11 سال از انتشار Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots گذشت

navidvvv

کاربر سایت
Apr 8, 2019
59
من متال باز نیستم ولی این نسخه رو خیلی دوست دارم تنها بازی متالی بود که تا اخر رفتم :D ، واقعا بازی فوقالعاده ایی بود ، یادش گرامی چه دوره ایی بود :x

• Like
Reactions: kourooshkabir25

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
یکی از بازی هاییه که هیچوقت از بازی کردنش خسته نمیشم! واقعا فوق العاده و دوست داشتنیه :x
فقط اون صحنه ای که آکیبا تو بشکه نشسته و داره سمفونی شماره 9 رو اجرا میکنه :D
واقعا حیف که فقط یک بار تونستم تجربش کنم، جای خالی ریمستر متال گیر 4 بشدت احساس میشه.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
فقط اخرش که فکر میکردی بازی تموم شده یه دفعه یه کی جلوت ظاهر میشد هاج و واج میموندی تنها چیزی هم که حال نمیکنم باهاش عکس کاور ریجن 1 هست متال گیر همیشه کاوراش حالت کمیک گونه داشت ولی شماره 4 ریجن 1 و شماره 5 این سنت رو شکستن به نظرم کمیک گونه بهتر بود

• Like
Reactions: kourooshkabir25

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
نمی دونم چرا اصلا حس نمی کنم 11 سال گذشته و دیگه شده 30 سالمون ولی هنوزم انگار همین دیروز بود که برگشتیم shadow moses و اشکمونو در آورد کوجیما
خیلیا بیگ باس رو از سالید بیشتر دوست دارن اما سالید اسنیک تا ابد مظلوم ترین شخصیت سری متال گیر هست ...
امیدوارم به زودی یه ریمستر خفن ازش ببینیم

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
ريزه كاري هاي كوجيما تو اين بازي خداست... باس فايت هاش چقدر خفن بودن...مطمعن باشين DS هم هينجوري ميشه

این خیلی عالی بود ولی هیچی MGS 3 نمیشد
صد درصد...
snake eater شاهكاره
براي منم نسخه سوم بهترينه ابهت بيگ باس و مبارزش با the boss تو اون دشت پر از گل هيچوقت فراموش نميشه
ولي بقيه نسخه ها هم فراموش نشدني ان

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
MGS4 هم مثل Red Dead خیلی بعیده که برای کنسولهای نسل فعلی ریمستر شه چون اینجور که جایی خودم بشدت وضعیت کد نویسی بازی بهم ریخته بوده و اینکه خود تیم سازنده الان ازش سر در نمیاره. برای پورتش نیاز به یه خرج و وقت زیاد هست که تا به حال حداقل کونامی زیر بارش نرفته. ولی خوب به هر صورت فکر میکنم جز بازیهای ارزشمندی هست که خیلیا متاسفانه موفق به تجربش نشدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر