شایعه شایعه : عنوان Sunset Overdrive سال آینده بر روی PS4 و Switch منتشر خواهد شد.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
capsule_616x353.jpg
در روز گذشته ادیتور و مؤسس وبسایت Jack of All Controllers طی توئیتی عجیب مدعی شد : "Sunset Overdrive مطمئنا در سال 2020 برای PS4 و Switch عرضه میشود."
توئیت های مربوطه در حال حاضر به دلایل نامعلومی حذف شده‌اند؛ اما اگر اطلاعات منبع آقای Ryan Baez واقعی باشد، پاییز سال آینده باید منتظر پورت PS4 و Switch این بازی باشیم.
منبع

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
نه نیست ولی qd هم دیگه سکندپارتی سونی نیست:D انقدر این بازیای دیود کیج و اپیک بهانه نکنید خودتونم خوب میدونید بخاطر تموم شدن همکاریشون دارن بازیاشون رو pc میدن:D
وقتتون رو هم برای نقل قول تلف نکنید چون جوابی ندارم....................

در هر صورت با نقل قول کردن شما وقتم که تلف میشه ولی مگه الان تو سال 2019 اینسامنیاک سکند پارتی مایکروسافت هست؟

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
در هر صورت با نقل قول کردن شما وقتم که تلف میشه ولی مگه الان تو سال 2019 اینسامنیاک سکند پارتی مایکروسافت هست؟
نمیفهمم چی میگی ولی برعکس گفتی عزیز این شمایی که داری وقت من میگیری شما که معلومه کارای مهم تر داری بیست و چهاری تو فرومی:D این دیگه واقعا آخری بود حوصله ترول ندارم:D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نمیدونم چرا هر چی واسه ماکروسافت حلاله واسه سونی از گوشت خوک حروم تره. خوبه بازی های xbox کیلویی همه جا ریخته steam, gog, switch حالا سونی یه بازیش پورت میشه جایی نطق دوستان باز میشه به ترول کردن.

داوود قفس هم همون بهتر که رفت. خودم عالش heavy rain بودم ولی هر چی به این آدم و کمپانیش بیشتر بها دادن خروجی ضعیف تر شد. فروش beyond با هزینه بیشتر کمتر از HR و همچنین دیترویت. از الان اگه ماکرو خریدش من تبریک میگم واسه خودتون تا قیامت.

یک بازی ش پورت میشه؟ هوی رین، دیترویت، بیاند، کرش 1، کرش 2، کرش 3، کرش تیم ریسینگ، جرنی، فلاور، Everybody's Gone to the Rapture (این یکی اسمش طولانی بود کپی کردم) فقط برای همین دو سه سال اخیر بودند!

تازه یکسری دیگه هم بودند و من خاطرم نیست و نمیدونم مثلا میشه اسپایرو رو به این لیست اضافه کرد یا نه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یک بازی ش پورت میشه؟ هوی رین، دیترویت، بیاند، کرش 1، کرش 2، کرش 3، کرش تیم ریسینگ، جرنی، فلاور، Everybody's Gone to the Rapture (این یکی اسمش طولانی بود کپی کردم) فقط برای همین دو سه سال اخیر بودند!

تازه یکسری دیگه هم بودند و من خاطرم نیست و نمیدونم مثلا میشه اسپایرو رو به این لیست اضافه کرد یا نه
کراش ۱-کراش ۲ کراش ۳ ،

بشر اوضاعت خرابه !! اینطوری میگه مثلا تعداد بازیا بیشتر شه ، lol

ببینید مدیریت اسپنسر چه بلایی سرش اورده

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

اخ شرمنده خبر نداشتم ناتی داگ یکدونه بازی ساخته بود و سه بار عرضه اش کرده :D حالا بگو دث استرندینگ برای پی سی میاد یا نه؟ 500 600 تومن پول هزینه و از اخر حکایت دیترویت بشه

A1207719.jpg

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
اول میان تیکه میندازن که برا اومدن بازی سال 2014 خوشحالی میکنن بعد از اومدن بازی های 94 تا 99 میگن :)) چقدر خوبید آخه
مثلا میخوان این چند تا بازی سونی که برا PC اومده رو بذارن جلوی تمام بازی های XBOX که تا الان برا PC اومده و خواهد اومد lol
حالا غیر از PC فکر کن یکی از بهترین بازی های این نسل مایکرو cuphead برا سوییچ هم اومده بعد در این رابطه مزه هم میپرونن :D
حالا یه سوال اصلا DS برا PC هم بیاد خود شما نبودی که قبلنا میگفتی مهم اینه که برا PS نمیاد الان مهم نیست که برا XBOX نمیاد ؟ فعلا برید تو توییتر آلمان XBOX شاید FF7 رو لیست کردن :D

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
اول میان تیکه میندازن که برا اومدن بازی سال 2014 خوشحالی میکنن بعد از اومدن بازی های 94 تا 99 میگن :)) چقدر خوبید آخه
مثلا میخوان این چند تا بازی سونی که برا PC اومده رو بذارن جلوی تمام بازی های XBOX که تا الان برا PC اومده و خواهد اومد lol
حالا غیر از PC فکر کن یکی از بهترین بازی های این نسل مایکرو cuphead برا سوییچ هم اومده بعد در این رابطه مزه هم میپرونن :D
حالا یه سوال اصلا DS برا PC هم بیاد خود شما نبودی که قبلنا میگفتی مهم اینه که برا PS نمیاد الان مهم نیست که برا XBOX نمیاد ؟ فعلا برید تو توییتر آلمان XBOX شاید FF7 رو لیست کردن :D
یه چیزی نگین دو روز دیگه سوژه ملت بشین
کم نبودن امثال شما که برا nier automata داشتن هلاک میکردن خودشون رو تهش هم برای وان و one x به عنوان بهترین ورژن کنسولی پورت شد
دیگه از هل بلید بالاتر که نداریم جر دادن خودشون رو بعضییییییییا تهش هم خودش پورت شد هم سازندش خریده شد
این FF7 که دارین ازش بالا میرین چند ماه دیگه دیدن داره
اره عزیز فعلا 1080 بازیش کنین بعدش جات خالی ما 4K پذیرای ورودش میشیم

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

والا خوشحالی خاصی نداره ولی خب امدن نماد یک کنسول به باقی تمامی پلتفرم های ممکن جای بحث و گفتگو باقی میذاره

تمام بازیهای اکس باکس برای پی سی از سرویسی به نام Xbox Play Anywhere پشتیبانی میکنه. بدین معنی که من تنها با یکبار خرید بازیهای مایکروسافت میتونم هم روی Xbox و هم PC ازشون بهره ببرم. تا حدی مشکل رو رفع کرده ولی خب میتونی به من توضیح بدی امدن بازی جرنی روی پی سی به شما دارنده پلی استیشن که بازی به عنوان انحصاری بهت فروخته شده، چه مزیتی داده؟

Xbox Play Anywhere | Xbox
Purchase an Xbox Play Anywhere digital game, play it on both Xbox One and Windows 10 PC at no additional cost.

بهت پیشنهاد میکنم حتما این لینک رو مطالعه کنی چون از اون دست خدماتی هست که در اینده اهمیت ش بیشتر از قبل میشه. حکایت کراس پلی و توجیحات تون پیش نیاد

پ ن: همونقدر که اسکوئر rise of tomb raider و nier و ... رو انحصاری نگه داشت، فاینال فنتزی هم نگه میداره :D

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
اخبار چند وقت اخیر
یه انحصاری xbox میاد برای ps4 که بعدش سونی اون استدیو رو می خره بعدم شماره 2 فقط رو ps4 میاد ، دلاتون بسوزه .
مرسی اه :))

• Like
Reactions: X B I T B

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
از تیترهای مفهومی تر استفاده میکردین

مثلا Sunset Overdrive از انحصار کنسول ایکس باکس خارج شد D:
به جان خودم اولین چیزی که تو ذهنم اومد این بود ولی خب با خودم گفتم خون به پا میشه بعدش بیخیال شدم دیگه. :D
پ.ن: تا جایی که من میدونم آی پی بازی دست خود Insomniac هست... درسته؟

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
این بازی بازی بود که من بیشتر از همه انحصاری‌های دیگه روی X1 باهاش حال کردم. به نظرم حقش هم توجه بیشتر بود.

حالا نمی‌دونم طرفدارای X1 چرا دارن پای بازی‌های PS رو که مولتی شدن رو می‌کشن وسط؟ می‌خواین بگین لیست این بازی‌های PS که مولتی‌پلتفرم شدن بیشتر بوده؟ آره، Crash و Nier و No Man's Sky و FFX و FF XII و Witness و Firewatch و Rocket League و چندتا بازی دیگه مولتی شدن و روی X1 هم اومدن(از X1 هم Tomb Raider و PUBG اومد رو PS). ولی این چیزی که X1 بخواد بهش افتخار کنه نیست، صرفا نشون میده که PS بازیهایی داشته که بعد چند ماه روی X1 اومدن. انحصاری‌های دائم PS بس نیست که با لیست کردن انحصاری‌های زمانی PS گل به خودی می‌زنین؟ :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به جان خودم اولین چیزی که تو ذهنم اومد این بود ولی خب با خودم گفتم خون به پا میشه بعدش بیخیال شدم دیگه. :D
پ.ن: تا جایی که من میدونم آی پی بازی دست خود Insomniac هست... درسته؟

اره ای پی دست خوده اینسومنیاک هست

پ ن: خداروشکر الهام بخش بودم ولی خب خلاقیت به خرج بدید بد نیست :D

این بازی بازی بود که من بیشتر از همه انحصاری‌های دیگه روی X1 باهاش حال کردم. به نظرم حقش هم توجه بیشتر بود.

حالا نمی‌دونم طرفدارای X1 چرا دارن پای بازی‌های PS رو که مولتی شدن رو می‌کشن وسط؟ می‌خواین بگین لیست این بازی‌های PS که مولتی‌پلتفرم شدن بیشتر بوده؟ آره، Crash و Nier و No Man's Sky و FFX و FF XII و Witness و Firewatch و Rocket League و چندتا بازی دیگه مولتی شدن و روی X1 هم اومدن(از X1 هم Tomb Raider و PUBG اومد رو PS). ولی این چیزی که X1 بخواد بهش افتخار کنه نیست، صرفا نشون میده که PS بازیهایی داشته که بعد چند ماه روی X1 اومدن. انحصاری‌های دائم PS بس نیست که با لیست کردن انحصاری‌های زمانی PS گل به خودی می‌زنین؟ :D

آهان درسته، دیترویت به عنوان انحصاری زمانی معرفی شده و ناشرش هم اکتیویژن بوده

اوکی ...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
خیلی باحالید=))

حالا از همه اسم هایی که اینجا اومده جالب تر، اسم بردن از FF VII Rه که همون لحظه معرفی حتی به عنوان انحصاری زمانی معرفی شد! بعد یه جوری برخورد میکنند که انگار چنین خبری نبوده و یهو از کف سونی رفته و ... :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر