اشاراتی به معرفی بازی Super Mario Sunshine برای Nintendo Switch

فرداد معبودی

کاربر سایت
Nov 17, 2014
449
نام
فرداد معبودی
Super-Mario-Sunshine-02-300x300.jpg

شرکت نینتندو اخیرا اشاراتی به Super Mario Sunshine در توییتر داشته و همین امر سبب شده تا بسیاری از کاربران در اینترنت منتظر معرفی بازی Super Mario Sunshine برای کنسول Nintendo Switch باشند.
این توییت به تازگی توسط شعبه آمریکا نینتندو به اشتراک گذاشته و عکسی ضمیمه آن شده که شخصیت ماریو را در لباس تابستانه و در حال خوردن هندوانه به تصویر می‌کشد. در این توییت به هر دو کلمه “Mario” و “Sunshine” اشاره شده و همین موضوع سبب شده تا کاربران تصور کنند این توییت نوعی اشاره رمزی به معرفی بازی Super Mario Sunshine و یا شاید هم نسخه جدید آن برای کنسول Nintendo Switch دارد. حال آن که ممکن است نینتندو منظور خاصی نیز از این توییت نداشته باشد.
باید توضیح دهیم که بازی Super Mario Sunshine یک اثر سه‌بعدی پلتفرمر بوده که توسط...

Continue reading...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
این اگه بشه چه چیز پشم ریزونی بشه >:)>:)>:)
تو یه توییت از لفظ Odyssey و Sunshine همزمان استفاده کنی... نینتندوی لعنتی... بده اون دایرکت سپتامبر رو >:)>:)

کم کم وقت بهترین پلتفرمر سه بعدی نسله

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
یه روزی با تمام وجود میخوام که نینتندو تمامه ماریو ها 3d رو مثل گالاکسی هاو 3dworld و غیره رو داخل یه کالکشن بده واس سوییچ

کالکشن به شدت گولاخی میشه... ولی بعیده
حداقل امیدوارم یه HD Remaster برای دو تا Galaxy ها بده

هر کدوم از این بازی ها یه سری از شاهکارترین نمونه های طراحی مراحل و مکانیک تو دنیای پلتفرمر سه بعدیه و محدود بودنشون به کنسول های زمان خودشون واقعا جرمه:(

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
کالکشن به شدت گولاخی میشه... ولی بعیده
حداقل امیدوارم یه HD Remaster برای دو تا Galaxy ها بده

هر کدوم از این بازی ها یه سری از شاهکارترین نمونه های طراحی مراحل و مکانیک تو دنیای پلتفرمر سه بعدیه و محدود بودنشون به کنسول های زمان خودشون واقعا جرمه:(
زلدا ريمستر رو روي wii تجربه كردم و تجربه خوبيم بود اما تا وقتي mario galexy 1,2 رو بازي نكرده بودم اون حس ناب پلتفومر محصولات نينتندو رو درك نكرده بودم
بعدش سراغ mario party رفتم يا دمه در كمال تعجب با گرافيك خيلي معموليش ماها مارو ميخ كوب كنيول كرد و كلي شبو نخابيديمو تا صب ميخنديديمو بازي ميكرديم :D
بعدشم كه الوده re umbrela chornis يه همچين اسمي داشت شدمو donky kong هم تجربه سخت ولي خوبي داشت
در كل جالب بود برام مني ك هم pc high end و 360 داشتم و گرافيك برام معيار مهمي بود انقدر از اين كنسول راضي بودم و تجربه فوق العاده خاصي بهم داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر