شرکت مایکروسافت خواهان عرضۀ Xbox Game Pass در تمامی پلتفرم‌ها است

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
در جدیدترین مصاحبه با اعضای تیم ایکس‌ باکس مشخص شد که شرکت مایکروسافت خواهان عرضۀ سرویس Xbox Game Pass در تمامی پلتفرم‌ها است تا کاربران بیشتری از این سرویس بهره ببرند.
Xbox-Game-Pass-300x159.jpg

سرویس «ایکس‌ باکس گیم پَس» در قبال پرداخت اشتراکی ۹.۹۹ دلاری به صورت ماهانه، امکان دسترسی به بیش از صد بازی کنسول ایکس‌ باکس 360 و کنسول ایکس‌ باکس وان را فراهم می‌کند. در واقع در این سرویس شما با صرف تنها ۱۰ دلار حق اشتراک ماهانه، به بیش از ۱۰۰ بازی به صورت رایگان دسترسی خواهید داشت. شرکت مایکروسافت در ادامۀ فعالیت خود در این زمینه، این سرویس را برای کاربران PC هم در دسترس قرار داده است.
طی مصاحبه‌ای که آقای Ben Decker رئیس...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,767
pog Microsoft
این موج گیم پس به زودی فرم فروش بازیها در کل صنعت رو عوض خواهد کرد.
حیوونی اپیک استور چقدر سرمایه گذاری کرد. چه آرزوها که نداشت...

• Like
Reactions: Z-fan

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
واقعا دیگه گیج کننده میشه که اگه بیاد مثل روی پلی استیشن ، چقدرش به سونی میرسه چه قدرش به مایکرو و چقدرش به ناشر ها!
این چندر غاز رو چطوری میخوان تقسیم کنن؟؟؟
بعد بزرگترین مزیتش عرضه d1 فرست پارتی های مایکرو روی این سرویسه ، اگه بازیا نباشن که هیچی

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,767
واقعا دیگه گیج کننده میشه که اگه بیاد مثل روی پلی استیشن ، چقدرش به سونی میرسه چه قدرش به مایکرو و چقدرش به ناشر ها!
بعد بزرگترین مزیتش عرضه d1 فرست پارتی های مایکرو روی این سرویسه ، اگه بازیا نباشن که هیچی
Xbox's Phil Spencer Rejects The Console War

• Like
Reactions: g4mer

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
یاد یه بنده خدایی افتادم که میگفت gears و halo رو هم رو پلی استیشن خواهیم دید و همه مسخره اش میکردن

البته نمیدونم گیم پس شامل بازیهای انحصاری هم میشه یا نه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
یک درصد فکر کن بازی های خود مایکروسافت هم بخواد برای بقیه پلتفرم ها بیاد، واقعا خرید ایکس باکس چه دلیلی میتونه داشته باشه؟ یکی از دلایل اصلی کنسول خریدن امکانات و سرویس ها و بازی ها هستن، حالا همه اینا رو مایکروسافت مثلا روی PS5 هم بده، خب چرا کسی باید بره ایکس باکس بخره؟ همه میرن PS5 میخرن دیگه :D این حرفی که زده به نظرم همون قضیه xCloud هست که خیلی وقته داره در موردش صحبت میشه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
ماکروسافت هیچ برنامه ای برای آوردن بازی هایش به پلتفرم های دیگر ندارد

یک درصد فکر کن بازی های خود مایکروسافت هم بخواد برای بقیه پلتفرم ها بیاد، واقعا خرید ایکس باکس چه دلیلی میتونه داشته باشه؟ یکی از دلایل اصلی کنسول خریدن امکانات و سرویس ها و بازی ها هستن، حالا همه اینا رو مایکروسافت مثلا روی PS5 هم بده، خب چرا کسی باید بره ایکس باکس بخره؟ همه میرن PS5 میخرن دیگه :D این حرفی که زده به نظرم همون قضیه xCloud هست که خیلی وقته داره در موردش صحبت میشه.
منم همین رو گفتم دیگه !

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,767
به نظر من این اتفاق میتونه بیوفته.
اگر مایکروسافت بتونه کنسول جدیدشو با یه قیمت رقابتی در مقایسه با یک pc همرده اراعه کنه. و از اونطرف هزینه اشتراک گیم پس رو برای xbox کمتر از پلتفرم های دیگه در نظر بگیره، میتونه به این وسیله کنسولش روهم بفروشه.
از محتوای خبر نمیشه این برداشت رو کرد که منظورشون xcloud بوده. گیم پس بدون بازیهای انحصاری امکانپذیزه ولی سوالی که پیش میاد اینه که خب چرا سونی یا نینتندو خودشون همچین سرویسی رو راه اندازی نکنن؟
تنها دلیلی که بقیه پلتفرم هارو از راه اندازی سرویس مشابه وا میداره، مساعل مالیه. که البته میتونه مانع بزرگی هم باشه.
نمیدونم در کل من هم مثل vaan 2 گیج شدم. :neutral:

• Like
Reactions: vaan 2

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
به نظر من این اتفاق میتونه بیوفته.
اگر مایکروسافت بتونه کنسول جدیدشو با یه قیمت رقابتی در مقایسه با یک pc همرده اراعه کنه. و از اونطرف هزینه اشتراک گیم پس رو برای xbox کمتر از پلتفرم های دیگه در نظر بگیره، میتونه به این وسیله کنسولش روهم بفروشه.
از محتوای خبر نمیشه این برداشت رو کرد که منظورشون xcloud بوده. گیم پس بدون بازیهای انحصاری امکانپذیزه ولی سوالی که پیش میاد اینه که خب چرا سونی یا نینتندو خودشون همچین سرویسی رو راه اندازی نکنن؟
تنها دلیلی که بقیه پلتفرم هارو از راه اندازی سرویس مشابه وا میداره، مساعل مالیه. که البته میتونه مانع بزرگی هم باشه.
نمیدونم در کل من هم مثل vaan 2 گیج شدم. :neutral:
آقا من خودم فن مایکروسافت هستم، وقتی گیم پس به همراه انحصاری ها بخواد برای PS5 بیاد واقعا چرا باید ایکس باکس بخرم؟ میرم PS5 میخرم هم انحصاری های مایکروسافت رو میرم، هم بازی های روی گیم پس و هم بازی هایی که برای PS5 میاد :D هزینه اشتراک هم الان ماهی ده دلار هست، بعید میدونم اصلا بتونن از این کمتر در نظر بگیرن ولی بازم چون ماهی ده دلار هست، برای مصرف کننده قیمت خیلی مناسبی هست و بازم بعیده بخواد ایکس باکس رو انتخاب کنه.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
در صورتیکه این سرویس در پلتفرم‌های دیگه هم عرضه بشه... مسلما با ی سری بازیه معمولی عرضه میشه... یا مثلا عناوینی مثل dmc 5 که همه جا میشه بازی کرد.
انحصاریها به انحصاری بودن خودشون ادامه میدن... اینو مطمعن باشید چون همونطور که هممون میدونیم اعتبار هر کمپانی و کنسولش به محتویاتشه...

جدیدا سونی و مایکروسافت گفتن یسری بازی رو باید رو پلتفرم‌های دیگه هم عرضه کنیم تا مخاطبان بیشتری داشته باشن.... تمام این اخبار از همین موضوع میاد.
خب این موضوع در مورد انحصاریهای اصلیه هر شرکتی صدق نمیکنه.... و بیشتر به بازیهایی در اولویت پایین تر مربوط میشه(بازیها و استودیو هایی که با فروش بیشتر شرایط بهتری خواهند داشت)

در مجموع بنظرم اشتراکی که میتونه بین مایکرو و سونی شکل بگیره بیشتر به بازیهای قدیمی و ایندی مربوط میشه تا انحصاریهای کنسول سلر

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سونی حتی اجازه نمیده سرویس استریم ویدیو مایکروسافت یعنی میکسر روی PS4 عرضه بشه. بعد توقع دارید که گیم پس رو روی پلی استیشن ببینیم؟

هم مایکروسافت و هم سونی میدونند این اتفاق رخ نمیده و این دست مصاحبه برای به وجود اوردن حس نیاز دارندگان پلی استیشن به سرویس گیم پس هست.

مایکروسافت با اینجور خبرها به مخاطب القا میکنه که اره پلی استیشن هم میتونه همچین سرویس خفنی داشته باشه و خب مشخصا وقتی سونی همچین موردی رو با جدیت دنبال نمیکنه، کاربر میتونه Xbox و یا پی سی رو به عنوان پلتفرم جدید برای استفاده از این سرویس در نظر بگیره.

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,356
و باز هم

آنچه بیند آن جوان در آینه
پیر اندر خشت می‌بیند همه:D
فیل اسپنسر بدنبال عرضه‌ی Halo و Gears of War و Fable روی playstation
در صورتیکه این سرویس در پلتفرم‌های دیگه هم عرضه بشه... مسلما با ی سری بازیه معمولی عرضه میشه... یا مثلا عناوینی مثل dmc 5 که همه جا میشه بازی کرد.
انحصاریها به انحصاری بودن خودشون ادامه میدن... اینو مطمعن باشید چون همونطور که هممون میدونیم اعتبار هر کمپانی و کنسولش به محتویاتشه...

جدیدا سونی و مایکروسافت گفتن یسری بازی رو باید رو پلتفرم‌های دیگه هم عرضه کنیم تا مخاطبان بیشتری داشته باشن.... تمام این اخبار از همین موضوع میاد.
خب این موضوع در مورد انحصاریهای اصلیه هر شرکتی صدق نمیکنه.... و بیشتر به بازیهایی در اولویت پایین تر مربوط میشه(بازیها و استودیو هایی که با فروش بیشتر شرایط بهتری خواهند داشت)

در مجموع بنظرم اشتراکی که میتونه بین مایکرو و سونی شکل بگیره بیشتر به بازیهای قدیمی و ایندی مربوط میشه تا انحصاریهای کنسول سلر
انحصاری دیگه برای مایکروسافت مهم نیست
فیل اسپنسر میگه

Spencer: This is easy. The business is selling software and services. The business is not how many consoles you sell. The consoles are not where the profit in this side of the business is made, which is where the whole: ‘Who’s selling more consoles’ at any one time as the kind of root good of who is doing well in the business is just not true. You have other companies entering gaming who don’t even have a console as part of their equation. It’s all about how many games are people playing. And how much people are spending playing those games and how often they play
با عرضه xcloud تمام بازی های مایکروسافت موبایل و TV ها و ... قابل بازی
114334

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بی توجه به اون جوونی که دنبال توهماتش تو آینه است...:D سرویس گیم پس مایکروسافت تبدیل به چیز واقعا عظیمی شده... رو فروش بازی های ترد پارتی اش رو بقیه پلتفرم ها کامل تاثیر گذاشته... بحثی که تو توییتر بین تحلیلگرها بود سر جنگ کنسولی نبود... مایکروسافت عملا داره روی کل ساختار فروش بازی ها تاثیر میذاره

حالا به نظرتون اگه هدف فیل اسپنسر و تیم لعنتی اش همچین چیزی باشه، منطقی نیست اون پلتفرم هایی که این سیستم رو ندارن، به این سیستم آلوده کنن؟ :D
در نهایت یه جوری حتی اگه بازار سخت افزار رو نتونه کنترل کنه، یه خیمه به شدت گسترده و وحشتناک روی بازار نرم افزار میزنه، چیزی که اگه این جور پیش بره، نه نینتندو نه سونی نه هیچ خلق دیگه ای نمیتونه به این زودی ها کنترلش کنه

این وسط EGS هم به واسطه این خیمه ـه می پوکه :D

مایکروسافت اصن احتیاجی به انحصاری هاش نداره... خود سرویس بدون انحصاری های مایکروسافت، هنوز پدیده ایه که EA و Ubisoft دارن دست و پا میزنن که تو خلق و پشتیبانی نمونه مشابهش موفق باشن

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
باید دید مایکرو اصلا به سخت افزار تولید کردن علاقه داره یا نه و اینکه اکس باکس مهمتره یا هر چه گسترده تر شدن گیم پس

من خودم به شخصه فکر میکنم جواب این سوال رو مایکرو خیلی وقته که داده

• Like
Reactions: artour-2198

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر