مدت زمان بازی Control برای اتمام بخش داستانی ۱۵ الی ۲۰ ساعت خواهد بود

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
CONTROL2-300x166.jpg

به گفته سازنده بازی، استودیو Remedy، برای اتمام بخش داستانی بازی Control و همچنین انجام ماموریت‌های فرعی شما به 15 الی 20 ساعت زمان نیاز خواهید داشت.
استودیو رمدی در تلاش است تا به واسطه بازی Control تجربه‌ جدیدی را برای بازیکنان رقم بزند. این استودیو وعده یک بازی‌ تک‌نفره داستان محور با روایتی متمرکز و خارق العاده را داده، سبکی که آنها همیشه به خاطرش شناخته شده‌اند. این استودیو در این عنوان همچنین بر روی جنبه‌های مختلف گیم‌پلی مانند گیم‌پلی واکنشی، طراحی مراحل به سبک مترویدوینیا (Metroidvania)، ماموریت های فرعی و موارد دیگر تمرکز کرده است. از ویژگی‌های اصلی بازی‌های سبک مترویدوینیا این است که بازی ساختار مرحله‌ای ندارد، بلکه از ساختار منطقه‌ای بهره می‌برد. به این معنی که دنیای بازی مجموعه‌ای از مناطق مجزا ولی به هم پیوسته است و نقشه یکی از فاکتورهای اصلی در گیم‌پلی به‌شمار...

Continue reading...

Last edited by a moderator:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,711
اولا که گاد خطی نبود نیمه اپن بود 1 عده که می گن اپن بعدم 30 ساعت نبود من 15 ساعته تمومش کردم 80 درصد تروفی هم گرفتم جانبی هاشم رفتم تازه 1 سری اشغال ماشغال موند فقط که جمع کنم.

بعدم کلا زیاد کردن ساعت بازی مشابه اب بستن به ناف 1 چیزیه مگر اینکه سبک بازی بطلبه یا واقعا سازنده روش وقت بذارده مشابه red dead gta witcher 3 اینا و گرنه همین گاد هم نداشتن باس های عالی و تعداد کمشون یا حتی کمبود تنوع دشمنان همش به خاطر همین بود.
منم تو همون حدود 17 ساعت تموم کردم. البته تروفی ها رو نگاه نکردم چون هیچوقت برام اهمیتی نداشتن. نمیدونم اون 30 ساعت داستانش چیه؟ آیا مدت زمان به پایان رسوندن یه بازی رو بر اساس تروفی ها اعلام میکنن یا خیر؟ نمیدونم. چیزی که مشخص بود بعد از اتمامش حتی یکبار هم ترقیب نشدم که دوباره از اول برم یا وقت بزارم تو محیط بازی دنبال ایتم و جعبه بگردم. که چی بشه؟ کلا کسایی که دنبال تروفی میرن رو درک نکردم هیچوقت.

• Like
Reactions: s.1

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
اولا که گاد خطی نبود نیمه اپن بود 1 عده که می گن اپن بعدم 30 ساعت نبود من 15 ساعته تمومش کردم 80 درصد تروفی هم گرفتم جانبی هاشم رفتم تازه 1 سری اشغال ماشغال موند فقط که جمع کنم.

بعدم کلا زیاد کردن ساعت بازی مشابه اب بستن به ناف 1 چیزیه مگر اینکه سبک بازی بطلبه یا واقعا سازنده روش وقت بذارده مشابه red dead gta witcher 3 اینا و گرنه همین گاد هم نداشتن باس های عالی و تعداد کمشون یا حتی کمبود تنوع دشمنان همش به خاطر همین بود.
کنترل اصلا خطی نیست...محیط‌هاش بازتر از بازیاهای قبلیه رمدی هست و یه جورایی فرمت مترویدونیا داره.
منم ترجیح میدم بازیا مختصر و مفید باشن ولی مطمئنم اگه مدت زمانش 8 ساعت بود، ملت سر به بیابون گذاشته بودن که یعنی چی بازی 60 دلاری 8 ساعته و فلان!

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
منم تو همون حدود 17 ساعت تموم کردم. البته تروفی ها رو نگاه نکردم چون هیچوقت برام اهمیتی نداشتن. نمیدونم اون 30 ساعت داستانش چیه؟ آیا مدت زمان به پایان رسوندن یه بازی رو بر اساس تروفی ها اعلام میکنن یا خیر؟ نمیدونم. چیزی که مشخص بود بعد از اتمامش حتی یکبار هم ترقیب نشدم که دوباره از اول برم یا وقت بزارم تو محیط بازی دنبال ایتم و جعبه بگردم. که چی بشه؟ کلا کسایی که دنبال تروفی میرن رو درک نکردم هیچوقت.
شما وقتی با یک بازی خیلی حال کنی حتی بدون وجود داشتن تروفی هم تمام مسایل بازی رو کشف میکنی

وقتی از ابتدای بازی تمام جاهارو با دقت بگردی و الکی فقط خودتو به نقطه مدنظر بازی نرسونی میبینی که زمان بیشتری صرف میشه البته شاید این سبک بازی کردن من باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: king of north

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,711
شما وقتی با یک بازی خیلی حال کنی حتی بدون وجود داشتن تروفی هم تمام مسایل بازی رو کشف میکنی

وقتی از ابتدای بازی تمام جاهارو با دقت بگردی و الکی فقط خودتو به نقطه مدنظر بازی نرسونی میبینی که زمان بیشتری صرف میشه البته شاید این سبک بازی کردن من باشه
من از بازی لذت بردم. و تاحالا هیچوقت هیچ بازی رو راش نرفتم. کلا همونقدر که اسپیدران رفتن یک بازی رو به عنوان عادتی که بعضی از گیمرها دارن نکوهش میکنم، پلات کردن بازی ها هم برام عجیبه و نمی تونم درک کنم. و فکر نمی کنم از منظر کریتیک هم تروفی ها تاثیر خاصی روی کلیت گیم پلی یا مدت زمان اتمامش داشته باشن. دارن؟
gow بازی خوبی بود و منم باهاش حال کرد. ولی (اگر فن دو آتیشه بازی نباشید) به نظر 30 ساعت براش زیاده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر