Gamescom 2019: اطلاعات جدیدی ازبسته الحاقی جدید بازی Metro Exodus با نام The Two Colonels منتشر شد

THE SCAR

کاربر سایت
Aug 5, 2011
106
نام
ali mohades
در جریان رویداد Gamescom 2019 و کنفرانس Inside Xbox نمایش جدیدی از جدیدترین بسته الحاقی بازی Metro Exodus با نام The Two Colonels منتشر شد.
Metro-Exodus-New-1024x575.jpg

همان طور که از قبل پیش بینی شده بود در جریان این نمایشگاه نمایش جدیدی از بسته الحاقی جدید بازی Metro Exodus منتشر شد. در جریان رونمایی از این بسته الحاقی شاهد حضور شخصیت‌هایی همچون خلبنیکوف و کلنل میلر هستیم و قرار است داستان این بسته الحاقی با قرار گرفتن در نقش خلبنیکوف دنبال شود. همچنین با عرضه این بسته الحاقی قرار است شاهد اضافه شدن اسلحه‌های جدیدی مانند شعله افکن‌ها به بازی باشیم و در مجموع نیز موارد تازه‌ای نیز به بازی اضافه شده است. بسته الحاقی The Two Colonels از امروز در دسترس همگان قرار دارد.

Continue reading...

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
دوست عزیز همون طور هم که خط اول متن نوشتید، از این بسته الحاقی رونمایی کردند، هر دو بسته بازی و اینکه خلاصه داستان هر کدوم از بسته های چند ماه پیش معرفی شده بودند.
در ادامه همون طور که Outer Heaven عزیز هم گفتند دو شخصیت خلبنیکوف و کلنل میلر هر دو از قبل در بازی معرفی شده بودند. که فرد اول معلوم میشه که احتمال زیاد مرحوم شده بوده، علاوه بر همه اینا تا اونجا که من میدونم تو این DLC ما کنترل آرتیوم رو هم بر عهده نداریم و در نقش همون خلبنیکوف پدر Kirill هستیم که تو مرحله آخر Metro Exodus به ما کمک میکنه و در مورد پدرش و اینکه چند ماهی هست منتظرش هست برامون حرف میزنه.

THE SCAR

کاربر سایت
Aug 5, 2011
106
نام
ali mohades
دوست عزیز همون طور هم که خط اول متن نوشتید، از این بسته الحاقی رونمایی کردند، هر دو بسته بازی و اینکه خلاصه داستان هر کدوم از بسته های چند ماه پیش معرفی شده بودند.
در ادامه همون طور که Outer Heaven عزیز هم گفتند دو شخصیت خلبنیکوف و کلنل میلر هر دو از قبل در بازی معرفی شده بودند. که فرد اول معلوم میشه که احتمال زیاد مرحوم شده بوده، علاوه بر همه اینا تا اونجا که من میدونم تو این DLC ما کنترل آرتیوم رو هم بر عهده نداریم و در نقش همون خلبنیکوف پدر Kirill هستیم که تو مرحله آخر Metro Exodus به ما کمک میکنه و در مورد پدرش و اینکه چند ماهی هست منتظرش هست برامون حرف میزنه.

بله شما درست می‌فرمایید اشتباه از بنده بود الان درستش می‌کنم مرسی از توجه شما

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر