امتیازات Control

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    161
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
d2k0_1554995717-5844-card.jpg

Release‎: ‎27 August 2019
Developer‎: ‎Remedy Entertainment
Platforms‎: ‎Microsoft Windows‎; ‎PlayStation 4‎,Xbox One
Publisher‎: ‎505 Games
Metacritic:81​

Spiel Times - 10/10
nextgenbase9/10
ZTGD : 95/100
Press Start Australia : 95/100
Gamespot: 8/10
Windows Central - 3.5/5
destructoid: 9/10
MonsterVine - 5 / 5
EGM - 10 / 10
GamingTrend - 95 / 100
Press Start - 9.5 / 10
Video Chums - 9.3 / 10
Rectify Gaming - 9 / 10
GameSpew - 9 / 10
Easy Allies - 9 / 10
TheSixthAxis - 9 / 10
Eurogamer Italy:9/10
Gamers Heroes:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
Screen Rant:9/10
Digitally Downloaded:9/10
inthegame.nl - 9.5/10
Echoboomer - 9/10
Starnews - 9/10
USGAMER - 8/10
COGconnected - 89 / 100
PC Gamer - 88 / 100
Noisy Pixel - 8.5 / 10
Xbox Achievements - 85 / 100
Critical Hit - 8.5 / 10
Boomstick Gaming - 8.4 / 10
New Game Network - 81 / 100
Worth Playing - 8 / 10
Wccftech - 8 / 10
VideoGamer - 8 / 10
Handsome Phantom - 7.5 / 10
DualShockers - 7.5 / 10
PlayStation Universe - 7 / 10
We Got This Covered - 2 / 5 stars
Slant Magazine - 4.5 / 5 stars

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan

DreamcastGuy 9.5/10

به شدت از داستان و اتمسفر بازی تعریف کرده و از گیم پلی بازی هم راضی بوده
نیم نمره هم بیشتر به خاطر یه سری مشکلات فنی موقع داستانگویی (توضیحش سخته) کم کرده
و نه، ثبت نمیشه... ولی خوبه یه نقد خیلی مثبت هم قبل سرازیر شدن نقدهای رسمی ببینید
این دریمکست گای رو من اکثرا ویدیوهاشو میبینم یه بارم سر کنسول جدید آتاری باهاش دعوام شده :D ولی خوب نظراتشو اکثرا قبول دارم حیف تو متا ثبت نمیشه |

• Like
Reactions: kamyy and voldmort

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
این دریمکست گای رو من اکثرا ویدیوهاشو میبینم یه بارم سر کنسول جدید آتاری باهاش دعوام شده :D ولی خوب نظراتشو اکثرا قبول دارم حیف تو متا ثبت نمیشه |
یوتوبر خوبیه ولی من هیچ وقت ویدیوهاش نگاه نمیکنم دلیلشم اون لهجه افتضاح و قیاغه غیرقابل تحملش:D

• Like
Reactions: kamyy

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
ویدئوی دریمکست گای رو دیدم. اون نکته منفی در مورد روایت اینه که میگه بازی به شما خیلی آزادی عمل میده که بخودی خود نکته خیلی مثبتیه منتها موضوعی که پیش میاد اینه که گاهی ممکنه تو شرایطی قرار بگیرید که جاهایی رو زوددتر از اونچه باید ببنید یا دیالوگهایی رو بشنوید که هنوز موعدشون نشده مثلا در مورد شما بگن کاری کردید که قراره بعدا بکنید هنوز انجامش ندادید. میگه این موضوع خیلی پیش نیومده ولی خوب .....

نکته جالبی دیگه ای که میگه اینه در طول بازی صد ها فایل پیدا میکنید. بقدری لور و محیط بازی براش جذاب بوده که همه رو خونده. میگه این فایلا بقدری نکات جالب و بعضا وحشتناکی در مورد آدما و اتفاقاتی که افتاده بیان میکنن که باعث میشن شما بسختی در داستان غرق بشید. یه مثال میزنه که یه ویدئوی آموزشی تو دل بازی دیده که داشتن به بچه ها یاد میدادن چجوری با مرگ (کتلت شدن) پدر و مادرشون برخورد کنن. این ویدئو بتنهایی تونسته اون جو وحشتناک و غمناک بازی رو نشون بده

ولی حرفی که آخرش میزنه برام جالب بود اینکه میگه الن ویک جز سه بازی برتر زندگیش بوده و این بازی یاد و خاطره ی الن ویک رو براش زنده کرده. میگه کنترل از دید یه فن به همون خوبی الن ویکه. این خودش بتنهایی حجت رو بر من تمام نمود.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
منم با توجه به همون تریلرها به ویژه اون گیمپلی 10 دقیقه ای گمون کنم کنترل نمرات خوبی نگیره.واقعا چیزی نداشت که منو هیجان زده کنه.
خوب مشکلی نداره هر کسی دنبال یک چیزه در بازی مشخصا عنوان های رمدی داستان خوبی دارن که برای من خیلی مهمه که از چیزی که دیدم واقعا خوشم آمده تا اینجا گیم پلی هم که درگیر کننده هستش که واقعا لذت بردم بخشی که خیلی به الن ویک گیر دادم اینجا مشکل نداره و فیزیک محیطی به زیبایی هر چه تمام هستش . حالا می مونه روایت داستان و موارد دیگه که بعد بازی کردن شاید یکم کمتر خوشم بیاد شاید بیشتر اما از چیزی که تا اینجا دیدم راضی هستم و انتظار من از یک بازی سرگرم کننده از رمدی با یک داستان جالب جلب کرده دیگه ببینم آخر چی میشه . امتیاز هم یک نمره هستش اصلا مهم نیست ۴ بشه وقتی من خوشم آمده بازی میکنم لذت میبرم حالا یک پیش بینی هم کردیم شد شد نشد نشد هیچ چیز مهمی نیست . مهم اینکه میگرم بازی میکنم تمام بقیه چیزا کشک .

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
احساس خوبی به بازی ندارم ، امیدوارم پس از بازخوردها ضایع بشم !
امیدی بهش نیست . اول بهش امیدوار بودم بعد با دیدن کلیپ های زیاد و اینکه داستان مثل کلاف درهم و غیر خطی ... برام جذابیتی ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
ویدئوی دریمکست گای رو دیدم. اون نکته منفی در مورد روایت اینه که میگه بازی به شما خیلی آزادی عمل میده که بخودی خود نکته خیلی مثبتیه منتها موضوعی که پیش میاد اینه که گاهی ممکنه تو شرایطی قرار بگیرید که جاهایی رو زوددتر از اونچه باید ببنید یا دیالوگهایی رو بشنوید که هنوز موعدشون نشده مثلا در مورد شما بگن کاری کردید که قراره بعدا بکنید هنوز انجامش ندادید. میگه این موضوع خیلی پیش نیومده ولی خوب .....

نکته جالبی دیگه ای که میگه اینه در طول بازی صد ها فایل پیدا میکنید. بقدری لور و محیط بازی براش جذاب بوده که همه رو خونده. میگه این فایلا بقدری نکات جالب و بعضا وحشتناکی در مورد آدما و اتفاقاتی که افتاده بیان میکنن که باعث میشن شما بسختی در داستان غرق بشید. یه مثال میزنه که یه ویدئوی آموزشی تو دل بازی دیده که داشتن به بچه ها یاد میدادن چجوری با مرگ (کتلت شدن) پدر و مادرشون برخورد کنن. این ویدئو بتنهایی تونسته اون جو وحشتناک و غمناک بازی رو نشون بده

ولی حرفی که آخرش میزنه برام جالب بود اینکه میگه الن ویک جز سه بازی برتر زندگیش بوده و این بازی یاد و خاطره ی الن ویک رو براش زنده کرده. میگه کنترل از دید یه فن به همون خوبی الن ویکه. این خودش بتنهایی حجت رو بر من تمام نمود.
البته بگم زیاد حرف جالبی نیست این:D هفته پیش یه دور دیگه رفتم الن ویک رو. یعنی اگه استاندارد کنترل صرفا خوب بودن در اندازه الن ویک باشه وضع واقعا خرابه آقا:D

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
من خودم به 80-85 رای دادم که بیشتر آرزومه که اینجوری بشه، وگرنه شک ندارم در بهترین حالت 70-75 میشه. تازه رو 6 هم جا داره بیاد.
اون که می شه مثل Quantum break .
به نظرم در بهترین حالت بین ۷۵ تا ۸۰ می شه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
البته بگم زیاد حرف جالبی نیست این:D هفته پیش یه دور دیگه رفتم الن ویک رو. یعنی اگه استاندارد کنترل صرفا خوب بودن در اندازه الن ویک باشه وضع واقعا خرابه آقا:D

نمیگم حالا بازی میترکونه به خاطر یه نقد خیلی مثبت ولی در نظر بگیرید که استاندارد آلن ویک همون استاندارد مکس پین 1 و 2 هم بود و اگه استاندارد این هم همونا باشه من راضیم...
اینا کارهای خوب رمدی اند... زمان به زمان فرق کردن طبیعتا... و خب کهنه هم میشن... با این مبنا مقایسه نشده

• Like
Reactions: voldmort and kamyy

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
آره خوب ولی من برداشتم از حرفش این بود که اون اتمسفر و داستان پردازی خوب الن ویک رو دوباره زنده کرده نه اینکه حالا شوتینگش به همون خوبیه. :D

من همیشه رمدی رو با کوآنتیک دریم مقایسه میکنم. وقتی آدم کار اینا رو جز به جز در نظر میگیره میشه ایرادات زیادی ازشون گرفت ولی کارشون یجوریه که از این نمرات و حاشیه و ایرادات که بگذریم یه معجونی ساختن که واقعا ازش میشه لذت برد. الن ویک حتی از نظر داستان پردازی هم ایرادات داره من یادمه اولین بار اندینگ بازی نزدیک بود باعث بشه 360 رو از پنجره پرت کنم بیرون ولی این قضیه سبب نشد الن ویک جز خاطرات بیادماندنی گیمینگ من نباشه
کوآنتم بریک هم همینطور بود ولی اون یه مقدار اون لایو اکشناش ( که محصول دوران متریک بود) باعث شده بود به بازی لطمه زیادی بخوره

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
چرا به بازی امیدی ندارید؟ رمدی با بودجه 14 میلیونی شاهکار کرد همچین چیزی ساخت فقط گرافیک و انیمیشنا رو ببینید یسری با 20 30 میلیون هم نمیتونن بازی درست و حسابی بسازن
بنظرم ویدیو دریمکت گای ببینید من که خیلی امیدوار کرد مخصوصا درباره داستان که میگفت فوق العادس (اسپویلم نداره ویدیوش)

• Like
Reactions: delta05

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر