Remedy حق انتشار کامل Alan Wake را بدست اورد

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,229
نام
سروش
با این شرایط بعید میدونم مایکروسافت خرید بزرگ دیگه ای بکنه اما اگه سونی یه حرکتی بزنه و رمدی و یا ... رو بخره رقابت نسل بعد خیلی جذاب تر میشه و مایکروسافتم میره سراغ استودیو های بهتر

• Like
Reactions: g4mer

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
مشکل اینجاست که رمدی الان استودیو ضعیفی شده بعیده حتی ادامه این بازی هم چیز جالبی بشه الان رمدی فقط شده شو کیس گرافیکی و پز گرافیکی این که تو کنترل به حد اعلا رسوندن
رمدی بیاد زیر دست سونی مطمعن باشن خیلی بهتر میشه

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
خب پس hell yeah ؟ تا دیروز Alan Fake نبود با نمره های 6-7 ؟ :D
اتفاقا من از اولین روز ریلیز بازی ازش دفاع کردم ، پستهای خیلی قدیمیتر از این تاپیکها !هست که خود XB فنها بوکمارکمو آوردن ! باز خودشون پاکش کردن :tearsofjoy:
اونی که رنگ عوض میکنه در همین تاپیکهای اخیر میتونی ببینیش که ، بعد از انتشار فقط شایعه ! ، گذشته ی استودیو هم زیر سوال بردن !!

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
تاپیک های بعد از خریده شدن رمدی توسط سونی:D:

_رمدی حق انتشار کامل مکس پین را از Take Two خرید.

_ الن ویک ۲ و مکس پین ۴ ساخته شده و انحصاری پلی استیشن خواهند بود.

به غروب آفتاب خیره شده، سیگار لایتش را روشن کرده و به آرزوهای دور و دراز خود فکر میکند :D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
خب خدا رو شکر :D

فن‌های آلن ویک هم دیگه میتونن از رمدی بازی مورد علاقشون رو بخوان و بیخیال مایکرو بشن.

مایکرو هم میتونه بره روی پروژه‌ها و برنامه های دیگش سرمایه گذاری کنه جای سرمایه گذاری رو استودیویی مثل رمدی و بازی‌هایی مثل کوانتم و کنترل و آلن ویک :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
ولی انصافا حالا که به احتمال زیاد بازی روی PS4 هم عرضه میشه، همگی تجربه‌اش کنید و ببینید چطور ممکنه بعد از اینهمه سال (فک کنم 9 سال شده!)، همچین بازی خفنی نسخه دوم نداشته! قشنگ میشه گفت در کنار ساخته نشدن Sunset Overdrive 2، دومین حماقت بزرگ مایکروسافته!
امیدوارم American Nightmare رو هم شاملش کنن، اون موقع که بدجوری دنبال ادامه بازی بودم، خیلی چسبید!
اگه یه ریمستر قابل قبول بزنن قشنگ یه دلیل بی چون و چرا واسه تجربه دوباره‌ی بازی پیش میاد...ملتم به احتمال زیاد خوب میخرن بازیو و یه پشتوانه مالی خیلی خوب میتونه باشه واسه نسخه دوم...حتی اگه استدیو زیرمجموعه سونی یا شرکت بزرگ دیگه‌ای نشه دیگه نیازی پیدا نمیکنه بره سراغ ناشره کوچیکی مثل 505.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اتفاقا من از اولین روز ریلیز بازی ازش دفاع کردم ، پستهای خیلی قدیمیتر از این تاپیکها !هست که خود XB فنها بوکمارکمو آوردن ! باز خودشون پاکش کردن :tearsofjoy:
اونی که رنگ عوض میکنه در همین تاپیکهای اخیر میتونی ببینیش که ، بعد از انتشار فقط شایعه ! ، گذشته ی استودیو هم زیر سوال بردن !!
وقتی گیمرها شاخص خوب بودن بازی رو امتیاز یا مقایسه اون با گیم دیگه یا نفر-استودیو-ناشر رو ملاک قرار میدن همین چیزها پیش میاد. یه IP جدید با محتوای بسیار خوب ساختن DLC با اون کیفیتش براش عرضه کردن ولی خب چون "ملاک" گیم خوب برای منتقد فلان سایت چیز دیگه بود اونطوری له کردنش.
درهرحال امیدوارم بترکونن واسه شماره دو اون نورث انجین لعنتی هم خودی نشون بده :D

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
به رمدی تبریک میگم از حالا میتونیم منتظر Alan wake 2 باشیم(مثل اتفاقی ک برا ip bayonetta) افتاد :D
بازم به رمدی تبریک میگم چون دیگه با ماکرو همکاری نمیکنه همه ps fan ها کشته مردش شدن و حالا فقط میخان انحصاری بسازه و فرست پارتیم بشن:D=))
در کل خوشحالم بابت هرچه مستقل شدن REMEDY و احیا الن ویک دوست داشتنی

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
فکر کنم تنها چیزی که تو عمرم راجع بهش نظر ندادم همین آلن ویک باشه ! چون هیچ چیزی راجع بهش نمی‌دونم و هیچ ایده ای راجع بهش نداشتم و ندارم ! و واقعا نمی‌دونم سر کنسول وارز بود که بازی آنقدر بزرگ شد یا نه!

منتها حتی سرمایه گذاری (خرید که فبها) روی رمدی به نظر اتلاف سرمایه است ، شاید برای مایکرو سافت خوب بود و میتونست بعضی ضعف هاش رو کاور کنه ! الان رمدی چی میخواد بسازه که ناتی داگ و سانتا و ساکر پانچ نمیتونن ! آدم کوانتیک دریم و سبک خاصش رو ول کنه بره ، بعد رمدی رو جذب کنه ؟؟ معنی میده اصلا ؟؟؟

سونی بین انحصاری هاش شدیدا جای خالی بازی های فانتزی حس میشه !قبلاً ترد پارتی های ژاپنی این ضعف رو پوشش میدادن، ولی خود سونی همکاریش رو قطع کرد با همشون !کاملا کویر شد تو این زمینه!

بعد بره رو رمدی سرمایه گذاری کنه؟

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
فکر کنم تنها چیزی که تو عمرم راجع بهش نظر ندادم همین آلن ویک باشه ! چون هیچ چیزی راجع بهش نمی‌دونم و هیچ ایده ای راجع بهش نداشتم و ندارم ! و واقعا نمی‌دونم سر کنسول وارز بود که بازی آنقدر بزرگ شد یا نه!

منتها حتی سرمایه گذاری (خرید که فبها) روی رمدی به نظر اتلاف سرمایه است ، شاید برای مایکرو سافت خوب بود و میتونست بعضی ضعف هاش رو کاور کنه ! الان رمدی چی میخواد بسازه که ناتی داگ و سانتا و ساکر پانچ نمیتونن ! آدم کوانتیک دریم و سبک خاصش رو ول کنه بره ، بعد رمدی رو جذب کنه ؟؟ معنی میده اصلا ؟؟؟

سونی بین انحصاری هاش شدیدا جای خالی بازی های فانتزی حس میشه !قبلاً ترد پارتی های ژاپنی این ضعف رو پوشش میدادن، ولی خود سونی همکاریش رو قطع کرد با همشون !کاملا کویر شد تو این زمینه!

بعد بره رو رمدی سرمایه گذاری کنه؟
:|
استاد کاش یکم وقتتونو با بازی البته رو pc نه خدایی نکرده رو کنسول رقیب تجربه میکردین بعد نظرات گران بها میدادین
اخه درسته بازی تو لول دیزاین یکم مشکل داشت اما این فقط باعث شد بازی تبدیل به شاهکار نشه نه کمتر!!!!
یچی نگین مرغ پخته بندری برقصه
این استدیو همونی هست که دوتا مکس پین با با راکستار با اون داستان و اون گیم پلی رو برای اولین بار ارایه کرد که برای اولین بار slow motion رو تو بازی اکشن اورد و دقیقا همون کاری رو کرد که gears با سیستم سنگرگیریش باعث استاندارد تو همه سبک ها شد
لطفا با خودتون یکم مهربون تر باشین مثلا حرفه ای هستین و چار کلوم تاریخچه گیمینگ رو تجربه و درک کردین

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
استاد کاش یکم وقتتونو با بازی البته رو pc نه خدایی نکرده رو کنسول رقیب تجربه میکردین بعد نظرات گران بها میدادین
اخه درسته بازی تو لول دیزاین یکم مشکل داشت اما این فقط باعث شد بازی تبدیل به شاهکار نشه نه کمتر!!!!
این استدیو همونی هست که دوتا مکس پین با با راکستار با اون داستان و اون گیم پلی رو برای اولین بار ارایه کرد که برای اولین بار slow motion رو تو بازی اکشن اورد و دقیقا همون کاری رو کرد که gears با سیستم سنگرگیریش باعث استاندارد تو همه سبک ها شد
لطفا با خودتون یکم مهربون تر باشین مثلا حرفه ای هستین و چار کلوم تاریخچه گیمینگ رو تجربه و درک کردین
اینو برو به همون رفقاتون تو مجمع اساتید بگو که میگن خدا رو شکر که داریم این استودیو پایین رده رو میکنیم تو پاچه سونی ! LoL

ضمن اینکه توصیه میکنم یه دوره اکابر بری ! از کجای پست من استخراج کردی که گفته باشم استودیو بدیه ،گفتم چه چیزی می‌تونه به مجموعه سونی اضافه کنه! چه چیزی می‌تونه بهتر از استودیو های فعلی ارائه بده ؟؟

نتیجه: هیچی!

باز کوانتیک سبک منحصر به فرد خودش رو داشت ! سونی از دستش داد! بعد بره رمدی رو بیاره، حماقته !

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوران خوب رمدی خیلی وقته تموم شده،الان نهایتا بتونه بازی متای۷۰ بسازه :))

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
مگه قرار نبود در رو هم پشت سرتون ببندین
ببندین برین دیگه خسته شدیم
مهم نیست.وقتی هیچ کاری با استودیوی سازنده که حق نسخه ی دوم بازی هم دستشه نداریم , حق انتشار نسخه ی اول چه دردی ازمون دوا می کنه؟بذار کلا شر این استودیو از سرمون کنده بشه.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
اینو برو به همون رفقاتون تو مجمع اساتید بگو که میگن خدا رو شکر که داریم این استودیو پایین رده رو میکنیم تو پاچه سونی ! LoL

ضمن اینکه توصیه میکنم یه دوره اکابر بری ! از کجای پست من استخراج کردی که گفته باشم استودیو بدیه ،گفتم چه چیزی می‌تونه به مجموعه سونی اضافه کنه! چه چیزی می‌تونه بهتر از استودیو های فعلی ارائه بده ؟؟

نتیجه: هیچی!

باز کوانتیک سبک منحصر به فرد خودش رو داشت ! سونی از دستش داد! بعد بره رمدی رو بیاره، حماقته !
استدیو رو میکنیم تو پاچه سونی؟؟!!
مگه گیم پد مورد دار رو تو سایت دیوار داره معامله میشه که کسی بندازن :D=))

• Like
Reactions: vaan 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر