کمک فوری درباره ی هک شدن اکانتم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان الان داخل استور سونی بودم که دیدم ساین اوت شدم
یوزر و پسورد رو که زذم در کمال تعجب دیدم که کد از ی شماره ایرانسل ارسال شده به موبایلم نه از طرف سونی
بازم ی بار دیگه خواستم لاگین کنم که دیدم این سری با ی شماره همراه اول برام کد ارسال شد ولی کد رو وارد نکردم
هر چی زنگم زدم به بی ناموس جواب نداد
میخواستم بدونم اکانتم هک شده یا نه؟
لطفا راهنمایی کنید چکار کنم
سپاس

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
کسی نیست راهنمایی کنه؟
ایمیل پشتیبانی سونی چی هست؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام:D
سونی یه مدته که کد تایید دو مرحله ایی رو از طریق اپراتورهای ایران میفرسته(نه همیشه ولی خیلی از مواقع)
گاهی اوقات کلا نمیفرسته
گاهی اوقات خیلی دیر
و گاهی اوقات از سمت اپراتورهای ایرانی
منم چندماه پیش واسم پیش اومد تا تهش رو رفتم و امار دقیقش رو پیدا کردم(با چندتا از رفقام هم این تست رو انجام دادم)
ممکنه از 20 تا کد یک بارش از سمت خود سونی (یعنی تیتر پیامک اسم سونیه) باشه وگرنه کد تایید هارو با شماره هایی که واسه این اپراتورهاس میفرسته که به قول شما اصلا وجود خارجی ندارن

• Like
Reactions: sinart7

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
سلام:D
سونی یه مدته که کد تایید دو مرحله ایی رو از طریق اپراتورهای ایران میفرسته(نه همیشه ولی خیلی از مواقع)
گاهی اوقات کلا نمیفرسته
گاهی اوقات خیلی دیر
و گاهی اوقات از سمت اپراتورهای ایرانی
منم چندماه پیش واسم پیش اومد تا تهش رو رفتم و امار دقیقش رو پیدا کردم(با چندتا از رفقام هم این تست رو انجام دادم)
ممکنه از 20 تا کد یک بارش از سمت خود سونی (یعنی تیتر پیامک اسم سونیه) باشه وگرنه کد تایید هارو با شماره هایی که واسه این اپراتورهاس میفرسته که به قول شما اصلا وجود خارجی ندارن
مطمئنید؟
اخه تا حالا برای من همش توسط خود سونی فرستاده شده

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
مطمئنید؟
اخه تا حالا برای من همش توسط خود سونی فرستاده شده
کاملا مطمئنیم
همین الان به چهارتا از رفقات بگو خارج شن از اکانتشون و مجدد ساین کنن و منتظر کد تایید دو مرحله ایی باشن
حداقل 50 درصد پیامک هاشون از سمت اپراتور داخلی میاد

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
این سونی معلوم نیست داره چیکار میکنه :-? چند روز کپچا رو برداشته بود امروز دوباره آورده. گاهی هم بی دلیل (شاید برای امنیت) ساین اوت میکنه پس هیچ مشکلی نیست. اون خط اپراتور ایران هم همونطور که دوستمون بالاتر گفتن طبیعیه
کلا جای هیچ نگرانی نیست :D

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
سلام
شاید باورتون نشه منم دستگاه رو روشن کردم وارد اکانتم شدم دیدم ساین اوت شده , بعد رفتم مشخصات اکانتمو بزنم دیدم کد از یه شماره داخلی میفرسته تعجب کردم چون پیش نیومده بود اصلا :)) اما دیدم طبیعیه سوال و پرسش کردم از رفقا و.. :))

• Like
Reactions: db07
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر