شایعه بازی بعدی ناتی داگ IP جدید با اسم رمز Stray’s Cross

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355
درود بر همه ای دوستان
بر اساس شایعات مدیران ناتی داگ به دنبال عرضه The Last of Us Part 2 در زمستان 2020 بودن ( علت کرانچ و اضافه کاری های زیاد همین بوده ) اما در دیدار مدیر بازاریابی سونی با مدیران و کارگردانان استودیو 22 می به عنوان تاریخ انتشار تعیین شده و در پاییز امسال (به احتمال زیاد در مراسمplaystation experience ) رسما اعلام خواهد شد
این بازی مورد انتظار در تاریخ 22 می 2020 برابر با 2 خرداد 99 برای PS4 عرضه می‌شه

در همین جلسه تیم دوم ناتی داگ برای اولین بار از IP جدید و نسل بعدی خودشون رونمایی کردن

این پروژه که در حال حاضر با نام رمزی Stray’s Cross شناخته می‌شه ، یک بازی اکشن ماجراجویی اول شخص با المان های استیم‌پانک
داستان کلی بازی در ارتباط با یک اتفاق محرمانه است که آینده‌ی بشریت را به خطر انداخته
این بازی دو شخصیت اصلی داره؛ یک شخصیت مونث که محقق بااستعداد که سابقاً دانشمند بوده و به بحث فضا‌زمان علاقه‌ی زیادی داره به اطلاعات محرمانه‌ای دسترسی پیدا می‌کند که از طریق این اطلاعات به راز بسیار بزرگی پی می‌بره . شخصیت دوم مذکر ، یک مجرم تحت تعقیب که سابقا به کارگر ساختمان بوده اما در جریان یک تیراندازی، به دلیل دفاع از دوست مجرم و تحت تعقیب خود، توسط پلیس به عنوان مجرم شناخته شده و دستگیر می شه .داستان از جایی شروع می‌شه که دو شخصیت اصلی بازی در شرایط متفاوتی یکدیگر را ملاقات می کنند و به طور ناخواسته با یکدیگر همکاری کرده تا چیزی که به دنبال آن هستند رو پیدا کنند.

SNLS2Dw.jpg

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
در ضمن با کمی اغراق(در نظر نگرفتن بازی های نینتندو!) بهترین پلتفرمر این نسل هنوز منتشر نشده!:D

من حتی موقع عرضه ماریو اودیسه (که بدون اغراق این لقب رو داره :D) هم این قدر مطمئن نبودم :D
ولی اوکی قبول دارم، Ori واقعا کار خوفیه و هر کی بهش چپ نیگاه کنه با خود من طرفه

• Like
Reactions: g4mer and Cj_sa

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خب نیاز بازار هست که هست ما عشاق ایندی باید چیکار کنیم؟ من یه Puppeteer جدید میخوام.

شما عشاق ایندی خب عین من بازی های ایندی می زنید... :D
چون واقعا یه تنوع وحشتناک خفنی لاشون داریم که حتی از کانسپت ساده ای مثل پایین رفتن یکی از بهترین بازی هایی که من تو این یه سال اخیر بازی کردم، Downwell رو ساختن

بازار هم میره بازی ها کور و تاریک خودشو می خره و با Anthem ها و Fallout ها و اینا خودشو سیر نگه می داره

بدبختی این جاست این وسط یه سری از ژانرها دیگه رنگ یه بازی AAA رو نمی بینن...
به شخصه وقتی Wargroove و Into the Breach رو می بینم عشق می کنم ولی مشابه AAA اش کامل محدود به Fire Emblem و XCOM شده که اصن معلوم نیست کی به کی ساخته شن و چند بار یه دفعه بگیریمشون.
پلتفرمرهای سه بعدی عملا تبدیل به بازی های AA شدن با Yooka&Laylee و Super Lucky's Tale. نزدیک ترین بازی های این سبک به استاندارد AAA یه سری ریمیک از بقیه است و خب ماریوهای سه بعدی...
مترویدوانیاها تو دنیای AAA تقریبا موجودیت شون رو از دست دادند... من امیدم به God of War و Metroid Prime بعدیه که مترویدوانیاهای AAA محشری باشن... گاد آف وار تو این مسیر تو نسخه قبلش تمیز قدم گذاشت... متروید پرایم هم که تقریبا بازم آخرین پرچم داره
پلتفرمرهای دو بعدی که هیچی :)) واقعا فقط Ori... ریمن هم مرد
بازی های Run&Gun هم DooM زنده شون کرد انصافا دمش گرم
سبک پازل و معمایی و اینا هم که بگم یه عده میخندید ولی این وسط Catherine یه نمونه نایاب از پازل AAA ـه...

من فکر نکنم نسل بعد این موضوع بهتر شه

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,568
شما عشاق ایندی خب عین من بازی های ایندی می زنید... :D
چون واقعا یه تنوع وحشتناک خفنی لاشون داریم که حتی از کانسپت ساده ای مثل پایین رفتن یکی از بهترین بازی هایی که من تو این یه سال اخیر بازی کردم، Downwell رو ساختن

بازار هم میره بازی ها کور و تاریک خودشو می خره و با Anthem ها و Fallout ها و اینا خودشو سیر نگه می داره

بدبختی این جاست این وسط یه سری از ژانرها دیگه رنگ یه بازی AAA رو نمی بینن...
به شخصه وقتی Wargroove و Into the Breach رو می بینم عشق می کنم ولی مشابه AAA اش کامل محدود به Fire Emblem و XCOM شده که اصن معلوم نیست کی به کی ساخته شن و چند بار یه دفعه بگیریمشون.
پلتفرمرهای سه بعدی عملا تبدیل به بازی های AA شدن با Yooka&Laylee و Super Lucky's Tale. نزدیک ترین بازی های این سبک به استاندارد AAA یه سری ریمیک از بقیه است و خب ماریوهای سه بعدی...
مترویدوانیاها تو دنیای AAA تقریبا موجودیت شون رو از دست دادند... من امیدم به God of War و Metroid Prime بعدیه که مترویدوانیاهای AAA محشری باشن... گاد آف وار تو این مسیر تو نسخه قبلش تمیز قدم گذاشت... متروید پرایم هم که تقریبا بازم آخرین پرچم داره
پلتفرمرهای دو بعدی که هیچی :)) واقعا فقط Ori... ریمن هم مرد
بازی های Run&Gun هم DooM زنده شون کرد انصافا دمش گرم
سبک پازل و معمایی و اینا هم که بگم یه عده میخندید ولی این وسط Catherine یه نمونه نایاب از پازل AAA ـه...

من فکر نکنم نسل بعد این موضوع بهتر شه
بحث من این هست چرا سونی باید تولید این بازیا رو متوقف کنه؟ چرا thatcompanygame رو راحت ولش کرد رفت؟ چرا Gris هنوز نیومده تو ps4؟ من TLOU با همه عظمت یه بار بازی کردم بار دوم تا وسطاش حوصلم نگرفت. ولی Cuphead رو دو بار بازی کردم هنوزم تو سیستمم نصبه. هنوز مزه Broforce که فری شده بود پلاس زیر دندونمه. یا sonic mania. البته هنوز به لطف pc دارم ایندی میزنم خدا رو شکر.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من دوست داشتم ناتی داگ یه اوپن ورلد رو امتحان میکرد ، ولی خب تا اونجا که گفته بودن تمرکزشون رو میزارن روی بازی های خطی و داستان گویی !

در مورد پلتفرمر هم یکی از موفق ترین فرانچایز های نقدی و تجاری این سبک (ریمن) به قبرستان تاریخ پیوست ، بعد اینجا حرف از بازی های شکست خورده یا ناموفق میزنید؟

بحث من این هست چرا سونی باید تولید این بازیا رو متوقف کنه؟ چرا thatcompanygame رو راحت ولش کرد رفت؟ Gris هنوز نیومده تو ps4؟ من TLOU با همه عظمت یه بار بازی کردم بار دوم تا وسطاش حوصلم نگرفت. ولی Cuphead رو دو بار بازی کردم هنوزم تو سیستمم نصبه. هنوز مزه Broforce که فری شده بود پلاس زیر دندونمه. یا sonic mania. البته هنوز به لطف pc دارم ایندی میزنم خدا رو شکر.
به نظرم کسایی که به دنبال تنوع هستن سونی و پلی استیشن دیگه گزینه مطلوبی نیست ،خودشونم گفتم تمرکزشون رو میزارن روی بازی های بزرگ و بلاک باستر !

من خودم اگه نینتندو این سیاست های احمقانه اش سر قدرت کنسول رو رها میکرد تا همین الانش هم کوچ کرده بودم ! چون مطمئنم سونی روی بازی های کوچیک تر و فانتزی دیگه مثل گذشته سرمایه گذاری نمیکنه!

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اصلا یکی از مهمترین دلایلی که من جامپ کردم رو استیم همین ایندی ها و پلتفورمرهای طلایی است. اینجوری کلی پلتفورمر خوب رو تجربه میکنم و بعدش نمیگم آخرین پلتفورمر خفن زندگیم Puppeteer است :D

سونی واقعا از لحاظ بازی های ناب ایندی و پلتفورمر فقیر هست :(
یه چیزی که هیت تو این سبک من طراحی کاراکتر و اینا خیلی برام مهمه...یه دنیای شاد و شنگول با طراحی کاراکترهای باحال و ...!
مثلا میگن N++ خیلی پلتفرمر خفنیه ولی من اصلا نزدیک به رادارمم نمیشه به عنوان پلتفرمر:| یا سوپر میت بوی تا حدی همچنین(البته کاراکترش خوبه ولی سبکش مورد پسندم نیست)

دقیقا همین بازی های سونی(کراش-اسپایرو-اسلای-جک-رچت) یه جورایی چیزین که من خیلی دوست دارم، یه مشت کاراکتر باحال:D (میدونم دوتای اول مال سونی نبودن کاملا ولی منظورم Mascotهاش هستن)دوست و دشمن های باحال ، همراه با چاشنی طنز(بین اینا جک کمتر از بقیه اون موارد رو داره، ولی بازی بس خفنی بود:D )
حتی LBP برام اصلا در حد معروفیتش حال نداد...گرچه LBP3 خیلی قدم بزرگی برداشت در راستای تو دل برو شدن برای من، با کاراکترها و قابلیت های جدیدی که تو گیم پلی اضافه شد ... TearAway هم به طور کلی از LBP بهتر میدونم:D

اما Puppeteer برای من چهارمین بازی نسل بود:x بالاتر از امثال RDR و AC و آنچارتد و ...:D برام رفت کنار دست کراش و اسپایرو:D

Sly 4 نسل قبل بهم چسبید، بیس گیم پلی همون بازی های قبل بود...ولی کاراکترها و قدرت های جدید و داستانش شدیدا بهم حال داد! و لعنت بر اونی که با اون پایان چراغ سبز برا ادامه بازی نداده:(

POP 2008م به نظرم رسما بازی پلتفرمره و نه اکشن ادونچر...اینم مثل بالا لعنت بهشون:|

---
وضع فعلی ایندی جات هم که... 99%شون زدن تو کار گرافیک Retro و این حرفا... که بخوره تو سرشون:|

این نسل یه CupHead اون حس طراحی خفن و دوست داشتنی رو برام داشته که اونم سمت ما نیمد... رو PC هم دو قرنه نصبه ولی حس PC نیست:|

خود سونی هم یه Astro Bot داده...
Screenshot_20190805-192912.png
فقط همین یه عکس باعث میشه ازش خوشم بیاد... و ... آقا کسی شیراز نیست یه مدت VR به ما قرض بده بشینم اینو بزنم؟ :(( چرا از این کارا میکنند:|

و باز سونی هم که... نک2 میسازه و Puppeteer 2 نه... محض رضای خدا حداقل ریمستر هم ندادن! من 4دوری که رو PS3 زدم کمم بود :| و الان PS3م چنان هندلی شده که باهاش نمیتونم به نت وصل بشم و دوباره دانلودش کنم متاسفانه :|

---

من دوست داشتم ناتی داگ یه اوپن ورلد رو امتحان میکرد ، ولی خب تا اونجا که گفته بودن تمرکزشون رو میزارن روی بازی های خطی و داستان گویی !

در مورد پلتفرمر هم یکی از موفق ترین فرانچایز های نقدی و تجاری این سبک (ریمن) به قبرستان تاریخ پیوست ، بعد اینجا حرف از بازی های شکست خورده یا ناموفق میزنید؟

به نظرم کسایی که به دنبال تنوع هستن سونی و پلی استیشن دیگه گزینه مطلوبی نیست ،خودشونم گفتم تمرکزشون رو میزارن روی بازی های بزرگ و بلاک باستر !

من خودم اگه نینتندو این سیاست های احمقانه اش سر قدرت کنسول رو رها میکرد تا همین الانش هم کوچ کرده بودم ! چون مطمئنم سونی روی بازی های کوچیک تر و فانتزی دیگه مثل گذشته سرمایه گذاری نمیکنه!
و به نظرم بدترین سیاست سونی برای یکی مثل منه... سونی به خاطر تنوع فوق العاده ش سونی بود... شاید تنوع بیشتری از نینتندو حتی(همه سبک و همخ طرح و همه رنگ...) به شخصه خیلی دوست دارم یه جایی این سیاست بخوره به بن بست، یه جایی جواب نگیرن ، و برگردن به اون چیزی که بودن! واقعا بدم نمیاد شرایط PS3 به خاطر بعضی سیاست هاشون سرشون بیاد:-" ولی نمیاد! ... من که از نسل قبل خیلی بیشتر از این نسل از سونی راضی بودم:D(از همه ناشرها حتی میشه گفت:-" ) تو همه سبکی بازی داشتن! همه سبکی! شاید من خیلی هاش رو سمتشون هم نمیرفتم، یا خیلی هاشون AAA نبودن، ولی طرفدارای خودشون رو داشتن و کسی ناراضی نبود...ولی الان با از دست دادن یه سری بازی سازهای معروف یا فاتحه ی یک سری بازی های کوچیک رو خوندن، تنوع بازی هاشونم کمتر شده...میشه با این دست فرمون:|

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
بانجو رو که در نهایت نسل قبل ساختن. به نظر شما مرده میاد اما من این طور فکر نمی کنم. سیاست های کلیشون تغییر کرده اما هنوز هم میشه امضای کارهای قدیمی rare رو روی بازی جدیدشون دید.
در ضمن از کجا میدونی که نخواستن که نفرات قبلی برگردن؟! الان کلی پوریشن خالی دارن که چند باری هم آگهی کردن که نیرو جذب کنن! چرا فکر می کنی که به نفرات سابقشون پیشنهاد برگشت ندادن؟!
در مورد battletoads هم به نظرم بحث سلیقه مطرح! کسایی که بازی رو از نزدیک دیده و بازی کرده بودن نظراتشون میکس بود، اون هم فقط بخاطر ارت استایلش بود. من نقد بدی نسبت به گیم پلی نخوندم و از بخش موتورسواریش که فقط تعریف شنیدم:D
در کل تا بازی بیرون نیاد نمیشه نظر جدی داد اما برای من متا دور بر 80 بشه کافی بدونم با یک بازی خوب طرفم:D
اتفاقا چندوقت پیش داشتم با شبیه ساز n64 بانجو میزدم بازی خیلی خوبی بود و برعکس ماریو64 تونستم باهاش حال کنم البته تمومش نکردم ولی با یک نگاه میشه گفت بانجو اصلی فرسنگ ها از بانجو نسل قبل بهتره اگه یادت باشه بانجو نسل قبل بخاطر اولین تریلرش به بزرگ ترین ترول rare تبدیل شد چرا چون تریلر اول پایبند به ریشه ها بود ولی بازی نهایی ساخت و ساز ماشین:|

خب مشخصه هیچی به سازنده های قبلی نگفتن اگه میگفتن که Chris Seavor خالق کانکر چند وقت پیش تموم اطلاعات کانکر2 و پرفکت دارک کور رو نمیکرد بعدش خالقای بانجو هم ابراز علاقه کردن اما مطمئن نبودن که بشه و از طرفی بانجوشون بفروشه یعنی الان بهشون گفتن؟!

نظرم در مورد battletoads دقیقا همینیه که شما میگی ارت استایل........بازی خودش از نظر من مشکل نداشت و باحال بود ولی battletoads نبود اون ارت استایل قشنگ میخوان battletoads به یه بازی واسه بچه ها تبدیل کنن (مثل کاری که با خیلی از پلتفرمرا مثل r&c کردن) از بانجو نسل قبل هم بدتره طراحیش حتی.............. خودمم وقتی معرفی شد یکی دو باری سعی کردم rash رو کاغذ از دیدگاه خودم طراحی کنم و چیزی که خودم در آوردم battletoadsتر از اینی بود که بهمون نشون دادن:D اینم بدونید که اگه نینتندو rare میخرید الان وضعیت این نبود مایکروسافت با اشتباهاتش باعث شد rare الان این شکلی بشه اگه خرابش نمیکرد اصلا چه نیازی بود با یه استودیو معمولی و بی تجربه برا ساخت battletoads کار کنن:-"

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Cj_sa

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
مطمئنا خلاقیت تو بازیسازا خشک نشده که این سبک تو پلی استیشن بسمت ناپدید شدن داره پیش میره.فروش ریمسترهای کراش هم نشون داد پلتفرمر بشدت خواهان داره اگه چیز با کیفیتی باشه.این مدیران SIE Worldwide Studios هستن که باید یه تیم خلاق گردآوری کنن برای ساخت یه پلتفرمر جذاب دیگه در سطح کراش.نینتندو رو نگاه کنید با یه سبیل ماریو چقدر داره پول پارو میکنه:D
اگه خرج پلتفرمر کنن کی هزینه AAA کنه؟:D متاسفانه دور دور AAA اگه کراش خیلی خوب فروخت بخاطر nd و اسم بازی و اگرنه حتی R&C هم نمیتونه به خوبی یه AAA بفروشه ip جدید که بماند ماریو هم بخاطر اون سیبلاش انقدر میفروشه:p

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,568
اگه خرج پلتفرمر کنن کی هزینه AAA کنه؟:D متاسفانه دور دور AAA اگه کراش خیلی خوب فروخت بخاطر nd و اسم بازی و اگرنه حتی R&C هم نمیتونه به خوبی یه AAA بفروشه ip جدید که بماند ماریو هم بخاطر اون سیبلاش انقدر میفروشه:p
الله اکبر..... اره سیبیلاش خیلی س.ک.س.ی آخه. cuphead تا حالا 4 میلیون فروخته. hollow knight هم 3 میلیون. هزینه بازیا رو نگاه کنید. کی میگه بازی حتما باید 200 میلیون هزینه کنن براش. شما اصلا ایندی بازی کردی تا حالا؟ من یه سری بازیای ایندی رو به 10 تا بازی هاردکور نمیدم. چون خوشت نمیاد یعنی بده؟ Gris یه ماه بعد از عرضه گفت هزینه ساخت دراومده رفتیم تو سود. سونی نمیخواد سرمایه گذاری کنه خودش میدونه ولی بازار بزرگی رو از دست داره میده.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
الله اکبر..... اره سیبیلاش خیلی س.ک.س.ی آخه. cuphead تا حالا 4 میلیون فروخته. hollow knight هم 3 میلیون. هزینه بازیا رو نگاه کنید. کی میگه بازی حتما باید 200 میلیون هزینه کنن براش. شما اصلا ایندی بازی کردی تا حالا؟ من یه سری بازیای ایندی رو به 10 تا بازی هاردکور نمیدم. چون خوشت نمیاد یعنی بده؟ Gris یه ماه بعد از عرضه گفت هزینه ساخت دراومده رفتیم تو سود. سونی نمیخواد سرمایه گذاری کنه خودش میدونه ولی بازار بزرگی رو از دست داره میده.
اول اینکه اون قضیه سیبیلاش که شوخی بود:D دوم اینکه نه من ایندی زیاد بازی نمیکنم اخریاش که رفتم sonic mania . cuphead بود من نگفتم خوشم نمیاد گفتم تو AAA سود بیشتری هست اره کاپ هد 4 میلیون میفروشه . HK سه میلیون ولی AAA چقدر میفروشه؟ 9 میلیون 10 میلیون هزینه های روشم 100 میلیون نیست همشون....... خب دوره کل کل با سگا و نینتندو تموم شده دیگه ول کردن منم نگفتم کارشون خوبه گفتم خوب نیست.......و اینجوری هم که گفتن نسل بعد تمرکزشون رو AAA بیشتر میشه همین نسلم با وقت کم و کم کاری INSOMNIAC و کلا ساخت غلط R&C نابود کردن که چی چهار تا بچه بازی بخرن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یه چیزی که هیت تو این سبک من طراحی کاراکتر و اینا خیلی برام مهمه...یه دنیای شاد و شنگول با طراحی کاراکترهای باحال و ...!
مثلا میگن N++ خیلی پلتفرمر خفنیه ولی من اصلا نزدیک به رادارمم نمیشه به عنوان پلتفرمر:| یا سوپر میت بوی تا حدی همچنین(البته کاراکترش خوبه ولی سبکش مورد پسندم نیست)

دقیقا همین بازی های سونی(کراش-اسپایرو-اسلای-جک-رچت) یه جورایی چیزین که من خیلی دوست دارم، یه مشت کاراکتر باحال:D (میدونم دوتای اول مال سونی نبودن کاملا ولی منظورم Mascotهاش هستن)دوست و دشمن های باحال ، همراه با چاشنی طنز(بین اینا جک کمتر از بقیه اون موارد رو داره، ولی بازی بس خفنی بود:D )
حتی LBP برام اصلا در حد معروفیتش حال نداد...گرچه LBP3 خیلی قدم بزرگی برداشت در راستای تو دل برو شدن برای من، با کاراکترها و قابلیت های جدیدی که تو گیم پلی اضافه شد ... TearAway هم به طور کلی از LBP بهتر میدونم:D

اما Puppeteer برای من چهارمین بازی نسل بود:x بالاتر از امثال RDR و AC و آنچارتد و ...:D برام رفت کنار دست کراش و اسپایرو:D

Sly 4 نسل قبل بهم چسبید، بیس گیم پلی همون بازی های قبل بود...ولی کاراکترها و قدرت های جدید و داستانش شدیدا بهم حال داد! و لعنت بر اونی که با اون پایان چراغ سبز برا ادامه بازی نداده:(

POP 2008م به نظرم رسما بازی پلتفرمره و نه اکشن ادونچر...اینم مثل بالا لعنت بهشون:|

---
وضع فعلی ایندی جات هم که... 99%شون زدن تو کار گرافیک Retro و این حرفا... که بخوره تو سرشون:|

این نسل یه CupHead اون حس طراحی خفن و دوست داشتنی رو برام داشته که اونم سمت ما نیمد... رو PC هم دو قرنه نصبه ولی حس PC نیست:|

خود سونی هم یه Astro Bot داده...
View attachment 112736
فقط همین یه عکس باعث میشه ازش خوشم بیاد... و ... آقا کسی شیراز نیست یه مدت VR به ما قرض بده بشینم اینو بزنم؟ :(( چرا از این کارا میکنند:|

و باز سونی هم که... نک2 میسازه و Puppeteer 2 نه... محض رضای خدا حداقل ریمستر هم ندادن! من 4دوری که رو PS3 زدم کمم بود :| و الان PS3م چنان هندلی شده که باهاش نمیتونم به نت وصل بشم و دوباره دانلودش کنم متاسفانه :|

---

و به نظرم بدترین سیاست سونی برای یکی مثل منه... سونی به خاطر تنوع فوق العاده ش سونی بود... شاید تنوع بیشتری از نینتندو حتی(همه سبک و همخ طرح و همه رنگ...) به شخصه خیلی دوست دارم یه جایی این سیاست بخوره به بن بست، یه جایی جواب نگیرن ، و برگردن به اون چیزی که بودن! واقعا بدم نمیاد شرایط PS3 به خاطر بعضی سیاست هاشون سرشون بیاد:-" ولی نمیاد! ... من که از نسل قبل خیلی بیشتر از این نسل از سونی راضی بودم:D(از همه ناشرها حتی میشه گفت:-" ) تو همه سبکی بازی داشتن! همه سبکی! شاید من خیلی هاش رو سمتشون هم نمیرفتم، یا خیلی هاشون AAA نبودن، ولی طرفدارای خودشون رو داشتن و کسی ناراضی نبود...ولی الان با از دست دادن یه سری بازی سازهای معروف یا فاتحه ی یک سری بازی های کوچیک رو خوندن، تنوع بازی هاشونم کمتر شده...میشه با این دست فرمون:|
سرش بخوره به سنگ؟ بهترین دیدگاه واسه خود سونیه، شاید معدود مخاطباش و نیچ گیمرا رو نا امید کنه (از دست نمیده)

سونی به عنوان عرضه کننده پلتفرم این وظیفه رو داره بازی های بسازه که بیشترین مخاطب رو جذب کنند و سیستم سلر باشن ، تا بازی های شرکای تجاریش بیان روی اون کنسول بفروشن! بهترین سیاست تجارت با کسب سود بالا و بدون ریسک

فقط من موندم تکلیف تیم های کوچیکشون مثل سیرن پروجکت که کمتر از ۵۰ نفرن چی میشه با این وضعیت؟ دو حالت بیشتر ندارد یا منحل میشن یا آنقدر تقویت میشن که بازی aaa بسازن

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
شاید معدود مخاطباش و نیچ گیمرا رو نا امید کنه (از دست نمیده)

نمیگم حرفت اشتباهه ها... فروش 100 میلیونی PS4 اتفاقا دلیل اثبات حرفته و سونی بازار خوبی داره
فقط خواستم بگم طرفدارهای ژانر پلتفرمر این وسط (که فکر کنم موضوع اصلی بحث ما بود) "اصلا" گروه Niche ـی نیستند...اصلا...

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
من خودم با بازی های AAA بیشتر حال میکنم
ولی دلیل نمیشه یه شرکت یه کنسول ساز مختص بازی های خاصی باشه فقط متمرکز باشه
مثال نینتندو فقط بازی های شاد و رنگارنگ پلتفرمر سونی فقط بازی های AAA مایکروسافتم فقط سیستم بازی انلاین محور این فقط یه مثال بود منظورمم نیست این شرکتا تو بقیه سبکا ضعیفن یا چیز دیگه
تو همین سایت کاربرای زیادی هست که هم فن بازی GOD OF WAR هم عاشق بازی های ایندی و پلتفرمر هستن
حرف کلیم اینه مخاطبی که هزینه میکنه دنبال سرگرمی سازنده کنسول وظیفشه هر نوع سبکی و پوشش بده
شاید خریدار فن اون کنسول یا شرکت یا یه سری انحصاریاش باشه دوست نداشته باشه برای کمبود تنوع بازی هایی مثل پلتفرمر بره سمت نیتندو سوییچ یا بر عکس واسه کمبود بازی های AAAنیتندو بره سمت سونی PS4 اگه اون ۱۰۰ m فروش کنسول حتی ۹۹ m عاشق بازی های AAA باشن فقط 1M عاشق بازی های ایندی پلتفرم باشن اونا هم هزینه کردن وظیفشه اونا هم ساپورت کنه به سلیقشون احترام بزاره
من بشخصه هر موقع کرش و شخصیت دوست داشتنیشو میبینم به سونی لعنت میفرستم که این
ای پی خاطره انگیزو دوست داشتنی از دست داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر