gamescom 2019

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
Untitled-3.png

شروع august 20
پایان august 25

در این تاپیک تمامی اخبار و شایعات نمایشگاه امسال پوشش داده خواهد شد
بخش اول متن درباره ناشرین و سازندگان تایید شده
و بخش دوم درباره شایعه ها خواهد بود

بخش اول

Opening Night with Geoff Keighley

Capture1.PNG

همانند سال های گذشته سازنده ها و ناشرین بزرگ و کوچک زیادی در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد با این تفاوت که امسال Geoff Keighley جورنالیست معروف صنعت گیم و بنیان گزار مراسم the game awards در تاریخ 19 august برنامه ای ویژه به اسم Opening Night Live خواهد داشت در این برنامه همانند TGA شاهد معرفی ها و نمایش های جدید از ناشرین بزرگ و سازنده های مستقل و همچنین مهمانان ویژه صنعت گیم از جمله hideo kojima خواهیم بود

breathtaking

3107281-2024241664-Keanu.png

cd project حضور خود را در gamescom امسال با هدف نمایش دموی خصوصی و cosplsy اعلام کرد

For the player's

1564414469753.png

حقیقتا E3 2019 بدون سونی بخشی از لذت خود را برای گیمرها از دست داد اما جای نگرانی نیست چرا که کمپانی سونی اعلام کرده که امسال در نمایشگاه Gamescom با کنفرانسی حضور دارد
متاسفانه جزئیات این کنفرانس هنوز مشخص نشده اما انتظار میرود که شاهد تریلرهای جدید از عناوین انحصاری نظیر the last of us part 2 , ghost of tsushima
معرفی یا تریلر عناوین ناشران دیگر یا عناوین مستقل و کوچک تر
احتمال معرفی عنوان جدید استودیو san diego عنوان بعدی insomniac و شاید اعلام خرید استودیو جدید از طرف سونی باشیم
و......با توجه به اخبار امروز شاید...............the order 2

THQ IS BACK

thq-nordics-apology-over-8chan-incident-isnt-worthy-of-forgiveness.png

در بین ناشرین بزرگ Thq nordic نیز حضور خود را با حرکت جالبی در نمایشگاه امسال تایید کرد
این ناشر AA ساز با انتشار تریلری از لاین آپ خود نمایش DARKSIDERS GENESIS . desperado's 3 . biomutant . destroy all humans سه عنوان ایندی و دو ؟ و از همه مهم تر بازسازی عنوان کلاسیک spongebob یعنی spongebob battle for bikini bottom rehydrated را تایید کرد جالب است که تمامی این عناوین بجز یکی از ؟ در نمایشگاه قابل تجربه هستند

دو معرفی ویژه thq یا ؟ می تواند بسیار هیجان انگیز باشد چرا که thq در سال گذشته ip های قدیمی و محبوب زیادی را خریداری کرده و باید انتظار معرفی شوتر اول شخص معروف timesplitters پدر سبک وحشت alone in the dark یا open world قدیمی Saints Row یا gothic را داشت

دوشنبه 28 مرداد
اینساید ایکس باکس ساعت 7:30 عصر
کنفرانس گوگل ساعت 9:30 شب
onening nifgt live ساعت 10:30 شب

opening night live

وبسایت رسمی
gamescom 2019 | The Heart of Gaming

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
البته در اینجا عرضه سینگلها رو هم تکذیب نکرده.بیشتر گفته بخصوص مولتی پلیرها ،ممکنه برن رو pc .
قبلا هم ،همونطور داوود قفس گفته بود ،با اجازه سونی تونست اون بازیها رو عرضه کنه.
در آینده بخاطر هزینه های سرسام آور ساخت بازی ،این امر اجتناب ناپذیره.
قیمت بازی ثابته ،هزینه کرد رفته بالا.
میخواستن با پرداخت درون برنامه ای این مشکلو حل کن که جلوشونو تقریبا گرفتن.الان مجبور شدن کم کم رو بیارن به عرضه چند پلتفرمی.
و گر نه همون مایکرو هم فقط به همین خاطر برگشت سمت pc
شد همون جریانی که یه عده منتظرن گیرز و هیلو روی ps4 بازی کنن :-j

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
البته در اینجا عرضه سینگلها رو هم تکذیب نکرده.بیشتر گفته بخصوص مولتی پلیرها ،ممکنه برن رو pc .
قبلا هم ،همونطور داوود قفس گفته بود ،با اجازه سونی تونست اون بازیها رو عرضه کنه.
در آینده بخاطر هزینه های سرسام آور ساخت بازی ،این امر اجتناب ناپذیره.
قیمت بازی ثابته ،هزینه کرد رفته بالا.
میخواستن با پرداخت درون برنامه ای این مشکلو حل کن که جلوشونو تقریبا گرفتن.الان مجبور شدن کم کم رو بیارن به عرضه چند پلتفرمی.
و گر نه همون مایکرو هم فقط به همین خاطر برگشت سمت pc
نه رفیق زیاد دلت صابون نزن خبری از انحصاری های AAA رو pc نیست از جانب سونی فعلا بزار حالا راکستار Rdr2 بزنه تا بعد انقدر فروش کنسول ps4 واسه سونی عالی بود و غیر قابل انتظار که نسل بعد با قدرت بیشتری انحصاری های بهتری میده

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نه رفیق زیاد دلت صابون نزن خبری از انحصاری های AAA رو pc نیست از جانب سونی فعلا بزار حالا راکستار Rdr2 بزنه تا بعد انقدر فروش کنسول ps4 واسه سونی عالی بود و غیر قابل انتظار که نسل بعد با قدرت بیشتری انحصاری های بهتری میده
دیترویت رو AAA حساب نمیکنید؟

• Like
Reactions: rahyarpaul

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
دیترویت رو AAA حساب نمیکنید؟
نه اون زیاد مالی نیست بود و نبودش برای pc دارها هم فکر نکنم فرقی بکنه D این AAA هایی که این رفیقمون مدنظرش هست از استودیوهای داخلی سونی مثل god of war هست..
ولی میتونیم امیدوار باشیم که گرز و هیلو احتمالا یکروز رو ps ببینیم:D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
نمیدونم چیزی که من گفتم رو چجوری اینجوری تفسیر میکنن
من اسمی از بازی ای آوردم ،گفتم طبق این گفته احتمال عرضه فقط مولتی نیست ممکنه سینگل هم عرضه بشه.
___
انحصاری سونی به گاد و آنچارتد که خلاصه نمیشه ،عناوین زیادی هستند.
بعد همونطور که قبلا گفتم ،مگه همین الان رو PS NOW اینا نیستن .
چرا خودتونو میزنین به خواب خرگوشی.قبلا هم میگفتین دث استرینگ انجین مال سونی ،هزینه کرد مال سونی ،عمرا بیاد رو PC ، کوجیما قرارداد داره با سونی
انحصار طلبی مثل گذشته ،مدتهاست تموم شده و همه بجز چند عنوان بقیه رو چند پلتفرمه کردند.
الانم که ورود گوگل قشنگ مایکرو و سونی رو ترسونده.و سریع افتادند دنبال فضای ابری ،چون میدونن گوگل بگیرش ،اوضاع قاراش میش میشه.
اصلا نیاد ،چه اهمیتی برای من داره ،من نرسیدم ریج رو هنوز ران کنم ،کلی بازی از 2018 دارم که هنوز ران نکردم ،حالا اومدن یا نیومدنش برام فرقی نداره
فقط من یه خبری رو بازتر کردم.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
نمیدونم چیزی که من گفتم رو چجوری اینجوری تفسیر میکنن
من اسمی از بازی ای آوردم ،گفتم طبق این گفته احتمال عرضه فقط مولتی نیست ممکنه سینگل هم عرضه بشه.
___
انحصاری سونی به گاد و آنچارتد که خلاصه نمیشه ،عناوین زیادی هستند.
بعد همونطور که قبلا گفتم ،مگه همین الان رو PS NOW اینا نیستن .
چرا خودتونو میزنین به خواب خرگوشی.قبلا هم میگفتین دث استرینگ انجین مال سونی ،هزینه کرد مال سونی ،عمرا بیاد رو PC ، کوجیما قرارداد داره با سونی
انحصار طلبی مثل گذشته ،مدتهاست تموم شده و همه بجز چند عنوان بقیه رو چند پلتفرمه کردند.
الانم که ورود گوگل قشنگ مایکرو و سونی رو ترسونده.و سریع افتادند دنبال فضای ابری ،چون میدونن گوگل بگیرش ،اوضاع قاراش میش میشه.
اصلا نیاد ،چه اهمیتی برای من داره ،من نرسیدم ریج رو هنوز ران کنم ،کلی بازی از 2018 دارم که هنوز ران نکردم ،حالا اومدن یا نیومدنش برام فرقی نداره
فقط من یه خبری رو بازتر کردم.
چرا داری آسمون رو با ریسمون میدوزی تا به نتیجه مطلوب برسی؟

Shawn Layden - exclusive games are Sony's strategy, but some games in the future, particularly MP
games

من نمی‌دونم این رو کسی چی معنی میکنه ، ولی اگه فکر می‌کنه قراره فرست پارتی های سیستم سلر سونی تا زمانی که سونی کنسول میسازه مولتی پلتفرم شن ، یا زبانش خوب نیست یا دچار خوشبینی شدید شده!

اتفاقا این مصاحبه بیشتر اطمینان داد که بازی های اصلی سونی فعلا قرار نیست جای دیگه ای منتشر بشن!

مگه بازیای کوچکتری که روی ps فروش خوبی نداشتن مثل لاست گاردین یا گراویتی راش و این جور بازیا!
البته ممکنه سر انتشار بازیای Vrروی اکولوس ریفت هم به نتیجه ای رسیده باشن

Jason Rubin: Oculus 'Would Love' To Trade VR Games With PSVR

Oculus Wants to Trade with Sony for PSVR Exclusives

که دقیقا هم بازی های vrبا مشکل اینستال بیس مواجه هستن!

من نمیگم بازی های سونی تا ابد انحصاری میمونن ، ولی تا زمانی که سونی کنسول میسازه این وضعیت پایداره، مگه اینکه سونی هم مثل مایکرو کنسول بعدیش failشه ، و دنبال راه های دیگه ای برای حیات و سود آوری سیستمش باشه!

ضمنا بازی انحصاری هم هیچوقت از بین نمیره ! پلتفرم ها هم از بین برن ! سرویس ها شروع به ارائه بازی های انحصاری میکنن و سرویس وارز شروع میشه!

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
خیلی خوبه که میبینم یه عده کل دغدغه زندگیشون اینه که بازی انحصاری کنسولشون رو دوستشون با پلتفرم یا کنسول رقیب نتونه بازی کنه، امیدوارم همیشه همینطور باشید :))
مثل اینکه بعضیا یادشون رفته گیم نه یه سرگرمی، بلکه یه هنره. پس سعی کنین از این هنر لذت ببرید جا اینکه کام خودتونو تلخ کنین که فلان بازی رو دوست من میتونه رو پلتفرمش بازی کنه.
خلاصه که اگر شرایطشو دارین سعی کنین همه گیم ها رو بازی کنین و خودتونو محدود به یه چیز خاص نکنین بخاطر تعصب پوچ.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
چرا داری آسمون رو با ریسمون میدوزی تا به نتیجه مطلوب برسی؟

Shawn Layden - exclusive games are Sony's strategy, but some games in the future, particularly MP
games

من نمی‌دونم این رو کسی چی معنی میکنه ، ولی اگه فکر می‌کنه قراره فرست پارتی های سیستم سلر سونی تا زمانی که سونی کنسول میسازه مولتی پلتفرم شن ، یا زبانش خوب نیست یا دچار خوشبینی شدید شده!

اتفاقا این مصاحبه بیشتر اطمینان داد که بازی های اصلی سونی فعلا قرار نیست جای دیگه ای منتشر بشن!

مگه بازیای کوچکتری که روی ps فروش خوبی نداشتن مثل لاست گاردین یا گراویتی راش و این جور بازیا!
البته ممکنه سر انتشار بازیای Vrروی اکولوس ریفت هم به نتیجه ای رسیده باشن

Jason Rubin: Oculus 'Would Love' To Trade VR Games With PSVR

Oculus Wants to Trade with Sony for PSVR Exclusives

که دقیقا هم بازی های vrبا مشکل اینستال بیس مواجه هستن!

من نمیگم بازی های سونی تا ابد انحصاری میمونن ، ولی تا زمانی که سونی کنسول میسازه این وضعیت پایداره، مگه اینکه سونی هم مثل مایکرو کنسول بعدیش failشه ، و دنبال راه های دیگه ای برای حیات و سود آوری سیستمش باشه!

ضمنا بازی انحصاری هم هیچوقت از بین نمیره ! پلتفرم ها هم از بین برن ! سرویس ها شروع به ارائه بازی های انحصاری میکنن و سرویس وارز شروع میشه!
حال و حوصله بحث ندارم
اگه اینو اینجوری معنی کردی و براش اینقدر تفسیر میکنید . بکنید

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
خیلی خوبه که میبینم یه عده کل دغدغه زندگیشون اینه که بازی انحصاری کنسولشون رو دوستشون با پلتفرم یا کنسول رقیب نتونه بازی کنه، امیدوارم همیشه همینطور باشید :))
مثل اینکه بعضیا یادشون رفته گیم نه یه سرگرمی، بلکه یه هنره. پس سعی کنین از این هنر لذت ببرید جا اینکه کام خودتونو تلخ کنین که فلان بازی رو دوست من میتونه رو پلتفرمش بازی کنه.
خلاصه که اگر شرایطشو دارین سعی کنین همه گیم ها رو بازی کنین و خودتونو محدود به یه چیز خاص نکنین بخاطر تعصب پوچ.
یه بنده خدایی که رفته بود دوباره Spiderman رو ران کرده بود که از لوگوی سازندش عشق دو چندان ببره :D

• Smile
Reactions: TeTration

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر