Genesis

qInQgepRyG0Vnild2WVkY5jJIocdPa_xYJZvOQW07BE.jpg

Developer: Rampage Games
Platforms: PC_PlayStation 4_Xbox One
بازی رایگان هست (Free to Play)​
بازی فعلا برای PS4 عرضه میشه و بعد برای PC و بعد از اون برای Xbox One

.....

سبک بازی MOBA هست مثل Dota 2 و League of Legends

حالت رنک از هفته دوم در دسترس هست، تو حالت کژوال می تونید به صورت تیم 5 نفره وارد بازی بشید (با دوستانتون) ولی برای رنک فعلا تیم دو نفره داره (البته بازی 5 به 5 هست ولی فعلا فقط یا یکی از دوستانتون می تونید با هم رنک بزنید) ولی گفتن بعدا این رو هم درست می کنن (نمیدونم دلیلشون چیه ولی هر چی که هست مسخرست :|)

بازی از قابلیت کراس پلی پشتیبانی می کنه و فقط با دسته قابل بازی هست (از موس و کیبورد پشتیبانی نمی کنه حتی رو PC)

سرور خاورمیانه هم داره

روز عرضه حجم بازی 6 گیگابایت هست (تو توییتر تو جواب اونایی که پرسیدن حجم بازی چقدره گفتن)

پ.ن: تو توییتر ازشون پرسیدم که سرور رو میشه انتخاب کرد؟ گفتن نه و به اکانت PSN و IP بستگی داره، بعد پرسیدم که من اکانتم آمریکا هست ولی IP ایران رو دارم به چه سروری وصل میشم؟ گفتن خاورمیانه

.....

پ.ن 2: تو توییتر تو جواب یه نفر گفته بودن بازی یه شخصیت داره که توسط دو نفر هدایت میشه! :D

ویرایش: متاسفانه یا شایدم خوشبختانه توییتر بازی اطلاعات اشتباه داده بود. ریجن اکانت مهم نیست و فقط مهمه از کدوم ریجن دانلود کردید، بر اون اساس به سرور وصل می شید. خاورمیانه و اروپا هم یکیه، کافیه یه اکانت اروپا بسازید و بازی رو دانلود کنید و بعد با اکانت اصلیتون بازی کنید.

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
اساتید سبکبازی چیه
بتل ارناست مثل دوتا یا مثل وارکرفت یا چی؟
منالان دارم گنشین ایمپکت میزنم، دنبال یه بازی دیگه هم هستم رو ps4

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر