نحوه وارد کردن کد xbox game pass

kiarashdz

کاربر سایت
Jan 21, 2016
17
دوستان خسته نباشید من xbox one خریدم یک کارت xbox game pass که نوشته redeem code for 1 month free حالا کد رو وارد می کنم اطلاعات کریدیت کارت می خواد دوستان کریدیت کارت فیک ندارن بدن وارد کنم ؟؟؟

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake

survivore

عضو جدید
Nov 12, 2019
1
سلام به همگی

منم همین مشکلو داشتم و الان اکانتم 2 دلار شارژ داره ولی برای خرید سرویس یک دلاری ازم اطلاعات کردیت کارت میخواد که از همین فیک ها وارد کردم و در آخر گفت با بانک چک کنید و از این حرفا ... چیکار باید کرد ؟

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
سلام به همگی

منم همین مشکلو داشتم و الان اکانتم 2 دلار شارژ داره ولی برای خرید سرویس یک دلاری ازم اطلاعات کردیت کارت میخواد که از همین فیک ها وارد کردم و در آخر گفت با بانک چک کنید و از این حرفا ... چیکار باید کرد ؟
باید یک کارت مستر کارت یا ویزا کارت از سایت های فروش گیفت کارت تهیه کنید برای وریفای اکانت ایکس باکستون . تو بالای همین سایت بازی سنتر یه سایت داره نشون داده میشه برای فروش من خودم گلد ۱۲ ماهه ازش خریدم .

آخرین ویرایش:

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
باید یک کارت مستر کارت یا ویزا کارت از سایت های فروش گیفت کارت تهیه کنید برای وریفای اکانت ایکس باکستون . تو بالای همین سایت بازی سنتر یه سایت داره نشون داده میشه برای فروش من خودم گلد ۱۲ ماهه ازش خریدم .
سلام میشه آدرس سایت رو بدی؟

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
دوستان خسته نباشید من xbox one خریدم یک کارت xbox game pass که نوشته redeem code for 1 month free حالا کد رو وارد می کنم اطلاعات کریدیت کارت می خواد دوستان کریدیت کارت فیک ندارن بدن وارد کنم ؟؟؟
سلام از سایت مایکروسافت بخش پشتیبانی اقدام کنید

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام به همگی

از پشتیبانی اقدام کنید

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
سلام دوستان من بازی گیرز خریدم همراهش کد ورژن های قبلی را همرا سی دی هست
کد رو‌تو سایت میزنم پیام میده تو کنسول وارد کنید تو کنسول هم میزنم پیام میده با پشتیبانی تماس بگیرید با نرم افزار گوشی هم پیام میده زبان نرم افزار تغییر بدیدکسی اطلاع داره چجوری کد رو وارد کنم

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
سلام دوستان من بازی گیرز خریدم همراهش کد ورژن های قبلی را همرا سی دی هست
کد رو‌تو سایت میزنم پیام میده تو کنسول وارد کنید تو کنسول هم میزنم پیام میده با پشتیبانی تماس بگیرید با نرم افزار گوشی هم پیام میده زبان نرم افزار تغییر بدیدکسی اطلاع داره چجوری کد رو وارد کنم
سلام برای وارد کردن کد باید از چیز شکنی استفاده کنی که برا آمریکا باشه

• Like
Reactions: Reza0017

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر