اشاره‌ ای به تاریخ عرضه‌ ی The Last Of US Part II در مصاحبه جدید اشلی جانسن

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
109438

اشلی جانسن بازیگر نقش الی مصاحبه‌ی جدیدی با Brian W. Foster انجام داده و در آن مصاحبه کننده درباره تاریخ عرضه ی The Last of Us Part II سوالی مطرح میکند و اشلی جانسن در جواب به این سوال به ماه فوریه اشاره میکند. ماه فوریه بصورت واضح بیان نمیشود اما او به ماه فوریه اشاره میکند.
این مصاحبه را میتوانید در صفحه یوتیوب مربوطه مشاهده کنید ، در این ویدیو در زمان یک ساعت و هفت دقیقه این سوال مطرح میشود.

جیسون شرایر سردبیر بخش اخبار سایت کوتاکو نیز در مورد تاریخ انتشار The Last of Us Part II در یک توئیت به تاریخ فوریه اشاره ای کرده بود. او همچنین در گذشته قبل از اعلام تاریخ انتشار Death Sranding توسط کوجیما پروداکشن ، زمان انتشار این عنوان را اعلام کرده بود که بعد از نمایش تریلر بازی و اعلام تاریخ انتشار مشخص شد که او به منابع معتبری دسترسی دارد.

Last of Us 2 release date possibly hinted at by Ashley Johnson

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
بازی های این نسل ناتی داگ خطی صرف نبودن از اون حالت نسل پیش خارج شدن الان نیمه خطی شدن دیگه U4 اولین گام بود دراکمن هم تایید کرد Tlou2 هم دارای محیط های بزرگ هست احتمال میره ناتی داگ نسل بعد دیگه اقدام کنه برای ساخت یک بازی Open world
ناتی داگ به هیچ وجه open world نمیسازه چون تو سبک خودش جزو بهترین هاست ... بخاد open world بسازه باید کلی تلاش کنه تا به سطح ی شرکت مثل راک استار برسه...
همون چیزی که گفتی محیط ها بزرگتر میشن ولی open world نمیشن

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
ناتی داگ به هیچ وجه open world نمیسازه چون تو سبک خودش جزو بهترین هاست ... بخاد open world بسازه باید کلی تلاش کنه تا به سطح ی شرکت مثل راک استار برسه...
همون چیزی که گفتی محیط ها بزرگتر میشن ولی open world نمیشن
این راهیه که همشون میرن مطمن باش الان میازاکی هم بلاخره تو این اثر اخرش رفت به سمت OW نیازی به مقایسه با راکستار نیست چون اونا از اول هم فقط OW میخواستن
من اتفاقا دوست دارم یک بازی از ناتی داگ در سبک ow ببینم اونجوری دیگه نمیتونن تمرکز صرف رو داستان بکنن

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
این راهیه که همشون میرن مطمن باش الان میازاکی هم بلاخره تو این اثر اخرش رفت به سمت OW نیازی به مقایسه با راکستار نیست چون اونا از اول هم فقط OW میخواستن
من اتفاقا دوست دارم یک بازی از ناتی داگ در سبک ow ببینم اونجوری دیگه نمیتونن تمرکز صرف رو داستان بکنن
مشکل اینجاس که من دوس دارم بیشترین تمرکز رو داستان باشه.... :D
چون بنظرم داستان رو بخش های دیگه مثل گیم پلی ، شخصیت پردازی ، کارگردانی و... تاثیر زیادی میزاره

البته قدرت کنسولهای نسل بعد رو نباید منکر شد و مسلما محیط ها انقدر بزرگ میشن که کم کم بازی ها اوپن ورد بحساب بیان

• Love
Reactions: mohsenebrahimi

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
این صحبتای نیل دراکمن به عنوان کارگردان و نائب رئیس استودیو هست راجب اپن ورلد شدن بازیای ناتی داگ :
We will forever continue to make single player, linear, narrative based games
Neil Druckmann 2017 -​
حالا اگه بچه های اینجا بیشتر از ایشون درباره آینده استودیو میدونن من دیگه حرفی ندارم. :))

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
این صحبتای نیل دراکمن به عنوان کارگردان و نائب رئیس استودیو هست راجب اپن ورلد شدن بازیای ناتی داگ :

حالا اگه بچه های اینجا بیشتر از ایشون درباره آینده استودیو میدونن من دیگه حرفی ندارم. :))
آره دیگه میگم ناتی داگ تو سبک خودش الان بهترینه و استاندارد های جدید بوجود میاره
چرا بیاد سبکو عوض کنه و با بزرگای اون سبک رقابت کنه... وقتی جایگاه خودشو در بهترین حالت داره

باید کلی کار انجام بده در کنار ایده های جدید ، تا مثلا تو اوپن ورد به سطح RDR برسه یا بهتر باشه... در حالیکه خودش تو سبک سینگل پلیر خطی شاهکاره...
ولی بخاطر قدرت پردازش بالا تو نسل بعد محیط ها خیلی بزرگتر میشن که البته نمیشه گفت اپن ورد ولی میشه گفت بزرگ ورد :D:D:))

• Like
Reactions: Adidas95 and Ludens

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
خدایی لفت بیهایند و ریمستر رو دیگه نیارید تو لیست:D
میمونه سه تا دیگه:D که دوتاش بازی کامله، U:TLL در حد U4 و یا حتی TLOU1 نبود مدت زمانش ولی خوب با آنچارتدهای نسل قبل برابری میکرد؛ ولی باز از اونطرف مولتی هم نداشت(به همون U4 وصل میشد، تقریبا هیچی هم اضافه نکردن جز چندتا اسکین فکر کنم...نه مود جدیدی، نه مپ جدیدی...هیچی:-" )

کلا این نسل با ارفاق 2.5ی بازی داشتن:D
همین ریمستر فروشش از همه بازی های مایکروسافت بیشتر بود . یه ریمستر بسیار ساده که کلی بازی بزرگ و بفروش نسل زیرش مونده بودن . چرا نباید حساب بشه .

• Like
Reactions: Metal Gear

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
ناتی داگ اگه اپن ورلد هم بسازی مطمعن باشید استانداردها رو جابجا میکنه -.-
ناتی داگی که الان داره TLoU میسازه فراموش نکنید که یه روزی کراش میساخت و توی پلتفرمر پیشگام بود!

درسته یه روزی گفته ما همین راه رو ادامه میدیم، ولی به هر حال ممکنه یه روزی مسیرشونو عوض کنن و این اصلا اتفاق عجیبی نیست! این استودیویی که من میبینم هیچ بعید نیست یه روزی بیاد ریسینگ بسازه و بقیه رو بفرسته تو حاشیه :))

• Like
Reactions: Coma BlacK

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر