سازنده بازی Heavy Rain در ژانرهای دیگر بازی خواهد ساخت

فرداد معبودی

کاربر سایت
Nov 17, 2014
449
نام
فرداد معبودی
Heavy-Rain.jpg

استودیو Quantic Dream سازنده بازی Heavy Rain و Detroit: Become Human به واسطه آثار ماجراجویی داستان محور خود شناخته می‌شود که در آن چندین انتخاب و به دنبال آن مسیرها و عواقب مختلف در مقابل پلیر قرار می‌گیرد.
این کمپانی مدتی پیش اظهار کرده بود که مایل است بازی‌هایی را از توسعه‌دهندگان دیگری نشر دهد که لزوما روی داستان‌سرایی تعاملی تاکید و تمرکز نمی‌کند. به عبارت دیگر آن‌ها عناوینی را در ژانرهای متفاوت نشر خواهند داد. اما سوالی که اکنون مطرح می‌شود به خود این استودیو مرتبط می‌شود که آیا آن‌ها زمانی تصمیم خواهند گرفت به جز بازی‌های ماجراجویی داستان محور، آثار دیگری را تولید کنند ؟
در جریان نمایشگاه گیمزکام 2019 و در گفتگویی با وبسایت USgamer، یکی از موسسین استودیو مورد بحث یعنی Guillaume de Fondaumière اظهار کرد که استودیو Quantic Dream علاقه دارد تا افق‌ها و چشم‌اندازهای جدیدی را جستجو کند. در...

Continue reading...

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
يادش بخير farnhaeit و heavy rain فوق العاده بودن

البته فارنهايت سبكش يمقدار متفاوت تر و اكشن تر بود كه با امكانات روز اگه بخان با اون فرمون پيش برن بنظرم نتيجش عالي ميشه

• Like
Reactions: kamyy and benjohn

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
حدسش زیاد سخت نبود ، الان مستقل شدن و ریسک کردن دیگه معنی نداره :D خود کیج بازیهای جمعوجور رو دوس داره و امیدوارم در هر زمینه ای که وارد میشن موفق باشن .

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اگه درست باشه ، هیچ حرف ندارم بزنم ! حالا دلم میخواد باز یکی بیاد بگه چرا از بازی کردن بقیه ناراحت میشید! lol!
یکی دیگه از سبک ها و بازی ساز های مورد علاقمم به فنا رفت!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
از اونروزی که یه شرکت چینی سهامشون رو خرید باید حدس میزدم. منتها خوب به خودم امید الکی میدادم.

بودجشون که مسلما کاهش پیدا میکنه ولی حداقل امیدوارم اون حس و حال بازیاشون حفظ شه. دیوید کیج رو من خیلی دوست داشتم و دارم و برای همه تیمشون آرزوی موفقیت دارم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
من خیلی دوست دارم داود بره یه بازی تو سبک Silent Hill بسازه. واقعا سبکی که داره و تو درآوردنش استاد شده خراک این مدل بازی هاست و امیدوارم سراغ سوژه هایی که تو سریال ها صد مدل بهترش اجرا شدن نره.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
من خیلی دوست دارم داود بره یه بازی تو سبک Silent Hill بسازه. واقعا سبکی که داره و تو درآوردنش استاد شده خراک این مدل بازی هاست و امیدوارم سراغ سوژه هایی که تو سریال ها صد مدل بهترش اجرا شدن نره.
اره واقعا!!!!!
تا حالا بهش فكر نكرده بودم واقعا ميتونه تركيب نابي بشه
تجربه بازي ترسناك احساسي سينمايي به سبك silent hill 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر