PlayStation : بازی مورد علاقه شما چیست ؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
v572833_.jpg
تکرار کدام بازی برایتان لذت بخش است ؟ سوالی که سونی از خانواده PlayStation می پرسد .
فقط یک بازی نام ببرید که برایتان ارزش تکرار بالایی دارد ، پاسخش را دریافت خواهید کرد !
s82410_.png

نام ببرید

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ایشالا که به حق کش شلوار مرلین ریمستر یا بهتر از اون ریمیک KZ2 و MGS4 رونمایی بشه به زودی. لانچ PS5 باشن هم راضیم.

به نظرم KZ2 اونقدری گرافیکش خوب هست که نیازی به ریمیک نداشته باشه.

اگه بحث انحصاری سونی باشه LAST OF US GOW2 JAK3 ایناس اگر نباشه خیلی ها هستن SONIC ADVENTURE 2 که قطعا ریمیکش فوق العاده می شه بهترین بازی عمرم بوده PANDORAW TOMORROW که بهترین SPLINTER CELL هم هست. HEAD HUNTER 1 هم هست که البته اگر کسی بشناسه چون خیلی ها از دستش دادن.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
کلا گور بابای MGS اصلا:p
MGR2 برا من بسازید:| کونامی که خودش بلد نیست و حوصله ساخت هم نداره...بده همین PG کاراش رو بکنه:| البته بدبختی PG هم اخیرا گفته دوست داریم IPهای خودمون رو داشته باشیم:|
من که mgr به عنوان بخشی از mg قبول ندارم بنظرم طراحی کرکتراش هم بسیار با mgs فاصله داره و شبیه بایونتا اصلا داستانش canon هست؟:p اگه باشه هم واس من مهم نیست هیچوقت از رایدن خوشم نیومد:D

• Like
Reactions: kamyy

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
به نظرم KZ2 اونقدری گرافیکش خوب هست که نیازی به ریمیک نداشته باشه.

اگه بحث انحصاری سونی باشه LAST OF US GOW2 JAK3 ایناس اگر نباشه خیلی ها هستن SONIC ADVENTURE 2 که قطعا ریمیکش فوق العاده می شه بهترین بازی عمرم بوده PANDORAW TOMORROW که بهترین SPLINTER CELL هم هست. HEAD HUNTER 1 هم هست که البته اگر کسی بشناسه چون خیلی ها از دستش دادن.
یادش بخیر head hunter برای دریمکست تو قحطی بازی برای دریمکست نعمتی بود این بازی
خیلی دوست دارم mgs 1 ریمیک بشه متاسفانه هرگز بازیش نکردم چند وقت پیش یه گروهی shadow mosses ‌رو‌با موتور انریل انجین ۴ به طرز شگفت اوری ریمیک کرده بودنش که مکانیزمهای گیم پلیش هم کاملا به روز بود اما متاسفانه کونامی اجازه ادامه کار رو بهشون نداد

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خیلی دوست دارم mgs 1 ریمیک بشه متاسفانه هرگز بازیش نکردم چند وقت پیش یه گروهی shadow mosses ‌رو‌با موتور انریل انجین ۴ به طرز شگفت اوری ریمیک کرده بودنش که مکانیزمهای گیم پلیش هم کاملا به روز بود اما متاسفانه کونامی اجازه ادامه کار رو بهشون نداد

MGS 1 برای گیم کیوب ریمک شده و می تونید با شبیه ساز دلفین بریدش منم خودم با همون رفتم تمومش کردم.

• Like
Reactions: rezvideo

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
MGS 1 برای گیم کیوب ریمک شده و می تونید با شبیه ساز دلفین بریدش منم خودم با همون رفتم تمومش کردم.
بنظرم اصلیش خیلی بهتره ریمیک گیم کیوب هم کات سین هاش فیلم هندی و هم با گیم پلی mgs2 عین چیت نمیدونم من که با دلفین استارتش زدم خوشم نیومد ولی اصلی استارت زدم تا شب همین جوری بازی میکردم:D گفتی sonic adventure 2 یادم امد که چه شاهکاری بود مخصوصا یکش با اون hub world خفنش حیف که خیلیا نمیدونن این بازی چی بود:x خوب شد گفتی چند وقت پیش یکی از طراحای اصلی sa2 برگشت sonic team باید امیدوار شد.............
منم headhunter رو ps2 داشتم و تا یه جاهاییش (ورژن ps2 زبالس) رفتم بازی خیلی خوبی بود به عنوان بازیی که حکم mgs برا سگا داشت زیاد خوش ساخت نبود یعنی میتونست (البته بدبختا اون موقع پدیده موشن کپچر نداشتن ولی بازم خوب نبود) بهتر باشه این سری پر از پتانسیل شخصیت جالب ستینگ جالب داستان جالب فقط حیف که سگا عمرا دیگه براش هزینه کنه
درباره اون فن ریمیک من پارسال یه مطلبی دربارش نوشته بودم لینکش میزارم اگه میخواید بخونید
میراث طرفداران: بررسی fan game های !metal gear solid

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر