روز جهانی بازی های کامپیوتری مبارک

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
video-game.png

نمیدونم جاش اینجاست ولی امروز روز جهانی بازی های ویدیویی (یا کامپیوتری، دقیق نمیدونم کدوم درسته) هست. افتخار میکنم که یک سرگرمی به این خوبی رو انتخاب کردیم و با تمام مشکلات و مشقت هایی که در روز داریم، هنوزم به این سرگرمی علاقه مندیم. هیچ موقع شرمنده ی این سرگرمی نباشید و همیشه به بودنش افتخار کنید. امروز رو به تمامی گیمر های ایرانی بازیسنتر تبریک میگم.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
:disappointed:ایران گیمرش کجا بوده یه عده بچه پولدار فقط برای پز دادن و پولشون را برخ کشیدن میان میگن ما گیمریم دلت خوشه
دل شما مطمعنا ناخوشه. هر جور که داری بازی میکنی، روی هر پلتفرم و فریمی، یه گیمر محسوب میشی. ولی کاملا درکت میکنم، امیدوارم شرایط اقتصادی بهتری برای ایرانی ها رقم بخوره. پست من خارج از هرگونه منظور و بحث خاصی بود.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,711
من امسال برای اولین بار بود که همایش SGDQ رو دیدم. ابتدا حتی تصورش رو هم نمیکردم که گیمرها بتونن مبلغ قابل توجهی رو جمع کنن. ولی هر روز که میگذشت باعث میشد شگفتی من از این موضوع بیشتر بشه. و در نهایت 3.000.000 دلار توسط گیمرها برای کمک به "دکتران بدون مرز" جمع شد!!
نمیدونم چرا ولی برای اولین بار وقتی همچین چیزی رو دیدم از اینکه یک گیمر هستم به خودم افتخار کردم. و شما هم باید به خودتون افتخار کنید. کجا می تونید همچین کامیونیتی رو پیدا کنید؟ در یک هفته 3 میلیون دلار توسط کسانی که بیشتر اقشار جامعه همیشه بهشون یک نگاه بالا به پایین دارند جمع شد! اینجاست که باید به اون اقشار گفت GFYS :D
صد حیف که به دلایلی که هممون میدونیم، نتونستم کمک مالی بکنم. ولی امیدوارم که سالهای دیگه اگر زنده بودم، بتونم به هر روشی در این امر سهمی داشته باشم.
تبریک میگم این روز رو به همتون. امیدوارم یه روزی با بچه هاتون بشینین گیم بزنین! :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
حتما براتون عجیبه ،که 12 سپتامبر روز جهانی بازیهای ویدیویی هست ولی چرا 8 جولای رو هم تبریک میگن
دیوید ارله در سال 1991 به عنوان حامی مالی این روز رو به عنوان روز بازیهای ویدیویی ثبت کرد بعد در 1994 به 12 ججولای منتقل شد و بعد 10 سپتامبر در 1996 و در انتها 12 سپتامبر در سال 1997 و دیگه اسپانسر ارله نبود.
دیوید ارله رییس Kid Video Warriors در سال 1991 بود.
دیوید در سال 1989 یک فروشگاه بازیهای ویدیویی در گرجستان داشت.
این نامگذاری در یک رویداد سالیانه به نام chase annual event رخ داد.
اطلاعاتی از ارله موجود نیست.ولی ارله هر کجا که هستی آرام بمان که گیمرهایت بیدارند.

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
درسته
ترول میکنیم
فن بازی میکنیم
بازی رقیب رو له میکنیم
فحش میدیم
فحش میخوریم
ریپلای میکنیم :D
ریپلای میکننمون :D
کنسول ضعیفه رقیب رو میترکونیم
و هزار چیز دیگه
ولی بلاخره دورهم یه رد ددی نمیدونم اویلی -کراشی - اساسینی میزنیم
روز عزیزان گیمر مبارک

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
درسته
ترول میکنیم
فن بازی میکنیم
بازی رقیب رو له میکنیم
فحش میدیم
فحش میخوریم
ریپلای میکنیم :D
ریپلای میکننمون :D
کنسول ضعیفه رقیب رو میترکونیم
و هزار چیز دیگه
ولی بلاخره دورهم یه رد ددی نمیدونم اویلی -کراشی - اساسینی میزنیم
روز عزیزان گیمر مبارک
تو و اون محسن بعید میدونم بازی ای بکنید 24 ساعت تو بخش اخبار پلاسیده منتظرید یه بحثی پیش بیاد پابرهنه بپرید وسطش :D

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
تو و اون محسن بعید میدونم بازی ای بکنید 24 ساعت تو بخش اخبار پلاسیده منتظرید یه بحثی پیش بیاد پابرهنه بپرید وسطش :D
بدجور شمشیرو از رو بستی:D
جوش نزن داش همه که مثل شما پیر کهنسال گیمینگ و پرو گیمر نیستن نگران GT هم نباش میگم بچه های ترن10 یه چند جلسه خصوصی برای یامائوچی بذارن بلکه نسخه بعدی GT شما رو از این حال دربیاره

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
جوش نزن داش همه که مثل شما پیر کهنسال گیمینگ و پرو گیمر نیستن نگران GT هم نباش میگم بچه های ترن10 یه چند جلسه خصوصی برای یامائوچی بذارن بلکه نسخه بعدی GT شما رو از این حال دربیاره
شمشیر چیه :D
تو و محسن دیگه شورشو در آوردید آخر نسلی یه ذره کمتر ترول کنید :D

evil dead

کاربر سایت
Aug 2, 2007
42
نام
M
:disappointed:ایران گیمرش کجا بوده یه عده بچه پولدار فقط برای پز دادن و پولشون را برخ کشیدن میان میگن ما گیمریم دلت خوشه
بی خیال عزیزم...پولدار کجا بود...بحث علاقس...بخدا خوده من یادمه شهریه دانشگامو نمیدادم میرفتم دستگاه یا بازی میگرفتم...آخره ترمم قسطی شهریه میدادم دوباره

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
مبارکه آقا،
چندین ساله آرزوم اینه که یکی از این شرکتای معروف یه ریجن ایران هم واسه استور هاش بزنه بتونیم راحت بازیای مورد نظرمون رو اوریجینال بگیریم

شما هم نگران شرکت خیریه مایکروسافت باش که کل بازیاشو میشه با 1 دلار بازی کرد تازه اونم بین 10 نفر share کرد. بعد تو آمار فروش هم حسابش کن:))

• Like
Reactions: mobile1199

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
چندین ساله آرزوم اینه که یکی از این شرکتای معروف یه ریجن ایران هم واسه استور هاش بزنه بتونیم راحت بازیای مورد نظرمون رو اوریجینال بگیریم
استور اگرم واسه ایران زده بشه 90 درصد بازیها رو قرار نمیدن چون باید یجورایی با قوانین اون کشور هماهنگ باشن.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر