امتیازات Fire Emblem: Three Houses

پیش بینی متای بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    29
  • نظرسنجی بسته شده است .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
GamesRadar+ 100 (اولین نمره کامل بازی :D)
IGN Italia 92
Gameblog.fr 90
Shacknews 90
The Games Machine 90
IGN Spain 85

دِ یه دو سه تا نمره خوب دیگه بگیره متای بازی میره رو رنجی که من پیش بینی کردم... دِ یالا :D

یکم هم نظر بدید نامردا...نشستید زودتر از من بازی می کنید... یه چی بگید لااقل :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اون daily star بیشعور اول اینو گفته:
"این بازی نتونسته از نقاط قوت سری fire emblem که این فرانچایز رو محبوب کردن خوب استفاده کنه."
Three Houses fails to capitalise on what has made the series so popular up until today,
و بعد دو خط پایین تر:
"طرفدرای های قدیمی سری از بازی لذت میبرن ولی بازیکن های جدید نه"
As it stands, we think series veterans will be able to find enjoyment in this game, but we find it difficult to recommend it to newcomers.
اینا کین دیگه :D خوب اگه از نقاط قوت سری دور میشد که طرفدار های قدیمی صداشون در میومد :|

+

در کل دلیل نمرات پایین بعضی منتقد ها به نظرم اشنا نبودنشون با این سری و سبک jrpg-srpg هست.
برای نسخه های قبلی هم همینطور بود و اان که بخش مدرسه و کلی دیالوگ و رابطه با کاراکتر های مختلف و ... هم به بازی اضافه شده، بعضی ها ممکنه از بازی خوششون نیاد.
نقد های ign, gamespot, distructoid, gi ولی واقعا نقد های خوبی هستن و حتی اشاره بیشتری میکنن به پیشرفت های این نسخه.

متای بازی هرچی بشه، توی قلب من همون دوروبر 92-95 هست :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اون daily star بیشعور اول اینو گفته:
"این بازی نتونسته از نقاط قوت سری fire emblem که این فرانچایز رو محبوب کردن خوب استفاده کنه."

و بعد دو خط پایین تر:
"طرفدرای های قدیمی سری از بازی لذت میبرن ولی بازیکن های جدید نه"

اینا کین دیگه :D خوب اگه از نقاط قوت سری دور میشد که طرفدار های قدیمی صداشون در میومد :|

+

در کل دلیل نمرات پایین بعضی منتقد ها به نظرم اشنا نبودنشون با این سری و سبک jrpg-srpg هست.
برای نسخه های قبلی هم همینطور بود و اان که بخش مدرسه و کلی دیالوگ و رابطه با کاراکتر های مختلف و ... هم به بازی اضافه شده، بعضی ها ممکنه از بازی خوششون نیاد.
نقد های ign, gamespot, distructoid, gi ولی واقعا نقد های خوبی هستن و حتی اشاره بیشتری میکنن به پیشرفت های این نسخه.

متای بازی هرچی بشه، توی قلب من همون دوروبر 92-95 هست :D

میدونم منتقدهای یه سایت فرق داره ولی نمیدونم چجوری بازی ها رو دادن بین تحریریه که Marvel's Ultimate Alliance 3 از اینا 10/10 گرفته بعد این 60
اصن یه چیز ماورایی ای :))

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
م
View attachment 112061

WE DID IT BOIS

به خودم و 10 نفر دیگه بابت حدس درستشون تبریک میگم :)):))
منم به خودم و شما و 9 نفر دیگه تبریک میگم :)) فعلا قسمت نشده دانلود کنم 11 گیگه البته
---------------------------------
وات؟؟ مترو گیم سنترال از کجا اومده؟؟
............
آقا ما هیتر هارو نمیشناسیم با تشکر از درک شما :D

• Like
Reactions: Z-fan

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
بچه ها میدونم جاش اینجا نیست ولی بچه هایی که سوییچ دارن الان اینجا جمعن همشون ، این جوی کان من خراب شده واسه خودش حرکت میکنه !!! جایی رو میشناسید تعمیر کنه تو تهران ؟

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
سلام دوستان اول بگم تبریک به طرفداراش:D
بچها من گیم پلیشو دیدم خوشم امده تاحالا هم هیچ نسخه ایشو بازی نکردم.میخوام از نسخه awakening شروع کنم داستانا بهم مرتبطه یا هر نسخه جداس؟

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بچها من گیم پلیشو دیدم خوشم امده تاحالا هم هیچ نسخه ایشو بازی نکردم.میخوام از نسخه awakening شروع کنم داستانا بهم مرتبطه یا هر نسخه جداس؟

داستان هر نسخه کاملا جداست
یه سری از نسخه ها تو یه تایم لاین اند...(مثل زلداها) ولی بازم نسبت به هم عملا بی ربط اند

Three Houses که کلا تو یه قاره و تایم لاین جداست و هیچ ربطی به 15 تا فایر امبلم قبلیش به هیچ صورتی نداره

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

فقط از Awakening که شروع می کنی خیلی تمیز از روی Fates بپر بعد برو سراغ Echoes یا همین Three Houses :D

• Like
Reactions: porfesor

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر