بازی اکانتی ؟ بازی هکی ؟

netnet99

کاربر سایت
Jun 18, 2019
6
سلام
ببخشید سوالاتم مبتدی هست ( تازه میخوام ps4 بخرم )

1. دوستان بازی اکانتی یعنی اینکه یه شخصی اون بازی رو به صورت فیزیکی داره و برای من share میکنه و از من پول میگیره ؟ ( یه نفر این رو بهم گفته ) اگر اینطوری هست، آیا طرف میتونه بعدا بازی رو حذف کنه ؟ مثلا چه تضمینی هست من یک بازی رو از شخصی خریدم، بازی رو به من داد، یک هفته بعد بازی رو حذف کرد ؟

2. بازی هکی چیه ؟ آیا خریدنی هست ؟ بازی هکی رو میریزن داخل اکانت خودم یا ؟ ( امکانش هست خیلی خلاصه جریان بازی هکی رو بگید ؟ ) آیا احتمال بن شدن دستگاه هست ؟

3. سوال دیگه هم اینکه وقتی بازی فیزیکی میخریم حتما باید با دیسک بازی کنیم ؟ ( امکان اینکه بر روی هارد ریخته شود ندارد ؟ - مثلا من از یک نفر بازی فیزیکی بگیرم ، بریزم روی هارد و بازی کنم ؟ )

ممنون از شما

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
سلام
ببخشید سوالاتم مبتدی هست ( تازه میخوام ps4 بخرم )

1. دوستان بازی اکانتی یعنی اینکه یه شخصی اون بازی رو به صورت فیزیکی داره و برای من share میکنه و از من پول میگیره ؟ ( یه نفر این رو بهم گفته ) اگر اینطوری هست، آیا طرف میتونه بعدا بازی رو حذف کنه ؟ مثلا چه تضمینی هست من یک بازی رو از شخصی خریدم، بازی رو به من داد، یک هفته بعد بازی رو حذف کرد ؟

2. بازی هکی چیه ؟ آیا خریدنی هست ؟ بازی هکی رو میریزن داخل اکانت خودم یا ؟ ( امکانش هست خیلی خلاصه جریان بازی هکی رو بگید ؟ ) آیا احتمال بن شدن دستگاه هست ؟

3. سوال دیگه هم اینکه وقتی بازی فیزیکی میخریم حتما باید با دیسک بازی کنیم ؟ ( امکان اینکه بر روی هارد ریخته شود ندارد ؟ - مثلا من از یک نفر بازی فیزیکی بگیرم ، بریزم روی هارد و بازی کنم ؟ )

ممنون از شما
1 بازی دیجیتالی هست که یه نفر میخره و با شما شر میکنه یا شما میخری با یه نفر شر میکنی و فیزیکی نیست. هر بازیو میشه روی 3 تا دستگاه داشت که به ظرفیت شناخته میشن: ظرفیت 1 که باید همیشه به اینترنت و فقط اون اکانتی که بازیو روش خریدن میتونه با این ظرفیت بازی کنه
ظرفیت 2 که همه ی اکانتا میتونن بازی کنن و اینترنتم نمیخواد و آفلاین و آنلاین جفتش اکیه که ظرفیت اکتیو هست
ظرفیت 3 که فقط افلاین هستش و به محض اینکه آنلاین بشید بازی قفل میشه و تمام
بازیو نمیتونه حذف کنه ولی میتونه قفلش کنه برات. باید با یکی که میشناسی بازیو شر کنی. و اون اکانتی که بازیو روش خریدن میتونه از اونی که باهاش شر کرده بایو پس بگیره و دی اکتیو کنه. مثلا من بازیو رو اکانتم میخرم و با شما ر میکنم بعد میرم از تو سایت سونی دی اکتیو آل میکنم روی دستگاه شما بازی قفل میشه. این کارو هر 6ماه یکبار میشه انجام داد.
2 بازی هکی اونیه که یوزر پسه یه نفرو هک میکنن و با قیمت پایین میفروشن. احتمال بن شدن هست ولی خیلی کم پیش میاد. صاحب اکانتم متوجه شه معمولا یوزر پس عوض میکنه یا دی اکتیو میکنه. فقط در صورتی بن میشی که طرف شکایت کنه به سونی. من توی PSN زیاد رفیق دارم که بازیاشون هکیه و دارن چندساله بدون مشکل بازی میکنن. انقد حال داده بهشون که قانونی تعطیل! البته قیمت دلارم تاپیر داشته! البته احتمال قفل شدن بازی هکی زیاده.
3 بازیه فیزیکی فقط با دیسک قابل اجراس و اگر دیسک نباشه بازی رو هارد نصبه ولی اجرا نمیشه تا دیسک نباشه و دیسک حکم کلیدو داره برای ورود به بازی.

آخرین ویرایش:

netnet99

کاربر سایت
Jun 18, 2019
6
خیلی خیلی منونم بابت وقتی که در اختیار من گذاشتید و ممنون از توضیحات خوب و کاملتون

ظرفیت 1 که باید همیشه به اینترنت و فقط اون اکانتی که بازیو روش خریدن میتونه با این ظرفیت بازی کنه

صحیح
یعنی پس share نمیشه نکرد ؟ ( چون فرمودید فقط اون اکانتی که بازیو خریدا ! )

ظرفیت 2 که همه ی اکانتا میتونن بازی کنن و اینترنتم نمیخواد و آفلاین و آنلاین جفتش اکیه که ظرفیت اکتیو هست

پس به نظر این بهترین گزینه هست

ظرفیت 3 که فقط افلاین هستش و به محض اینکه آنلاین بشید بازی قفل میشه و تمام

یعنی اون بازی رو نمیشه آنلاین بازی کرد ؟

2 بازی هکی اونیه که یوزر پسه یه نفرو هک میکنن و با قیمت پایین میفروشن. احتمال بن شدن هست ولی خیلی کم پیش میاد. صاحب اکانتم متوجه شه معمولا یوزر پس عوض میکنه یا دی اکتیو میکنه.

چه جالب !
یعنی یک اکانت میتونه در یک لحظه روی چند دستگاه فعال باشه ؟ ( مثل تلگرام )

netnet99

کاربر سایت
Jun 18, 2019
6
2 بازی هکی اونیه که یوزر پسه یه نفرو هک میکنن

یه سوال دیگه ، با این اوصاف پس اگر کسی خودش بخواد و یوزرنیم و پسووردش رو به من بده، من میتونم با اکانت ایشون بازی کنم ؟ ( برای ایون مشکلی پیش نماید ؟ )

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
خیلی خیلی منونم بابت وقتی که در اختیار من گذاشتید و ممنون از توضیحات خوب و کاملتون

صحیح
یعنی پس share نمیشه نکرد ؟ ( چون فرمودید فقط اون اکانتی که بازیو خریدا ! )

پس به نظر این بهترین گزینه هست

یعنی اون بازی رو نمیشه آنلاین بازی کرد ؟

چه جالب !
یعنی یک اکانت میتونه در یک لحظه روی چند دستگاه فعال باشه ؟ ( مثل تلگرام )
ببین هر بازی دیجیتالی که قانونی خریده میشه میتونه روی 3 دستگاه به صورت همزمان باشه که شامل یه سری تفاوت میشه که به این تفاوتها میگن ظرفیت.
ظرفیت 3 اینجوریه که فقط توی اکانتی که خریداری شده میشه بازی کرد و اتصال دائم به اینترنت میخواد چون هر 15 دیقه یه بار لایسنس بازی چک میشه توسط سونی و اگر به اینترنت وصل نباشی پیام میده که بازی تا یه ربع دیگه متوقف میشه. برای لانچ بازیم باید به نت وصل باشید و قبل از شروع بازی باید یه بار لایسنس چک بشه تا اجازه بده بازیو ران کنید و آنلاینم میشه بازی کرد بدون مشکل.
ظرفیت 2 اینه که روی همه ی اکانتها میشه بازی کرد و نیازی هم به اینترنت نداره. چه نت باشه چه نباشه بازیو میتونی بازی کنی بدون مشکل.
ظرفیت یک یکم داستان داره و این یه جورایی کلک حساب میاد و یه بازی به صورت قانونی میتونه روی 2 تا دستگاه باشه که ظرفیتهای 2 و 3 هستن. ظرفیت یکی فکر میکنم اینجوریه که بازیو رو یه دستگاه میریزن و بعد اتصال اینترنت رو از دستگاه قطع میکنن و با اون اکانتی که بازی روشه میرن از سایت سونی دی اکتیو آل میزنن و دیگه توی اون اکانت لاگین نمیکنن یا به نت وصل نمیشن با دستگاه اینو مطمئن نیستم!

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
یه سوال دیگه ، با این اوصاف پس اگر کسی خودش بخواد و یوزرنیم و پسووردش رو به من بده، من میتونم با اکانت ایشون بازی کنم ؟ ( برای ایون مشکلی پیش نماید ؟ )
بله میتونه یوزر پس بده شما هم بازی کنی ولی اون باید از روی دستگاه اکانتشو دی اکتیو کنه و شما وقتی لاگین میکنی اکتیو کنی اون اکانتو. حالا اون اکانتی که بازی روش خریداری شده باید به نت وصل باشه مدام و میشه ظرفیت 3 و اون دستگاهی که شما اکانتو روش اکتیو کردی میشه ظرفیت 2.

• Like
Reactions: netnet99

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
سلام دوستان من یک اکانت PS4 از کسی بهم هدیه رسیده اما خودم خیلی اهل بازی PS4 نیستم چطور میتونم از این اکانت درآمد کسب کنم.
لیست بازیها:
Code:
Cyberpunk 2077 - Pre-Order
FINAL FANTASY VII REMAKE -- DIGITAL DELUXE EDITION PRE-ORDER
Watch Dogs Legion Ultimate Edition Pre-Order
DOOM Eternal - Deluxe Preorder
STAR WARS Jedi Fallen Order - Deluxe Edition
Need for Speed Heat Deluxe Edition
Death Stranding Deluxe Edition
Call of Duty: Modern Warfare - Operator Enhanced Preorder
The Outer Worlds Pre-Order
Ghost Recon Breakpoint - Ultimate Edition Preorder
Code Vein Deluxe Edition Pre-Order
FIFA 20 - ULTIMATE EDITION PREORDER
The Surge 2 Pre-Order
Borderlands 3 Super Deluxe Edition Pre-Order
eFootball PES 2020 LEGEND EDITION Pre-Order
DEAD OR ALIVE 6 Digital Deluxe Edition
Dragon's Dogma: Dark Arisen
DARK SOULS™: REMASTERED
DARK SOULS™ II: Scholar of the First Sin
DARK SOULS™ III - Deluxe Edition
Days Gone™ Digital Deluxe Edition
Guns Gore and Cannoli 2
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
Fallout 4: Game of the Year Edition
Hitman HD Enhanced Collection
Shadow of the Tomb Raider - Croft Edition
Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition
Resident Evil: Deluxe Origins Bundle
RESIDENT EVIL 2 Deluxe Edition
Resident Evil Triple Pack (resident evil 4) (RESIDENT EVIL 5) (RESIDENT EVIL 6)
RESIDENT EVIL 7 biohazard Gold Edition
God of War™ Digital Deluxe Edition
Batman: Arkham Collection (Batman: Return to Arkham - Arkham Asylum) (BATMAN™: ARKHAM KNIGHT) (Batman: Return to Arkham - Arkham City)
The Evil Within
The Evil Within® 2
Valkyria Chronicles 4 Complete Edition
Mutant Year Zero: Road to Eden - Deluxe Edition
Marvel’s Spider-Man: Game of the Year Edition
Control Digital Deluxe Edition
Wolfenstein: Youngblood Deluxe Edition
Need for Speed™ Deluxe Edition
Far Cry®3 Classic Edition
Far Cry® 5 + Far Cry® New Dawn Complete Edition
RAGE 2: Deluxe Edition
Sekiro™: Shadows Die Twice