امتیازات Astral Chain

پیش بینی امتیاز متاکریتیک

• مجموع رای دهنده‌ها
    58
  • نظرسنجی بسته شده است .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یعنی قشنگ هم فقط همون تیکه رو برداشت... از خودم سریعتر رسوند کل مطلب رو =))
آخه اینجا نه کسی اهمیت میده به یوزر اسکور نه کسی رو دیدم که بره اونجا رای بده ! اره برداشتم ببینم فازت چیه که اومدی نمایشنامه رومئو و ژولیت راه انداختی بابت یه موضوع بی اهمیت ؟؟؟

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
نه اون Babylon's Fall بود که برا PS4 تایید شده بود
که وضعش در کنار Shin Megami Tensei V و Bayonetta 3 قشنگ تو کماست و سال هاست خبری ازشون نیست :D
SMT تو کما نیسا اتفاقا خیلی هم سر حاله منتها مامانش دوره بارداریش یه ده سالی طول میکشه همون پرسونا رو مگه یادت نیست صد و هشتاد سال طول کشید تا معرفی شه سه هزار بارم تاخیر خورد. اینم مثل همونه

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
آخه اینجا نه کسی اهمیت میده به یوزر اسکور نه کسی رو دیدم که بره اونجا رای بده ! اره برداشتم ببینم فازت چیه که اومدی نمایشنامه رومئو و ژولیت راه انداختی بابت یه موضوع بی اهمیت ؟؟؟

من اصن گذاشتم تو اسپویل که اگه کسی ناراحت میشه نمایشنامه بخونه، مجبور نباشه :D

فکر کردم قضیه یقه گیری از این که تو چرا این رو لایک کردی و اینا اوج مسخره بازی تو BC باشه
لفظ "کسی اهمیت نمیده" خیلی بدتره :|
اون دفعه کلی جز زدم که اگه قراره برای اهمیت و لایک بقیه مطلب بزنم که باید برم از انجمن بیرون... دیگه از نینتندو این جا بی اهمیت تر!؟!؟

SMT تو کما نیسا اتفاقا خیلی هم سر حاله منتها مامانش دوره بارداریش یه ده سالی طول میکشه همون پرسونا رو مگه یادت نیست صد و هشتاد سال طول کشید تا معرفی شه سه هزار بارم تاخیر خورد. اینم مثل همونه

دقیقا ما به همین حالت میگیم حالت کما...:D زنده است، بلند شه هم احتمالا کلی بشکن پارو بزنه (مثل بقیه SMT ها) ولی الان لعنتی کماست :D
و میدونم اتلوس لعنتی این جوریه (پرسونا 5 قرار بوده 2014 بیاد و...)
تازه اگه معلوم شه کی هم قراره بیاد برای دیدن نسخه انگلیسی اش باید یه 6 ماه دیگه دندون رو جیگر بذاریم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
New York Daily News 100
3DJuegos 95
Gameplanet 90
Gamers Heroes 90
Impulsegamer 90
LevelUp 88
Video Chums 86
4Players.de 85
GameOver.gr 85
InsideGamer.nl 83
Digitally Downloaded 80
Trusted Reviews 80
Critical Hit 80
JeuxActu 75
RPG Site 70

===

اون قضیه یوزر اسکور ها هم خود متاکریتیک گرفت همه امتیازهای ریویو بمب رو حذف کرد الان یوزر اسکور اش از 6.3 پرید 9.0 :D
مال فایر امبلم هم از 6.6 اومد 8.7

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,196
نام
نیما
New York Daily News 100
3DJuegos 95
Gameplanet 90
Gamers Heroes 90
Impulsegamer 90
LevelUp 88
Video Chums 86
4Players.de 85
GameOver.gr 85
InsideGamer.nl 83
Digitally Downloaded 80
Trusted Reviews 80
Critical Hit 80
JeuxActu 75
RPG Site 70

===

اون قضیه یوزر اسکور ها هم خود متاکریتیک گرفت همه امتیازهای ریویو بمب رو حذف کرد الان یوزر اسکور اش از 6.3 پرید 9.0 :D
مال فایر امبلم هم از 6.6 اومد 8.7
به شخصه از مسئولین زحمت کش متا کریتیک تشکر میکنم و روی ماه CEO عزیزش رو میبوسم ، میگم حالا چجوری تشخیص دادن ؟ :D

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
به شخصه از مسئولین زحمت کش متا کریتیک تشکر میکنم و روی ماه CEO عزیزش رو میبوسم ، میگم حالا چجوری تشخیص دادن ؟ :D

بازی اون موقع که یوزر اسکورش 6.4 بود، نقدهای ثبت شده یوزرهاش، 900 تاش سبز بودن، 32 تاش قرمز... با این آمار فکر کنم قشنگ با تیشه افتادن به جون نمرات صفر و اینا
البته همه بازی ها این قضیه نمرات صفر بی منطق هست... ولی هر احمق یا احمقایی که مسئول این قضیه بودن کلا زیاده روی کردن (تعداد یوزر اسکورهای فایر امبلم رو قشنگ دو برابر کردن:))) و الان کامل Backfire شد کل تلاش هاشون :))

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم :D
خوب تاپیک همسایه که جنگ و خونریزی هست :D
ولی در رابطه با انحصاری بودن بازی، یه بنده خدایی توی تویتتر از کامیا پرسیده چرا بازی انحصاریه و .... و کامیا هم جواب داده:
Well… it would be great to have Mario, Zelda, and Metroid on the PS4 too… As for me, do I hate PlayStation…? I’m just a developer fulfilling my contractual obligations so I don’t know, maybe you can try asking my publisher and investor Nintendo?

منو یاد زمان انتشار بایونتا 2 انداخت، که یجورایی همین جواب رو به یه نفر دیگه داده بود!
+
در کل برای ساخت این بازی، اول نینتندو بوده که رفته سراغ پلاتینوم و ازشون درخواست ساخت یه بازی/آیپی جدید رو کردن (حدود 5 سال پیش)، و برنامه های ساخت بازی حتی قبل از شروع ساخت Nier automata شروع شده بودن.
+
در کل اینکه، افرین به نینتندو :D هرچی روابطشون با پلاتینوم بیشتر بشه بهتره :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اهم :D
خوب تاپیک همسایه که جنگ و خونریزی هست :D
ولی در رابطه با انحصاری بودن بازی، یه بنده خدایی توی تویتتر از کامیا پرسیده چرا بازی انحصاریه و .... و کامیا هم جواب داده:

منو یاد زمان انتشار بایونتا 2 انداخت، که یجورایی همین جواب رو به یه نفر دیگه داده بود!
+
در کل برای ساخت این بازی، اول نینتندو بوده که رفته سراغ پلاتینوم و ازشون درخواست ساخت یه بازی/آیپی جدید رو کردن (حدود 5 سال پیش)، و برنامه های ساخت بازی حتی قبل از شروع ساخت Nier automata شروع شده بودن.
+
در کل اینکه، افرین به نینتندو :D هرچی روابطشون با پلاتینوم بیشتر بشه بهتره :D

میدونم نینتندو اهل خرید استدیو نیست... ولی تو رو خدا اینا رو بخرن
از نسل هفت باهاشون همکاری داشته و به غیر از افتضاح Starfox Zero... تک تک همکاری هاشون نتیجه مثبت (اگه نگیم فرا مثبت و شاهکار) داشته
از لحاظ تجاری هم که دارن با سوییچ بهتر عمل می کنن....

خیلی این دو تا خوبن با هم :x

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
آقا فقط منم که احساس میکنم این بازی میتونه رقیب اصلی باشه برا Goty یا شما هم اینجوری فک میکنید ؟ :D

بذا نیگاه کنیم... هممم نامزدی گوتی سال 2017 رو جای Nier دادن به PUBG
آه و... هممم
آه و این که گوتی 2014 هم جای Bayo2 خوشگل دادن به Dragon Age 3

نه آقا نمیشه :D دلتون رو خوش نکنید

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,196
نام
نیما
حالا باز DA3 یه چیزی من خودم PUBG رو از روز اولی که ریلیز شد بازی میکردم وقتی دیدم نامزد گوتی شده با کل بچه ها قشنگ یه روز کامل خندیدیم سرش هیچ منطق و فلسفه ای پشتش نبود :D

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
آقا فقط منم که احساس میکنم این بازی میتونه رقیب اصلی باشه برا Goty یا شما هم اینجوری فک میکنید ؟ :D
من بازی را تموم کردم قطعا گوتی که نه ،فکر کنم زیر ۲۰ درصد شانس داره حتی تو لیست نامزدها هم بیاد از نینتندو ماریو میکر و فایر امبلم بیشتر شانس نامزد شدن دارن.البته بازی فوق العاده است اما گوتی مبحثش جداست

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر