه کباب هم نسل قبلو ول نکرده هم ارزش خرید کنسول جدیدشو زیاد می‌کنه. هیلو هم که اینطوری شد. احتمالا از اون بازی‌هایی می‌شه که گرافیک اصلیشون روی کنسول‌های نسل بعدی‌ه ولی با دونگرید روی این نسلم میان و تفاوتشون قابل توجه‌ه. سونی هم احتمالا سر این داستان مقداری فحش می‌خوره و حقشه چون بازی رو روی PS4 معرفی کرده بود:D احتمالا اینکه بازی کامل رفته تو سکوت خبری همینه که ملت کلا یادشون بره این بازی معرفی شده بوده:D

پ.ن: سونی برداشته تو این طرح Only On Playstation دوتا بازی اودارو ریریلیز کرده که تازه یکیش ریمیک از PS2ه هیچی یکیشم که بازی بازمانده PS3ه که با اینکه نسبتا رستگار شد ولی وقتی اومد یکم گرد کهنگی بهش نشسته بودو قد کارای دیگه اودا تو زمان خودش شاخ نبود. بعد این همه سونی داره روش مانوور می‌ده چجوری بازی بعدی اودا انحصاری نیست؟ یا ربطی نداره؟:D خبر رسمی هست که قطعا بازی بعدیش مولتی پلتفورمه؟

تیکه اول رو خوندم خواستم نقل قول کنم که خودت تو همون قسمت قرمز گفتی!

، والا این نسل روابط دولوپر ها و ناشر ها و بازاریابی بازی ها کلا پیچیده بود ! وضعیت: اوئدا که از بازی کوجیما پیچیده تر نیست که همه چیزش رو سونی تامین کرده ! ولی باز قریب به یقین مولتی پلتفرمه !

این هم معلوم نیست سونی دیگه نمی‌خواسته همکاری کنه یا اوئدا!!
در هر حالتی حساب کنیم همکاری این دو تا ممکن نیست! فقط امیدوارم ناشر خوبی (به جز نینتندو) به تور اوئدا بخوره و بازی بزرگ و خوش ساختی بشه!

• Like
Reactions: mikammi

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
والا یادم میاد از دوسال پیش به اینور همه بازیهای سونی رو میگفتین که قراره روی PS5 بیاد. همین بازی کوجیما رو برید تو تاپیکش صفحات اولیه رو بخونید یکم بخندید.

کلا دوستان یاد بگیریم روی شواهد نظر بدیم صرفا چون سونی تصمیم گرفته امسال رو آروم سپری کنه معنیش این نیست که همه بازیا رفتن برای نسل بعد یا کنسل شدن و یا مشکل دارن. همه چی سر جاشه. GOT از همون اول هم مشخص بود بازی 2020 هست الانم همونه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
اول از همه SS یک بازی لانچ تایتل بود که مشخصا همیشه بازی های لانچ اونقدر بهشون نه از نظر هزینه تولید نه از نظر پشتیبانی انقدر هزینه نمیشه نمونش KZ یا SS یا ... بازی دیگه تا بوده همین بوده بازی های لانچ کنسول ها .

دقیقا!! مثل Halo و Zelda: Twilight Princess و Zelda: Breath of the Wild و Mario 64 و Gears of War و Super Smash Bros. Melee و...

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
احتمالا نه حتما :D بازی توی برنامه نمایش سونی ـه :D فردا هم که خوب قاعدتا یـ تریلری چیزی .....

شت، چند روز اخبار عقب موندیما:D (دقیقا همون طور که قبلا دوستان بهمون گفته بودند و همه چیزداره به خوبی داره و طبق برنامه پیش میره:-":D)

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
احتمالا نه حتما :D بازی توی برنامه نمایش سونی ـه :D فردا هم که خوب قاعدتا یـ تریلری چیزی .....
سونی الان دقیقا برنامش چیه؟ مثل گیمزکام یا کنفرانس و لایو استریم داره؟ تاریخش کیه من پست اول درست نکردم ds کیه؟:|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
سونی الان دقیقا برنامش چیه؟ مثل گیمزکام یا کنفرانس و لایو استریم داره؟ تاریخش کیه من پست اول درست نکردم ds کیه؟:|
از این دور همی هاست به صورت لایو استریم :

screenshot-gematsu.com-2019.09.06-16_29_14.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر