شرکت مایکروسافت خواهان عرضۀ Xbox Game Pass در تمامی پلتفرم‌ها است

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
در جدیدترین مصاحبه با اعضای تیم ایکس‌ باکس مشخص شد که شرکت مایکروسافت خواهان عرضۀ سرویس Xbox Game Pass در تمامی پلتفرم‌ها است تا کاربران بیشتری از این سرویس بهره ببرند.
Xbox-Game-Pass-300x159.jpg

سرویس «ایکس‌ باکس گیم پَس» در قبال پرداخت اشتراکی ۹.۹۹ دلاری به صورت ماهانه، امکان دسترسی به بیش از صد بازی کنسول ایکس‌ باکس 360 و کنسول ایکس‌ باکس وان را فراهم می‌کند. در واقع در این سرویس شما با صرف تنها ۱۰ دلار حق اشتراک ماهانه، به بیش از ۱۰۰ بازی به صورت رایگان دسترسی خواهید داشت. شرکت مایکروسافت در ادامۀ فعالیت خود در این زمینه، این سرویس را برای کاربران PC هم در دسترس قرار داده است.
طی مصاحبه‌ای که آقای Ben Decker رئیس...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
همون جور که خودت گفتی، کلا اومدن گیم پس روی کنسول های سونی یه چیز تخیلی هست و به نظرم هیچ وقت اجرایی نمیشه :D ولی احتمال اینکه سونی تو سیستم PS Now تغییرات بده وجود داره، طبق آخرین آماری که سونی داده این سرویس 700 هزار تا کاربر داره که با توجه به اینکه از همون اوایل عرضه PS4 در دسترس بوده، به نظرم در حد بقیه موفقیت هایی که سونی تو این نسل کسب کرده نیست. احتمال اینکه بخواد تمرکز بیشتری رو این سرویس بزاره و تغییراتی تو اون بده وجود داره. یعنی اینکه PS Now رو گسترش بدن خیلی محتمل تر از اینه که بخوان اجازه بدن گیم پس بیاد رو خانواده پلی استیشن.
دقیقا دارن همین کار میکنن جیم رایان تو یکی از مصاحبه هاش گفت که سونی امسال تمرکزش رو ps now بیشتر میکنه ولی بعید میدونم بدون ساپورت نسلای قبل اصلا موفق بشه

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
كلا بايد دليل سرويس هايي مثله ea access و u play و گيم پس رو ببينيم چيه؟
مثلا اگه ip هاي ea فروش خوبي داشتن هيچ وقت نمي اومد يه بازي ٦٠ دلاري رو با ٥ دلار در اختيار مخاطب قرار بده همون طور كه مثلا بازيهاي سال خودش رو تا يكسال بعد روي سرويس نميذاره ولي الان كه از بتلفيد ٥ و فيفا ١٩ گذشته و خوب طبعا فروش خودش رو كرده اضافه ميشه به اكسس.
يوبي هم كه كلا با هزينه اشتراك ١٥ دلار تمام بازيهاي روز خودش رو هم رو سرويسش ميذاره و خوب مسلمه اگر اين اي پيها به صورت مجزا فروش خوبي داشتن اينكارو نمي كرد همون طور كه راكستار هيچ وقت نمياد رد دد يا gta رو براشون همچين سيستمي درست كنه و همين طور اكتيويژن.
منتهي اگر يه روزي بازيهاي اكتي يا راكستار هم فروش خوبي رو نداشته باشن قطعا اينكارو مي كنن.
سوني هم وقتي بازيهاش فروش خوبي رو دارن دليلي نداره بازيهاي بروزش رو روي سرويس psn بذاره.
در كل براي هر بنگاه تجاري فروش مهم ترين چيزه و تمام ip ها هزفشون فروش زياد و سود هست و واقعا اگر هيلو و گيرز و بقيه فرانچايزها نتونن خوب بفروشن ميرن رو پلتفرمي كه فروش بهتري داره كه ميتونه سوني يا حتي نينتندو باشه.
واقعا تعصب خاصي رو هيچ شركتي روي اي پي هاش نداره و اين تعصب وقتي وجود داره كه اي پي خوب بفروشه وگرنه يه روزي اگه گاد هم خوب نفروشه به همين وضع دچار ميشه...

• Like
Reactions: delta05

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
كلا بايد دليل سرويس هايي مثله ea access و u play و گيم پس رو ببينيم چيه؟
مثلا اگه ip هاي ea فروش خوبي داشتن هيچ وقت نمي اومد يه بازي ٦٠ دلاري رو با ٥ دلار در اختيار مخاطب قرار بده همون طور كه مثلا بازيهاي سال خودش رو تا يكسال بعد روي سرويس نميذاره ولي الان كه از بتلفيد ٥ و فيفا ١٩ گذشته و خوب طبعا فروش خودش رو كرده اضافه ميشه به اكسس.
يوبي هم كه كلا با هزينه اشتراك ١٥ دلار تمام بازيهاي روز خودش رو هم رو سرويسش ميذاره و خوب مسلمه اگر اين اي پيها به صورت مجزا فروش خوبي داشتن اينكارو نمي كرد همون طور كه راكستار هيچ وقت نمياد رد دد يا gta رو براشون همچين سيستمي درست كنه و همين طور اكتيويژن.
منتهي اگر يه روزي بازيهاي اكتي يا راكستار هم فروش خوبي رو نداشته باشن قطعا اينكارو مي كنن.
سوني هم وقتي بازيهاش فروش خوبي رو دارن دليلي نداره بازيهاي بروزش رو روي سرويس psn بذاره.
در كل براي هر بنگاه تجاري فروش مهم ترين چيزه و تمام ip ها هزفشون فروش زياد و سود هست و واقعا اگر هيلو و گيرز و بقيه فرانچايزها نتونن خوب بفروشن ميرن رو پلتفرمي كه فروش بهتري داره كه ميتونه سوني يا حتي نينتندو باشه.
واقعا تعصب خاصي رو هيچ شركتي روي اي پي هاش نداره و اين تعصب وقتي وجود داره كه اي پي خوب بفروشه وگرنه يه روزي اگه گاد هم خوب نفروشه به همين وضع دچار ميشه...
حالا کاری به کیفیت بازی های یوبیسافت ندارم. ولی همین اودیسه پارسال رکورد فروش سری رو زد. فارکرای 5 تو هفته اول 300 میلیون دلار فروخت. گوست ریکان جز پرفروش ترین بازیای 2017 بود. سیج هم که 1.1 میلیارد دلار درآمد داشته و 45 میلیون پلیر رو رد کرد.
/
QUOTE]Ubisoft said today that Rainbow Six: Siege has grown to more than €1 billion ($1.12 billion) in cumulative net bookings since the game’s release in 2015.
The game’s player base has also topped 45 million, up 40% from the same time a year ago. Overal
فیفا هم که هر سال 1 میلیارد بخش اولتیمیت تیم درآمد داره.نزدیک 15-20 میلیون هم فروش نسخه های کنسولی و پی سی هست.
فروش خوب یا بد هیچ ربطی به این سرویس ها نداره.

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
حالا کاری به کیفیت بازی های یوبیسافت ندارم. ولی همین اودیسه پارسال رکورد فروش سری رو زد. فارکرای 5 تو هفته اول 300 میلیون دلار فروخت. گوست ریکان جز پرفروش ترین بازیای 2017 بود. سیج هم که 1.1 میلیارد دلار درآمد داشته و 45 میلیون پلیر رو رد کرد.
/
فیفا هم که هر سال 1 میلیارد بخش اولتیمیت تیم درآمد داره.نزدیک 15-20 میلیون هم فروش نسخه های کنسولی و پی سی هست.
فروش خوب یا بد هیچ ربطی به این سرویس ها نداره.
ميريم سراغ ea اول.
كلا دوتا اي پي تو ea خوب ميفروشن يكي فيفا و يكي هم بتل.
فيفا تا كي خوب ميفروشه؟ تا وقتي كه نسخه جديد بياد.
مثلا الان كي دنباله فيفا ١٩ مي گرده وقتي ٢٠ مياد؟
براي همينم فيفا نسخه بروزش هيچ وقت تو اكسس نيست منتهي وقتي فروشش رو كرد و نسخه جديد در حال اومدن باشه مياد رو اكسس.
براي همين هم اگه ea بخواد از اول توزيع بازي فيفا رو تو اكسس قرار بده بايد قيمت اشتراك رو ببره بالاتر.
بعد بقيه ip ها رو هم بايد در نظر گرفت فروش nfl و nhl و ufc چطور؟كه اينها هم حتي نسخه بروزش هم فروش خوبي نداره.
تو يوبي هم وضع همينه اولا چون ميخواد بازيهاي بروزش رو تو سرويس قرار بده قيمت اشتراكش ١٥ دلاره دوم اينكه بدليل انلاين بودن بازيهايي مثله گوست ريكان و ديويژن و رينبو اگه كسي واقعا علاقه به بازيها داشته باشه نمياد اشتراك يكماهه رو بگيره چون قضيه يه كمپين نيست كه بگي تو يكماه تموم ميشه و مثلا يه بازي ٦٠ دلاري رو با ١٥ دلار بازي كردي.
بلكه بايد اشتراكت يا يكساله باشه يا چند ماهه.
براي همين هم جفت ea و يوبي سعي ميكنن بازي هاي كمپين محور ندن .
چون مسلمه شركت ضرر ميكنه مثلا گوست و اساسين و ديويژن روي هم ميشن ١٨٠ دلار و تو با ١٥ دلار همه اينها رو بازي ميكني تو اشتراك يكماهه خوب الان جز ضرر چي گير كمپاني اومده؟
اون مياد بازي رو انلاين محور ميسازه كه مجبور باشي هر ماه اشتراكتو تمديد كني .
خيلي دركش ساده است گفتم مثلا چرا سوني اينكارو نميكنه؟
چون با اشتراك يكماه يا دو ماه تو تمام بازيها رو انجام دادي و خوب مسلمه سوني ضرر ميكنه.
وقتي گاد داره به تنهايي فروش ميكنه .
وقتي جي تي اي بعد از چند سال هنوز داره با قيمت ٣٠ دلار ميفرشه مگه ديوانه هستن يه سرويس بذارن كه همه اينها رو با ١٠ دلار در اختيار گيمر بذارن.
________
در مور فيفا كه جوابتو گرفتي .
در مورد فاركراي اومدي ٥ رو مثال زدي ولي نيو داون رو كه جديدترين نسخه است و افتضاح فروخته رو نميگي.
يه كمپاني بايد فروشش از هزينه اش بيشتر باشه نه اينكه سود يه ip بشه هزينه بقيه ip ها.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: delta05

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
ميريم سراغ ea اول.
براي همينم فيفا نسخه بروزش هيچ وقت تو اكسس نيست منتهي وقتي فروشش رو كرد و نسخه جديد در حال اومدن باشه مياد رو اكسس.
براي همين هم اگه ea بخواد از اول توزيع بازي فيفا رو تو اكسس قرار بده بايد قيمت اشتراك رو ببره بالاتر.
بعد بقيه ip ها رو هم بايد در نظر گرفت فروش nfl و nhl و ufc چطور؟كه اينها هم حتي نسخه بروزش هم فروش خوبي نداره.
تو يوبي هم وضع همينه اولا چون ميخواد بازيهاي بروزش رو تو سرويس قرار بده قيمت اشتراكش ١٥ دلاره دوم اينكه بدليل انلاين بودن بازيهايي مثله گوست ريكان و ديويژن و رينبو اگه كسي واقعا علاقه به بازيها داشته باشه نمياد اشتراك يكماهه رو بگيره چون قضيه يه كمپين نيست كه بگي تو يكماه تموم ميشه و مثلا يه بازي ٦٠ دلاري رو با ١٥ دلار بازي كردي.
چون مسلمه شركت ضرر ميكنه مثلا گوست و اساسين و ديويژن روي هم ميشن ١٨٠ دلار و تو با ١٥ دلار همه اينها رو بازي ميكني تو اشتراك يكماهه خوب الان جز ضرر چي گير كمپاني اومده؟
چون با اشتراك يكماه يا دو ماه تو تمام بازيها رو انجام دادي و خوب مسلمه سوني ضرر ميكنه.
وقتي جي تي اي بعد از چند سال هنوز داره با قيمت ٣٠ دلار ميفرشه مگه ديوانه هستن يه سرويس بذارن كه همه اينها رو با ١٠ دلار در اختيار گيمر بذارن.
________
در مور فيفا كه جوابتو گرفتي .
در مورد فاركراي اومدي ٥ رو مثال زدي ولي نيو داون رو كه جديدترين نسخه است و افتضاح فروخته رو نميگي.
يه كمپاني بايد فروشش از هزينه اش بيشتر باشه نه اينكه سود يه ip بشه هزينه بقيه ip ها.
1-فیفا الان 2 ساله نسخه اولتیمیت ادیشن روز اول رو سرویس اوریجین اکسس پرمیر هست. نه تنها افت نکرده بلکه بیشترم شده فروشش.
2- nfl رو شوخی میکنی دیگه؟ nfl20 بهتریین لانچ سری رو داشت.رکورد پیش فروش هم شکست. با اینکه 2 ساله رو اکسس پرمیر هر سال نسخه کاملش هست.
EA also said that Madden 20 set a new franchise record for most pre-orders during in its final week before releas

nhl و ufc هم که خب هیچ فروششون خوب نبوده که الانم بگیم بده. کلا این 2 تا سری همیشه فروش بدی داشتن.

یوبیسافت دقیقا وضع چیه؟ بازیای یوبیسافت هر سال یکی از پر فروش ترین بازیای سال هستن. همین E3 کلی بازی تکنفره هم معرفی کرد. آمار بازیاش هم که دادم بالا.
در مورد نیو داون، بازی 40 دلاری که کمتر از 1 سال روش کار شده یکی از پرفروش ترین بازیای فبریه بود محض اطلاع. حتی مترو با اون همه هایپ رتبه دوم بود تو هفته ای که عرضه شد.

این سرویس ها هدف و مخاطبشون به کل فرق میکنه. ربطی هم به فروش خوب و بد نداره. یه چیز خیلی واضحیه.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
تو همون کامنت قبل هم گفتم، داره در مورد خانواده ایکس باکس صحبت میکنه. بیا این اصلا سوال خبرنگار و جواب اسپنسر به صورت کامل:

Do you think you can release these too quickly? If the Xbox One X is the most powerful console, and then, two years later, there’s a new more powerful console, doesn’t that diminish what that means?

What I want you to think about in this is the players, not the specific version of a console they have. I think the question there is, “Is there a customer for the highest performing console, and are there enough customers where that makes sense?” If somebody bought an Xbox One X yesterday, I want them to feel completely that they can have a great experience for years and years. I also want to be as transparent as I can with them about the road map. So if somebody is sitting on the original Xbox One now, and they’re thinking about an X, they can make their own decision about what platform they want to have.

I don’t need to sell any specific version of the console in order for us to reach our business goals. The business isn’t how many consoles you sell. The business is how many players are playing the games that they buy, how they play. So if somebody bought an original Xbox One from us on launch day, and they’re buying and playing games, I don’t need to sell them an S. I don’t need to sell them an X. If they want to stay on the Xbox One they have and stay as a great member of our community or subscribe to Game Pass, that’s a great business for us.

I think it’s easy from the outside to judge the health of our business around how many consoles any company sells. In the end, how many subscribers you have to something like Game Pass, how many games people are buying, those are much better metrics on the health of the business.

دیگه از این واضح تر نمی تونست بگه بنده خدا :D
جدی گرفتیا
این دوستمون کلا تحلیل خودشو داره، متن رو جوری میپیچونه تا بتونه برداشت خودشو از 10 هزار فرسنگ زیر دریا بچسبونه بهش!
فقط من موندم آدم با این ذهنیت اینجا چکار میکنه، یه جا هست به اسم تلگرام، یه کانال بزن تحلیل کن!
فروم جای تعامله، این یعنی یا حرف نمی زنی یا وقتی میزنی باید توانشو داشته باشی پاش وایسی و ثابتش کنی، نه که فرار کنی.

• Like
Reactions: Arsalan_xe

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
ميريم سراغ ea اول.
1-فیفا الان 2 ساله نسخه اولتیمیت ادیشن روز اول رو سرویس اوریجین اکسس پرمیر هست. نه تنها افت نکرده بلکه بیشترم شده فروشش.
2- nfl رو شوخی میکنی دیگه؟ nfl20 بهتریین لانچ سری رو داشت.رکورد پیش فروش هم شکست. با اینکه 2 ساله رو اکسس پرمیر هر سال نسخه کاملش هست.

nhl و ufc هم که خب هیچ فروششون خوب نبوده که الانم بگیم بده. کلا این 2 تا سری همیشه فروش بدی داشتن.

یوبیسافت دقیقا وضع چیه؟ بازیای یوبیسافت هر سال یکی از پر فروش ترین بازیای سال هستن. همین E3 کلی بازی تکنفره هم معرفی کرد. آمار بازیاش هم که دادم بالا.
در مورد نیو داون، بازی 40 دلاری که کمتر از 1 سال روش کار شده یکی از پرفروش ترین بازیای فبریه بود محض اطلاع. حتی مترو با اون همه هایپ رتبه دوم بود تو هفته ای که عرضه شد.

این سرویس ها هدف و مخاطبشون به کل فرق میکنه. ربطی هم به فروش خوب و بد نداره. یه چیز خیلی واضحیه.
[/

هدف و مخاطبش رو توضيح بده

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اتفاقا به نکته ی خوبی اشاره کردی مایکرو بعد از اومدن اسپنسر سرمایه گذاری عمده ای تو بخش سخت افزار کرد ولی خوب بجز S خیلی موفق نبودن SAD که رسما شکست بدی خورد. امسال هم گویا فروش سخت افزار 48 درصد افت داشته در صورتیکه سونی رشد کرده. در نتیجه حق میدم چنین نتیجه گیری بکنن

فروش سخت افزاری سونی همینطور رو به کاهش هست. سال 2017 نوزده میلیون کنسول فروختند، پارسال 17.8 میلیون نسخه و برای سال 2019 هم پیش بینی هاشون رو کاهش دادند.
به گزارش امار NPD ماه گذشته فروش سخت افزاری 40% افت داشته که شامل هم PS4 و X1 بوده و فقط سوییچ وضعیت ش پایدار هست

یک زمانی هم احسان نتیجه گیری میکردی که مایکروسافت از صنعت گیم خارج میشه و لغو بازیهایی مثل اسکیل باند و ... نشونه همین مورد هست ولی خب نه تنها خارج نشد، بلکه حضورش رو هم گسترده تر کرده

ما میتونیم از روی شواهد نتیجه گیری کنیم که فعلا با عملکرد اخیر مایکروسافت و اینده اش در بحث سخت افزار مشخصه حالا حالا قصد خروج ندارند و نخواهند داشت.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,765
سونی که عمرا همچین شراکتی با مایکروسافت بکنه! ولی بازم میگم بیان بگن ما گیم پس رو می‌دیم ، بدون بازیامون ! خیلی مسخره است!!!

خوب سونی چلاق نیست خودش این سیستم رو راه بندازه ! همین الانشم بر عکس مایکروسافت که تمام برنامه هاش رو معطوف کرده به سیستم اشتراکی، سونی با اینکه اصلا روش تمرکز نداره بازی های ps4 روی psnow داره به صورت سرویس اشتراکی رو ارائه میده!
من تو کامنتم اشاره کردم که بحث سرمایه گذاری میتونه مانع بزرگی برای بقیه شرکت در اراعه سرویس مشابه باشه.
الان تا جایی که من میدونم تمام گیم پس ها فقط از بازیهای داخلی خود سرویس دهنده استفاده میکنن. ولی ماکروسافت در سرویسش از عناوین تردپارتی هم استفاده کرده که خب مستلزم سرمایه گذاری کلانه.
من از میزان قرارداد ماکروسافت با شرکت های صاحب ip خبر ندارم. ولی فکر کن این شایعه 180 میلیون دلار صحت داشته باشه. با این پول سونی 20 تا انحصاری میسازه!:D
امکانات لوجستیکی هم میتونه بسیار تاثیر گذار باشه. به عنوان مثال چه تو تبلیغات و چه در نمایش عملکرد ایکس باکس گیم پس، همیشه از پروژه xcloud به عنوان بستر اصلی این سرویس یاد شده. همونطور که میدونی سونی یا نینتندو همچین امکاناتی ندارن.
قبلا هم گفتم این پروژه گیم پس ماکروسافت بسیار عظیم تر از چیزیه که تصور میشه. و در آینده میتونه تمام قوانین فروش در این صنعت رو به چالش بکشونه. جدیش بگیرید!
هدف و مخاطبش رو توضيح بده
مخاطبش گیمرهایی هستن که دادن 60$ به صورت یکهویی برای یک بازی بهشون فشار وارد میکنه! مثل من!
هدفش رسیدن به یک کامینیوتی با حداقل 100 میلیون یوزر که در ماه 1.000.000.000 دلار درآمد از طریق فروش سابسکرایب عاید ماکروسافت کنن:neutral:

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
من تو کامنتم اشاره کردم که بحث سرمایه گذاری میتونه مانع بزرگی برای بقیه شرکت در اراعه سرویس مشابه باشه.
الان تا جایی که من میدونم تمام گیم پس ها فقط از بازیهای داخلی خود سرویس دهنده استفاده میکنن. ولی ماکروسافت در سرویسش از عناوین تردپارتی هم استفاده کرده که خب مستلزم سرمایه گذاری کلانه.
من از میزان قرارداد ماکروسافت با شرکت های صاحب ip خبر ندارم. ولی فکر کن این شایعه 180 میلیون دلار صحت داشته باشه. با این پول سونی 20 تا انحصاری میسازه!:D
امکانات لوجستیکی هم میتونه بسیار تاثیر گذار باشه. به عنوان مثال چه تو تبلیغات و چه در نمایش عملکرد ایکس باکس گیم پس، همیشه از پروژه xcloud به عنوان بستر اصلی این سرویس یاد شده. همونطور که میدونی سونی یا نینتندو همچین امکاناتی ندارن.
قبلا هم گفتم این پروژه گیم پس ماکروسافت بسیار عظیم تر از چیزیه که تصور میشه. و در آینده میتونه تمام قوانین فروش در این صنعت رو به چالش بکشونه. جدیش بگیرید!

مخاطبش گیمرهایی هستن که دادن 60$ به صورت یکهویی برای یک بازی بهشون فشار وارد میکنه! مثل من!
هدفش رسیدن به یک کامینیوتی با حداقل 100 میلیون یوزر که در ماه 1.000.000.000 دلار درآمد از طریق فروش سابسکرایب عاید ماکروسافت کنن:neutral:
كلا خودم داشتم به سرويس ها فكر ميكردم بنظرم خيلي بدبينانه ادم بهش نگاه ميكنه در صورتي كه واقعا يه سرويس اقتصادي و مقرون بصرفه مي تونه باشه كه هم كمپاني ها و هم گيمرها ازش بهره ببرن

• Like
Reactions: z2s sas

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
البته این نکته هم قابل گفتنه که دوستان خیلی اطمینان نداشته باشن که مایکرو بازی هایی مثل HALO هیچ وقت رو PS یا سوییچ عرضه نمیکنه اگه یادتون باشه مایکرو سال 2007.8 داشت برا NDS یه هیلو میساخت که نهایتش کنسل شد

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
فروش سخت افزاری سونی همینطور رو به کاهش هست. سال 2017 نوزده میلیون کنسول فروختند، پارسال 17.8 میلیون نسخه و برای سال 2019 هم پیش بینی هاشون رو کاهش دادند.
به گزارش امار NPD ماه گذشته فروش سخت افزاری 40% افت داشته که شامل هم PS4 و X1 بوده و فقط سوییچ وضعیت ش پایدار هست

یک زمانی هم احسان نتیجه گیری میکردی که مایکروسافت از صنعت گیم خارج میشه و لغو بازیهایی مثل اسکیل باند و ... نشونه همین مورد هست ولی خب نه تنها خارج نشد، بلکه حضورش رو هم گسترده تر کرده

ما میتونیم از روی شواهد نتیجه گیری کنیم که فعلا با عملکرد اخیر مایکروسافت و اینده اش در بحث سخت افزار مشخصه حالا حالا قصد خروج ندارند و نخواهند داشت.
باور کن من از ته قلب میخوام اینجوری باشه مخالفت من با اسپنسر سر این نیست که دوست دارم اکس باکس بترکه. من کل مشکلم با اسپنسره و سیاستاش که احساس میکنم اکس باکسو داره نابود میکنه. فکر میکنم علاقتون به اکس باکس باعث شده چشمتون رو رو حقیقت ببندید. ولی بازم تکرار میکنم واقعا از ته دل آرزو میکنم حق با شما باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر