هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
یعنی مشکل سخت افزاری داره
اون شارژر در حالت فست شارژ میتونه اون مقدار رو بده(رو ویتا فست شارژ فعال نمیشه، حتی رو گوشی دیگه هم فست شارژ فعال نمیشه چون چیپی که باید بهش فرمون بده فست شارژ رو فعال کنه موجود نیست در نتیجه ۵ ولت ۲ امپر رو که حالت دیفالتش هست اعمال میکنه)
هم ممکنه کابلی فلتی چیزی قطع یا جدا شده باشه
هم ممکنه مشکل سخت افزاری داشته باشه
هم ممکنه بریک کرده باشه و تو بوت لودر گیرکنه

• Like
Reactions: Sega_genesis

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
هم ممکنه کابلی فلتی چیزی قطع یا جدا شده باشه
هم ممکنه مشکل سخت افزاری داشته باشه
هم ممکنه بریک کرده باشه و تو بوت لودر گیرکنه
کابل ها و فلت ها رو فیزیکی بررسی کردم و مشکلی نداشتن(رد نمیکنم شاید ارتباط داخلشون قطع شده باشه که بدون دستگاه نمیشه چک کرد)
مگه تو بوتلودر گیر کنه نباید صفحه روشن بشه و چیزی نشون بده(مثلا آرم سونی؟)

باتری رو در بیار مستقیم بزنش به شارژ. مثبت به مثبت منفی به منفی
در حد نیم ساعت نهایت این کارو بکن بعد بذارش سر جاش ببین شارژ میشه یا نه
کنسول رو مستقیم بزنم به شارژر بدون باتری بعد پین های روی کنسول را به هم وصل کنم؟(یه وقت نترکه)

• Like

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن
کنسول رو مستقیم بزنم به شارژر بدون باتری بعد پین های روی کنسول را به هم وصل کنم؟(یه وقت نترکه)
نه نه. خود باتری رو بزن به شارژر. یه سیم سیاه و قرمز فکر کنم به مثبت و منفی باتری کنسول هست. قرمز قاعدتا مثبته سیاه منفی. مستقیم بزنش به مثبت و منفی یه شارژر 5 ولت. اگر ولت متر داری احیانا، قبل و بعد از این کار یه تست بگیر از باتری ببین فرقی میکنه یا نه. در هر صورت بعد از یه مدت که مستقیم شارژ کردی باتری رو دوباره وصل کن به کنسول ببین روشن یا شارژ میشه یا نه

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
مگه تو بوتلودر گیر کنه نباید صفحه روشن بشه و چیزی نشون بده(مثلا آرم سونی؟)
نه الزاما
بستگی داره تو چه مرحله ای از بوتلودر مشکل پیدا کن بعضی وقت ها اصلا هیچ تصویری نمیده و کلا سیاه هست یعنی تو همون مراحل اول بوت مشکل پیدا کرده بعضی وقت ها هم تصویر اولیه میده که یعنی در اواخر مراحل بوت مشکل پیدا کرده

• Like
Reactions: MojArch

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من خریدمش فقط می تونم بگم خیلی حال می ده خیلی دستگته خوبیه حتما سری اول بخرید که oled هست خیلی کیفیت تصویرش بهتره

فقط حیف اکثر بازی هاش افت فریم دارن که البته با یکم اورکلاک ساده رفع می شه.

• Like
Reactions: tpouria

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
من خریدمش فقط می تونم بگم خیلی حال می ده خیلی دستگته خوبیه حتما سری اول بخرید که oled هست خیلی کیفیت تصویرش بهتره

مشکلش اینه بازیاش خیلی کمه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مشکلش اینه بازیاش خیلی کمه

منم اولش همچین فکری می کردم اما کمم نیست چندان چندین تا از بهترین کالکشن های PS2 داره(بر فرض همین GOD METAL GEAR HD JAK خیلی با ارزش هستن.) NINJA GAIDEN SIGMA 1-2 داره GRAVITY RUSH با KILLZONE UNCHARTED داره FIFA 15 با VIRTUA TENNIS هم خیلی عالی کار شدن عین نسخه کنسولیشه خوراک خارج از خونه هست. MURAMSA با SEVERED WIPEOT2048 LITTLEBIGPLANET TEARAWAY DRAGON S CROWN ASSASIN 3 BATMAN VELOCITY MICGEK JACKSON خلاصه کلی بازی باحال دیگه داره روی کنسول دستی هم حالش بیشتره

به علاوه با شبیه ساز PSP کل ارشیو بازی هاش به علاوه PS1 هم اضافه می شه که با داشتن قابلیت اپ اسکیل براشون همچنین سیو لحظه ای قطعا ارزش 1.5 ملیون داره که الان خیلی هم بی ارزش شده همچین مبلغی

این 100 تا بهترین بازی هاشه خیلی کمکتون می کنه.

آخرین ویرایش:
  • Like

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
منم اولش همچین فکری می کردم اما کمم نیست چندان چندین تا از بهترین کالکشن های PS2 داره(بر فرض همین GOD METAL GEAR HD JAK خیلی با ارزش هستن.) NINJA GAIDEN SIGMA 1-2 داره GRAVITY RUSH با KILLZONE UNCHARTED داره FIFA 15 با VIRTUA TENNIS هم خیلی عالی کار شدن عین نسخه کنسولیشه خوراک خارج از خونه هست. MURAMSA با SEVERED WIPEOT2048 LITTLEBIGPLANET TEARAWAY DRAGON S CROWN ASSASIN 3 BATMAN VELOCITY MICGEK JACKSON خلاصه کلی بازی باحال دیگه داره روی کنسول دستی هم حالش بیشتره

به علاوه با شبیه ساز PSP کل ارشیو بازی هاش به علاوه PS1 هم اضافه می شه که با داشتن قابلیت اپ اسکیل براشون همچنین سیو لحظه ای قطعا ارزش 1.5 ملیون داره که الان خیلی هم بی ارزش شده همچین مبلغی

این 100 تا بهترین بازی هاشه خیلی کمکتون می کنه.

چند سال پیش که رو بورس بود 400 تومن گرفتم با رم 16 و 5 ماه پلاس توی اکانتش، بازیای شاخش رو گرفتم و بازی کردم بعد یه مدت دیدم هیچی بازی خفن جدید براش نمیاد فروختمش، شاید اگه فقط یه فیفا یا PES روش میومد نمیفروختم.

قطعا ارزش 1.5 ملیون داره که الان خیلی هم بی ارزش شده همچین مبلغی
بله پول بی ارزش شده اما درآوردن همین پول بی ارزش هم کار خیلی سختی شده!:|

• Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
چند سال پیش که رو بورس بود 400 تومن گرفتم با رم 16 و 5 ماه پلاس توی اکانتش، بازیای شاخش رو گرفتم و بازی کردم بعد یه مدت دیدم هیچی بازی خفن جدید براش نمیاد فروختمش، شاید اگه فقط یه فیفا یا PES روش میومد نمیفروختم.

بله پول بی ارزش شده اما درآوردن همین پول بی ارزش هم کار خیلی سختی شده!:|

خوب پس هیچی بازی کردین دیگه اما قبول دارم به نسبت psp خیلی بازی هاش کمتره حیف

hadi977997

عضو جدید
Jul 31, 2019
2
رم M2 میخوره ویتا ؟
ویتای من یه رم 4 گیگ خودش داره دیروز یه رم ام2 خریدم دیدم نازک تره از رم ویتا!!!

سلام
دوستانی که با این روش مشکل دارن یا نمی تونن مراحل بالارو انجام بدن از نرم افزار منتشر شده زیر استفاده کنن فقط نکته مهم در استفاده از این نرم افزار اینه که کد aid و باید از همون سایتی که بالا گفتم بگیرید بعد دستی وارد نرم افزار بکنید بقیه کار های هکو خود نرم افزار انجام میده
این مطلبو کاملتر توضیح بده که ما گیج نشیم .. منظورت از کد aid چیه ؟ کدوم سایت منظورته ؟ چجوری بگیریمش؟ نرم افزارو دانلود کنیم و ویتا رو وصل کنیم به کامپیوتر؟
ما اظلاعات کافی نداریم لطف کن دقیقتر توضیح بده
ضمنا من auto-h-encore-0.4.4 اینو دانلود کردم از حالت زیپ که باز میکنم چیزی واسه نصب نداره فقط یمقدار فایل هستش!!!
آموزش هک vita

سلام
یه سوال دیگه
من چن تا بازی ویتا دانلود کردم با فرمت rar وقتی از حالت فشرده خارجش میکنم بصورت تک فایلvpk نمیاد بلکه بصورت فایل میاد که قابل استفاده نیس
کسی میدونه چه جوری تبدیلش کنم به vpk?

سلام
یه سوال دیگه
من چن تا بازی ویتا دانلود کردم با فرمت rar وقتی از حالت فشرده خارجش میکنم بصورت تک فایلvpk نمیاد بلکه بصورت فایل میاد که قابل استفاده نیس
کسی میدونه چه جو

سلام عزیز
شما فایلی رو که اپلود کردم رو دانلود کن <<====روی متن کلیک کن واسه دانلود.
و از حالت رار درش بیار و هر کدوم رو داخل پوشه ای که اسمشو زده جایگزین کن یعنی فایلهای قبلی رو پاک کن
به این شکل شما usb رو به کنسول وصل میکنید و بعد برو تو ویتا شل و دکمه select رو بزن تا رم ویتا مثل فلش بیاد بالا
مرحله بعدی کپی کردن و جایگزین این فایلهاست و بازی هایی هم که دانلود میکنی که nonpdrm هستند اگه اپدیت داشته باشه شامل 2 تا پوشه هست هر کدام رو داخل پوشه خودش کپی کن مثلا app تو app و..
بعد رو کنسول دایره بزن که کانکت از کنسول به ویتا قطع بشه و مثلث بزنه اولین گزینه رو بزن که بازیها نصب بشن و بعد باز مثلث بزن که بازیها اجازه لایسنس بگیرن
جایی متوجه نشده بگو اسم پوشه ها هم به انگلیسی بنویسم
در کل ساده توضیح دادم که متوجه بشی عزیز.

توضیحات خیلی گنگه . متوجه نمیشم چیو جایگزین کنم .اصلا بازی ایی که دانلود کردم نداره این چیزارو

• Like

R00T

کاربر سایت
Aug 27, 2012
121
نام
Mohammad.KH
سلام دوستان من میخوام ps vita رو به اکانت psn خودم ساین کنم ورژن الان ps vita هم روی 3.68 henkaku هستش میخواستم ببینم اگر اسپوف کنم رو 3.71 و اکانت خودم رو ساین کنم امکانش هست که اکانتم بن شه ؟؟

• Like

N00bmaster

عضو جدید
Aug 17, 2019
2

بعضی از بازی ها مثل evil 2 با اورکلاک هم افت فریم دارن.میدونید به خاطر چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر