Genesis

qInQgepRyG0Vnild2WVkY5jJIocdPa_xYJZvOQW07BE.jpg

Developer: Rampage Games
Platforms: PC_PlayStation 4_Xbox One
بازی رایگان هست (Free to Play)​
بازی فعلا برای PS4 عرضه میشه و بعد برای PC و بعد از اون برای Xbox One

.....

سبک بازی MOBA هست مثل Dota 2 و League of Legends

حالت رنک از هفته دوم در دسترس هست، تو حالت کژوال می تونید به صورت تیم 5 نفره وارد بازی بشید (با دوستانتون) ولی برای رنک فعلا تیم دو نفره داره (البته بازی 5 به 5 هست ولی فعلا فقط یا یکی از دوستانتون می تونید با هم رنک بزنید) ولی گفتن بعدا این رو هم درست می کنن (نمیدونم دلیلشون چیه ولی هر چی که هست مسخرست :|)

بازی از قابلیت کراس پلی پشتیبانی می کنه و فقط با دسته قابل بازی هست (از موس و کیبورد پشتیبانی نمی کنه حتی رو PC)

سرور خاورمیانه هم داره

روز عرضه حجم بازی 6 گیگابایت هست (تو توییتر تو جواب اونایی که پرسیدن حجم بازی چقدره گفتن)

پ.ن: تو توییتر ازشون پرسیدم که سرور رو میشه انتخاب کرد؟ گفتن نه و به اکانت PSN و IP بستگی داره، بعد پرسیدم که من اکانتم آمریکا هست ولی IP ایران رو دارم به چه سروری وصل میشم؟ گفتن خاورمیانه

.....

پ.ن 2: تو توییتر تو جواب یه نفر گفته بودن بازی یه شخصیت داره که توسط دو نفر هدایت میشه! :D

ویرایش: متاسفانه یا شایدم خوشبختانه توییتر بازی اطلاعات اشتباه داده بود. ریجن اکانت مهم نیست و فقط مهمه از کدوم ریجن دانلود کردید، بر اون اساس به سرور وصل می شید. خاورمیانه و اروپا هم یکیه، کافیه یه اکانت اروپا بسازید و بازی رو دانلود کنید و بعد با اکانت اصلیتون بازی کنید.

آخرین ویرایش:

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
اگر هنوزم با پینگ مشکل دارید تو دیسکورد یا توییتر ID تو بازی به همراه شماره ای که تو منو بالا سمت راست هست رو بهشون بدید تا بررسی کنن
(اگر ip هم ازتون خواستن میتونید تو گوگل بزنید what's my ip بعد همون ip که نشون میده رو بهشون بگید)

انصافا کسی اصلا این بازی رو میره من این همه دارم اطلاع رسانی میکنم؟ کل تاپیک شده پست های من! 6 گیگ بیشتر نیست حداقل یه تست بزنید :D

• Like
Reactions: hanhyejin

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
دانلود کردم تروفی نداره
چرا داره، الان تو لیست تروفی هام نشون میده البته اوایل برای منم نشون نمی داد ولی الان هست، میتونی پروفایلمو چک کنی

متاسفانه من فعلا بازی رو علی رقم علاقه ای که بهش دارم گذاشتم کنار چون یه هیرو بود که فقط با پول واقعی میشد خریدش و گفته بودن باگه ولی حالا میگن اون شخص بدون هماهنگی حرف زده و این هیرو رو فقط با پول میشه خرید البته میگن فقط همین یه هیرو خواهد بود ولی از کجا معلوم دوباره حرفشون عوض نشه بعلاوه moba با هیرویی که قفله و فقط با پول واقعی میشه خرید؟ جُکه

مثل اینکه این رویه رو moba های موبایلی فراگیره ولی به هر حال خیلی به نظرم مسخرس

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
دوستان متاسفانه سازنده ها اصلا حرفی نمیزنن با اینکه خیلی اعتراضات زیاد بود و انگار پلیرها چندان اهمیتی ندارن براشون :|

از اونجایی که به این سبک خیلی علاقه دارم، دوباره شروع کردم به بازی تا فعلا که بازی سرپا هست و پلیر داره لذت ببرم حالا تا بعد، امیدوارم که در آینده هم وضعیت بازی خوب باشه یا بازی مشابهی با یه رویه درست عرضه بشه!

به هر حال اگر کسی علاقه داشت اعلام کنه با هم بازی کنیم، تنها که میرم بعضی وقتها خیلی تیم داغونی میخوره به پستم، مخصوصا که هنوز سیستم ارتباط با هم تیمیات خیلی خوب نیست، مثلا علامت میدی نه صدایی میده نه چیزی طرف اصلا متوجه نمیشه بعضی وقتها

فقط اینکه به نظرم بهتره فعلا برای بازی پول خرج نکنید

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
با آپدیت جدید که اواخر سپتامبر میاد، رنک اضافه میشه و مشکل afk رو حل میکنه و هیروی پولیه رو هم گفته یکی رو اینوایت بدید آزاد میشه براتون

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
رنک هم با آپدیت امروز اضافه شد

اگر کسی خواست بازی رو تازه نصب کنه ممنون میشم آیدی منو بزنه که هیروی میکازوکی برام باز شه
Play4Fun_0

با اکانت جدید نمیشه باز کرد چون میفهمه رو یه کنسول هست (برای من که اینطور بود)

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
یه اسکین داره برای آتنا که با رنک باز میشه، تو دیسکورد پرسیدم گفتن به رنک lieutenant برسی باز میشه که زیاد سخت نیست

اولین رنک که ببازی امتیازی ازت کم نمیشه
دومین رنک هم ببازی نصف کم میشه
به رنک سوم برسی سلاحی که هماهنگی داره با اسکین رو بهتون میده
در نهایت رنک چهارم که میشه lieutenant هم خود اسکین رو میده

در کل جزو رنک های وسط بازی حساب میشه و اگه با هم بازی کنیم راحته گرفتنش

اگر کسی بازی رو دانلود کرد بگه با هم بازی کنیم، مشکل سرور داره ولی بهتر شده، کلا 6-7 گیگ هست فکر کنم

در ضمن اگر کسی دانلود کرد ممنون میشم من رو به عنوان معرف اعلام کنه (پایین صفحه اصلی رو عکس اون هیروی کلیک کنید وارد صفحه مربوط میشید و میتونید آیدی رو وارد کنید)
آیدی من: Play4Fun_0

فقط یادتون نره حتما با یه اکانت ریجن 2 کلاینت بازی رو دانلود کنید و بعد رو اکانت خودتون میتونید بازیش کنید

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
یه اسکین داره برای آتنا که با رنک باز میشه، تو دیسکورد پرسیدم گفتن به رنک lieutenant برسی باز میشه که زیاد سخت نیست

اولین رنک که ببازی امتیازی ازت کم نمیشه
دومین رنک هم ببازی نصف کم میشه
به رنک سوم برسی سلاحی که هماهنگی داره با اسکین رو بهتون میده
در نهایت رنک چهارم که میشه lieutenant هم خود اسکین رو میده

در کل جزو رنک های وسط بازی حساب میشه و اگه با هم بازی کنیم راحته گرفتنش

اگر کسی بازی رو دانلود کرد بگه با هم بازی کنیم، مشکل سرور داره ولی بهتر شده، کلا 6-7 گیگ هست فکر کنم

در ضمن اگر کسی دانلود کرد ممنون میشم من رو به عنوان معرف اعلام کنه (پایین صفحه اصلی رو عکس اون هیروی کلیک کنید وارد صفحه مربوط میشید و میتونید آیدی رو وارد کنید)
آیدی من: Play4Fun_0

فقط یادتون نره حتما با یه اکانت ریجن 2 کلاینت بازی رو دانلود کنید و بعد رو اکانت خودتون میتونید بازیش کنید
حاجی این تلاشها قابل تقدیری ولی واقعا کسی سراغ این بازی نمیره داری زحمت بیهوده میکشی

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
سلام محسن جان خسته نباشی
محکم ادامه بده پلیر های ایرانی کلا سخت دور هم جمع میشن و نمیشناسن این بازی رو
بازی بسیار بسیار زیبایی هست برای کسانی که MOBA باز هستن و دوست دارن این سبک رو بسیار لذت بخش هست من خودم دارم بازی میکنم و روزی چند ساعت پاش هستم
البته مشکل پینگ تایم و اینها داره که این به دلیل پلیرهای زیاد بازی هست و سرورها کشش نداره و روز به روز با فیکسهایی که اراعه میدن بازی رو دارن بهتر میکنن
دوستان میتونن نصب کنن و تست کنن بازی رو اونوقت متوجه میشن که چقدر کشش داره این بازی
این رو هم بگم به زودی رو کامپیوتر هم بازی ریلیز میشه یعنی کاملا برنامه داره تیم سازنده برای بازی
اگر دوستان بازی رو نصب کردن میتونن برای گرفتن اسکین جدید کد رفرال من رو در قسمت Refrral Event وارد کنن تا اسکین جدید و ریوارد جدید بگیرن

My Id Code : 28932

• Like
Reactions: Play4Fun_0

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
حاجی این تلاشها قابل تقدیری ولی واقعا کسی سراغ این بازی نمیره داری زحمت بیهوده میکشی
سلام محسن جان خسته نباشی
محکم ادامه بده پلیر های ایرانی کلا سخت دور هم جمع میشن و نمیشناسن این بازی رو
بازی بسیار بسیار زیبایی هست برای کسانی که MOBA باز هستن و دوست دارن این سبک رو بسیار لذت بخش هست من خودم دارم بازی میکنم و روزی چند ساعت پاش هستم
البته مشکل پینگ تایم و اینها داره که این به دلیل پلیرهای زیاد بازی هست و سرورها کشش نداره و روز به روز با فیکسهایی که اراعه میدن بازی رو دارن بهتر میکنن
دوستان میتونن نصب کنن و تست کنن بازی رو اونوقت متوجه میشن که چقدر کشش داره این بازی
این رو هم بگم به زودی رو کامپیوتر هم بازی ریلیز میشه یعنی کاملا برنامه داره تیم سازنده برای بازی
اگر دوستان بازی رو نصب کردن میتونن برای گرفتن اسکین جدید کد رفرال من رو در قسمت Refrral Event وارد کنن تا اسکین جدید و ریوارد جدید بگیرن

My Id Code : 28932
این سبک برای کنسول بازها ناآشناست مگر قبلا رو pc بازی کرده باشن

متاسفانه بازی هم چون برای استودیوی کوچیکی هست تبلیغ گسترده ای نداشته که بین پلیرها آشنا بشه

در کل وضعش رو به پیشرفته و به آینده اش امیدوارم، عرضه قوی نداشت ولی قابل قبول بود و داره پیشرفت هم میکنه

قرار بود تورنومنت بزارن، اگر اون برگزار شه خیلی کمک میکنه به بازی

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
وضعیت سرورها تقریبا اوکی شده، منم که لگ داشتم متوجه شدم از نت خودم بوده که همه استفاده میکردن باعث لگ میشده

اگر نت جدا برای بازی دارید که کسی ازش استفاده نمی کنه قاعدتا مشکلی تو بازی پیش نمیاد براتون

پینگ هم بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ هست که نت گیمینگ باشه یا کاهش پینگ بزنید کمتر هم میشه احتمالا ولی در مجموع مشکلی نداره چون خود خارجی ها هم اکثرا پینگشون رو ۸۰ تا ۱۳۰ هست، اختلاف پینگ مثل بقیه بازیهاست

خلاصه اینکه بهترین موقع هست برای ورود به بازی

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
اگه کسی هست که پایه هست همیشه با هم بازی کنیم که هم بازیمون بهتر شه و هم هماهنگ شیم باهم بگه

چند نفری رو میشناسم ولی متاسفانه یا مداوم بازی نمیکنن یا اصلا رنک نمیزنن

با این خارجی ها هم میخوام بازی کنم تا پینگم رو میبینن kick میکنن، تنهایی هم میافتم جلو ۴-۵ نفر که تیم هستن و هماهنگ

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
LoL Wild Rift برای موبایل و کنسول معرفی شد، اینجوری بازار این سبک هم رو کنسولا بهتر میشه

امیدوارم به زودی Dota 2 هم برای کنسولها معرفی بشه

• Like
Reactions: C4_

C4_

عضو جدید
Apr 23, 2021
1
سرورای بازی هنوز مشکل دارن ولی نسبت به قبل بهتر شدن

دوستان شدیدا پیشنهاد می کنم بازی رو دانلود و تست کنید، کلا 6 گیگ بیشتر نیست (فقط یادتون باشه حتما با یه اکانت ریجن 2 دانلود کنید و بعد رو اکانت اصلیتون بازی کنید)

دلیل اینکه میخوام پلیر ایرانی زیاد داشته باشه اینه که این سبک خیلی کاری تیمی نیاز داره و اگه بتونیم با هم بازی کنیم خیلی بیشتر حال میده، بازی هم خیلی جذابه مثل rainbow یا overwatch، مخصوصا برای عاشقان pvp :D

البته کسایی که با این سبک آشنایی ندارن باید یکم وقت و حوصله به خرج بدن تا یاد بگیرن ولی این سبک خیلی جذابه و این بازی هم واقعا خوب از آب در اومده

در ضمن آیدی هاتون رو هم لطفا بنویسید با هم بازی کنیم (البته مهم آیدی تو بازی هست ولی آیدی psn رو هم بزارید که راحت تر هماهنگ شیم)

آیدی psn من: Play4Fun_0
سلام حاجی ادت کردم تو گیم. تو psn ایدیت نبود عجیبه ولا

• Like
Reactions: reza51

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر