سوال در مورد Microsoft rewards

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,490
38
نام
Arman
سلام.
این Microsoft rewards رو چجوری میشه استفاده کرد؟ به ریجن گیر میده،چند تا dns هم استفاده کردم بازم همونه

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,698
347
نام
سیاوش
سلام.
این Microsoft rewards رو چجوری میشه استفاده کرد؟ به ریجن گیر میده،چند تا dns هم استفاده کردم بازم همونه
استفاده از این سرویس ماله امریکاست .
برای همین به ریجن گیر میده و کاری به dns و تحریم های امریکا نداره.

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
419
4
نام
سعید
اگه با vpn هم راه بندازی اخر برای تبدیل امتیازت به جایزه شماره موبایل آمریکا میخواد درسته؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
1,131
213
اگه با vpn هم راه بندازی اخر برای تبدیل امتیازت به جایزه شماره موبایل آمریکا میخواد درسته؟
شماره یکی از همون کشورهایی که ریواردز دارن میخواد.شماره مجازی هم کار نمیکنه ولی من اینقدر دنبالش رفتم که آخر تونستم یه شماره مجازی مال خط ثابت لندن بخرم بعد شماره رو فوروارد کردم رو گوشی خودم و در عین ناباوری زنگ خورد و کد رو داد چون تو خودش هم زده که خط مجازی کار نمیکنه.البته اکانتم به علت استفاده از چیز پی ان بستن هر چی هم ساختم دیگه اونا رو هم بستن.

• Like
Reactions: Saeed PM

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,698
347
نام
سیاوش
کلا داداش بیخیالش شو . من چند ماه گلدمو مجانی گرفتم ولی آخرش نمیدونم از روی تغییرات دائم آی پی یا هرچیزی اکانتمو ساسپند کردن ‌ حدود ده هزار تا پویین توشم مالیده شد . بنظرم یک گلد یک ساله بخرید الانم که دلار قیمتش پایین اومده و وقت خودتونو با سرچ و کوعست برای گرفتن پویینت حروم نکنید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟