بالاخره نسخه جدید NFS با پسوند Heat لو رفت!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بالاخره پس از کش و قوس های فراوان جدیدترین نسخه سری بازیهای محبوب ریسینگ Need For Speed با پسوند Heat معرفی شد.

تریلر رونمایی بازی: یوتیوب

Need For Speed Heat
توسعه دهنده : استدیو گاست گیمز
ناشر: EA
ژانر: ریسینگ ارکد
مد ها: تک و چند نفره
تاریخ عرضه: 17 آبان ماه 1398
پلتفرم ها: PC، Xbox One و PS4

https___media.contentapi.ea.com_content_dam_need-for-speed_nfs-heat_images_2019_08_nsfh-hero-l...jpg

اطلاعات گیمپلی بازی:

• جهان باز (شب)
• داستانی جدی و تاریك تر
• این نسخه از بازی پایه ساخت عناوین آینده سری خواهد بود
• بازی تلفیقی از ریبوت ٢٠١٥ و Rivals خواهد بود
• همواره آنلاین نیست
• سیستم قبلی ترمز گرفتن برای دریفت كشیدن بازگشته و البته بسیار بهتر و واكنش پذیر تر
• همانند نسخه ٢٠١٥ شاهد ارتقا سطح و باز كردن آیتم های بیشتر شخصی سازی خواهیم بود
• اسپید كارت (Speed Card) ها كاملا از بازی حذف شده اند
• مراحل Off Road در بازی حضور ندارد
• گرافیك بازی از Payback بهتر شده است و در سطح ٢٠١٥ می باشد. خیسی سطح جاده، انعكاس نور و دیگر موارد ارتقا یافته است
• چرخه روز و شب در بازی وجود ندارد و زمان براساس نوع مسابقات تعیین می شود
• باران در بازی وجود دارد
• تعقیب و گریز های پلیس در حالت عادی همانند نسخه های كلاسیك این سری حضور دارد و حتی هلیکوپتر خارج از مسابقات دنبال شما می آید
• نشانگر آسیب وارده به خودرو و همچنین پمپ بنزین ها از Rivals بازگشته است
• مسابقات قانونی درون پیست همانند Pro Street حضور خواهد داشت
• تجربه بازی بیشتر حالت غیرخطی گرفته است
• عملكرد نیتروژن در بازی چیزی بین نسخه ٢٠١٥ و Rivals می باشد
• مراحل Heat در بازی به نوعی كلاسیك و در دهه ٨٠ میلادی دنبال می شوند
• مسابقات قانونی داخل پیست در روز روشن همانند نسخه Pro Street در بازی وجود دارد

photo_۲۰۱۹-۰۸-۱۴_۱۰-۳۰-۳۳ (3).jpg photo_۲۰۱۹-۰۸-۱۴_۱۰-۳۰-۳۳.jpg

آخرین ویرایش:

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
امیدوارم تو این نسخه یه سیستم تیونینگ درست و حسابی طراحی کنن. اون سیستم کارتی که تو پی بک وجود داشت واقعا مسخره بود حتی نسخه ۲۰۱۵ از پی بک بهتر بود تو این زمینه

• Like
Reactions: voldmort

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
EA همیشه تو خلق آی پی و فرانچایزهای جدید عالی کار میکنه ولی وقتِ ادامه ی کار میره سمت سود بیشتر وَ پول!
کیفیت کار توُ بازیهای EA اینطوریه که نسخه ی اول شاهکارِ و هر چه بیشتر بگذره بدتر و بدتر میشه!

نسخه ای که هیچ وقت تکرار نشد، هیچ وقت این پیچ ها و مراحل این نسخه رو یادم نمیره.

112317 112318

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
EA همیشه تو خلق آی پی و فرانچایزهای جدید عالی کار میکنه ولی وقتِ ادامه ی کار میره سمت سود بیشتر وَ پول!
کیفیت کار توُ بازیهای EA اینطوریه که نسخه ی اول شاهکارِ و هر چه بیشتر بگذره بدتر و بدتر میشه!

نسخه ای که هیچ وقت تکرار نشد، هیچ وقت این پیچ ها و مراحل این نسخه رو یادم نمیره.

View attachment 112317View attachment 112318
چرا نشد؟
نسخه دوم بی نظیر بود مخصوصا با اون چیت هاش و مادهای عالیش
اون مادها هیچ موقع دیگه تکرار نشدن.
از اون مسابقات 7 دوره که با 8 نفر شروع میشد و هر دور یکی حذف میشد
یا مسابقات امتیازی و ...
جاده هاش هم که بی نظیر بود
تنوع ماشینها هم که در زمانش بی نظیر

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
موردعلاقه ترین نسخه برای من underground 2 بود، خیابون های پر زرق و برق و نورپردازی خفن و گیمپلی فوق العاده ای داشت. یادمه برخلاف اندرگرند 1 میتونستی تو شهر همینطوری بچرخی که نسبت به نسخه قبلی خیلی پیشرفت خفنی بود :D

امیدوارم نسخه 2019 درست و حسابی بترکونه چون از اون طرف متاسفانه تا 2021 هرایزن جدید هم نمیاد و رسما NFS 2019 خراب کنه یکی دوسالی راحت باید تو اب نمک بخوابیم

112321

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
من که Payback رو دو بار تموم کردم جالب بود ولی خیلی کوتاه و عدم ارزش تکرارش خیلی به چشم میومد. گرافیک و گیم پلی عالی بود داستان بدک نبود اما مثل MW نبود. به هر حال بازی خوبی بود اگر تیونینگ رو هم تو نسخه جدید بهتر کنن و یه داستان خفن تر هم به بازی اضافه کنن دیگه محشر میشه. تنوع ماشین ها هم خوب بوده هر نسخه

• Like
Reactions: mobile1199

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza

View attachment 112317View attachment 112318
من خودم فقط یه نسخه از این سری رو بازی کردم... اونم خیلیی سال پیش. یادمه خودمم حتی بلد نبودم بازی رو بالا بیارم، التماس میکردم بقیه برام باز کنن :D
این عکس چپیه که دیدم فکر کنم همین نسخهه بود. یعنی یه ماشینش سیاه بود که همینطوری بود. برای کدوم نسخه هست؟؟ :D پلیس هم داشت؟ :D (چون یادمه از پلیس سبقت که میگرفتی میومد دنبالت، دستبند میزد بهت.. برای همین همیشه من سرعت قانونی رو رعایت میکردم :D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
موردعلاقه ترین نسخه برای من underground 2 بود، خیابون های پر زرق و برق و نورپردازی خفن و گیمپلی فوق العاده ای داشت. یادمه برخلاف اندرگرند 1 میتونستی تو شهر همینطوری بچرخی که نسبت به نسخه قبلی خیلی پیشرفت خفنی بود :D

امیدوارم نسخه 2019 درست و حسابی بترکونه چون از اون طرف متاسفانه تا 2021 هرایزن جدید هم نمیاد و رسما NFS 2019 خراب کنه یکی دوسالی راحت باید تو اب نمک بخوابیم

View attachment 112321
بی نظیر بود بالای سی ساعت وقت گذاشتم روش واقعا عالی بود هیچوقت یادم نمیره از نظر منم بهترین نسخه اش همین بود

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اپدیت رسمی:

در تازه ترین گزارش مالی EA (امروز) معرفی نسخه جدید NFS در هفته های آتی در حول و حوش گیمزکام تایید شد.

“We’ll take the wraps off our new Need for Speed Game heading into Gamescom in the next few weeks.”

تاریخ عرضه هم برای سه ماهه سوم سال مالی (بازه زمانی بین اکتبر تا دسامبر) بر روی کنسولها و پی سی برنامه ریزی شده است.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من خودم از فنای بزرگ سریم و اکثرن از سری راضی بودم. حتی نسخه 2015 رو خیلی دوست داشتم (هرچند نمیگم بینظیر بود.) Payback رو هم بدم نیومد واقعا. نکات جالبی داشت و در کل دوسش داشتم تا حدی.
راجب گوست گیمز هم بنظرم اینا تا حدی تلاششون قابل تحسینه ولی خب هنوز خیلی کار دارن تا برسن به اوج بلک باکس و یا حتی critrion . بیشتر از اینا بنظرم این EA عه که گند زده به سری. با تصمیمات الکیش مثل همیشه انلاین بودن. یا لوت باکس ها و سیستم پیشرفت کارتی و ... (خدا میدونه چقدر اعصابم خورد میشد که تو پی بک یسری ریس هارو ده بار میرفتم تا کارت های جدید بگیرم :| )

امیدوارم این دفعه هم گوست گیمز خیلی بهتر کار کنه (که میکنه بنظرم. اینا با ساپورت پی بک و مخصوصا نسخه 2015 نشون دادن نظر طرفداران و انتقاداشون براشون خیلی مهمه) . هم EA گند کاری جدید قاطی نکنه...

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
آخرین شماره خوب این سری HP بود که توسط کریتریون ساخته شد بعد از اون خود استدیو هم نابود شد burnout هم نابود شد :))
خاک بر سر این EA کنن
3 شماره برتر هم واسه من high stakes underground و MOST WANTED بود
بعید می دونم این بازی هم خوب در بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر