PlayStation : بازی مورد علاقه شما چیست ؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
v572833_.jpg
تکرار کدام بازی برایتان لذت بخش است ؟ سوالی که سونی از خانواده PlayStation می پرسد .
فقط یک بازی نام ببرید که برایتان ارزش تکرار بالایی دارد ، پاسخش را دریافت خواهید کرد !
s82410_.png

نام ببرید

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
نظر سنجی ها اتلوس رو دیدی!

بازی های رو تو سبک دسته بندی می‌کنه ! بعد یه گزینه که اگه جز اینا نیست تایپ کنید رو هم میزارن

الان میخوان بشینن توییت ها رو بخونن!

حالا یکی اکانت توییتر نداشت!
فکر میکنم چون به گیمزکام نزدیک شدیم داره هایپ می کنه ، احتمالا بازی یا بازیهاییه که خیلیا خیلی وقته منتظرشن . بیشتر جهت هایپه ، که مشخصه موفقم شده . الان هوشو حواس همه رو به سمتی که میخواسته برده . حرکتی هم که زده مثل سوالای عجیب کوجیماس که همه رو وارد گود کرده ببینن جریان از چه قراره ! ، گفتی پرسونا ، اینم گزینه خوبیه :D ، هر چی که هست امیدوارم همه رو راضی نگه داره .

فقط یه جواب میاد تو ذهنم :D

View attachment 113120
فکر کنم موقع معرفیش سکته کنم !

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
از این پستا که اکانت ایکس باکس هم میذاره هر از گاهی، حسابی هم ریت و کامنت میخورن :D

بگذریم

هیچ بازی ای به ذهنم نمیرسه که بخواهم تا ابد بازی اش کنم...
برام این بازی ها صرفا Max Payne اند و Stardew Valley :D فکر نکنم خیلی پلی استیشنی باشن

از اون بگذریم..
Persona 3
God of war ها
The Last of Us
Crash ها

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
دیگه داری وارد مبحث مقدسات میشی ! متال ۳ همون طوری که هست متال ۳ ! عوض بشه که یه ارزنم نمی ارزه !
اتفاقا اگه عوض نشه یه ارزنم نمی ارزه:D اگه عوض نکنن گیم پلی بازی به عنوان یه ریمیک نسل هشتی بدرد نمیخوره فقط میشه یه اپگرید گرافیکی........حتی کونامی هم تو ورژن 3ds بازی قابلیت نشسته راه رفتن و هدف گیری از رو شونه اضافه کرد که تکراری نشه اگه یادت باشه متال1 یه ریمیکی داشت که تو اون ریمیک سولیکون نایتس اصلا به طراحی بازی دست نزد فقط گیم پلی mgs2 که اون زمان مدرن بود اورد توش و خب گیم پلی mgs2 با محیط کوچیک و دست نخورده shadow moses مچ نبود و بازی مثل چیت شد و کلی نقد منفی هم گرفت
واسه همینه که میگن ریمیک 3 سر تا ته دیزاینش باید عوض بشه از گیم پلی گرفته تا وسعت محیط که بالانس بشه و البته کات سین ها لازم نیست دیالوگ ها رو عوض کنن ولی موکپ چرا..........خیلیا فکر میکنن موشن کپچر mgs3 حتی برا ریمیکم عالیه ولی اگه به ریمیک پاچینکو توجه کنی با رو اون اپگرید گرافیکی خیلی بی روح و مرده بنظر میرسه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اتفاقا اگه عوض نشه یه ارزنم نمی ارزه:D اگه عوض نکنن گیم پلی بازی به عنوان یه ریمیک نسل هشتی بدرد نمیخوره فقط میشه یه اپگرید گرافیکی........حتی کونامی هم تو ورژن 3ds بازی قابلیت نشسته راه رفتن و هدف گیری از رو شونه اضافه کرد که تکراری نشه اگه یادت باشه متال1 یه ریمیکی داشت که تو اون ریمیک سولیکون نایتس اصلا به طراحی بازی دست نزد فقط گیم پلی mgs2 که اون زمان مدرن بود اورد توش و خب گیم پلی mgs2 با محیط کوچیک و دست نخورده shadow moses مچ نبود و بازی مثل چیت شد و کلی نقد منفی هم گرفت
واسه همینه که میگن ریمیک 3 سر تا ته دیزاینش باید عوض بشه از گیم پلی گرفته تا وسعت محیط که بالانس بشه و البته کات سین ها لازم نیست دیالوگ ها رو عوض کنن ولی موکپ چرا..........خیلیا فکر میکنن موشن کپچر mgs3 حتی برا ریمیکم عالیه ولی اگه به ریمیک پاچینکو توجه کنی با رو اون اپگرید گرافیکی خیلی بی روح و مرده بنظر میرسه
اینکه بهبود بدی یه بحثه کلا عوض کنی یه بحث دیگه ! متال گیر ۳ ،اسنیک ایتر جز بی نقص ترین بازی هاست برای همینم همیشه جز بهترین بازی های تاریخ ازش اسم میبرن !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
جواب این سوال برام GOW III و MGS4 هستن:D
بازی هایین که دوست دارم هر سال حداقل یکبار بازیشون کنم! :x

ولی خوب سواله به هیچ چیز خاصی اشاره نخواهد داشت و قرار نیست با این سوال هیچ بازی خاصی یهویی از تو جیبشون در بیارن و معرفی کنند:D صرفا یه جوی داده باشن به فن ها و بس:D

• Like
Reactions: Z-fan

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اینکه بهبود بدی یه بحثه کلا عوض کنی یه بحث دیگه ! متال گیر ۳ ،اسنیک ایتر جز بی نقص ترین بازی هاست برای همینم همیشه جز بهترین بازی های تاریخ ازش اسم میبرن !
خب منم گفتم لازم نیست به دیالوگ هاش دست بزنن داستان بازی انقدر کامل بود که نیازی به پیس واکر و mgs5 نبود (جالبه که هردوشون بخاطر کونامی ساخته شد) ولی کلیت گیم پلی باید عوض کنن محیط بزرگ کنن باس ها رو عوض کنن کات سین ها رو از اون بسازن چون اون گیم پلی و کنترل ها دیگه جوابگو نیست فکر میکنم که منظور دوستمون هم همین بود واگرنه استوریش کاملا بی نقص ونیازی به دست کاری نداره

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
متالگیر 1 ریمیک بشه خوبه
این بازی شاهکار بود تازه چندوقت پیش تمومش کردم و با خودم گفتم چرا خیلی وقت پیش این کار نکردم با اینکه بازی انقدر قدیمیه با تموم بدی هاش بازم خفنه............ یه زمانی فن ها یه تیم راه انداخته بودن ریمیک کنن ولی کونامی کنسلش کرد (چه بهتر صداپیشه هاش اورجینال نبود:p) این بازی ریمیک شدن کلا به عوض شدن نیاز داره اگه مثلا بخوان گیم پلی mgs5 داشته باشه که تو پست های قبلم گفتم کار هر خری نیست باید کل مپ shadow moses عوض بشه:D

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
MGS3 فقط دست به گیم پلیش...یا بهتر بگم اون تبدیل به اول شخص شدن موقع نشونه گرفتن، بکشن کافیه!
کاتسین و باس فایت و خود مراحل و ... رو همون بزارن:-"

MGS2 هم چنین بلایی سرش بیارن که بشینم پاش:(

کلا کنترل آشغالی دارن این بازی ها برای الان، مشکل دیگه ای باهاشون نداشتم:D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
MGS3 فقط دست به گیم پلیش...یا بهتر بگم اون تبدیل به اول شخص شدن موقع نشونه گرفتن، بکشن کافیه!
کاتسین و باس فایت و خود مراحل و ... رو همون بزارن:-"

MGS2 هم چنین بلایی سرش بیارن که بشینم پاش:(

کلا کنترل آشغالی دارن این بازی ها برای الان، مشکل دیگه ای باهاشون نداشتم:D
تو ورژن 3ds یه چیزایی بهش اضافه کرده بود کونامی:-" دست زدن به گیم پلیش کشکی نیست که باید محیطشم عوض بشه فکر گیم پلی mgs5 بزارن با محیط دو در چهار mgs3 اونوقت انمی ها سر دو ثانیه جمع میشن حال نمیده اینجوری که میشه مثل همون ریمیک mgs1 که تو اون محیط کوچک میتونستی همه رو از هزار کیلو متری بزنی:D
آقا کات سین ها باید از اول موکپ بشه خودت برو یه نگاهی به این پاچینکو بنداز انیمیشناش مردس با اون گرافیک فاکس انجین چرا میگی نه؟
کنترل هاشون برا همون موقع هم اشغال بود فقط تنوع و داستان بود که قابل تحملشون میکرد:p

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
تو ورژن 3ds یه چیزایی بهش اضافه کرده بود کونامی:-" دست زدن به گیم پلیش کشکی نیست که باید محیطشم عوض بشه فکر گیم پلی mgs5 بزارن با محیط دو در چهار mgs3 اونوقت انمی ها سر دو ثانیه جمع میشن حال نمیده اینجوری که میشه مثل همون ریمیک mgs1 که تو اون محیط کوچک میتونستی همه رو از هزار کیلو متری بزنی:D
آقا کات سین ها باید از اول موکپ بشه خودت برو یه نگاهی به این پاچینکو بنداز انیمیشناش مردس با اون گرافیک فاکس انجین چرا میگی نه؟
کنترل هاشون برا همون موقع هم اشغال بود فقط تنوع و داستان بود که قابل تحملشون میکرد:p
گرافیک و کاتسین که جزو بدیهیاته که به روز میشه! نیازی به بحث در موردش نیست اصلا:D

ولی گیم پلی MGS V ... اگر میخوان MGS3 رو تبدیل کنند به MGS V دیگر، نه تشکر! اصلا همون کات سین های پیچینکو رو به صورت یه فیلم سینمایی منتشر کنند بهتره:D
MGS4ی بسازن بهتره:p کنترل به روزتر بشه ولی همون حال و هوای قبلی ها رو داشته باشه:D (البته صرفا کنترل بشه همین MGS V خوبه، ولی بخوان از پایه و اساس بکننش شبیه اون بازی اصلا و ابدا:| (

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر