gamescom 2019

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
Untitled-3.png

شروع august 20
پایان august 25

در این تاپیک تمامی اخبار و شایعات نمایشگاه امسال پوشش داده خواهد شد
بخش اول متن درباره ناشرین و سازندگان تایید شده
و بخش دوم درباره شایعه ها خواهد بود

بخش اول

Opening Night with Geoff Keighley

Capture1.PNG

همانند سال های گذشته سازنده ها و ناشرین بزرگ و کوچک زیادی در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد با این تفاوت که امسال Geoff Keighley جورنالیست معروف صنعت گیم و بنیان گزار مراسم the game awards در تاریخ 19 august برنامه ای ویژه به اسم Opening Night Live خواهد داشت در این برنامه همانند TGA شاهد معرفی ها و نمایش های جدید از ناشرین بزرگ و سازنده های مستقل و همچنین مهمانان ویژه صنعت گیم از جمله hideo kojima خواهیم بود

breathtaking

3107281-2024241664-Keanu.png

cd project حضور خود را در gamescom امسال با هدف نمایش دموی خصوصی و cosplsy اعلام کرد

For the player's

1564414469753.png

حقیقتا E3 2019 بدون سونی بخشی از لذت خود را برای گیمرها از دست داد اما جای نگرانی نیست چرا که کمپانی سونی اعلام کرده که امسال در نمایشگاه Gamescom با کنفرانسی حضور دارد
متاسفانه جزئیات این کنفرانس هنوز مشخص نشده اما انتظار میرود که شاهد تریلرهای جدید از عناوین انحصاری نظیر the last of us part 2 , ghost of tsushima
معرفی یا تریلر عناوین ناشران دیگر یا عناوین مستقل و کوچک تر
احتمال معرفی عنوان جدید استودیو san diego عنوان بعدی insomniac و شاید اعلام خرید استودیو جدید از طرف سونی باشیم
و......با توجه به اخبار امروز شاید...............the order 2

THQ IS BACK

thq-nordics-apology-over-8chan-incident-isnt-worthy-of-forgiveness.png

در بین ناشرین بزرگ Thq nordic نیز حضور خود را با حرکت جالبی در نمایشگاه امسال تایید کرد
این ناشر AA ساز با انتشار تریلری از لاین آپ خود نمایش DARKSIDERS GENESIS . desperado's 3 . biomutant . destroy all humans سه عنوان ایندی و دو ؟ و از همه مهم تر بازسازی عنوان کلاسیک spongebob یعنی spongebob battle for bikini bottom rehydrated را تایید کرد جالب است که تمامی این عناوین بجز یکی از ؟ در نمایشگاه قابل تجربه هستند

دو معرفی ویژه thq یا ؟ می تواند بسیار هیجان انگیز باشد چرا که thq در سال گذشته ip های قدیمی و محبوب زیادی را خریداری کرده و باید انتظار معرفی شوتر اول شخص معروف timesplitters پدر سبک وحشت alone in the dark یا open world قدیمی Saints Row یا gothic را داشت

دوشنبه 28 مرداد
اینساید ایکس باکس ساعت 7:30 عصر
کنفرانس گوگل ساعت 9:30 شب
onening nifgt live ساعت 10:30 شب

opening night live

وبسایت رسمی
gamescom 2019 | The Heart of Gaming

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
لعنت بهشون! :| هی هایپ میشیم هی میخوره تو برجک! :|
کاش اصلا بخش بازی های WB رو گل بگیدن حداقل الکی منتظر چیزی نباشیم:D
همینمون مونده بود توسط خودیا ترول بشیم :D >:) :|
اقا جاتون خالی :)) امروز یه تایم ازاد پیدا کردم بالاخره بلکه یه لیک فیک بسازم و روونه ردیت کنم .
اومدم placeholder امازون مربوط به پروژه چند ماه پیش یه ناشری رو ادیت کردم و با لوگوی WB Montreal و کمی تغییر گذاشتم ردیت .
حالا منتظرم ببینم سر از ign و ... هم درمیاره یا نه =)) هر چند بعید میدونم ، ولی مثل بمب صدا کرد ساعات اول :D

--------------------
پ.ن : شت =)) gamerant هم الان خبرشو زد :

gamerant.com/wb-montreal-gamescom-batman

فکر کنم دور از ذهن نباشه ign و gamespot هم سر دربیاره ! :D

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
همینمون مونده بود توسط خودیا ترول بشیم :D>:):|
اقاااا :))=))
اصلا همون شب داشتم ری اکشنا رو تو توییتر میدیدم عذاب وجدان گرفتم :D خیلی هم لقب دادن نامردا به من :D فیک لیکر ، ترول لیکر ، ... :|
اصلا تو تصورم نمیگنجید یه تصویری که کلهم با paint درست شده این طور صدا کنه ! :D کار اون جایی گرفت که برگشتم با اکانت دومم گفتم placeholder ها از امازون پاک شدن همین الان و احتمال واقعی بودنش رو بالا میبره :)) بعدش دیگه ملت مطمئن شدن لیک واقعیه :D که متاسفانه یادم رفته بود پست های زمان E3 رو پاک کنم و خیلی ها رفتن دیدن و لو رفت به کل ماجرا :|

حالا جدای از این بحث ، WBM واقعا چند وقتیه ساکت نشسته یه گوشه اصلا هم خبری نمیشه از پروژشون ! از 2014 تا الان فقط 3 تا پروژه کنسل شده داشتن !!! Suicide Squad ، Superman و گیم با محوریت پسر بتمن (دیمین) !
حالا دو سال پیش معلوم شد که دارن روی دو تا پروژه به طور همزمان کار میکنن !!!نکته جالب ماجرا اینه که درست یک سال پیش یکی از کارمندای مهمشون برگشت گفت که کارش تو پروژه اول تموم شده و رفته داره روی پروژه دوم کار میکنه ! و این یعنی عملا گیم الان باید تو فاز پولیش باشه !! ولی همچنان هیچ خبری نیست .
البته با در نظر گرفتن این که حدودا انتهای سال اینده (2020) کنسول های نسل 9 قراره عرضه شن ، پروژه اول WBM که مربوط میشه به کنسول های نسل 8 ، تا اون موقع قطعا میاد ! درست مثل ارکهام اوریجینز که انتهای نسل هفت اومد ...
ولی همش بحث سر زمان معرفی گیم ه ! کلا انگار WB خوابش برده :| الان مارول اسپایدرمن و اونجرز رو داره به طور همزمان ! اون وقت این عزیزان هنوز تکلیفشون با خودشون معلوم نیست .

لعنت بهشون! :| هی هایپ میشیم هی میخوره تو برجک! :|
کاش اصلا بخش بازی های WB رو گل بگیدن حداقل الکی منتظر چیزی نباشیم:D
اگه اشتباه نکنم مشخص شده که این احتمالا فیک بوده و یکی واسه ترول ساختتش...
امیدوارم حداقل اون بازی هری پاتر لعنتی که پارسال لیک شد رو معرفی کنه WB

رفقا من از همه معذرت میخوام :D
ان شاء الله دفعه بعد یه لیکی میزنم که خود سازنده بیاد تکذیب کنه :D :D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
سونی اگه دلست رو با خودش آورده باشه که بعیده (می‌ره برا همون کنفرانس معرفی ps5)
دوست دارم به جای کنفرانس خودش بیاره آخرین نمایش همین کنفرانس نشونش بده قشنگ پشما همه بریزه

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
=P~=P~=P~=P~=P~=P~:x:x:x

یعنی چی میخوان به این سرعت نشون بدن ! امیدوارم مثل سری قبلی سرکاری نباشه که با یه دمو فقط راجع به موتورشون حرف زدن!
بنظرم اگه معرفی جدید و بزرگی تو راه بود جف کیلی تا الان هم خودش و هم مارو خفه میکرد با هایپ راه انداختنش. :)) تاریخی که دادن هم برای 19 تا 23 آگوست هست برای همین یکم قضیه مشکوکه، حالا باید ببینیم چی میشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین

یعنی چی میخوان به این سرعت نشون بدن ! امیدوارم مثل سری قبلی سرکاری نباشه که با یه دمو فقط راجع به موتورشون حرف زدن!
هر دو دفعه ی قبل، اول یه دمو گرافیکی راجع به موتورشون دادن، بعد بازی جدیدی معرفی کردن!
بعید نیست بازم این اتفاق بیفته:D

من هنوز اون بازی فانتزی+طنز رو میخوام:( خیلی باحال بود:D تو این سبک تنها کتر طنز مرحوم the tales from borderlands بود و عجیبم چسبید:D
بازی فانتزی تو اون حال و هوای دمو و طنز(و خفن) هم که تقریبا میشه گفت نداریم، تجربه جدیدی میشه:p

• Like
Reactions: vaan 2

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من هنوز اون بازی فانتزی+طنز رو میخوام:( خیلی باحال بود:D تو این سبک تنها کتر طنز مرحوم the tales from borderlands بود و عجیبم چسبید:D
بازی فانتزی تو اون حال و هوای دمو و طنز(و خفن) هم که تقریبا میشه گفت نداریم، تجربه جدیدی میشه:p
برو خود borderlands بازی کن:D سینماتیک نیست ولی هم طنز و هم فانتزی و هم خفن یعنی منی که فکر میکردم اشغاله به لطف پلاس borderlands2 گرفتم و...........بقیشم که خودت میدونی الان چسبیدم بهش:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
برو خود borderlands بازی کن:D سینماتیک نیست ولی هم طنز و هم فانتزی و هم خفن یعنی منی که فکر میکردم اشغاله به لطف پلاس borderlands2 گرفتم و...........بقیشم که خودت میدونی الان چسبیدم بهش:D
بازی کردم:|
توی اون سبک میگم بازی طنز نداریم:(

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα

بنظرم اگه معرفی جدید و بزرگی تو راه بود جف کیلی تا الان هم خودش و هم مارو خفه میکرد با هایپ راه انداختنش. :)) تاریخی که دادن هم برای 19 تا 23 آگوست هست برای همین یکم قضیه مشکوکه، حالا باید ببینیم چی میشه.
هر دو دفعه ی قبل، اول یه دمو گرافیکی راجع به موتورشون دادن، بعد بازی جدیدی معرفی کردن!
بعید نیست بازم این اتفاق بیفته:D

screenshot-twitter.com-2019.08.14-00_00_01.png

:D 8-|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
آقاااااا! کلا جمعش کنید بریم:|
هی میایم یکم هایپ بشیم، هی اینجوری اذیتمون میکنند:D

اصلا یوبی هست؟ نمایش جدید از Gods & Monsters نمیخواد داشته باشه؟ :| حداقل برا دیدن این یکم خودمو هایپ کنم:|

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
سونی واجبه اول از این Ghost یک چیزی نمایش بده واقعا ساکر پانچ چیکار داره میکنه معلوم نیست بازی چی از اب دربیاد واقعا OW ساختن برای این استودیو ها سخته

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
بازی بعدی که همراه نمایش گیمپلی تایید شد Predator: Hunting Grounds هست! اگه اشتباه نکنم بعد از State of Play آخری کلا خبری ازش نبوده تا الان.

Capture+_2019-08-14-00-59-06-1.png

• Like
Reactions: s.snake2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر