کدوم بازی اساسینز بهتره برای خرید؟

کدوم اسسین رو پیشنهاد میدید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    23

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
درود
اگر تا الان بازی نکردی اول ۲ رو برو با اتزیو یه حال و حولی کن بعد جامپ کن رو اودیسه
بهتر از این نمیشد راهنمایی کرد! عالی. همین 2 نسخه بدرد بخور بودن و البته یکشو من خیلی حال کردم بخاطره کاراکترش. یونیتیو بازی نکردم. بقیرو بازی کردم و کلا یک و دو و برادرهود و آدسیو تموم کردم.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
اگر علاقه داری از یک شروع کن
شماره های اول باید پشت سرهم تموم بشن
اگر نه صرفا یکی رو میخوای تجربه کنی اورجینز رو تجربه کن چون باقیشون از نظر گرافیکی در حد امروز نیستن دلتو میزنه

• Like
Reactions: FUTURE

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
شماره 1 رو بازی کن اگه داستان برات مهمه خیلی قدیمی شده و خیلی حوصله سر بر هست نسبت به شماره های دیگه ولی خب شماره اول بازی هست
شماره 2 رو حتما بازی کن
برادرهود هم قشنگه بازیش کن تو رم هست
رولیشن رو اگه میخوای داستان اتزیو رو تموم کنی بازی کن و یه انیمیشن هم هست درباره اتزیو
شماره 3 اگه داستان برات مهمه بازیش کن یه نسخه ریمستر هم جدیدا براش اومده.
لیبریشن هم مثل شماره 3 هست اصلا بازیش هم نکردی نکردی
شماره 4 و روگ وان یکیش رو باید یکیش ر و بگیری یا تو یوتوب ببینی اصلا ازشون خوشت میاد تمرکزشون روی کشتیرانی و جزایر هست
یونیتی و سیندیکت و اوریجینز رو نمیتونم بهت کمکی بکنم اطلاعاتم کمه دربارشون همین طور اودیسی اگه دوستان میگن اودیسی خوبه پس حتما خوبه.

• Like
Reactions: hossain83

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
755
نام
علی
اتفاقا به نظر منی که همه ی شماره ها رو جز روگ و شماره 1 بازی کردم، اودیسه خیلی هم حوصله سر بر بود؛ مخصوصا اگر کسی اوریجینز رو بازی کرده باشه اصلا نباید بره سمتش، حتی گرافیک بازی هم نسبت به اوریجینز داون گرید شده بود و کلا چیز جدیدی برای ارائه نداشت
بهترین AC ها همون سه گانه ی اتزیو بودن که تو ذهن همه موندگار شدن
یونیتی و اوریجینز هم خوب بودن

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
درود دوست عزیزم
منم به عنوان یه طرفدار اساسینز کرید که سالها باهاش زندگی کرده خصوصا دوران اتزیو ، پیشنهاد میکنم اگر روی کنسول بازی میکنی . ezio collection رو بگیر که سه گانه اتزیو با همه DLCها با هاشه . Assassins Creed III رو هم در ادامش باید بری
بعد بیا Unity که با آپدیتاش نسبت به اولش خیلی خیلی بهتر شده از لحاظ گرافیکی
بعدش برو سراغ Origins و Odyssey .

• Like

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
سلام دوستان خیلی ممنون از کمک همگی پس من اول 2 روبازی می کنم ممنون:):x
ولی دوست عزیز میتونستی این سوال رو در تاپیک اصلی بازی مطرح کنی... و دوستان راهنماییت میکردن.. ;)

لطفا قبل از ایجاد این نوع تاپیک‌ها ، حتما قبلش ی جستجو در انجمن انجام بدید و در صورتیکه به موضوع مورد نظر نرسیدید... بعدش تاپیک رو ایجاد کنید.
چون حال حاضر این بخش شلوغ شده و تاپیکهایی زده میشه که ضرورتی در اینکار وجود نداره

----------------
تاپیک‌های مربوطه :
Assassin's Creed

به نظر شما بهترین نسخه Assassin's Creed کدام است ؟

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر