Gamescom 2019: نمایش جدید بازی Death Stranding

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
هیدئو کوجیما با حضور در افتتاحیۀ نمایشگاه Gamescom 2019 چند دقیقه از گیم‌پلی بازی جدید خود، یعنی عنوان Death Stranding را به نمایش گذاشت.
bkU9YUqGgwHABubLzgDP8d-300x169.jpg

در نمایش جدید بازی Death Stranding نگاه گسترده‌ای به گیم‌پلی بازی داشتیم و با مجموعه کارهایی که شخصیت بازی می‌تواند انجام دهد، بیشتر آشنا شدیم. همچنین نحوۀ ارتباط با بچۀ درون کپسول هم تا حدودی به نمایش گذاشته شد. در ابتدای نمایش Norman Reedus که نقش سم (Sam) را در این بازی برعهده دارد ، در دشت بزرگی با در آغوش گرفتن کودک درون کپسول، با آرامش خیال در حال استراحت و چرت زدن است. اینطور به‌نظر می‌رسد که در صورتیکه کودک همراه شما شرایط مناسبی داشته باشد، شما نیز از آرامش خیال برخوردار هستید. بعد از بیدار شدن سم، با جنبه‌های مختلف گیم‌پلی بازی بیشتر از گذشته آشنا شدیم.
سم بعد از بیدار...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
از طرفي با كلي سر و صدا و هايپ و البته كوجيما و سوني پشت بازين و نميشه خيلي مطمعن به بازي خورده گرفت از طرفيم بازي تو گيم پلي عملا چيزي نشون نداده كه بخاد به وجد بياره يا نقطه ضعفي رو نشون بده
همچي عجيب تر از اوني ك بايد باش داره پيش ميره
نمايش GC ك انگار دوربين مخفي برا دست انداختن منتظراي نمايش خفن بازي از جمله خودم بود
از كوجيما ديونه هيچي بعيد نيست !!!!
تا نمايش بعدي ميشه اميدوار بود

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
از طرفي با كلي سر و صدا و هايپ و البته كوجيما و سوني پشت بازين و نميشه خيلي مطمعن به بازي خورده گرفت از طرفيم بازي تو گيم پلي عملا چيزي نشون نداده كه بخاد به وجد بياره يا نقطه ضعفي رو نشون بده
همچي عجيب تر از اوني ك بايد باش داره پيش ميره
نمايش GC ك انگار دوربين مخفي برا دست انداختن منتظراي نمايش خفن بازي از جمله خودم بود
از كوجيما ديونه هيچي بعيد نيست !!!!
تا نمايش بعدي ميشه اميدوار بود
کوجیما فقط خواست نشون بده که گیم پلی بازی چیه.... تازه با شناختی که از کوجیما داریم باید خوشحال باشیم که حداقل ی چیز قابل قبول از بازی نشون داده شد.... هر چند همون محیط قبلی بود با یسری کار جدید....
ولی داستان این بازی فک کنم مهم ترین بخشش باشه

• Like
Reactions: THE SCAR

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر