امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
batman5.jpg

Batman Telltale Game - Episode 5 - City of Light
7.5/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
110448

Lost Planet 3 2013

شروع بازی : 20 فروردین 1398
پایان بازی: 9 تیر 1398

Score: 5

صلوات!!!!

نکات خوب: محیط جهان آزاد که معمولا بازیباز را از خستگی درمی آورد. ربات عظیم الچثه و کار کردن روان با آن. صداپیشگی خوب کاراکترها. کات سین های پرکیفیت
نکات بد: خسته کننده و طولانی معرض! QTE به طور وحشتناک زیاد است و هیجان بازی را می کاهد. باگ و افت فریم در بعضی از جاهای بازی.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
111756

Halo 3

شروع بازی: 24 تیر 1398
پایان بازی: 30 تیر 1398

نکات خوب : سیستم شوتینگ جذاب. تنوع در سلاح های بازی و وسایل نقلیه. تنوع در دشمنان بازی. موسیقی حماسی زیبا که در دراماتیزه کردن مراحل و داستان بازی نقش کلیدی را ایفا کرده است. پایان شکوهمند (بدون در نظر گرفتن هیلو 4)
نکات بد: کوتاهی بخش کمپین. طراحی بد NPC (سربازان و شخصیت های اصلی داستان)، عدم تنوع در باس ها و مراحل بازی

SCORE: 9

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
Dead-Space-Xbox-Backward-Compatible_Header.jpg

اینقدر ipهای خوب نسل قبل هستن که بازی نکردم که خودم خجالت میکشم! یکی از همین ipها سری دد اسپیس هست که مدت ها توی برنامه ام بود بازی کنم اما فرصت نمیشد تا اینکه طی این دو سه هفته پیش همت کردم و سری رو بلاخره بازی کردم و واقعا تجربه ی یونیک و بی نظیری بود اونم اواخر نسل هشت! که نشون میده نسل قبل قطعا نقطه عطفی بود برای صنعت بازیسازی.
بنظرم دد اسپیس 1 یکی از خوش ذوق ترین ipهایی هست که با الهام گیری از بهترین اثار ترسناک نظیر رزیدنت اویل ، سری فیلم های alien و حتی میشه گفت فضای جنون امیز سری سایلنت هیل تونست یک تجربه ی نو در ژانر ترسناک بازی های ویدیویی به ارمغان بیاره. جدای از دنیای دد اسپیس مکانیزم های گیم پلی بازی هم بسیار عالی طراحی شده. ایده ی حذف hud و طراحی اون روی لباس به شدت به فضاسازی بازی کمک کرده. ایده ی دوم نحوه ی کشتن دشمن ها یا بهتره بگیم موجودات بازیه که با طراحی خاص اسلحه های بازی بی نظیر از اب درومده و برام من یک تجربه ی تازه بود. درکل مکانیزم های پایه ی بازی ، فضای بسته ، طراحی دشمن ها و داستان علمی تخیل بازی که توی نسخه ی اول پایه ریزی شده بود عالی بود و اون حس ترس رو به خوبی القا میکرد. نسخه ی دوم بازی یک جهش به تمام عیار برای سری بود چه از لحاظ گرافیک چه از لحاظ شخصیت پردازی ( که دیگه برخلاف نسخه ی قبل شخصیت اصلی صحبت میکرد ) چه از لحاظ طراحی مراحل و ست پیس های هیجان انگیز و همینطور داستان و ورود گروه ها و شخصیت های جدید و یک ادامه ی درخور برای سری اما متاسفانه نسخه ی سوم با اینکه بازی بزرگتر میشه اما از ریشه ی خودش یعنی سوروایول هارور دور میشه و به یک عنوان اکشن ادونچر تبدیل میشه و در ادامه حتی داستان بازی و شخصیت پردازی ها هم نسبت به نسخه های قبل افت میکنه و نمیتونه مخاطب رو انچنان با یک روند داستانی منطقی و شخصیت های به یادمانی همراه کنه هرچند که با تمام شدن نسخه ی سوم به تمامی سوال ها پاسخ داده میشه اما روایت و دیالوگ ها و شخصیت ها انچنان جذابیتی ندارن.
درکل سری دد اسپیس یکی از بهترین سری هایی بود که بازی کردم.
9 از 10 برای کل سری

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
128796

Metal Gear Solid V Phantom Pain

تاریخ شروع: 21 شهریور 1398
تاریخ پایان: 17 بهمن 1398

نکات مثبت: شروع طوفانی (شاید بهترین شروع تاریخ صنعت گیم باشد) کارگردانی خوب کات سین های بازی، گرافیک قابل قبول بر روی کنسول 360 و بدون افت فریم، سیستم شوتینگ، صداپیشگی خوب کیفر ساترلند، آزادی عمل در انجام ماموریت ها. سیستم آپگرید متنوع

نکات منفی: بخش دوم خسته کننده و تکراری و بی هدف. کمی باگ در بعضی از جاهای بازی. سختی غیرقابل تحمل در برخی از مراحل. محیطهای تکراری.

Score: 8​

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
View attachment 128796

Metal Gear Solid V Phantom Pain

تاریخ شروع: 21 شهریور 1398
تاریخ پایان: 17 بهمن 1398

نکات مثبت: شروع طوفانی (شاید بهترین شروع تاریخ صنعت گیم باشد) کارگردانی خوب کات سین های بازی، گرافیک قابل قبول بر روی کنسول 360 و بدون افت فریم، سیستم شوتینگ، صداپیشگی خوب کیفر ساترلند، آزادی عمل در انجام ماموریت ها. سیستم آپگرید متنوع

نکات منفی: بخش دوم خسته کننده و تکراری و بی هدف. کمی باگ در بعضی از جاهای بازی. سختی غیرقابل تحمل در برخی از مراحل. محیطهای تکراری.

Score: 8​
8 کمه مردونه :D
اگه وسایلتو درست آپگرید کنی ، اونقدرا هم سخت نیست ، حالا نمیدونم رو چه درجه ای بازی کردی , ولی بازم 8 کمه:D
دمت هم گرم وقت میزاری واسه اینجا ، من خودم هنوز با 360 م بازی میکنم ، روی lost planet 3 هم شک داشتم که ذکر صلوات کردی کلا قیدشو زدم :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
8 کمه مردونه :D
اگه وسایلتو درست آپگرید کنی ، اونقدرا هم سخت نیست ، حالا نمیدونم رو چه درجه ای بازی کردی , ولی بازم 8 کمه:D
دمت هم گرم وقت میزاری واسه اینجا ، من خودم هنوز با 360 م بازی میکنم ، روی lost planet 3 هم شک داشتم که ذکر صلوات کردی کلا قیدشو زدم :D

بخش تکرار مرحله های Part 1 کاملا بیخود و خسته کننده هست. دلیل نبود که من بیایم Code Talker دوبار نجات بدم؟! امیدوارم دلیل منطقی برای جا دادن تکرار مکرر برخی مرحله های بازی از جانب کوجیما باشم!

لاست پلانت 3 بخاطر اینکه به طور زجر آوری طولانی بود و تنوع هم افتضاح! به دنبال نسخه کامل Bioshock Infinite هستم!

آخرین ویرایش:

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
View attachment 110448

Lost Planet 3 2013

شروع بازی : 20 فروردین 1398
پایان بازی: 9 تیر 1398

Score: 5

صلوات!!!!

نکات خوب: محیط جهان آزاد که معمولا بازیباز را از خستگی درمی آورد. ربات عظیم الچثه و کار کردن روان با آن. صداپیشگی خوب کاراکترها. کات سین های پرکیفیت
نکات بد: خسته کننده و طولانی معرض! QTE به طور وحشتناک زیاد است و هیجان بازی را می کاهد. باگ و افت فریم در بعضی از جاهای بازی.
اولین بازی که رو360 پلی کردم شماره اول این سری بود عجب بازی بود عجب گرافیکی داشت مثل اینکه شماره های بعدی به معنی واقعی ر..... توش

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
بخش تکرار مرحله های Part 1 کاملا بیخود و خسته کننده هست. دلیل نبود که من بیایم Code Talker دوبار نجات بدم؟! امیدوارم دلیل منطقی برای جا دادن تکرار مکرر برخی مرحله های بازی از جانب کوجیما باشم!

لاست پلانت 3 بخاطر اینکه به طور زجر آوری طولانی بود و تنوع هم افتضاح! به دنبال نسخه کامل Bioshock Infinite هستم!
دی ال سی های بایوشاک اینفینیت واقعا لازمن ولی اگه بایوشاک ۱ رو بازی نکردی هنوز، اول اونو برو. بعد بیا سراغ دی ال سی هاش.

• Like
Reactions: Sega_genesis

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
142299

Gears of War 3

تاریخ شروع بازی: 7 اردیبهشت 1399
تاریخ پایان بازی: 28 اردیبهشت 1399

نکات مثبت: بهترین نسخه از سری سه گانه داستان مارکوس فینیکس، گیم پلی روان و اعتیاد آور، گرافیک فنی بی نظیر، طراحی فوق العاده خوب صحنه و محیط های بازی، تنوع در دشمنان، داستان بازی نسبت به نسخه های پیشین بهتر است.

نکات منفی: نبود آن فضای خاص، تاریک و گرفته دو نسخه پیشین (به خصوص نسخه اول)، نبود برخی از دشمنان دوست داشتنی دو بازی قبلی (مثال: عنکبوت های غول پیکر)، آسان تر شدن بازی نسبت به دو نسخه پیشین، نبود باس فایت چالش برانگیز

Score: 9

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
View attachment 113223

Orange Box 2007

Score: 9.5

یک پکیج عالی برای طرفداران سری بازی های والو
هالف لایف ٢ چقدر تجربه ی ناخوشایندی بود برام :D بنظرت داستان و گان پلی بازی چطور بود؟ حتی طراحی مراحلش هم درسته خلاقیت داشت ولی خب Meh!
پ.ن:
کسی اینجا هست از هالف لایف خوشش نیومده باشه؟! :D

• Like
Reactions: Origami 2008

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
هالف لایف ٢ چقدر تجربه ی ناخوشایندی بود برام :D بنظرت داستان و گان پلی بازی چطور بود؟ حتی طراحی مراحلش هم درسته خلاقیت داشت ولی خب Meh!
پ.ن:
کسی اینجا هست از هالف لایف خوشش نیومده باشه؟! :D

تجربه خوبی بود. به نظرم هایف لایف 2 رو پی سی تجربش کن. داستان هم خوبه و سرعت گیم پلی هم بسیار خوب و روان هست. طراحی مراحلش بسیار خوب هست. بسته ی اورنج باکس ارزش بسیار بالاست. اگه هنوز 360 رو نگه داشتی، حتما تهیه اش کن. یکی Orange Box و دیگری Bioshock Infinite Complete Edition.

• Like
Reactions: ClaP TraP

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر