یامائوچی Gran Turismo نسل بعد یک GT کامل خواهد بود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
110731

شروع نسل بعدی کنسول ها بسیار نزدیک است و بدون شک طرفداران منتظر خبرهایی از عناوین مورد علاقه شان برای نسل بعد هستند
در این بین Kazunori Yamauchi خالق سری gran turismo خبر های خوبی برای طرفداران سری دارد او در گذشته نیز اشاراتی به نسخه بعدی سری داشته و در مصاحبه با وبسایت GT planet اشارات بیشتری به این عنوان داشته است اول از همه با gt sport شروع کرده و گفته است که از نظر او بهترین فیزیک در تاریخ سری را دارد و همچنین به ساختار بخش خلاقانه sport مولتی پلیر افتخار میکند
اما اخرین نسخه سری به دلیل نداشتن محتویات افلاین مناسب مورد نکوهش برخی از طرفداران قرار گرفته استاد رانندگی (آقای یامائوچی) در این مورد گفته است که قصد دارد gt بعدی حاصل تمام تلاش های Polyphony Digital تا به امروز باشد
“ فکر میکنم که عنوان بعدی سری که ساخته خواهد شد ترکیبی از گذشته حال و آینده خواهد بود یک gran turismo کامل

این صحبت ها با عقل جور در می آید چرا که بخش انلاین gt sport عالی است اما میتواند محتویات سنتی(افلاین) بیشتر و بهتری داشته باشد
با توجه به اینکه تمام محتویات gt sport برای اینده قابل استفاره هستند شاید این سازنده ژاپنی بتواند که یه یه gt جدید برای ps5 اماده سازد ما در چندماه گزشته نیز ویدیویی لیک شده از gt نسل بعد را مشاهده کردیم که به صورت 8k و 120fps اجرا شده است
بهتر از این از انجایی که آقای یامائوچی از طرفداران vr است و به این تکنولوژی اعتقاد زیادی دارد باید انتظار ساپورت gt بعدی از vr را داشته باشیم
منبع
Gran Turismo PS5 Is Already in Development

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
وقتی صحبت فروش GT باشه بلافاصله بحث تخفیف بازی مطرح میشه ولی یادشون میره که برای اینکه جز پلیرهای فورزا قرار بگیری فقط به یه دلار نیاز داری

سلام Fm7 و fm6 و fm5 جزه سرویس گیم پس نیستند

حتی fh2 و fh3 هم روی سرویس گیم پس نیستند

آخرین ویرایش:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,747
برای gt 6 هم تقریبا همین حرفها رو میزدن و ما نتیجش رو دیدیم
این استادیو نمیتونه بین کیفیت و کمیت بالانس ایجاد کنه. حداقل تو این چندین سال اینطوری نشون داده
ادعاشون اینه که بهترین شبیه سازی رو ارایه میدن که خب من بهشون پیشنهاد میکنم یه سری به Assetto Corsa هم بزنند بد نیست. بدون هیچ ادعایی تجربه شبیه سازی به مراتب بهتری نسبت به gt با این همه سرمایه گذاری داره.

• Like
Reactions: X B I T B

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
نه لطف کن بیا و ناقص ترین سری رو بده بیرون سال 202X8-|از کجا امده سازنده این بازی کونامی؟

• Like
Reactions: X B I T B

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
انتظامات محترم بازی سنتر ، با پاک کردن چند باره پست ها که چیز ی حل نمیشه، یه فکری به حال کسایی کنید که فکر میکنن خیار شور هفت سال مونده هستن و کار و سرگرمیشون اینه بیان تاپیک های مرتبط با پلی استیشن رو به هم بریزن! بعدشم بگه بازی سنتر toxic شده! نمیشه حرفی زد!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اخه بحث بیشتر پیرامون سری شبیه ساز فورزا موتوراسپورت و سری گرن توریزمو بود نه هورایزن :D
خودت اومدی بحث 9 میلیون پلیر رو مطرح کردی اونم مال سری هورایزن بود. علی کم دقت شدی قبلا بهتر ترول میکردی

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
من درک نمیکنم چرا باید کامنت من پاک بشه من کجای حرفم اشتباه بود
میگم اقا GTS قابل مقایسه با موتوراسپورت 7 نیست 2 دلیل محکم هم براش اوردم
هم محتوا
و هم متا دو بازی
750 خودرو در کنار چرخه شبانه روزی و اب و هوای داینامیک و n تعداد پیست با متای 86
در برابر یه بازی که هیچ کدوم از موارد بالا رو در روز عرضه نداشت کل خودروهاش به 200 نمیرسید شاید تازه با اپدیت هاش یه چرخه شبانه روزی بهش اضافه شده باشه متاش هم 75 هست
اینکه حالا موتوراسپورت7 توی 2 سال ساخته شده (از2015 تا 2017 که بازی عرضه شده) و برای GTS از 2013 پولی فونی زمان داشته باز ضعف بعدی ساخته یامائوچی هست
حالا کجای حرف ما ترول یا اشتباه بوده بیایید ما رو روشن کنید چرا باید کامنت حذف بشه

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
خودت اومدی بحث 9 میلیون پلیر رو مطرح کردی اونم مال سری هورایزن بود. علی کم دقت شدی قبلا بهتر ترول میکردی
10 میلیون پلیر هست اون . بهانه برای Forza Horizon 4 این هست که روی گیم پس از اول بوده , بهانه تون برای Forza Horizon 3 چیه ؟ اون هم 10 میلیون پلیر رو رد کرده و روی گیم پس هم نیست!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

نمیدونم کجای پست یا مطلب به یه عده که بیشتر مخاطب های خود بازی تو تاپیک حضور دارن ربط پیدا میکنه.=))=))

خوبه نگفته کاملترین بازی شبیه ساز رو می‌خوایم ارائه بدیم !

یارو اومده از آب و هوا میگه lol

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan

نمیدونم کجای پست یا مطلب به یه عده که بیشتر مخاطب های خود بازی تو تاپیک حضور دارن ربط پیدا میکنه.=))=))

خوبه نگفته کاملترین بازی شبیه ساز رو می‌خوایم ارائه بدیم !

یارو اومده از آب و هوا میگه lol
آب و هوا تو آپدیت جدید رو GTS هم هست تو یوتیوب فیلماش هست. اتفاقا بقدری هم عالی درومده که از واقعیت گاهی نمیشه تشخیصش داد

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
آب و هوا تو آپدیت جدید رو GTS هم هست تو یوتیوب فیلماش هست. اتفاقا بقدری هم عالی درومده که از واقعیت گاهی نمیشه تشخیصش داد
البته من تو این تاپیک متوجه شدم که آپدیت رایگان اصلا چیز خوبی نیست، آپدیت آب و هوا ، پیست، ماشین باید پولی باشه.
از شوخی که بگذریم...

مشکل اصلی تو همچین تاپیک هائی اینه که هستن بچه هائی که بازی کنسول رقیب تست نکردن، بعد میخوان المان های 2بازی با هم مقایسه کنن.
از سمت Xbox ، تعدا ماشین (این مورد بیربط ترین ویژگی برای مقایسه هست ، چه نسل قبل برای GT و چه الان برای فورتزا ) و بعد از متا نام میبره، بعد از اونم موردی کلیپ از یوتیوب و جای دیگه.
از سمت GT هم نگاه از بالا به پائین هست، یامائوچی/پولی فونی باس آخر ریسینگ ساز و...، شبیه ساز کامل رانندگی و... نام میبره الی آخر.

هیچکدوم از 2 طرف شاید بازی کنسول خودشون حتی تست هم نکرده باشن ولی چون تاپیک بازی مورد نظر هست باید طرفداری کنن، از طرف مقابل هم بازی باید کوبیده بشه حتی اگر هیچ دلیل موجهی براش نداشته باشی.
بنابراین بحث منطقی تو همچین تاپیک هائی غیر ممکن هست، یکی هست که همیشه آخرش بگه داریم دور هم میخندیم!

کِی میخواد این بچه بازی های سونی/مایکرو فن تموم بشه مشخص نیست، اما چیزی که مشخصه اینه که کسی میتونه جفت بازیها با هم مقایسه کنه که کم کم 50-40 ساعت هر کدوم از بازیهارو تجربه کرده باشه.

بنظر من هیچکدوم از 2 بازی به اون یکی برتری نداره، جاهائی هست که فورتزا برتری داره و جاهائی هست که GT.
بستگی به شخص داره که از یک بازی ریسینگ چی میخواد و انتخاب کنه.
نتیجه اینکه دوستان C4 بدست از 2 طرف لطفا بکشید بیرون، 2تا بازی خیلی خوب دارن به کارشون ادامه میدن، طرفدارهاشونم بجای ول چرخیدن تو تاپیکهای کنسول رقیب دارن از بازی ها لذت میبرن.

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
البته من تو این تاپیک متوجه شدم که آپدیت رایگان اصلا چیز خوبی نیست، آپدیت آب و هوا ، پیست، ماشین باید پولی باشه.
از شوخی که بگذریم...

مشکل اصلی تو همچین تاپیک هائی اینه که هستن بچه هائی که بازی کنسول رقیب تست نکردن، بعد میخوان المان های 2بازی با هم مقایسه کنن.
از سمت Xbox ، تعدا ماشین (این مورد بیربط ترین ویژگی برای مقایسه هست ، چه نسل قبل برای GT و چه الان برای فورتزا ) و بعد از متا نام میبره، بعد از اونم موردی کلیپ از یوتیوب و جای دیگه.
از سمت GT هم نگاه از بالا به پائین هست، یامائوچی/پولی فونی باس آخر ریسینگ ساز و...، شبیه ساز کامل رانندگی و... نام میبره الی آخر.

هیچکدوم از 2 طرف شاید بازی کنسول خودشون حتی تست هم نکرده باشن ولی چون تاپیک بازی مورد نظر هست باید طرفداری کنن، از طرف مقابل هم بازی باید کوبیده بشه حتی اگر هیچ دلیل موجهی براش نداشته باشی.
بنابراین بحث منطقی تو همچین تاپیک هائی غیر ممکن هست، یکی هست که همیشه آخرش بگه داریم دور هم میخندیم!

کِی میخواد این بچه بازی های سونی/مایکرو فن تموم بشه مشخص نیست، اما چیزی که مشخصه اینه که کسی میتونه جفت بازیها با هم مقایسه کنه که کم کم 50-40 ساعت هر کدوم از بازیهارو تجربه کرده باشه.

بنظر من هیچکدوم از 2 بازی به اون یکی برتری نداره، جاهائی هست که فورتزا برتری داره و جاهائی هست که GT.
بستگی به شخص داره که از یک بازی ریسینگ چی میخواد و انتخاب کنه.
نتیجه اینکه دوستان C4 بدست از 2 طرف لطفا بکشید بیرون، 2تا بازی خیلی خوب دارن به کارشون ادامه میدن، طرفدارهاشونم بجای ول چرخیدن تو تاپیکهای کنسول رقیب دارن از بازی ها لذت میبرن.
من خودم برای فورزا 6 ps4 فت فروختم xb1 خریدم رفتم تو انلاینش کامل خورد تو پرم بعد دوباره فروختم pro خریدم اهل بلوف هم نیستم جفت بازیا تو پروفایلم هست
از لحاظ آنلاین و جراءم و شبیه سازی بنظرم Gts خیلی از فورزا بهتره حالا دلایل دیگه مثل تعداد ماشین تعداد محتوای آفلاین و متا برام مهم نیست اصلا

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر