Marvel’s Avengers | PC

109081
خب بلاخره عنوان مورد انتظار Marvel’s Avengers توسط Square Enix در E3 2019 رونمایی شد .
Eidos Montreal و Crystal Dynamics با همکاری یکدیگر در حال ساخت و توسعه بازی هستند و Square Enix وظیفه ی انتشار آن را بر عهده دارد . همچنین تایید شده که بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۵ می ۲۰۲۰ (۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) برای PC.Xbox One. PS4 عرضه خواهد.
همچنین تاید شده که بتای آن به صورت انحصاری برای PS4 در دسترس قرار خواهد گرفت و نکته ی جالب آن این است که بازی به صورت Story Driven است .
ما در تریلر رونمایی دیدیم ۴ نفر می‌توانند به صورت آنلاین و Co-Op با یکدیگر بازی کنند اما اگر می‌خواهید به صورت آفلاین و تنها بازی کنید، آن سه نفر دیگر توسط هوش مصنوعی بازی کنترل خواهند شد و گفته شده جهان بازی گسترده و بزرگ است . همچنین گفته شده محتوای اضافی برای بازی در نظر گرفته شده است
در تریلر رونمایی بای Captain America، Thor، Iron Man، Black Widow و Hulk دیدیم که با یک دیگر همکاری و در تلاش نابودی دشمن بودند و در آخر به Ant-Man هم اشاره داشت که ممکن است بعد از عرضه به صورت آپدیت به بازی اضافه شود .
اینطور که مشخص بود داستان Marvel’s Avengers در روز جشنی اتفاق میوفتد و پس از اتفاقاتی گروه Avengers از یکدیگر میپاشد . در روز A-Day گروه Avengers به عنوان جنایت کار معرفی میشوند و از هم پاشیده شده اند و پس از سالها دباره با یک دیگر در مقابل گروهی خلافکار در کنار هم از مردم محافظت میکنند .همچنین صداپیشگان بازی Avengers نیز تایید شدند که طبق آن، جف شاین صداپیشگی شخصیت کاپیتان آمریکا، تروی بیکر صداپیشگی شخصیت بروس بنر، لورا بیلی صداپیشگی شخصیت بلک ویدو، تراویس ویلینگهام صداپیشگی شخصیت ثور و نولان نورث صداپیشگی شخصیت تونی استارک (آیرون من) را در بازی Avengers بر عهده خواهند داشت .

در آخر هم میتوانید تریلر بازی را مشاهده کنید . (با تشکر از دوست خوبمون که تریلر رو در تاپیک E3 2019 Trailers قرار دادند)

Marvel’s Avengers: A-Day - Official Reveal Trailer | E3 2019

ma46436457xresdefault150.jpg

ma46436457xres658569default1080.jpg

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
والا یچیز بگم پشمات بریزه گفتی آشغالترین بازیا خدایی من یبار بازی ترمیناتور رو بازی کردم خدایی تا آخر بازی فقط گفتم تموم کنم بره حیفم اومد به اون حجم بازی که دان کرده بودم :)) یعنی باهاش اصلا نتونستم کنار بیام تا اخر بازی سردرد گرفتم
ولی خدایی این بازی خوبه گیم پلی خوبی داره
اگه خواستی نصفه ول کنی یاد اونایی بیفت که به این بازی ۸۰۰ تومن دادن دیگه تا آخرش میری
اقا منم منظورم همینه چون من هیچ وقت برای بازی پول نمیدم برای همین تمام بازیها را تا اخر میرم حتی بازیهای ایندی را میخای بگی براش پول ندادی که طلب کاری نه من فقط منظور خودم را از بازی گفتم ولی هیچ وقت بازی را نصفه ول نمیکنم حتی برای یه بارم شده تمام میکنم چون براش پول نمیدم اتفاقا اگه برای چیزی پول بدم استفاده نمیکنم:D میترسم خراب شه مفته کوفته

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
ای بابا // با این اینترنت ذغالی نصفشو تا الان دانلود کردم . پس کیفیتش مثل نمرش پایینه (نمره همیشه معیار سنجش محکمی نیست ولی گاهی حق مطلب بیان می کنه)
نظر من بعد از 166 ساعت بازی کردن این زباله.
بازی مثل سری Destiny یا Division یک بازی بر اساس Loot کردن هست. یک مود کمپین داره، که خیلی معمولیه، فقط یک میشن شروع و پایان بازی سطحش بالا هست و بقیه تکرار مکرارت هستند.
سیستم کامبت بازی خوش دسته و همین گیم پلی بوده که من رو پای بازی نگه داشته در کنار اینکه کرم دارم بیلد های قوی از هر هیرو درست کنم. مسئله اینه که جذابیت و قدرت واقعی هر کراکتر شک دارم تو بخش داستانی خودش رو نشون بده، چون اونقدری Skill Point جمع نمیشه که قابلیت های جالبشون آزاد بشه.
بازی بعد از آپدیت های متعدد از نظر بهینه سازی از روز عرضه بهتر شده، ولی هنوز هم بی اشکال نیست و کار داره.
بخش چند نفر بازی بد نیست، ولی به علت حوصله سر بر بودن اینکه کسی پایه پیدا کنید که باهم جلو برید کم پیدا میشه.

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی نصب کردم . بازی بدی نیست بخش داستانی دارم می روم . گرافیک فنی خفنی نداره ولی قابل قبول هست . گرافیک هنری و طراحی شهرها وضع بهتری داره .
نسخه فشرده فیتگیرل گرفتم با حجم ۳۷ گیگ

• Like
Reactions: tpouria

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی خیلی جالبی هست و محیط های زیبایی دارد . دوستانی که به سبک ابرقهرمان علاقه دارند حتما تجربه کنند

• Like

tpouria

کاربر سایت
May 25, 2011
166
نام
پوریا
به نظرم تا این یکی دو ساعتی که من بازی کردم درگیرکننده بود اگر توجه کرده باشد برخی صحنه ها یادآوری کننده برخی سکانس های هیجان انگیز سه گانه اخر tomb raider هست و اینکه کاراکتر اصلی به غیر از hero های اصلی زیاد حرف میزنه تا به بازی هیجان بده . در کل بازی با ایده خوبی شروع کرد و فضاها فوق العاده متنوع ولی کوچکی داره .
من خودم زیاد با ابر قهرمان ها حال نمیکنم ولی از این خوشم اومد ./

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
به نظرم تا این یکی دو ساعتی که من بازی کردم درگیرکننده بود اگر توجه کرده باشد برخی صحنه ها یادوری کننده برخی سکانس های هیجان انگیز سه گانه اخر tomb raider هست و اینکه کاراکتر اصلی به غیر از hero های اصلی زیاد حرف میزنه تا به بازی هیجان بده . در کل بازی با ایده خوبی شروع کرد و فضاها فوق العاده متنوع ولی کوچکی داره .
من خودم زیاد با ابر قهرمان ها حال نمیکنم ولی از این خوشم اومد ./
اون دختره (کامالا خان) و نحوه حرکت و تاب خوردنش بین صخره ها انگار تومب رایدر هست . فضای مرموز و جالبی داره .

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
مزخرف ترین بازی بود که تو عمرم انجام دادم 3 ساعت بازی کردم، حیف اون 100 گیگی که پای دانلود این بازی دادم:|
بخش داستانیش خفنه ‌ تقریبا آخرش رسیدم . جالبه . نسخه فیتگیرل می گرفتی با حجم ۳۷ گیگ لازم نبود صد گیگ دانلود کنی

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
بخش داستانیش خفنه ‌ تقریبا آخرش رسیدم . جالبه . نسخه فیتگیرل می گرفتی با حجم ۳۷ گیگ لازم نبود صد گیگ دانلود کنی
والا با تمام آپدیت هاش و High Resolution Texture Pack الان 89 گیگ هست، اون دوستمون بزرگنمایی کردند کمی.

واقعا بازی پوچی دوست عزیز، همین داستانی که می‌فرمایید رو شما دقت کن، یک بازی که این همه roaster عظیم مارول در خدمتش بوده رسما 3 تا از Villain ها این دنیا رو استفاده کرده. تنها ماموریت هایی که میاد از تفاوت Avengers ها تو بازی استفاده می‎کنه رسما مرحله اول و آخر هست که به ترتیب هر بخشی از مرحله با یکی از قهرمان ها جلو میره. به جز این شما Avengers رو دستت داری، میری یک شخصیت درجه دو از این تیم رو میکنی قهرمان اصلی بازی و داستان بازی دور این می‌چرخه، چون خیلی شانسی تونسته رمز عبور Ironman که یکی از نوابق دنیای مارول هست رو پیدا کنه (حالا خود این پلات حول مسخره که این آدمه با این همه هوش رمز رو میزاره I am Ironman دقت نمیکنیم). آخر بازی هم به جایی میرسه که رسما از نظر قدرت Hulk و Thor هم توسط این جوجه carry میشن... (صحبتی که کردم اسپویل پایان بازی نیست ولی رسما بازی کامالا خان رو قوی تر از Hulk نشون میده).

تنوع دشمنای بازی بسیار کم هست با توجه به سبکی که داره و نیاز برای فارم کردند و تقریبا همه محدود به یک سری رباط و شاید 2 مدل سرباز انسان هست، که حالا مدل اسلحه متفاوتی دارند. ساختار مراحل بازی بازم خیلی پوچ هست و تکرار مکرارت هست، برای یک بازی لوت محور آنلاین هنوز که هنوز بازی یک Raid درست حسابی و محتوای Endgame حسابی که نیاز به کار تیمی داشته باشه نداره (مرحله ای که مثلا نیاز باشه یک کارکتر سنگین مثل Hulk با یکی مثل Blackwidow تو تیم باشه). با اینکه گیم پلی بازی روان و خوش ساخت هست، ولی اینکه شما تو یک مرحله هالک باشی و یا مثلا کاپیتان آمریکا خیلی فرقی باهم دیگه ندارند. شما فقط بخش داستانی بازی رو داری نگاه میکنی، ولی مخاطب اصلی این بازی دنبال صرفا بخش داستانی اون نیست و شاید 20 درصد بازی داستانی باشه تو یک بازی تو این سبک. بازی میاد خودش رو یک بازی لوت محور معرفی میکنه، بعد این لوت ها از نظر ظاهری تو کارکتر ها تاثیری نداره و باید بری جز یک سری اسکین تکراری که فقط تغییر رنگ دارند برای بقیه اسکین ها پول خرج کنی (حالا شرکت رقیب میاد تو سری بازی های Injustice توانایی شخصی سازی کامل به بازی باز میده). بازی کلا خیلی مشکلات داره، البته هسته اصلی که گیم پلی خوبی هست رو داره و پتانسیل بالایی داشته، ولی به شدت کم کاری درش مشهوده....

یکی از برتری های Suicide Squad نسبت به این بازی همین الان این هست که نمیاد کارکتری مثل Hulk و Thor رو با اون قدرت در کنار Capitan America و Black Widow قرار بده و Nerf کنه. هر رباطی هم که باشه جلوی این دونفر امکان نداره از نظر عقلی دوام بیاره، یا یک باسی مثل Taskmaster برای کسی مثل thor نباید چالشی باشه (کافیه پتک رو فقط بزاره رو سینه اش و تمام). اعضای Suicide Squad به اون صورت شامل Power house هایی مثل Superman, Wonder Woman و حتی Flash و Green Lantern نیستند و ساخت بازی برای این تیم به مراتب بهتر میشه. حالا من که ساعتها وقت رو این گذاشتم فعلا و بیشتر سر کرم شخصی برای کامل کردن محتوای بازی هست، ولی بازی به صورت کلی خیلی پوچ هست، یک بازی دیگه در همین سبک مثل Destiny کلی محتوای جذاب داره، Raid داره که درش کار تیمی معنا داره و هر کسی باید وضیفه خاصی داشته باشه، اینجا با اینکه بسترش موجوده (قهرمان های متنوع با قدرت های مختلف) از هیچکدام از این پتانسیل ها به درستی استفاده نشده. فقط امیدوارم هستم Suicide Squad هم مثل این بازی تحویل گرفته بشه (بالاخره محبوبت Avengers به مراتب بیشتره) چون به مراتب با توجه به شخصیت ها چهار چوب بهتری برای طراحی مراحل و شخصیت ها هست (همون قضیه قدرت کارکتر ها) و هم تعداد اعضای گروه محدودتره و بازی میشه عمق بیشتری داشته باشه. اسکین های درست حسابی برای هارلی خودش میتونه موفقیت اون بازی رو گارانتی کنه >:)

• Smile
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
والا با تمام آپدیت هاش و High Resolution Texture Pack الان 89 گیگ هست، اون دوستمون بزرگنمایی کردند کمی.

واقعا بازی پوچی دوست عزیز، همین داستانی که می‌فرمایید رو شما دقت کن، یک بازی که این همه roaster عظیم مارول در خدمتش بوده رسما 3 تا از Villain ها این دنیا رو استفاده کرده. تنها ماموریت هایی که میاد از تفاوت Avengers ها تو بازی استفاده می‎کنه رسما مرحله اول و آخر هست که به ترتیب هر بخشی از مرحله با یکی از قهرمان ها جلو میره. به جز این شما Avengers رو دستت داری، میری یک شخصیت درجه دو از این تیم رو میکنی قهرمان اصلی بازی و داستان بازی دور این می‌چرخه، چون خیلی شانسی تونسته رمز عبور Ironman که یکی از نوابق دنیای مارول هست رو پیدا کنه (حالا خود این پلات حول مسخره که این آدمه با این همه هوش رمز رو میزاره I am Ironman دقت نمیکنیم). آخر بازی هم به جایی میرسه که رسما از نظر قدرت Hulk و Thor هم توسط این جوجه carry میشن... (صحبتی که کردم اسپویل پایان بازی نیست ولی رسما بازی کامالا خان رو قوی تر از Hulk نشون میده).

تنوع دشمنای بازی بسیار کم هست با توجه به سبکی که داره و نیاز برای فارم کردند و تقریبا همه محدود به یک سری رباط و شاید 2 مدل سرباز انسان هست، که حالا مدل اسلحه متفاوتی دارند. ساختار مراحل بازی بازم خیلی پوچ هست و تکرار مکرارت هست، برای یک بازی لوت محور آنلاین هنوز که هنوز بازی یک Raid درست حسابی و محتوای Endgame حسابی که نیاز به کار تیمی داشته باشه نداره (مرحله ای که مثلا نیاز باشه یک کارکتر سنگین مثل Hulk با یکی مثل Blackwidow تو تیم باشه). با اینکه گیم پلی بازی روان و خوش ساخت هست، ولی اینکه شما تو یک مرحله هالک باشی و یا مثلا کاپیتان آمریکا خیلی فرقی باهم دیگه ندارند. شما فقط بخش داستانی بازی رو داری نگاه میکنی، ولی مخاطب اصلی این بازی دنبال صرفا بخش داستانی اون نیست و شاید 20 درصد بازی داستانی باشه تو یک بازی تو این سبک. بازی میاد خودش رو یک بازی لوت محور معرفی میکنه، بعد این لوت ها از نظر ظاهری تو کارکتر ها تاثیری نداره و باید بری جز یک سری اسکین تکراری که فقط تغییر رنگ دارند برای بقیه اسکین ها پول خرج کنی (حالا شرکت رقیب میاد تو سری بازی های Injustice توانایی شخصی سازی کامل به بازی باز میده). بازی کلا خیلی مشکلات داره، البته هسته اصلی که گیم پلی خوبی هست رو داره و پتانسیل بالایی داشته، ولی به شدت کم کاری درش مشهوده....

یکی از برتری های Suicide Squad نسبت به این بازی همین الان این هست که نمیاد کارکتری مثل Hulk و Thor رو با اون قدرت در کنار Capitan America و Black Widow قرار بده و Nerf کنه. هر رباطی هم که باشه جلوی این دونفر امکان نداره از نظر عقلی دوام بیاره، یا یک باسی مثل Taskmaster برای کسی مثل thor نباید چالشی باشه (کافیه پتک رو فقط بزاره رو سینه اش و تمام). اعضای Suicide Squad به اون صورت شامل Power house هایی مثل Superman, Wonder Woman و حتی Flash و Green Lantern نیستند و ساخت بازی برای این تیم به مراتب بهتر میشه. حالا من که ساعتها وقت رو این گذاشتم فعلا و بیشتر سر کرم شخصی برای کامل کردن محتوای بازی هست، ولی بازی به صورت کلی خیلی پوچ هست، یک بازی دیگه در همین سبک مثل Destiny کلی محتوای جذاب داره، Raid داره که درش کار تیمی معنا داره و هر کسی باید وضیفه خاصی داشته باشه، اینجا با اینکه بسترش موجوده (قهرمان های متنوع با قدرت های مختلف) از هیچکدام از این پتانسیل ها به درستی استفاده نشده. فقط امیدوارم هستم Suicide Squad هم مثل این بازی تحویل گرفته بشه (بالاخره محبوبت Avengers به مراتب بیشتره) چون به مراتب با توجه به شخصیت ها چهار چوب بهتری برای طراحی مراحل و شخصیت ها هست (همون قضیه قدرت کارکتر ها) و هم تعداد اعضای گروه محدودتره و بازی میشه عمق بیشتری داشته باشه. اسکین های درست حسابی برای هارلی خودش میتونه موفقیت اون بازی رو گارانتی کنه >:)
یا علی . مهندس دل خیلی پری از بازی داری .
بازی جهت سرگرمی هست نباید زیاد حساس بشی ‌ . شخصیت تاریخی نیستن که در حقشون کم کاری شده .
پلی بده حال کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر