ماکروسافت هیچ برنامه ای برای آوردن بازی هایش به پلتفرم های دیگر ندارد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
Microsoft has "no plans" to release more Xbox exclusives on PS4 or Nintendo Switch

همکاری های اخیر ماکروسافت با نینتندو گمانه زنی ها برا اوردن بازی های بیشتر به پلتفرم های رقیب ماکروسافت را زیاد کرد از همین رو امروز در جواب سوال سایت GamesIndustry.biz مسئول Xbox Game Studios اذغان کرد که از این به بعد هیچ برنامه ای برای منتشر کردن بقیه بازی های Xbox بر روی پلتفرم هایی مثل Switch و PS4 را ندارند و از این به بعد تمام تلاش استدیو های ماکروسافت ساخت بازی برای پلتفرم های داخلی خواهد بود

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
به نظرم در آینده یکی دو تا بازی دیگه مثل Rare Replay برای سوییچ عرضه میشن، ولی همون طور که تو تاپیک حرف های رییس ایکس باکس استودیو گفتم، واقعا بعید و غیر منطقی هست که بخوان فراتر از این بازی هاشون رو برای کنسول های دیگه منتشر کنن.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
یاده یه بنده خدایی افتادم که منتظر بود هیلو و گرز رو با PS4 بازی کنه تازه تاپیک هم زده بود براش
:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))
بعد باز یه جمله تاریخی هم داشت که میگفت سونی اشاره کنه هیلو روی PS4 ران شده
:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))
به زودی کل کالکشن هیلو در استیم

lhii_giphy.gif

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
تو همون تاپیک کذایی مت بوتی من وقتی مصاحبه رو کامل دیدم گفتم که مت بوتی از نظر بزرگنمایی که استدیوهای داخلی شون دارند، همچین جمله ای رو به کار بود که اگر استدیو فکر کنه که نیاز هست و ....

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
به نظرم در آینده یکی دو تا بازی دیگه مثل Rare Replay برای سوییچ عرضه میشن، ولی همون طور که تو تاپیک حرف های رییس ایکس باکس استودیو گفتم، واقعا بعید و غیر منطقی هست که بخوان فراتر از این بازی هاشون رو برای کنسول های دیگه منتشر کنن.

از این مورد حمایت میشه... من هنوز امیدوارم مایکرو واکنش ملت به بانجو تو اسمش رو ببینه و راضی شه یجوری فرنچایز رو ادامه بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر