Tales of Arise تولد دوباره سری Tales خواهد بود

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
تصاویری از بازی Tales of Arise چند روز قبل از شروع E3 2019 لو رفت و این بازی به طور رسمی در جریان کنفرانس Microsoft، نمایش داده شد. «یوسوکه تومیزاوا»، تهیه کننده Tales of Arise، اطلاعات جدیدی از این عنوان را در اختیار علاقمندان قرار داده است.
Tales-of-Arise-1-1024x576.jpg

ساخت این بازی حتی قبل از معرفی Tales of Vesperia: Definitive Edition آغاز شده و چند سالی تمرکز اصلی تیم Tales  بوده و هدف اصلی سازندگان در عین حفظ اصولی که یک بازی را تبدیل به بخشی از فرنچایز Tales می‌کند، ایجاد انقلابی ساختاری بوده است. اولین تغییر بزرگ، کنار گذاشتن موتور بازی‌سازی همیشگی و استفاده از UE 4 بوده که به نورپردازی و ایجاد اتمسفر بهتر در کنار حفظ...

Continue reading...

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
درود...
مرسی از تاپیک...

جزو معدود بازی هایی بود که E3 2019 رو برم جذاب کرد...

کنار اومدن با تغییرات یکم سخته- مخصوصا تو JRPG ها...
من با سری تیلز آف بزرگ شدم و تک تک نسخه هاشو بازی کردم, بنظرم کاش موتور گرافیکی قبلی رو نگهمیداشتن, یکم از حالت انیمه ای در اومده و خیلی دارک شده گرافیکش با UE4....
و امیدوارم فقط 2 کرکتر نداشته باشیم...
مثل قبل یک پارتی بامزه و خفن...

به هرحال تغییر باید از یک جایی شروع بشه...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
بیست و پنج ساله دارید ,,بازی میدید ، رسما پونزده سالش رو کوچکترین تغییر ی تو گرافیک و لولو دیزاین و گیم پلی ندادید !

Cygames بایه تریلر ۱۵ دقیقه ای نشون داد که اگه به خاطر کلاشی و شیر دوشی و دزدی نامکواز فن ها نبود ، الان سری تیلز باید چی و با چه کیفیتی باشه!

کاش حداقل granblue با همون کیفیت مورد انتظار بیاد بیرون ، این هم ببینن یاد بگیرن یاحداقل از روش اسکی برن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر