SIE در پی افزودن استدیوها و تقویت تیم های بازیسازی First Party خود است

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
983
نام
Esmaiel
SIE-Ryan_07-01-19.jpg
آقای جیم رایان یکی از مدیران SIE در طی گفتگویی با وبگاه خبری Nikkei ، تایید کرد که SIE در پی تقویت تیم های بازیسازی خود و همچنین افزودن استدیوهایی جدید می باشد . ایشان همچنین ضمن تاکید بر این موضوع به این نکته اشاره کردند که با ورود کمپانیهای جدیدی همچون Google به صنعت بازیسازی " محتوای انحصاری بیش از هر موقع دیگری اهمیت پیدا کرده است "
ایشان در ادامه افزودند که:
" نگاه و منش تازه ای که کمپانیهای جدید به صنعت بازیسازی می آورند چیزی است که ما با آغوشی باز پذیرای آن هستیم " . " ما یک کمپانی با تجربه 25 ساله در این صنعتیم و در طی این سالها دارایی های با ارزشی به مجموعه خود اضافه کرده ایم [ و اضافه خواهیم کرد ] "

نظر شما در این رابطه چیست ؟

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
یه سری تئوری دایی جان ناپلئونی هست که اینا مخصوصا دادن یه بخش نچندان مهم ماکروسافت خبر رو بزنه حالا درسته خبر غلطیه ولی به طرفدارای اکس باکس این امید رو میده که بازی قراره رو کنسولشون بیاد. مایکرو که نمیتونه بیاد خبر رسمی بده که بازی انحصاری زمانیه.

قرادادها اینقدر ساده و بچه بازی نیستن دوست من. اگر قرارداد زمانی باشه که خوب بعد از اتمامش مایکرو نیازی به دادن پول نداره. اتفاقا SE هست که بابت فروش بازی باید به مایکرو لویالتی بده.

اگرم دائمی باشه که خوب بدون رضایت سونی نمیتونن رو اکس باکس رلیز بکنن. حالا اسپنسر پول بده یا نده
میدونم داشتم شوخی میکردم:D ولی داریم درباره SE حرف میزنیما! موقعی که سونی سهام داشت تو SE حاظر نبودن براشون انحصاری بسازن و میرفتن برا نینتندو بازی میدادن! اونم ادامه یکی از FF های اصلی که ناشرش خود سونی بوده! خب مشخصه که الانم قرارداد دائمی نمیبندن صد در صد زمانیه ولی من شنیده بودم که اسپنسر خودش شخصا میره ژاپن و با هزینه پورت سازنده رو راضی میکنه!
اگر انحصاری زمانی هم باشه حتی 6 ماهه بازم خیلی اهمیت داره برا بازی به این مهمی و هایپ بالا که بهترین نمایش E3 هم شد , به نظرم سونی خوب هم روش تبلیغات کرده و انتظار نمیشه داشت انحصاری کامل باشه . در کل کی برا FF میره XBOX بخره :D کلا فن بیس اصلی بازی رو PS هست و تا زمان پورت اونور دیگه اکثرا تجربه کردن بازیو , حالا فعلا که گفتن برنامه ای برا سایر پلتفرم ها نداریم حالا تا کی معلوم نی ... اگه 1 ساله باشه که دیگه عملا میره تو نسل بعد و زیر سایه تب و تاب کنسول های جدید
از نظر من تبلیغات سونی هیچ اهمیتی نداره...............فقط واسه خودشون و برد تبلیغاتیشون مهمه نه واسه طرفدارا که واسه انحصاری میخرن در واقع یجور فحشم هست فکرش بکن طرف PC گیمر میره واسه فلان بازی PS4 میخره و بعدش میبینه که واسه PC هم عرضه شده!..................
قطعا Kojima Productions اولین استودیو که سونی قصد خریدش داره به احتمال 99 درصد این اتفاق می افته :D
دومین استودیو هم Insomniac باید دید بالاخره بله میگن یا نه
Supermassive Games و Ready At Dawn گزینه های بدی نیستن
اتفاقا یه لیستی از استودیوهایی که ممکنه بخرن اماده کردم که بزودی میزارمش:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
یه سری تئوری دایی جان ناپلئونی هست که اینا مخصوصا دادن یه بخش نچندان مهم ماکروسافت خبر رو بزنه حالا درسته خبر غلطیه ولی به طرفدارای اکس باکس این امید رو میده که بازی قراره رو کنسولشون بیاد. مایکرو که نمیتونه بیاد خبر رسمی بده که بازی انحصاری زمانیه.

قرادادها اینقدر ساده و بچه بازی نیستن دوست من. اگر قرارداد زمانی باشه که خوب بعد از اتمامش مایکرو نیازی به دادن پول نداره. اتفاقا SE هست که بابت فروش بازی باید به مایکرو لویالتی بده.

اگرم دائمی باشه که خوب بدون رضایت سونی نمیتونن رو اکس باکس رلیز بکنن. حالا اسپنسر پول بده یا نده
دایی جان ناپلئونی ،؟ عین روز روشنه که از عمد همچین کار چرکی رو کردن !

• Like
Reactions: g4mer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر