فروشنده PS4 Slim

F4Daei

کاربر سایت
Jan 8, 2016
21
Rating - 0%
0   0   0
سلام ، همونطور که از عنوان مشخص هست یک عدد PS4 اسلیم حافظه ۱ ترابایت Jet Black به فروش می رسد و یا اگر کسی قصد معاوضه با xone x داشته باشه پیشنهاد بده به توافق برسیم
کنسول از هر نظر کاملا سالم و تمیز هست حدود ۵ ماهه خریداری شده ، تک دسته
شامل بازی های Battlefield V و Fifa 19 هستش که با گیفت قانونی خریداری کردم
و البته بازی های God of war و Horizon zero down complete edition و Detriot : become human هم به صورت اکانت هکی رو‌کنسول‌ موجوده که ترجیحا باید آفلاین اجرا بشن همچنین دیتای بازی های زیر دانلود شده و در حافظه دستگاه هست
Red Dead Redemption 2
Farcry New Dawn
Assassins creed: odyssey
Sekiro : Shadows Dice Twice
World War Z
دوستان توجه کنید قیمت گذاشته شده همراه با بازی ها هست ، همچنین یک عدد دیسک Evil Within 2 هم‌ موجوده که به قیمت ۱۳۰۰۰۰ تومان جداگانه به فروش میرسد در صورت تمایل
قیمت : ۳.۶۰۰.۰۰۰
2A2376D1-D13C-4D44-9708-DE31A3329D80.jpeg

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
Rating - 100%
1   0   0
سلام ، همونطور که از عنوان مشخص هست یک عدد PS4 اسلیم حافظه ۱ ترابایت Jet Black به فروش می رسد و یا اگر کسی قصد معاوضه با xone x داشته باشه پیشنهاد بده به توافق برسیم
کنسول از هر نظر کاملا سالم و تمیز هست حدود ۵ ماهه خریداری شده ، تک دسته
شامل بازی های Battlefield V و Fifa 19 هستش که با گیفت قانونی خریداری کردم
و البته بازی های God of war و Horizon zero down complete edition و Detriot : become human هم به صورت اکانت هکی رو‌کنسول‌ موجوده که ترجیحا باید آفلاین اجرا بشن همچنین دیتای بازی های زیر دانلود شده و در حافظه دستگاه هست
Red Dead Redemption 2
Farcry New Dawn
Assassins creed: odyssey
Sekiro : Shadows Dice Twice
World War Z
دوستان توجه کنید قیمت گذاشته شده همراه با بازی ها هست ، همچنین یک عدد دیسک Evil Within 2 هم‌ موجوده که به قیمت ۱۳۰۰۰۰ تومان جداگانه به فروش میرسد در صورت تمایل
قیمت : ۳.۶۰۰.۰۰۰
View attachment 110899
سلام
دوست عزیز اگر قصد معاوضه با xbox one s 500 گیگ رو داشتید بنده درخدمتم ... دو اکانت قانونی فیفا 19 و RDR2 هم رو کنسوله تمیز و بدون مشکل هم هست.
بنده تهران هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر