امتیازات Astral Chain

پیش بینی امتیاز متاکریتیک

• مجموع رای دهنده‌ها
    58
  • نظرسنجی بسته شده است .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
از اون جا که پیش نمایش ها مثبت بودند، مستقیم میریم سر نظرسنجی پیش بینی امتیازات :D
ممنون میشم اگه رای بدید

• Like
Reactions: g4mer

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
حول و حوش 24 ساعت دیگه نقدها میاد... د نمیخواید پیش بینی ای چیزی کنید؟ :D
البته من خر اشتباهی دو روز بعدش زدم نظرسنجی بسته شه، لذا میتونید خیلی شاخ بعد اومدن نقدها پیش بینی تون رو بگید :D

• Smile
Reactions: g4mer

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
البته من خر اشتباهی دو روز بعدش زدم نظرسنجی بسته شه، لذا میتونید خیلی شاخ بعد اومدن نقدها پیش بینی تون رو بگید :D
میمردی زودتر بگی تا من دیرتر رای بدم؟ :D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
طرفای 90 پیش بینی میکنم:D نمایش های بازی خیلی خوب بوده

• Like
Reactions: g4mer and benjohn

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
میمردی زودتر بگی تا من دیرتر رای بدم؟ :D

آره ولی عوضش گزینه تغییر رای رو برداشتم >:)
از این سی نفری که رای دادن اونی که پرت تر رای داده باشه رو پرچم می کنیم بهش گوجه پرت می کنیم>:)
منم قشنگ تو Safe Zone رای دادم که گوجه ای بهم پرت نشه :D

(میخواستم این کار رو حقیقتا سر نمرات فایر امبلم انجام بدم، یکی دو تا بودن رای به متای زیر 80 داده بود سر اون :D)

• Like
  • Smile
Reactions: g4mer and benjohn

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم... :D
نمایش ها و پیش نمایش های بازی که همه مثبت و خوب بودن، از نظر گیم پلی هم به نظر نمیاد مشکلی داشته باشه و توی این یه مورد پلاتینوم هیچوقت کارو خراب نمیکنه، یعنی اینکه متای بالای 80 تضمین شدست :D
این وسط ولی 2 مورد میتونن از نمره بازی کم کنن، یکی داستان بازی، که میتونه راحت خسته کننده و تکراری باشه و یکی هم طراحی محیط و مراحل، توی خیلی تریلر ها که میدیدم نصف مکان های مبارزه و .. خیلی خالی و ساده بودن :/ حالا با اینکه این سبک بازی های اکشن پلاتینوم لول دیزان خیلی خوب زیاد لازم ندارن (چون موقع مبارزه یه قسمتی از مرحله یا استیج بسته میشه تا وقتی که همه دشمن ها بمیرن) ولی باز ممکنه منتقد های عزیز بهش گیر بدن :| :D
در کل متای دوروبر 85-87 پیش بینی میشه، ولی از اون بازی هایی هست اگه متاش یه دفعه چند نمره رفت بالا پایی ( 90 یا 80 :-" ) سورپرایز نمیشیم و ویجورایی قابل پیش بینیه :| :D

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
خدا بگم چیکارت کنه نینتندو بازیاش هم کمیابه هم گرون تازه فرت و فرت هم بازی عالی میده نمیشه از هیچکدومشون گذشت:((:((:((
به جون خودم اگه daemon x machina هم نمراتش اینقد خوب بشه تحریم میکنم نینتندو رو:-w.یکیش بد باشه حداقل بگذریم ازش.تازه اصلیا مونده دیروز یه ویدیو از luigi mansion 3 دیدم اینقدر باحال بود دلم خواست:((

• Like
Reactions: g4mer and Z-fan

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من هنوز درگیر fire emblemـم :-"
و نینتندو با این وضعی که درست کرده کل وقت خالیمون رو میگیره :| تا بیام برم سراغ این daemon x machina و zelda میان :| :D
تازه ori و dragon quest هم ماه بعد منتشر میشن :|

در کل اینکه هنوز وقت نکردم به نقدها نگاه بندازم ولی خوب میدونستم پلاتینوم ناامیدمون نمیکنه :D ( کلا وقتی کارگردان بازی رو معرفی کردن باید همه شک و شبهه ها ر میزاشتیم کنار :-":-":-" )
+
wonderful 101 برای سویچ میخوام الان :-":D

• Like
Reactions: Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر