در Call of Duty: Modern Warfare 2019 شاهد بازگشت Spec Ops باشید

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
call_of_duty_modern_warfare_price_art_1-768x432.jpg

از زمان معرفی جدیدترین قسمت از سری‌ بازی‌های Call of Duty، ما تنها اطلاعاتی پیرامون بخش داستانی آن را شنیده‌ایم. اما دیروز در طی سری برنامه‌های E3 Coliseum کارگردان روایی بازی، Taylor Kuroski، خبر از بازگشت بخش جذاب Spec Ops داده است.

Kuroski در توضیح این خبر می‌گوید..
Continue reading..

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
تو نسخه ي MW 2 يادمه تا همه ستاره ها رو تو حالت veteran گرفتم پوستم كنده شد
ولي انصافا Special Ops خيلي جوابه بعضي از مراحلم فقط ٢ نفره ميشه رفت و من مجبور ميشدم كسي رو بيارم پاي كنسول و يك ماموريت مشخص بهش بدم تا بتونم ٣ ستاره رو بگيرم :D
عاليه كه اين مراحل دوباره برميگرده

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
تو نسخه ي MW 2 يادمه تا همه ستاره ها رو تو حالت veteran گرفتم پوستم كنده شد
ولي انصافا Special Ops خيلي جوابه بعضي از مراحلم فقط ٢ نفره ميشه رفت و من مجبور ميشدم كسي رو بيارم پاي كنسول و يك ماموريت مشخص بهش بدم تا بتونم ٣ ستاره رو بگيرم :D
عاليه كه اين مراحل دوباره برميگرده

کلا veteran کال همش باگه ولی کرم 3 ستاره کردن باعث میشه آدم بازی کنه منم خیلی تلاش کردم همه رو 3 ستاره کنم ولی نتونستم :D

مثل اینکه اکتیویژن میخواد دوباره خودش تو دلمون جا کنه

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
کلا veteran کال همش باگه ولی کرم 3 ستاره کردن باعث میشه آدم بازی کنه منم خیلی تلاش کردم همه رو 3 ستاره کنم ولی نتونستم :D

مثل اینکه اکتیویژن میخواد دوباره خودش تو دلمون جا کنه

اسمش veteran ـه ديگه... اگه با حساب كتاب خيلي زياد برنامه ريزي دقيق ميكردي با ٢٠٠ بار مردن بالاخره ميشد تمومش كرد :D
منم با بدبختي ٦٩ تا ستاره رو گرفتم اون دشمنايي كه لباس سنگين تنشون بود خيلي نامردي بودن...
يادمه ي مرحله بود كه حدود ١٤ تا ازين دشمناي زره دار ميومدن و حتما بايد تو مسيرشون نارنجك ميكاشتي و با اين تفنگاي بمب انداز دستي دونفري بايد ميزديشون ب ترتيب يكي ميزد تا ريلود ميكرد نفر بعدي ميزد و اگه اين وسط ي اشتباه ميكردي با صد تيرش آبكشت ميكرد.
آخرين تجربه ي من از كال آف ديوتي همون نسخه بود چون خداييش قوي بود

• Like
Reactions: gamer123456

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر