gamescom 2019

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
Untitled-3.png

شروع august 20
پایان august 25

در این تاپیک تمامی اخبار و شایعات نمایشگاه امسال پوشش داده خواهد شد
بخش اول متن درباره ناشرین و سازندگان تایید شده
و بخش دوم درباره شایعه ها خواهد بود

بخش اول

Opening Night with Geoff Keighley

Capture1.PNG

همانند سال های گذشته سازنده ها و ناشرین بزرگ و کوچک زیادی در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد با این تفاوت که امسال Geoff Keighley جورنالیست معروف صنعت گیم و بنیان گزار مراسم the game awards در تاریخ 19 august برنامه ای ویژه به اسم Opening Night Live خواهد داشت در این برنامه همانند TGA شاهد معرفی ها و نمایش های جدید از ناشرین بزرگ و سازنده های مستقل و همچنین مهمانان ویژه صنعت گیم از جمله hideo kojima خواهیم بود

breathtaking

3107281-2024241664-Keanu.png

cd project حضور خود را در gamescom امسال با هدف نمایش دموی خصوصی و cosplsy اعلام کرد

For the player's

1564414469753.png

حقیقتا E3 2019 بدون سونی بخشی از لذت خود را برای گیمرها از دست داد اما جای نگرانی نیست چرا که کمپانی سونی اعلام کرده که امسال در نمایشگاه Gamescom با کنفرانسی حضور دارد
متاسفانه جزئیات این کنفرانس هنوز مشخص نشده اما انتظار میرود که شاهد تریلرهای جدید از عناوین انحصاری نظیر the last of us part 2 , ghost of tsushima
معرفی یا تریلر عناوین ناشران دیگر یا عناوین مستقل و کوچک تر
احتمال معرفی عنوان جدید استودیو san diego عنوان بعدی insomniac و شاید اعلام خرید استودیو جدید از طرف سونی باشیم
و......با توجه به اخبار امروز شاید...............the order 2

THQ IS BACK

thq-nordics-apology-over-8chan-incident-isnt-worthy-of-forgiveness.png

در بین ناشرین بزرگ Thq nordic نیز حضور خود را با حرکت جالبی در نمایشگاه امسال تایید کرد
این ناشر AA ساز با انتشار تریلری از لاین آپ خود نمایش DARKSIDERS GENESIS . desperado's 3 . biomutant . destroy all humans سه عنوان ایندی و دو ؟ و از همه مهم تر بازسازی عنوان کلاسیک spongebob یعنی spongebob battle for bikini bottom rehydrated را تایید کرد جالب است که تمامی این عناوین بجز یکی از ؟ در نمایشگاه قابل تجربه هستند

دو معرفی ویژه thq یا ؟ می تواند بسیار هیجان انگیز باشد چرا که thq در سال گذشته ip های قدیمی و محبوب زیادی را خریداری کرده و باید انتظار معرفی شوتر اول شخص معروف timesplitters پدر سبک وحشت alone in the dark یا open world قدیمی Saints Row یا gothic را داشت

دوشنبه 28 مرداد
اینساید ایکس باکس ساعت 7:30 عصر
کنفرانس گوگل ساعت 9:30 شب
onening nifgt live ساعت 10:30 شب

opening night live

وبسایت رسمی
gamescom 2019 | The Heart of Gaming

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سر تریلر گیم پلی ds فقط من غش میرفتم از خنده :D ، نمیدونم دست مون انداخته بود اینو نشون دادن بعنوان "گیم پلی" یا کلا همینه! البته گفت که هسته اصلی گیم پلی این نیست و اون بخش کانکتی که بازی روش تمرکز داره اصل کاریه و این یک قسمتیش هست که بعدا هم دلیلش متوجه میشین که چرا باید این کارها رو انجام بدین. ولی خب بعنوان نشون دادن قسمتی از گیم پلی بازی اونم برای اولین بار خیلی مضحک و خنده دار بود :D
دوم گیم پلی گرز بود که البته چیزی نشون ندادن! اما بخشی که از کمپین نشون دادن خیلی خفن میزد و گرافیک بازی واقعا عالی بود. بنظر بازی خیلی خونین تر و خشن تر شده و المان جنون هم به داستان بازی اضافه شده که بنظر قراره روی طراحی مراحل بازی تاثیر بذاره و امیدوارم مراحل جنون امیز و خشنی تو بازی ببینیم.
سوم انتظار بخش کمپین از مدرن وارفیر هم داشتم ولی خب نشون ندادن و حیف شد.
پ.ن: یه نکته درمورد جف اینکه بنظرم راجع به کوجیما یکم زیاده روی میکنه. وقتی یه برنامه جهانی در دست داری که قراره از تمام دولوپرها صنعت دعوت بشه بیان روی صحنه و نمایش داشته باشند چه دلیلی داره یکی مثل کوجیما رو اینقدر بزرگ کنی که براش کلیپ جداگونه بسازی و اینهمه تقدس گرایی کنی؟! مگه onl برای تنها کوجیما ست که اینطور فرق باید داشته باشه نسبت به بقیه ی مهمون های برنامه؟ من با اینکه خیلی با کوجیما حال میکنم ولی اصلا نمیپسندم این سبک اجرا رو! کلا توی هر نمایشی که جف داره یه قسمت جدا برای کوجیما در نظر میگیره و تمجید جداگونه و مخصوص ازش میشه درصورتی که در همون برنامه چندین دولوپر دیگه هم مهمون هستن. بنظرم این اصلا جالب نیست.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
سر تریلر گیم پلی ds فقط من غش میرفتم از خنده :D ، نمیدونم دست مون انداخته بود اینو نشون دادن بعنوان "گیم پلی" یا کلا همینه! البته گفت که هسته اصلی گیم پلی این نیست و اون بخش کانکتی که بازی روش تمرکز داره اصل کاریه و این یک قسمتیش هست که بعدا هم دلیلش متوجه میشین که چرا باید این کارها رو انجام بدین. ولی خب بعنوان نشون دادن قسمتی از گیم پلی بازی اونم برای اولین بار خیلی مضحک و خنده دار بود :D
دوم گیم پلی گرز بود که البته چیزی نشون ندادن! اما بخشی که از کمپین نشون دادن خیلی خفن میزد و گرافیک بازی واقعا عالی بود. بنظر بازی خیلی خونین تر و خشن تر شده و المان جنون هم به داستان بازی اضافه شده که بنظر قراره روی طراحی مراحل بازی تاثیر بذاره و امیدوارم مراحل جنون امیز و خشنی تو بازی ببینیم.
سوم انتظار بخش کمپین از مدرن وارفیر هم داشتم ولی خب نشون ندادن و حیف شد.
پ.ن: یه نکته درمورد جف اینکه بنظرم راجع به کوجیما یکم زیاده روی میکنه. وقتی یه برنامه جهانی در دست داری که قراره از تمام دولوپرها صنعت دعوت بشه بیان روی صحنه و نمایش داشته باشند چه دلیلی داره یکی مثل کوجیما رو اینقدر بزرگ کنی که براش کلیپ جداگونه بسازی و اینهمه تقدس گرایی کنی؟! مگه onl برای تنها کوجیما ست که اینطور فرق باید داشته باشه نسبت به بقیه ی مهمون های برنامه؟ من با اینکه خیلی با کوجیما حال میکنم ولی اصلا نمیپسندم این سبک اجرا رو! کلا توی هر نمایشی که جف داره یه قسمت جدا برای کوجیما در نظر میگیره و تمجید جداگونه و مخصوص ازش میشه درصورتی که در همون برنامه چندین دولوپر دیگه هم مهمون هستن. بنظرم این اصلا جالب نیست.
دقیقا ،چرا فقط برای کوجیما از mr استفاده میکرد.این توهینه به بقیه دولوپرها.
خیلیا رو با اسم کوچیک صدا میکرد ولی کوجیما رو با اسم بزرگ.
قشنگ به درد ایران خودمون میخوره ،چون تو بازیش بودی نباید پاچه خواری کنی.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
حالا باز کپ میکنین سرم ،ولی بازم بازی چیز بیشتری تو گیم پلی ارائه نداد و جدا انگار بازی همون شبیه ساز کولبریه! یا این شرط که باید از اجنه هم فرار کنی! اون تیکه های اول آخر تریلر هم اصل ترول بود! مردم از خنده!

آدم یکم هیجان تو این گیم پلی هم میخواد ! جدا از اینکه محیط خیلی خالیه چیزایی که نشون دادن تنوعش هم خیلی کمه!
دقیقا... :|
من همچنان DS و نمایش هاش رو اعصابمه:D
محیط رسما خالی ترین چیزیه که تو عمرم دیدم...یعنی واقعا اگر این محیط همین وضعیت خالی باشه...نمیدونم به نظرم DS یکی از خسته کننده ترین بازی هایی میشه که دیدم:|

---

خرید اینسامنیاک...چه بی سر و صدا...یکم هایپ...یکم چه میدونم یه حرکت خفن:|
ولی لعنت بهشون گفتن اینسامنیاک ... منتطر شایعه رچت بودم و خر هایپ شدم!
بعد اومدن سریال تعاملی برام معرفی کردن:| همانا مرده شورشون رو ببرن با این حرکتشون:|
یعنی هم اریکا و هم Predator که تو SOP معرفی شد، هر دوتاش ضدحال ترین معرفی های امسال بودن... شایعه از رچت میاد،از بلو پوینت میاد و ... تهش اینا رو میبینیم:| (سریال تعاملی=/=بازی تعاملی :| )

---
خلاصه اینکه بهترین نمایش ها به نظرم :

بازی ترسناک گوگولیه استادیا (از سازنده های Rime ) به نظرم جذاب ترین نمایش بود(برای من که بازی ترسناک دوست ندارم و نمیزنم اصلا:| البته این گوگولیه:-" )

NFS Heat ... البته من همیشه با نمایش های NFS حال میکنم ولی نمیخرم بازی رو:))

بخش ولتا فیفا :| فیفا باز نیستم، ورزشی نیستم اصلا ، ولی فیفا استریت دوست داشتم... البته اینم نمیگیرم ولی خوب...کلا هرچی ما تو این کنفرانس خوشموم اومد، نمیزنیم...چه وضعشه خو! 4تا بازی خوب نشون میدادن:|

دارکسایدرزم که کلا تمرکز رو War بود این نمایش! حال داد... ولی من Strife بیشتری میخوام...امیدوارم تو داستان نبرنش تو حاشیه بنده خدا رو! چون واقعا بعید میدونم شماره اصلیی ازش بسازن دیگه!

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
دقیقا ،چرا فقط برای کوجیما از mr استفاده میکرد.این توهینه به بقیه دولوپرها.
خیلیا رو با اسم کوچیک صدا میکرد ولی کوجیما رو با اسم بزرگ.
قشنگ به درد ایران خودمون میخوره ،چون تو بازیش بودی نباید پاچه خواری کنی.
ربطی به مشارکت تو بازیش نداره. یه علاقه خاصی داره به کوجیما که خب میتونه منطقی باشه ولی اصلا رفتار حرفه ای نیست که بیای این علاقه رو توی یه برنامه رسمی به این شکل نشون بدی

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
استادیا کی میخواد ۴ تا استودیو فرست پارتی معرفی کنه؟؟؟ البته فکر کنم سونی هم از ترس اینا پرید اینسومنیاک رو خرید

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
شاون لیدن گفته انحصاری های پلی استیشن که تمرکزشون بر روی مولتی پلیره شاید برای پیسی عرضه بشن:
Shawn Layden - exclusive games are Sony's strategy, but some games in the future, particularly MP games, might see 'broader distribution' e.g. on PC

In an interview, Shawn Layden, chairman of Sony’s game studios worldwide, said exclusive titles will still be a part of the company’s strategy, but that some games -- particularly multiplayer titles designed to be played on personal computers -- may see broader distribution.

“We must support the PlayStation platform -- that is nonnegotiable,” Layden said. “That said, you will see in the future some titles coming out of my collection of studios which may need to lean into a wider installed base.”

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
ربطی به مشارکت تو بازیش نداره. یه علاقه خاصی داره به کوجیما که خب میتونه منطقی باشه ولی اصلا رفتار حرفه ای نیست که بیای این علاقه رو توی یه برنامه رسمی به این شکل نشون بدی
تو همین کلیپ هم میدی خیلی جاها نمیگفت mr kojima ،همین کلیپی که ساخته بود

• Like
Reactions: stanley

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
شاون لیدن گفته انحصاری های پلی استیشن که تمرکزشون بر روی مولتی پلیره شاید برای پیسی عرضه بشن:
Shawn Layden - exclusive games are Sony's strategy, but some games in the future, particularly MP games, might see 'broader distribution' e.g. on PC

In an interview, Shawn Layden, chairman of Sony’s game studios worldwide, said exclusive titles will still be a part of the company’s strategy, but that some games -- particularly multiplayer titles designed to be played on personal computers -- may see broader distribution.

“We must support the PlayStation platform -- that is nonnegotiable,” Layden said. “That said, you will see in the future some titles coming out of my collection of studios which may need to lean into a wider installed base.”
دوست نمیدارم این حرکت رو:-"

---

وسط این بحثا...تا نسل تموم نشده الان یه سانست فلان ادیشن برا PS4 بدن حداقل:-"
ولی در مورد رچت که گفتم...واقعا من به یه رچت 15دلاری هم راضیم! یه چی جمع و جور ولی تجربه جدید از رچت میدادن نامردا! نه از نسل قبل که هر سال یه رچت داشتیم نه از این نسل که... (البته باز وضعش از بقیه مرحومین پلتفرمر بهتر بوده! حداقل یه بازی داشته:| )

Dreams ... باز تاریخ عرضه نداشت... کاش حداقل یه تریلر...حتی شده یه کلیپ از ساخته های ملت پخش میکردن و تنوع رو نشون میدادن...هایپ راه بندازن:| خشک و خالی بگی بهترین فلان و فلان رو گرفته؟

برای Concrete Genie هم به نظرم سونی باید یه تریلر جا میداد اون وسطا! که جایزه رو جدا بدن بهش و بیشتر تو چشم بیاد و به نوعی تبلیغ بشه... اون وسطا در کنار Xتا بازیه دیگه و بدون هیچ تصویری و ... هیچ تبلیغ خاصی هم براش نمیشه...:( شده بود همون تریلر یکی دو هفته پیش رو دوباره پخش میکردن باز بهتر از هیچی بود:-" این بازی دیده نشه و گم و گور بشه فقط لعنتشون میکنم! :(

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
خوب به نظرت دلست بود اختلاف آنقدر فاحش بود!؟

اگه قرار بود کوجیما پروداکشن فرست پارتی بشه این هزینه ها توجیه پذیر یود

به این اختلاف که بعید میدونم ولی بازم امسال هیچی به اندازه Cd project و Cyberpunk هایپ و مارکتینگ پشتش نیست. خوب یا بد Cd Project الآن مثل Rockstar و Bethesda شده که هرچی بسازه یا معرفی کنه همچین چیزی پشتش در میاد. که البته نمیشه گفت حقشون نیست. حداقل از Witcher 2 به نسبت بازیایی که دادن بیرون، حقشون بوده این حجم از توجه و هایپ

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
دوست نمیدارم این حرکت رو:-"

---

وسط این بحثا...تا نسل تموم نشده الان یه سانست فلان ادیشن برا PS4 بدن حداقل:-"
ولی در مورد رچت که گفتم...واقعا من به یه رچت 15دلاری هم راضیم! یه چی جمع و جور ولی تجربه جدید از رچت میدادن نامردا! نه از نسل قبل که هر سال یه رچت داشتیم نه از این نسل که... (البته باز وضعش از بقیه مرحومین پلتفرمر بهتر بوده! حداقل یه بازی داشته:| )

Dreams ... باز تاریخ عرضه نداشت... کاش حداقل یه تریلر...حتی شده یه کلیپ از ساخته های ملت پخش میکردن و تنوع رو نشون میدادن...هایپ راه بندازن:| خشک و خالی بگی بهترین فلان و فلان رو گرفته؟

برای Concrete Genie هم به نظرم سونی باید یه تریلر جا میداد اون وسطا! که جایزه رو جدا بدن بهش و بیشتر تو چشم بیاد و به نوعی تبلیغ بشه... اون وسطا در کنار Xتا بازیه دیگه و بدون هیچ تصویری و ... هیچ تبلیغ خاصی هم براش نمیشه...:( شده بود همون تریلر یکی دو هفته پیش رو دوباره پخش میکردن باز بهتر از هیچی بود:-" این بازی دیده نشه و گم و گور بشه فقط لعنتشون میکنم! :(
فعلا رسیستنس بی صاحب مونده این وسط. رچت لازم نکرده8-|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
فعلا رسیستنس بی صاحب مونده این وسط. رچت لازم نکرده8-|
رچت>رسیستنس :p

رسیستنس رو که خود اینسامنیاک میگفت نمیخوایم دیگه بسازیم(البته خوب...یه زمانی این هم میگفتن که میخوایم مستقل بمونیم:D )
بی خیالش بشید:-"
رسیستنس هم شماره سومش هیچجوره جذابیت شماره دوم رو نداشت برام:-" کلا شماره 2 همه چیش خیلی خوف بود>:)

+رچت تو این سبک تکه و بسی هم بازی خفنیه! بزارید اینو بسازن:D
بازی FPS درسته انحصاری نداریم ولی بالاخره FPS زیاد تو بازار ریخته... اونم فضاییش:-"
هم شوتر-پلتفرمر نداریم ، هم FPS ... ولی شوتر-پلتفرمر کلا نداریم دیگه...پس رچت رو بزارن تو اولویت:D

• Like
Reactions: Destro

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
Call of Duty- Modern Warfare 2v2 Alpha Trailer

1080p.png

=============================================================

Death Stranding Gameplay Demo

1080p.png

Erica Official Launch Trailer

1080p.png

============================================================

Humankind Reveal Trailer

1080p.png

Need For Speed- Heat Official Gameplay Trailer

1080p.png

Predator- Hunting Grounds - Gameplay Reveal

1080p.png

============================================================

Streets of Rage 4 - Gamescom 2019 Cherry Hunter

1080p.png

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین

البته در اینجا عرضه سینگلها رو هم تکذیب نکرده.بیشتر گفته بخصوص مولتی پلیرها ،ممکنه برن رو pc .
قبلا هم ،همونطور داوود قفس گفته بود ،با اجازه سونی تونست اون بازیها رو عرضه کنه.
در آینده بخاطر هزینه های سرسام آور ساخت بازی ،این امر اجتناب ناپذیره.
قیمت بازی ثابته ،هزینه کرد رفته بالا.
میخواستن با پرداخت درون برنامه ای این مشکلو حل کن که جلوشونو تقریبا گرفتن.الان مجبور شدن کم کم رو بیارن به عرضه چند پلتفرمی.
و گر نه همون مایکرو هم فقط به همین خاطر برگشت سمت pc

• Like
Reactions: Ali Venom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر